2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6240518 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı İhsan

Tosic'i de verelim 28 e bitsin bu iş

Cenk ve Tosiç için Düz 30ar yapalım.
Pound türünden.. :bandit:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

Cenk ve Tosiç için Düz 30ar yapalım.
Pound türünden.. :bandit:
Adamlar yan çizmeye başladı biz de çoktan su döktük arkasından.
Kedi olalı bir fare tuttuk her önüne geleni ortak hesabı oldu yoksa diretirdik baya.

Çevrimiçi Necmi

Fetocu futbolculara cokca sahip bir camia olarak gs
Ya da fetocu savcilara forma vererek tesislerde mac yapan bor camia olarak fb desek su olur mu abi
mevcudu söylemek suç değil ama kişilere ithamda bulunmak suç olan bir şeyi dile getirdiğin için
kimse sana ne diyorsun diyemez ne biliyorsunda diyemez aha bunun yorumunu yapıyorum yalanmı dersin
ama birine bilip bilmeden fetöcü demek farklı bir olay mesela aspor olayında kimseye fetöcü demediler geçmişdeki fetö paylaşımlarını
ortaya döküp deşifre ettiler bu suç değil geçmişde yaptığı paylaşımı gündeme çıkarıyorsun bunuda itham etmeden yapıyorsun
şimdi hani birinin eski paylaşımlarını alıp gündeme getiriyorsun ya kimseye sallamadan direk yapıştırıyorsun
onun gibi bir şey işde. Birisine bir şey demedende birşeyler diyebilirsin
gs ye fetöcü dersen suç olur ama gsli bütün fetöcüleri konuşursan bu suç olmaz yada terime fetöcü diyebilirmisin
bu suç olur ama sen bütün şampiyonluklarını bu fetöcülerle kazandın diyebilirsin  :D yani direk vuruşla endirek vuruş
arasındaki fark gibi endirek vuruşda golde atsan sayılmaz :D

Çevrimdışı Rasim

bir kanıdın yoksa insanlara ithamda bulunmak doğru değil aynı zamanda suçtur.
kanıdın varsa bunu yetkililerle paylaşmak gerekiyor.
burda insanlara fetöcü pkk lı vs gibi ithamlarda bulunmak son derece yanlış.
abi sonucta adam hdp den millet vekili oldu hdpnin de hemen hemen hepsi terör yatakligindan icerde ne gibi bir kanit lazim daha  :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Mehmet57

Rafa haberi dogru mu?

Begendigim bir oyuncu. Kutunun icine girer, cok suratli, adam gecer. Cenk’in ara sira kanatta oynadigini goz onunde bulundurursak, Lens’in forma alamadigi ve Quaresma’nin gittikce dusen performansi; ozaman mantikli transfere benziyor.

Çevrimiçi Necmi

Eyvallah abi :ok:

Yalnız bonuslarla mı 25 yoksa direk mi onu bilsek iyiydi :evillol:
ben birşey bilmiyorum genelde konuşulan böyle diye şeyettim.
bir kere öyle 30 falan diyenlere uçmayın dediğim için hemen cenk benim gözümde değersiz oldu
o nedenle hiç ses etmiyorum nasılsa olduğunda açıklanır ne olduğu. bugün 30 M sterlin konuşanlar
yarın daha ucuza giderse yönetime sallamaya başlayacaklar.

Çevrimiçi levitate

Thiago maia fransa nin en kelek 11 ne seçilmiş.
sneijder tielemans ve mitroglou ile beraber hemde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Vagner Love'u transfer etmek için Alanyaspor ile görüşmelere başladı. Alanyaspor'un talebi 4 M€. (Goal Türkiye)

Çevrimiçi Necmi

abi sonucta adam hdp den millet vekili oldu hdpnin de hemen hemen hepsi terör yatakligindan icerde ne gibi bir kanit lazim daha  :bandit:
hdp de meclise kadar girmiş bir parti insan hdpli diye hemen pkklımı ilan edilmeli
ben sana hdp milletvekili olupda pkk ile ilişkisi olmayan bir sürü insanda söylerim bu hdp pkk ilişkisini
reddetmez. sadece her hdp li pkk lı olmakla etiketlenmesi doğru değil bu celal doğan belki dediğin gibidir
ama etiketlemek yanlış heleki bu mantıkla. Benim bildiğim celal doğan hdp içindeki sol gelenekçi olanlardan
pkk ile ilişkisi yok hdp nin Türkiyeleşme politikasının ürünü olarak milletvekilliğine yükselmiş olanlardan
bunun yanında başka milletvekilleride var 80 milletvekilininden 13 tanesinin kürt kökenli olduğunu biliyormusun
neyse burda siyaset tartışmayalım bunun sonu yok o nedenle siyasi mesajlara set vuruyorum.
herkesin bir fikri var ama doğru ama yanlış bunun sonu çatışma oluyor.

Çevrimiçi underworld

Beşiktaş, Vagner Love'u transfer etmek için Alanyaspor ile görüşmelere başladı. Alanyaspor'un talebi 4 M€. (Goal Türkiye)
Hooaydaaaa

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hooaydaaaa

Gignac için 3M € önermişiz. Olumlu olacak yazmışlar.

Çevrimdışı Kutay

Yalan olduğu çok belli bir haber  :bandit: umarım gerçekleşmez
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mylife1903

mevcudu söylemek suç değil ama kişilere ithamda bulunmak suç olan bir şeyi dile getirdiğin için
kimse sana ne diyorsun diyemez ne biliyorsunda diyemez aha bunun yorumunu yapıyorum yalanmı dersin
ama birine bilip bilmeden fetöcü demek farklı bir olay mesela aspor olayında kimseye fetöcü demediler geçmişdeki fetö paylaşımlarını
ortaya döküp deşifre ettiler bu suç değil geçmişde yaptığı paylaşımı gündeme çıkarıyorsun bunuda itham etmeden yapıyorsun
şimdi hani birinin eski paylaşımlarını alıp gündeme getiriyorsun ya kimseye sallamadan direk yapıştırıyorsun
onun gibi bir şey işde. Birisine bir şey demedende birşeyler diyebilirsin
gs ye fetöcü dersen suç olur ama gsli bütün fetöcüleri konuşursan bu suç olmaz yada terime fetöcü diyebilirmisin
bu suç olur ama sen bütün şampiyonluklarını bu fetöcülerle kazandın diyebilirsin  :D yani direk vuruşla endirek vuruş
arasındaki fark gibi endirek vuruşda golde atsan sayılmaz :D
Ben ucbanttan sektirerek sokam, sokarken de emniyet kemerimi falan takam

Çevrimiçi Necmi

Ben ucbanttan sektirerek sokam, sokarken de emniyet kemerimi falan takam
sen rusyadasın sana bir şey olmaz arada bizi kaynatırlar :D

Çevrimdışı mylife1903

@Rasim abi olay soyle

Sen gece yagmur yagdigini gormedin ama sokaga bi ciktin her taraf sel olmus, bok boku goturuyor kanalizasyon tasmis

Hakim amca yagmur yagmis diyon
Savci diyor nerden gordun nerden biliyorsun, yalan soyluyor bu, ispat et lan yagmur yagdigini

Sen de diyon

Sular seler akiyor bu kadar suyu kufur etmeden nasi anlatam

Çevrimdışı Rasim

hdp de meclise kadar girmiş bir parti insan hdpli diye hemen pkklımı ilan edilmeli
ben sana hdp milletvekili olupda pkk ile ilişkisi olmayan bir sürü insanda söylerim bu hdp pkk ilişkisini
reddetmez. sadece her hdp li pkk lı olmakla etiketlenmesi doğru değil bu celal doğan belki dediğin gibidir
ama etiketlemek yanlış heleki bu mantıkla. Benim bildiğim celal doğan hdp içindeki sol gelenekçi olanlardan
pkk ile ilişkisi yok hdp nin Türkiyeleşme politikasının ürünü olarak milletvekilliğine yükselmiş olanlardan
bunun yanında başka milletvekilleride var 80 milletvekilininden 13 tanesinin kürt kökenli olduğunu biliyormusun
neyse burda siyaset tartışmayalım bunun sonu yok o nedenle siyasi mesajlara set vuruyorum.
tmm :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Her konyak brendidir ama her brendi konyak degildir

Çevrimdışı Rasim

@Rasim abi olay soyle

Sen gece yagmur yagdigini gormedin ama sokaga bi ciktin her taraf sel olmus, bok boku goturuyor kanalizasyon tasmis

Hakim amca yagmur yagmis diyon
Savci diyor nerden gordun nerden biliyorsun, yalan soyluyor bu, ispat et lan yagmur yagdigini

Sen de diyon

Sular seler akiyor bu kadar suyu kufur etmeden nasi anlatam
:claps: :claps:reyiz
Beşiktaş!

Çevrimdışı Onur Küçük

Vagner Love olur veya olmaz bir şey diyemem ama ihtiyacımız olan santrafor tanımını karşılıyor. Adımları kısa, ayakları çabuk, pozisyon bilgisi ve bitiriciliği iyi, kapalı savunmaları açabilecek tarzda bir santrafor. İstedikleri gerçekten 4 milyon avro ise olmayacak bir rakam.

Çevrimdışı mylife1903

Iyi seneler
Ben onden girecem, yeni sene bi boka benzemiyorsa hemen uyaririm sizi

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Balocan gelse keşke.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı celiker1

Herkese iyi seneler diliyorum...Yeni yılda Cenk Tosun'u minumum 25 milyon euroya gönderip ondan daha iyi,bu ligin forveti olduğuna inandığım Gicnac'ı 5-10 milyon euro arası bir ücrete BEŞİKTAŞ'ımız da seyretmeyi temenni ediyorum :super:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Iyi seneler
Ben onden girecem, yeni sene bi boka benzemiyorsa hemen uyaririm sizi

Senin kiz mi resimdeki ? Masallah.

Noel agaciyla yilbasi kutlama kulturunden vazgecmemissin  :lol:

Herkese mutlu bir yil dilerim.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Yeni yildan iki istegim var; herkesin saglikli olmasi ve Senol hocanin inatciligi birakmasi.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bu olursa burayı yıkarlar.

Fırat Günayer‏ @firatgunayer
Wagner Love, Demba, Larin..
Hepsi gündemde ama..
1 numaralı hedef şu anda Leicester’dan İslam Slimani.

Etiketler: