2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6308302 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

golü atamadı diye şampiyonluk kaybolsa quaresma abou neleri kaçırmışdı.
biz şampiyon olamazdık. 34 maçlık lig maratonunda bir gol kaçtı diye şampiyonluk
kaçtı demek hayalciliktir.
Tek golle sampiyonluk kacar bazen, alip o golu butun sezon icinde eritemezsin

Halilagicin fevziye attigi gibi

Super oynadigi sezon gidip o hatayi yapmisti halilagic

Çevrimdışı mylife1903

insanlar işlerine geleni alırlar kullanırlar figen şeysinin verdiğini doğru
kabul edip kulüp açıklamasını yok saymakta ayrı bir kafa tabi.
sonrada lafa geldiğinde ben gömücü değilim oluyor.
Kulubun her yaptigini her dedigini kabul mu edelim, padisah fermani mi bu, beyaz yalanlar soyleniyordu nerden bilcez dogrulugunu

Çevrimiçi sozkul

ayrıntılarını bilmiyorum kime göre serbest kalma bedeli var.
birilerinin dedikodularına göremi haraket edeceğiz. kaldıki oyuncu istemezse kulübümle anlaşın derse
serbest kalma maddeside hikaye oluyor. şimdi cenkin 5 M serbest kalma maddesi olsa cenke bu
sözleşmeyi işletip imza attırabilirlermiydi kulübümle anlaşın derdi büyük ihtimal.

öyle birşey olsaydı ve bilselerdi eğer, Cenki 22 ye değil 10 a alırlardı. (belki ama belki)
Aslında bence menejerler filan araya girerdi, Cenki ikna ederlerdi, 5 e satar  ve kendi komisyonlarını ve Cenkin maaşını maksimize etmeye çalışırlardı bonservis ucuz olduğu için.
Bizim futbolcularımız kulüplerini genel olarak seviyorlar bir aidiyet hissediyorlar ama o kadar da değil yani @Necmi
Fazla idealize etmişsin kulüplerine bağlılıklarını.

Çevrimdışı mylife1903

öyle birşey olsaydı ve bilselerdi eğer, Cenki 22 ye değil 10 a alırlardı. (belki ama belki)
Aslında bence menejerler filan araya girerdi, Cenki ikna ederlerdi, 5 e satar  ve kendi komisyonlarını ve Cenkin maaşını maksimize etmeye çalışırlardı bonservis ucuz olduğu için.
Bizim futbolcularımız kulüplerini genel olarak seviyorlar bir aidiyet hissediyorlar ama o kadar da değil yani @Necmi
Fazla idealize etmişsin kulüplerine bağlılıklarını.
Olay parada bitiyir. Cenkin 10 milyon cikis opsiyonu olsaydi
5 milyon cenke verirlerdi pesin sozlesmeyi yaparlardi 7 milyon kar ederlerdi

Çevrimiçi Necmi

Bir oyuncuyu Pektemek'ten iyi olmasına göre alacaksa Beşiktaş kulübü, kepenkleri indirelim.

Pektemek bırak süper lig'i 1. ligde dahi kendine zor yer bulur. Ona kıyasla oyuncu almak acayip bi kafa.
işde bu kafa holoskayıda iki paralık yapıp alıcısı çıkmaz hale getirdi.
bu gün pektemek bütün süperlig takımlarında kadroda yer alır serbest bırak fenerde kapar gs de kapar.
ama biz oyuncularımızı hiç hak etmediği gibi öyle gömüyoruzki değersiz yapıyoruz sonrada bunları kimse istemedi
oluyor. yıllardır hep aynı terane.
birde bu arada bu mesajın forumdan kayıt sildirir burası bu üslupta oyuncularımızla konuşma yeri değil bizim derdimiz oyuncularımızın
marka değerini düşürmek değil eleştirini oyuncunu kötülemeden yap. Pektemeği süper lige layık görememek şimdi
sana ne kazandırdı. kimse talip olmasın işlerine yaramazmı diyorsun. ondan sonrada ortalıkta Beşiktaşlıyım diye dolanıyorsun değilmi.
milletin kafasına bulaşacağına önce kendi kafana bak.
renkliler en kötü oyuncularını bile yüceltirler hep bir anadolu kulübüne kakalarlar biz yıllardır hiç bir oyuncumuza kiralık bile takım bulamıyorsak işde
bu senin zihniyetin yüzünden oldu. holoska gibi ligin aslında üst seviye oyuncusuna bile takım bulamadık yıllarca
tam kapanan takımın kontratak oyuncusu olduğu halde. Beşiktaş taraftarı öyle bir imaj yarattıki adamı çöpün çöpü yaptı.

Çevrimiçi Savaş

onu canlı izleyenler onunla birlikte oynayandan daha iyi tahlil ediyorlardır eminim
atiba bir senedir alın diyor burda benim güveneceğim kişi atiba olur. olmazsada atiba canın sağ olsun derim
kaldıki atiba geçen sene tavsiye etti hemen gidip alalım demediler. bir senedir izliyorlar
demek bir ışık gördülerki alacaklar tabi şaşırtma haber değilse.
Alacaklarını sanmıyorum abi. Oyalıyorlar sanki basını. Biriyle adimiz çıksa renkliler salça olur fiyat yükselir diye gizliyorlar Larin'le sanırım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

işde bu kafa holoskayıda iki paralık yapıp alıcısı çıkmaz hale getirdi.
bu gün pektemek bütün süperlig takımlarında kadroda yer alır serbest bırak fenerde kapar gs de kapar.
ama biz oyuncularımızı hiç hak etmediği gibi öyle gömüyoruzki değersiz yapıyoruz sonrada bunları kimse istemedi
oluyor. yıllardır hep aynı terane.
birde bu arada bu mesajın forumdan kayıt sildirir burası bu üslupta oyuncularımızla konuşma yeri değil bizim derdimiz oyuncularımızın
marka değerini düşürmek değil eleştirini oyuncunu kötülemeden yap. Pektemeği süper lige layık görememek şimdi
sana ne kazandırdı. kimse talip olmasın işlerine yaramazmı diyorsun. ondan sonrada ortalıkta Beşiktaşlıyım diye dolanıyorsun değilmi.
milletin kafasına bulaşacağına önce kendi kafana bak.
renkliler en kötü oyuncularını bile yüceltirler hep bir anadolu kulübüne kakalarlar biz yıllardır hiç bir oyuncumuza kiralık bile takım bulamıyorsak işde
bu senin zihniyetin yüzünden oldu. holoska gibi ligin aslında üst seviye oyuncusuna bile takım bulamadık yıllarca
tam kapanan takımın kontratak oyuncusu olduğu halde. Beşiktaş taraftarı öyle bir imaj yarattıki adamı çöpün çöpü yaptı.
"Cenk kutuya girmez, bize faydası yok" diye kötüleyen biri vardı yahu, kimdi o?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

iş cenkde bitiyor işde o cenk Beşiktaşa gelmek için maddi fedakarlıkta bulunmuş
oyuncu. kaldıki cenke 1,5 fazla vermek demek 4,5 senede 6.75 x 2 = 13,5 fazla vermek demektir
her halukarda sana vereceğinden fazla olur birde uefa kriterleri yüzünden maaş yükünü şişirmiş olurlar
oyuncuya her fazla verdikleri maaş çarpı iki oluyor her halukarda bonservis ödemek işlerine geliyor.
avrupa takımları o nedenle bonservisi yüksek maaşı düşük tutarlar. bunun daha karlı olduğunu öğrenmişler
o işi bir biz öğrenemedik bunun nedenide ödediğimiz düşük vergi. bu oyuncu alırken işimize yarıyor ama satarken
duvara tosluyoruz. adamlar bonservisi fazlada versen satarken bir kısmını nasılsa geri alacağım diyor
ama maaş gittimi gidiyor katlamalı olarak.
mesela 25-30 M maliyetle RVP alacağına 20 bonservis ödeyip düşük maaşla genç bir yetenek al bonservisi yarın satarak bir şekilde çıkarırsın
hepsini olmasa bile bir kısmını geri alırsın ama aynı parayı RVP ye gömersin.

Çevrimdışı tuncaboylu

İngilizler o ise girmiyor, adamlar 6 ay sonra sözleşmesi bitecek olan Barkley'e 15 milyon euro verdiler.

"Oyuncuya gideceğine kulübe gitsin" kafasındalar.

Çevrimiçi Necmi

"Cenk kutuya girmez, bize faydası yok" diye kötüleyen biri vardı yahu, kimdi o?

ben cenke asla kötü oyuncu demedim bu sene kutuya girmemeyi huy edindi dedim geçen senede kendini kolay yere bırakıyor diye eleştirdim
ama asla kötü oyuncu demedim. Oyuncuyu yanlış haraketinden dolayı eleştirmekle oyuncuyu çöp haline getirme arasında büyük fark
var bir oyuncuyu eksiklerini eleştirerek düzeltirsin ama sen o oyuncuyu süperligde hiç bir takıma layık değil dersen bu eleştiri değil çöp yapmaktır.
benim ağzımdan kendi oyuncumuza kötü dediğim bir kelime bulamazsınız quaresma eleştiririm sürekli orta açtığı için
ama quaresma kötü oyuncu demem töre eleştirdim ihanet etti dedim bundan daha ağır bir şey olmaz ama tek mesajımda bile
kötü oyuncu kelimesini bulamazsın. Bu rezil oyuncu futbolcu değil demek eleştiri değildir. oyununu eleştirirsin silip atmazsın.

Çevrimdışı tuncaboylu

ben cenke asla kötü oyuncu demedim bu sene kutuya girmemeyi huy edindi dedim geçen senede kendini kolay yere bırakıyor diye eleştirdim
ama asla kötü oyuncu demedim. Oyuncuyu yanlış haraketinden dolayı eleştirmekle oyuncuyu çöp haline getirme arasında büyük fark
var bir oyuncuyu eksiklerini eleştirerek düzeltirsin ama sen o oyuncuyu süperligde hiç bir takıma layık değil dersen bu eleştiri değil çöp yapmaktır.
benim ağzımdan kendi oyuncumuza kötü dediğim bir kelime bulamazsınız quaresma eleştiririm sürekli orta açtığı için
ama quaresma kötü oyuncu demem töre eleştirdim ihanet etti dedim bundan daha ağır bir şey olmaz ama tek mesajımda bile
kötü oyuncu kelimesini bulamazsın. Bu rezil oyuncu futbolcu değil demek eleştiri değildir. oyununu eleştirirsin silip atmazsın.
Pektemek kötü oyuncu değil abi, ama kabul et ki kötü bir profesyonel ve maaşı çok fazla. Bu maaşla hiç bir Anadolu takımına gönderemeyiz. Sabah akşam sosyal medyada övsek de gönderemeyiz, ancak maaşının yarısını biz ödersek göndeririz.

Göztepe Jahovice 1 milyon maaş önermiş, bu adam 1.7 alıyor.

Genel itibariyle dediklerine katılıyorum, oyuncuları değersiz hale getiren bilinçsiz bir taraftar kitlesi var ve bize zarar veriyorlar. Ama Pektemek özelinde buna katılamam.

Çevrimdışı mylife1903

İngilizler o ise girmiyor, adamlar 6 ay sonra sözleşmesi bitecek olan Barkley'e 15 milyon euro verdiler.

"Oyuncuya gideceğine kulübe gitsin" kafasındalar.

Yerli mali yurdun mali
Bizim mallar da yurdun mali

Parayi donguye sokup ceviriyor herifler bugun sana yarin bana ama o epl kuluplerinin iyi yonetildikleri cok tartismali konu.

Yerli malini cevirirken gidip oyle adamlara oyle paralar basiyorlar kafayi yiyorsun sonra

Çevrimiçi Necmi

Alacaklarını sanmıyorum abi. Oyalıyorlar sanki basını. Biriyle adimiz çıksa renkliler salça olur fiyat yükselir diye gizliyorlar Larin'le sanırım.

bende öyle tahmin ediyorum o nedenle dedim zaten kalkıpda 5 M ödenecek falan demek işgüzarlıktır böyle haber yapılmaz
bu Beşiktaşa ihanettir hangi niyette olursan ol bu haberi verenin suratına tükürürüm. Zaten bu haberleri yüzünden
yasaklandı burdan o zat ve sitesi. kulüp bir haber sızdırmış haberde bonservissiz olacak diyor demekki bu işin içinde
bir iş var sebepsiz bu servis edilmez. Bunun üzerine kalkıpda yok 5 M federasyona verecekler lafını çıkartmak ne oluyor.
bu direk kulübün transfer hareketini baltalamaktır. zaten ciddi hesapların hiç biride bu haberin üstüne yürümemiş
sabahtan beri bakıyorum malum kişi dışında bilgiye rastlamadım. Biliyor aklı başında taraftar ne tür haberin
Beşiktaş menfaatlerine uymayacağını direk soğuk kalıyor. Tabi murat özen müritleri hemen yaymaya başlıyor bu haberi.
böyle bir haberin yayılmasını Beşiktaşın başka oyuncularla varsa pazarlık şansını azaltacağını düşünmüyorlar bile.

Çevrimiçi Necmi

Yerli mali yurdun mali

Parayi donguye sokup ceviriyor herifler bugun sana yarin bana ama o epl kuluplerinin iyi yonetildikleri cok tartismali konu.

Yerli malini cevirirken gidip oyle adamlara oyle paralar basiyorlar kafayi yiyorsun sonra
ben hiçbirinin iyi yönetildiğini düşünmüyorum zengin hovardalar gibiler ama dediği doğru oyuncu maaşına değil
bonservise yatırım yapıyorlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yerli mali yurdun mali

Özellikle Arap Rus sermayesi girdikten sonra, Avrupa'da iyi yönetilen kulüp pek kalmadı bence.

Sadece İngiliz takımları değil, Barcelona falan da felâket. Ligde 16 puan öndeler, Avrupa'da oynayamayacakları Coutinho'ya 160 milyon veriyorlar. Şaka gibi.

Hep örnek verilen Benfica, Porto falan borç ve menajer batağında. Dortmund desen saçma sapan teknik direktör getirip duruyor.

İşte bir tek ikinciliğin başarı sayıldığı liglerde baş altı Fransız (özellikle Lyon ve Monaco) ve Alman takımları sayılabilir iyi yönetilen.

Çevrimiçi murat

Şöyle birşey var.

aynı anda hem emenike hemde abubakara benziyorsa fizikseldir.fulbolla alakası yoktur. :icool:

Çevrimdışı tuncaboylu

bende öyle tahmin ediyorum o nedenle dedim zaten kalkıpda 5 M ödenecek falan demek işgüzarlıktır böyle haber yapılmaz
bu Beşiktaşa ihanettir hangi niyette olursan ol bu haberi verenin suratına tükürürüm. Zaten bu haberleri yüzünden
yasaklandı burdan o zat ve sitesi. kulüp bir haber sızdırmış haberde bonservissiz olacak diyor demekki bu işin içinde
bir iş var sebepsiz bu servis edilmez. Bunun üzerine kalkıpda yok 5 M federasyona verecekler lafını çıkartmak ne oluyor.
bu direk kulübün transfer hareketini baltalamaktır. zaten ciddi hesapların hiç biride bu haberin üstüne yürümemiş
sabahtan beri bakıyorum malum kişi dışında bilgiye rastlamadım. Biliyor aklı başında taraftar ne tür haberin
Beşiktaş menfaatlerine uymayacağını direk soğuk kalıyor. Tabi murat özen müritleri hemen yaymaya başlıyor bu haberi.
böyle bir haberin yayılmasını Beşiktaşın başka oyuncularla varsa pazarlık şansını azaltacağını düşünmüyorlar bile.
Abi adama haksızlık ediyorsun.

Haberi yapış şekli ödenecek değil, pazarlıklar yapılacak şeklinde. Bütün muhabirler Çarşamba kampta derken, doğru bilgi verdi adam. Bunda da kulüp menfaatine dokunan bir şey yok.

Bu bilgiyi vermese ve Larin Çarşamba kampa katılmayınca, millet yönetime saydıracaktı.

Bir yönetici, belki de senin pek sevdiğin Deniz Atalay, bizim muhabirlere yanlış bilgi vermiş olabilir.

Yasaklı Link’ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaş’ın Larin’e yıllık 1,5 milyon Euro teklif ettiği ve bu teklifin reddedildiği öğrenildi.

Golcü oyuncunun yıllık 2 milyon Euro ücret istediği belirtilirken Beşiktaş ise 1,6 milyon Euro’luk yeni teklif yapmayı planlıyor.

Öte yandan ABD Ligi kuralları gereğince bu ligden başka bir lige transfer gerçekleşirse oyuncu için federasyona para ödeniyor. 22 yaşındaki oyuncu için 5 milyon Euro gibi bir rakamın federasyon tarafından talep edildiği, Beşiktaş’ın bunu cüzi bir rakama çekmeye çalıştığı bildirildi.

[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 18:40:44 tuncaboylu ]

Çevrimiçi sozkul

iş cenkde bitiyor işde o cenk Beşiktaşa gelmek için maddi fedakarlıkta bulunmuş
oyuncu. kaldıki cenke 1,5 fazla vermek demek 4,5 senede 6.75 x 2 = 13,5 fazla vermek demektir
her halukarda sana vereceğinden fazla olur birde uefa kriterleri yüzünden maaş yükünü şişirmiş olurlar
oyuncuya her fazla verdikleri maaş çarpı iki oluyor her halukarda bonservis ödemek işlerine geliyor.
avrupa takımları o nedenle bonservisi yüksek maaşı düşük tutarlar. bunun daha karlı olduğunu öğrenmişler
o işi bir biz öğrenemedik bunun nedenide ödediğimiz düşük vergi. bu oyuncu alırken işimize yarıyor ama satarken
duvara tosluyoruz. adamlar bonservisi fazlada versen satarken bir kısmını nasılsa geri alacağım diyor
ama maaş gittimi gidiyor katlamalı olarak.
mesela 25-30 M maliyetle RVP alacağına 20 bonservis ödeyip düşük maaşla genç bir yetenek al bonservisi yarın satarak bir şekilde çıkarırsın
hepsini olmasa bile bir kısmını geri alırsın ama aynı parayı RVP ye gömersin.

Cenk Gaziantepden bize fedakarlık yapıp gelir tabiiki @Necmi.
Hatta kontratı bitiyor olsa Fener 1milyon fazla yıllık teklif etse onada gitmez/gitmeyebilir.
Ama kariyer planlamasına en uyduğunu düşündüğü yerden teklif gelmiş, bir sonraki hedefi prömiyer ligin üst seviye takımları olur eğer olabiliyorsa.
Adam tamam diyor ,işte bu diyor.
üstelik maaşı 1.750 den 4 nete çıkıyor. Bu durumda hiçbirşeyi riske atmak istemez ve gider.
ANÇ'nin bu süreci anlatan röportajını bir oku istersen.
Çok daha yukardan başlamışlar ama Cenk ve babası telefon etmiş, biz bu fırsatı kaçırmak istemiyoruz diye.
Elimizi zayıflatan birazda Cenk olmuş, Everton bihaber miydi sanıyorsun bu durumdan?

Yani eğer bir çıkış opsiyonun varsa, kulübüm fazla kazansın diyeceğin durum var demeyeceğin durum var, bu Cenk açısından ikincisiydi.

[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 18:46:27 sozkul ]

Çevrimiçi Necmi

Pektemek kötü oyuncu değil abi, ama kabul et ki kötü bir profesyonel ve maaşı çok fazla. Bu maaşla hiç bir Anadolu takımına gönderemeyiz. Sabah akşam sosyal medyada övsek de gönderemeyiz, ancak maaşının yarısını biz ödersek göndeririz.

Göztepe Jahovice 1 milyon maaş önermiş, bu adam 1.7 alıyor.

Genel itibariyle dediklerine katılıyorum, oyuncuları değersiz hale getiren bilinçsiz bir taraftar kitlesi var ve bize zarar veriyorlar. Ama Pektemek özelinde buna katılamam.

pektemek sevdiğim bir oyuncu değil. ama kötü profesyonelde değil tek hatası oldu ameliyat işi
onun dışında sakatlıkları hep sportif darbeye dayalı sakatlıklar kendini korumuyor. yoksa arkada oturduğunu
bilsede oyuna soktuğun anda hep hazırdır. hiç formsuz gördünmü onu ben görmedim deli danalar gibi koşar haraketlidir.
ben ameliyat olayından sonra aten çizdim üstünü ama bu kendi oyuncumuzu çöp yapacak seviyedede değil
Bende oynaya laik seviyede olmaması başka bir şey hiç bir süper lig takımında oynayamaz denmesi ayrı bir şey
biri bize özel bir yetersizlik eleştirisidir diğer almayın bu çöpü işinize yaramaz diyerek Beşiktaşa zarar vermektir.
dersin benim oyun sistemime uymuyor benim seviyemde değil bütün anadolu takımları biliyor zaten kendilerinin Beşiktaş seviyesinde olmadığını
ama Beşiktaş seviyesinde olmayan onlar için bir numara büyük bile olur sana yaramayan onların yıldızı olur
sürekli oynasın her anadolu takımında gs ve fenerde buna dahil 15 golün altına düşmez ligde kaç takımın
bu kadar gol atabilecek forveti var geçen sene son dakikalarda girerek başakta 9 gol attı bu adam 5 de asist
yaptı 1582 dakika oynayarak. Birde sürekli 90 dakika oynadığını düşün mümkün değil 15 golün altına düşsün
bu adammı kötü.tek olumsuz yanı adam gram kendini koruyamıyor. kafa göz dağıtıyor.
geçen almanların leipzig maçı değerlendirmesini okuyordum maçın en iyi oyuncusu olarak lensi seçmişler
durduramadıklarını söylemişler ve 6,5 not vermişler Pektemekte 6 almış işde tarafsız gözle bakınca adam beğeniliyor
Beşiktaşın forveti ama savunmadan bile top çıkardı bir bakıyorsun bekte mücadele ediyor her yere yardıma koşuyor
diyorlar. oynadığında adamda tükenmeyen bir enerji var. Benim ondatek eleştirim sakatlanmasıydı.
sonra ameliyat olayında çizdim üstünü. Benim bir oyuncunun Beşiktaşa ihanetine tahammülüm yok herşeyi
hoş görüyle karşılarım bir onu hoş görmem ama bu pektemeği kötü oyuncu yapmıyor. Beşiktaş formasını haketmez yapar sadece.

Çevrimiçi murat

ne ödedi ya sallamayın adamın bonservisi var. kaldıki söleşmesi biten bir oyuncuya kimse kuruş para alamaz
transfer olmuyor ne yani sözleşmesi biten oyuncu haraçmı ödüyecek ülkeden çıkmak için bu adam bonservissiz geliyor birinin
bonservissiz gelmesi demek boşa çıkması demektir. zaten ocak ayı bekleniyordu bonservisinin bitmesi için.
zaten çelişki bu 3,5 ödedi diyorsunuz şimdi neden 5 oluyor kişiye göre muamelemi oluyor. hangisi doğru 3,5 mu 5 mi
ts aldığında takımı bırakmıyordu çok uğraştılar almak için önce 10 M bonservis istediler oyuncu yokuşa falan sürdü
pazarlıkla o rakama düştüler. bonservisli bir oyuncuyu bonservis ödeyerek aldılar.
diyelim tırışka bir futbolcu yaşıda genç 2. lige geliyor para mı ödenecek.ilk defa duyuyorum banada hiç mantıklı gelmedi.

Çevrimiçi Necmi

Cenk Gaziantepden bize fedakarlık yapıp gelir tabiiki @Necmi.
Hatta kontratı bitiyor olsa Fener 1milyon fazla yıllık teklif etse onada gitmez/gitmeyebilir.
Ama kariyer planlamasına en uyduğunu düşündüğü yerden teklif gelmiş, bir sonraki hedefi prömiyer ligin üst seviye takımları olur eğer olabiliyorsa.
Adam tamam diyor ,işte bu diyor.
üstelik maaşı 1.750 den 4 nete çıkıyor. Bu durumda hiçbirşeyi riske atmak istemez ve gider.
ANÇ'nin bu süreci anlatan röportajını bir oku istersen.
Çok daha yukardan başlamışlar ama Cenk ve babası telefon etmiş, biz bu fırsatı kaçırmak istemiyoruz diye.
Elimizi zayıflatan birazda Cenk olmuş, Everton bihaber miydi sanıyorsun bu durumdan?

Yani eğer bir çıkış opsiyonun varsa, kulübüm fazla kazansın diyeceğin durum var demeyeceğin durum var, bu Cenk açısından ikincisiydi.

okudum tabiki onun yönetime bunu söyleme hakkı var. bu gidip töre gibi alacak takımla iş birliği yapacağı anlamı çıkartmaz
konuşur ben gitmek istiyorum kestirip atmayın der. bu senin pazarlığını etkilemez. Ama biz seni satmak istemiyoruz deseler işi yokuşada sürmezdi.
cenk o yapıda değil. stadın bittiğinde stada girip ağlayan bir oyuncu Beşiktaşı köşeye sıkıştırmaz. onun dışında kariyerini
başka bir mecrada sınama hakkı vardır elbet. ikisinin arasındaki farkı ayırt etmek lazım töre pazarlığını hatırla. adam ayak diretti kabul etmezseniz
oynamam Beşiktaşda diye. Mecbur kaldık satmak yerine kiralamaya. aynı şeyi cenkin yaptığını düşün bakalım bu paraları görürmüydük
hatta riske girmemek için kiralama yöntemine bile giderlerdi. oyuncu geleceğim dedikten sonra delilermi saysınlar o parayı.
cenk ne kadar gitmek için beyan etsede Beşiktaşa bağlılığını kanıtlamış bir oyuncudur. Menfaatlerini düşünmesi bile hoş görüyle karşılanırki
seba satmak istemiyorduk cenk gitmek istiyorum dediği için satmaya razı olduk diyor ama bu pazarlık sürecini etkilemedi sanırım.
zaten Başkanda biz anlaşma yapmadan görüşme demiş. Cenk buna uymuştur çünkü biz anlaştıktan sonra pat diye imzalar atılmadı
liverpool maçı çok önemliydi oynatmak istiyorlardı bu nedenle maça yetiştiremediler.

Çevrimiçi Savaş

Ayrica bu Larin'e benim hiç içim sinmedi. Hızlı diyorlar öyle görünmüyor. Fizikli ama Abuş fiziği değil de Ailton fiziği gibi. Vuruş şekli tam bir Ohen. Ağır çekim vuruyor topa sanki.

Bunu bir de MLS gibi harlem liginden cikartip ölümüne defans yapılan TSL'ye mi koycaz?

Sevmedim ben bunu. Gelmesin bu. Yedek alınacaksa daha iyi yedek illa bulunur.

Çevrimdışı tuncaboylu

Hayır bir de, daha dün adamı "bir şey bilmiyor da sallıyor" diye eleştirdin, bugün herkesin yanlış bildiğini düzeltince zarar verdi diye eleştiriyorsun. :)

Biri senin gözünden bir kere düştüyse, vah haline.

[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 19:21:39 tuncaboylu ]

Çevrimiçi murat

Tek golle sampiyonluk kacar bazen, alip o golu butun sezon icinde eritemezsin

Halilagicin fevziye attigi gibi

Super oynadigi sezon gidip o hatayi yapmisti halilagic

orada kaleciyi temize çıkarmanda enteresan.

Çevrimiçi murat

Ayrica bu Larin'e benim hiç içim sinmedi. Hızlı diyorlar öyle görünmüyor. Fizikli ama Abuş fiziği değil de Ailton fiziği gibi. Vuruş şekli tam bir Ohen. Ağır çekim vuruyor topa sanki.

Bunu bir de MLS gibi harlem liginden cikartip ölümüne defans yapılan TSL'ye mi koycaz?

Sevmedim ben bunu. Gelmesin bu. Yedek alınacaksa daha iyi yedek illa bulunur.

videoda benim dikkatimi larinden çok karşısındaki defans oyuncuları çekti.atılan bazı golleri bizim ligde direk şike olarak algılarsın.

Etiketler: