2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 297 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243849 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

orada kaleciyi temize çıkarmanda enteresan.
Geri pasi auta dogru verilir abi, belki kaleci kalpten gidecek, en kotu korner olur, kalenin icine dogru verirsen, kalede de fevzi varsa offf yani

Çevrimdışı yoruk

Geri pasi auta dogru verilir abi, belki kaleci kalpten gidecek, en kotu korner olur, kalenin icine dogru verirsen, kalede de fevzi varsa offf yani
Kaleci kalpten gidecek nedir ya  :lol: :lol: Vallaha öldüm  :lol: Beni güldürdün ya  daha çok gülersin inşallah :)

Ama doğru tabi Fevzi varken 3 kere 10 kere düşünmek lazımdı böyle bir olayda.

Çevrimiçi Necmi

Hayır bir de, daha dün adamı "bir şey bilmiyor da sallıyor" diye eleştirdin, bugün herkesin yanlış bildiğini düzeltince zarar verdi diye eleştiriyorsun. :)

Biri senin gözünden bir kere düştüyse, vah haline.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kimsenin yanlış bildiği falan yok o kadar araştırdım bonservis olayına tastlamadım
sadece maaşları kulüplere ödetiyor oyuncu boş kalırsa bir şey bilmiyor diye değil Beşiktaşa zarar veriyor diye
kaç yıldır burda yasaklı ben verdiği haberin doğruluğuna değil Beşiktaşa vereceği zarara bakarım
Beşiktaşı zora sokmak için eline geçen her fırsatı kullanan birine böyle pirim vermenede şaşırıyorum.
bu iş benim gözümden düşmesi değilki para için Beşiktaşı satabilen biri senin gözüne giriyorsa beni değil kendini sorgula bence
eskiden iyiydi yd döneminde kulüp haber pompalar stadda reklamını yapar takır takır kazandırırdı şimdi o haberleri alamayınca
yönetim düşmanı oldu olsun sevmek zorunda değil ama Beşiktaşa zarar verecek haberleri yaptığında önce sizin sorgulamanız gerekiyor.
nerde Beşiktaş düşmanı var saniye kaçırmadan her açıklamasını haber yapar.
neyse nasıl biliyorsan bil beni ilgilendirmez. benim taktığım biri değil bu sen tahlil edemiyorsan ne yapayım.
beni onun ne doğru haberi nede yalan haberi ilgilendirmiyor. kaç yıldır sitesine bile girmedim. Bilerekte burda onun reklamını yaptırmam.
istediği kadar doğru olsun haberleri Beşiktaş düşmanlarının adı burda geçmez.

Çevrimiçi murat

geriye niye top verilir anlamıyorum.kaleciye vereceksin o da ileri vuracak.

Çevrimdışı caner.eryigit

Antrenman görüntülerinden 2 gündür denk geliyorum yarı saha yerleşik savunmaya karşı hücum çalışıyoruz dikkatimi çekti.Transfer konusuna gelirsek bir kaç maçını izleme fırsatım oldu Larin fln bence olmaz bizim seviyemizde bir oyuncu değil bence.devre arası transferleri maalesef böyle oluyor iyi oyuncusunu kimse bırakmak istemez bırakırsa da bunun yüklü bir bedeli oluyor.Bence bir kumar oynanacaksa Balotelli denerim.o da olmuyorsa Sturridge derim sağlıklı olduğu sürece oynayamacağı takım Yok bence.o sakatlık şansızlığını da bizde atar belki.en önemli transfer bence şu kadroda hiçbir işe yaramayıp oturduğu yerden maaş alan oyunculardan bir an önce kurtulmak gerek.bu arada Leicester bir santrafor daha aldı galiba ajaccio dan.herkese hayırlı akşamlar saygılar...

Çevrimdışı ilhan mansız

Kulubun her yaptigini her dedigini kabul mu edelim, padisah fermani mi bu, beyaz yalanlar soyleniyordu nerden bilcez dogrulugunu
o maçın asıl trajik tarafı Fevzinin en az 7-8 net kurtarışıydı. Fevzi 16 yaşında bizde ilk 11 oynamaya başlamıştı ve çok yetenekliydi. Muhtemelen özel hayatı yüzünden çok sıkıntı yaşadı.

Çevrimdışı tuncaboylu

kimsenin yanlış bildiği falan yok o kadar araştırdım bonservis olayına tastlamadım
sadece maaşları kulüplere ödetiyor oyuncu boş kalırsa bir şey bilmiyor diye değil Beşiktaşa zarar veriyor diye
kaç yıldır burda yasaklı ben verdiği haberin doğruluğuna değil Beşiktaşa vereceği zarara bakarım
Beşiktaşı zora sokmak için eline geçen her fırsatı kullanan birine böyle pirim vermenede şaşırıyorum.
bu iş benim gözümden düşmesi değilki para için Beşiktaşı satabilen biri senin gözüne giriyorsa beni değil kendini sorgula bence
eskiden iyiydi yd döneminde kulüp haber pompalar stadda reklamını yapar takır takır kazandırırdı şimdi o haberleri alamayınca
yönetim düşmanı oldu olsun sevmek zorunda değil ama Beşiktaşa zarar verecek haberleri yaptığında önce sizin sorgulamanız gerekiyor.
nerde Beşiktaş düşmanı var saniye kaçırmadan her açıklamasını haber yapar.
neyse nasıl biliyorsan bil beni ilgilendirmez. benim taktığım biri değil bu sen tahlil edemiyorsan ne yapayım.
beni onun ne doğru haberi nede yalan haberi ilgilendirmiyor. kaç yıldır sitesine bile girmedim. Bilerekte burda onun reklamını yaptırmam.
istediği kadar doğru olsun haberleri Beşiktaş düşmanlarının adı burda geçmez.
Abi ben bu adamın zamanında yaptıklarını ki iyi biliyorum. 2.5 sene öncesine kadar Serdal Adalı militanı gibi çalıştı, sitesindeki haberlere  troll yorumları yaptırdı.Adnan Dalgakıran, Levent Erdoğan gibi tiynetsiz ne kadar adam varsa hepsiyle devamlı röportaj yapıyordu.

Ama 2.5 senedir değişti. Yönetimle barıştı son zamanlarda. Belki de belli sözler ve vaatler aldı belki başarı geldi diye rol yapıyor, belki de sadece fikri değişti.

Ama bilgi konusuna gelirsek, içeriden en doğru bilgiyi alan bu adam. Sitesinde röportaj yaptığı kişiler değişti, haber altındaki yorumcu troller azaldı.

Hatta ben Ahmet Nur Çebi ile kontakt halinde olduğunu düşünüyorum, çünkü bugün Ahmet Nur Çebi'nin Cenk'in pazarlık sürecini anlattığı haberi okudum ve birebir Murat Özen'in aktarım tarihiyle aynı olduğu gördüm.

Hala bir gözüm üstünde kendisinin, değişen insanlara tamamen güvenmem. Ama şu 2.5 senedir bir falsosu yok diyebilirim.

[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 20:25:42 tuncaboylu ]

Çevrimdışı yoruk

o maçın asıl trajik tarafı Fevzinin en az 7-8 net kurtarışıydı. Fevzi 16 yaşında bizde ilk 11 oynamaya başlamıştı ve çok yetenekliydi. Muhtemelen özel hayatı yüzünden çok sıkıntı yaşadı.

Mrmic varken Fevzi oynuyor diye Fevzi'ye fena gıcık kapmıştım o delikanlı aklım ile :D Oysa çocuğun suçu neydi :D Ama işte Mrmic varken Fevzi oynamazdı oynamamalıydı da Toschack ne yaparsın..

Çevrimdışı ilhan mansız

Mrmic varken Fevzi oynuyor diye Fevzi'ye fena gıcık kapmıştım o delikanlı aklım ile :D Oysa çocuğun suçu neydi :D Ama işte Mrmic varken Fevzi oynamazdı oynamamalıydı da Toschack ne yaparsın..
bilmiyorum çok seyretme imkanınız oldu mu ama Fevzi çok çok daha iyi kaleciydi, esasen özel hayatı yaktı onu, aynen Oktay'ın Avrupa'nın en büyük golcülerinden biri olabileceği gerçeği gibi Fevzi de çok iyi bir kaleciydi. Maalesef oyuncuları mental anlamda hazırlayamadığımız ve insan kaynağını kolayca harcadığımız için kaybediyoruz. Esas olan kazanabilmektir. Tabi yetenek konusuna girmişken Sergen'i de anmak lazım ama o zaten en üst seviyeydi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Mrmic varken Fevzi oynamadı diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

bilmiyorum çok seyretme imkanınız oldu mu ama Fevzi çok çok daha iyi kaleciydi, esasen özel hayatı yaktı onu, aynen Oktay'ın Avrupa'nın en büyük golcülerinden biri olabileceği gerçeği gibi Fevzi de çok iyi bir kaleciydi. Maalesef oyuncuları mental anlamda hazırlayamadığımız ve insan kaynağını kolayca harcadığımız için kaybediyoruz. Esas olan kazanabilmektir. Tabi yetenek konusuna girmişken Sergen'i de anmak lazım ama o zaten en üst seviyeydi.
Fevzi dediğiniz adamın Tolga'dan pek farkı yoktu, sosyal medya şimdiki gibi olsaydı insan içine çıkamazdı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kanada' dan oyuncu alacaksak 17 yaşında milli takımda 5 maçta 3 golü olan Alphonso Davies'i alalım.
İster kanada çek, Negredo'nun arkasına Babel'i koy, istersen Negredo' nun hemen arkasında ortalığı karıştırsın.

Çevrimdışı ilhan mansız

Fevzi dediğiniz adamın Tolga'dan pek farkı yoktu, sosyal medya şimdiki gibi olsaydı insan içine çıkamazdı.

Beşiktaşta oynadığı dönemde o maç hariç çok az hatası vardı, bize kaybettiren maalesef bu bakış açısı, 16 yaşında ilk 11 oynamaya başlamış çok da yetenekliydi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Babel, Sturridge' in BJK formalı fotosunu niye beğendi?

Çevrimdışı yoruk

Mrmic varken Fevzi oynamadı diye hatırlıyorum.

Oynadı.Yani Mrmiç hep yedek beklemedi tabi ama Benjamin bey genelde Fevzi'yi tercih etmişti.Hatta bir antreman sonrası Mrmic ile JBT kavga etmişlerdi Mrmiç yarıda bırakıp gitmişti.Mrmiç önceki sene hep oynadı .Rasim Kara dönemi sizin hatırladığınız da budur zaten.JBT bey öyle silmiş ki kafasında Mrmiç 1 sene kaldı diye akıllarda yer etmiş demek  :D
Sezonun yarısında Mrmiç yarısında Fevzi oynamıştı.Şampiyonlar Ligi maçlarında mesela Mrmiç 3 maç oynamıştı Göteborg maçında zaten malum kart olayı  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaşta oynadığı dönemde o maç hariç çok az hatası vardı, bize kaybettiren maalesef bu bakış açısı, 16 yaşında ilk 11 oynamaya başlamış çok da yetenekliydi.
Bizdr oynadığı 6 sene boyunca ayaklarını güçlendiremedi, hemen her geri pasında taca attı, defalarca olur olmadık goller yedi, yan toplarda hep zaafı vardı, kaleden çıkış zamanlamasını bir türlü ayarlayamadı.

Yetenek dediğiniz sadece refleksleriydi.

Kulüpte öyle bir travma yarattı ki, yabancı sınırı varken aynı anda 2 yabancı kaleci aldığımız oldu.(Asper ve Mhyre)

Tolga 2 tane hatalı gol yedi diye lanetlendi, bu adam her sezon en az 3-4 skandal gol yiyordu.

O Galatasaray maçında kapalı tribündeydim bu arada.

[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 21:20:16 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Karabay

harbiden niye kimse bunu konuşmuyor. Olabiliritesi sıfır diye mi düşünüyor insanlar.

Çevrimdışı yoruk

Oldu tabi olmaz mı  :D Fevzi çok iyi kaleciydi ama 1994 yılından 2002 ye kadar bir türlü kalede istikrarlı olmamasının nedeni kafa olarak sağlam kalamamış olmasıydı.Mental olarak çok zayıf ve güvensizdi.Bir ara harikalar yaratıyordu 1997 sezonu itibaren falan olması lazım tam da işte o malum geri pas dönemine kadar olan süre.İşte orada bitti zaten sonra ayrılıklar falan direklere vurmalar.Büyük takımın kalecisi bunu yapmamalı.2002 döneminde sezon başında Daum 2 kaleci birden istedi.Hatta 3  :D Kjaer falan  :D Onların arasında da Asper iyiydi ama Daum oynatmadı.Mhyre 'yi ben beğenirdim ama pek iyi değildi.

Zaten sorun Fevzi'nin oynaması değil Mrmiç'in oynamaması ! bence ,Mrmiç bence çok iyi kaleciydi.Beşiktaş'a gelen gördüğüm izlediğim en iyi yabancı kalecidir Mrmiç.Hatta yerli yabancı dahil.JBT Fevzi genç diye yetiştirmek istedi bu tercihi yaptı olabilir .

Tolga da iyi kaleci mesela bu kadar yerden yere vurulması gereken kaleci değil.nereden Tolga'ya geldi konu buradan  :D :D

Çevrimdışı İhsan

Ben de beğendim.
Güzel foto..  :biggrinking:
[ Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 23:40:07 İhsan ]
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Larin = ailton gençliği

Çevrimdışı Ömer Kaan

harbiden niye kimse bunu konuşmuyor. Olabiliritesi sıfır diye mi düşünüyor insanlar.
Aradım bulamadım ne zaman oldu ki bu

Çevrimdışı ilhan mansız

Oldu tabi olmaz mı  :D Fevzi çok iyi kaleciydi ama 1994 yılından 2002 ye kadar bir türlü kalede istikrarlı olmamasının nedeni kafa olarak sağlam kalamamış olmasıydı.Mental olarak çok zayıf ve güvensizdi.Bir ara harikalar yaratıyordu 1997 sezonu itibaren falan olması lazım tam da işte o malum geri pas dönemine kadar olan süre.İşte orada bitti zaten sonra ayrılıklar falan direklere vurmalar.Büyük takımın kalecisi bunu yapmamalı.2002 döneminde sezon başında Daum 2 kaleci birden istedi.Hatta 3  :D Kjaer falan  :D Onların arasında da Asper iyiydi ama Daum oynatmadı.Mhyre 'yi ben beğenirdim ama pek iyi değildi.

Zaten sorun Fevzi'nin oynaması değil Mrmiç'in oynamaması ! bence ,Mrmiç bence çok iyi kaleciydi.Beşiktaş'a gelen gördüğüm izlediğim en iyi yabancı kalecidir Mrmiç.Hatta yerli yabancı dahil.JBT Fevzi genç diye yetiştirmek istedi bu tercihi yaptı olabilir .

Tolga da iyi kaleci mesela bu kadar yerden yere vurulması gereken kaleci değil.nereden Tolga'ya geldi konu buradan  :D :D
aynı şeyleri yazmışız zaten, 👍, söylemek istediğim böylesine genç oyuncuları kafa olarak daha iyi hazırlamamız gerektiği, mrmiçin iyi olduğuna da kesinlikle katılmıyorum

Çevrimdışı yoruk

aynı şeyleri yazmışız zaten, 👍, söylemek istediğim böylesine genç oyuncuları kafa olarak daha iyi hazırlamamız gerektiği, mrmiçin iyi olduğuna da kesinlikle katılmıyorum
:D O zaman nasıl aynı şeyleri yazmışız.Benim mesajın ana fikri Mrmiç'in daha iyi olduğudur  :D Neyse olmuş bitmiş şimdiye bakmak lazım.

Çevrimdışı Karabay

Aradım bulamadım ne zaman oldu ki bu
bizim Babel adamın Beşiktaş formalı resmini beğenmiş

Çevrimdışı ilhan mansız

:D O zaman nasıl aynı şeyleri yazmışız.Benim mesajın ana fikri Mrmiç'in daha iyi olduğudur  :D Neyse olmuş bitmiş şimdiye bakmak lazım.
ana fikrin yanlış olmakla beraber 😂😂

Etiketler: