2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306964 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Oldu olacak Olcay Sahan'i da geri alalim, yanina Sosa onlerine de Demba Ba gelir. Gercekten halkimiz neden bu kadar dar goruslu anlamak mumkun degil. Sanki dunyada tekmis gibi muameleler bu futbolculara. Tarihte de bu boyle sadrazam Falan Pasa azledilsin, sonra yeniden sadrazam olsun, sonra yine azledilsin, sonra yine sadrazam olsun falan. Ya da donusumlu olarak milli takimin basina hep ayni adamlari koyup farkli neticeler beklemek. Trabzon'da yedek kalan adam Besiktas'ta nasil oynayacak? O tren kacti artik Sosa icin. Iki senede 22 maca 11 ve yedek olarak cikmis, TS'de yedek kalan Sosa'dan medet ummak. Ilginc.
dar görüşlü değil ilerlemeye kapalı ileri görüşü olmaması bu türklerin genel yapısıdır
bizde neden farklı olsun o sosa gomeze özlem duyanlar bizim o sene uefada gruplardan çıkamadığımızıda
hatırlıyorlarmı.
Bu kadro onlardan en az iki katı daha kaliteli ve dominant bir kadro sadece sistem değişti takım oyunundan bireysel
yeteneklere daha doğrusu yeteneksizlere döndük. Bundada ısrar ediyoruz elinde herşeyi yapabilecek bir kadro var
ama sen bu kadroyla hiç bir şey yapamıyorsun. 90 dakika doldur boşalt oynuyorsun hani son dakikalara mağlup girip
çaresiz kalan ve sürekli doldur boşalt yapan takımlar gibi biz 90 dakika oynuyoruz.

Çevrimiçi Necmi

abou taliscayıda oynatıyordu en azından atamasada onu becerirdi :D
taliscayı negredoda oynatıyor oynadıklarında bilmem farkındamısın kaldıki
negredo talisca için daha iyi bir seçenek alda at pasları veriyor resmen ama sorun işde topun öyle oynanmaması
bu abou olsa değişecekmi sanki. kenarda yeterince orta açtık ama sonuca gidemedik diyen bir hoca var.
bütün yarım devrenin özeti bu işde. Bizim takımda topu quaresmaya göndermeyen her oyuncu kötüdür ve kızağa çekilir
ilk şampiyonluk senemizde ozi quaresmaya top atmıyor diye ağlamaları çabuk unuttunuz iki senedir
böyle bir ağlama duydunuzmu. artık bütün toplar quaresmaya atılıyor çünkü kenarda hoca mutlu
quaresma severler mutlu ilk yarı 20 puanda kalmışız bunun önemi yok önemli olan quaresmanın yeterince
orta açması yeterince çalım atması. Bunlar oluyor ya sorun yok. aslında daha fazla orta açması lazım ama zaman
yetmiyor buna

Çevrimiçi Necmi

Gaziantepspor kapanmış abi.
evet duydum çokda umrumda değil beter olsunlar :D

Çevrimdışı Onur Küçük

sorunuda görüyorum çözümünüde görüyorum sadece quaresmayı keseceksin bak gör taşlar yerine nasıl oturacak.
zaten oynamadığı maçlarda oturuyor hemen bunu defalarca gördük.
sizin düştüğünüz hata klasik on numara istemenizden kaynaklanıyor artık dünya futbolunda böyle bir oyun şekli yok
on numara diye bir şey kalmadı. bizim ilk şampiyonluğumuzda klasik on numarayla oynadığımız için değil dominant bir
forvetimiz olduğu için o şekilde oynandı ilerde gomez yoksa ve sahada quaresma varsa istediğin on numara ile oyna talisca
performansından bir tık fazlasını alamazsın bizim sorunumuz kanat oyunu oynamak ve bu oyunu oynatmakta ısrar eden hoca
dediğin gibi hala yeterince orta yaptık ama sonuca gidemedik diyen bir hoca var kenarda sanıyorki o ortaların bir kısmı
kendiliğinden gol olacak suçu ortaya değilde onu içeri sokamayan forvetlere bağlıyor birde ortaların çoğunluğu
kaleyi tutarsa arka kale direği ötesine atılıyor hiç bir orta kolay kolay tek vuruşluk olmuyor böyle olunca zaten zor olan iyice
zora giriyor biz o kadar çok kafa topu çalışıyoruzki en azından defans bu konuda bir şeyler öğreniyor
havadan yemiyoruz bir kafa golü yememiz rastlantı değil hocanın futbol aklı sadece orta defansıda hücumuda burdan
çalıştırıyor mesela kaleyi gören yerden vurulan şutlarda çok yetersiziz allahtan iyi vuran yokta fazla yemiyoruz ama
hiç bir savunma önlemimiz yok yediklerimizde bu şekilde olması bu takım sürekli orta ile oynuyor ama orta ile gol yemiyor
hiç şut atmıyor ama şutlarla bayağı iyi yiyoruz Ben cenk ozi eleştiriyorumda bunu oyuna ağırlıklarını koyamadıkları için eleştiriyorum
ozi güçsüz oyun konsantrasyonu sıfır oynuyor cenk sürekli kanada kaçıyor ama bunların oyundan esas düşme nedenleri topun merkezde oynanmaması
bunuda yapacak bu konuda ağırlıklarını koyacak olan kendileriydi çabuk kabullendiler bazı şeyleri bizim görebildiğimiz yanlışları
kendileri göremiyormu. şu anda camianın %80 ini abartmıyorum bunda %80i ateş püskürüyor hocanın quaresma ve orta sevdasına
herkes görüyor böyle oynamadığında takım çok daha iyi oynuyor. Geçen sene ne dedim ben takım sürekli geride top çeviriyor
bütün zamanı bu şekilde harcıyoruz ne olacak topu çevir çevir rakip sıkılsın üstüne gelsin sen o zaman topu quaresmaya
at oda içeri orta kessin neden atiba bu kadar pas yüzdesiyle oynadı medel takıma girince ileri oynamanın ne demek olduğunu
gördü herkes arada topta kaptıracaksın %70 topa sahip olarak oynamanın mantığı yok rakip yerleşmiş oluyor orta açsan bile kapalı
savunmaya açıyorsun %70 ile topu merkezden delerek çizgiye inerek falan oynasan rakibi bunaltırsın o zaman kutuda oynamaktan kaçınır
şimdi nasılsa quaresma orta açacak açtığı 4 ortadan 3 ü nasılsa çaba gerektirmeden dağa taşa gidiyor birinide kalabalık savunmayla
bertaraf ederiz mantığıyla kendileri için en sağlıklı olan oyun şeklini oynuyorlar bizde bunu ikram ediyoruzçünkü başka bir
oyun anlayışıyla Beşiktaş karşısında tutunma şansları yok kim olursa olsun başka şekilde oynamaya çalışırsa 3 lük oluyor
biz 3 attığımız maçların hepsini ortalarla oynamadan yaptık orta tercihi yaptığımız bütün maçları ya tek farkla kazandık yada
puan kaybettik. ben iki senedir oyuncu değil aslında sistemi yani hocayı eleştiriyorum. quaresma olmasa takımda
hoca istesede bu oyun şeklini oynatamaz. daha bekleyelim sırada canerde var adriano kesilip oda girecek oyuna nede olsa orta açıyor işde
bu sefer sağlı sollu açarız o ortaları şimdi az oluyor yeterince atamıyoruz orta sayılarını arttırmak gerekiyor.
orta açılması nedeniyle hocayı orta kalitelerinin düşüklüğü nedeniylede quaresma eleştirilir birde diyorlar ya quaresma attı bak oyuncu kaçırdı
quaresma ne yapsın kimse 20 orta açtı ama birini buluşturdu kendi oyuncumuzla demiyor atan adamdan %100 istiyor
ortaya düzgün vurup kaleye sokma ihtimali o ortayı düzgün açma ihtimalinden çok daha düşük olacağınıda kabul etmiyorlar
birde kaçan toplar genelde trivella vurduğu toplar oluyor robana vurduğunda bizim oyuncular sokuyor içeri
bunun nedeni düşünüldümü hiç benim fikrimce robana vurduğunda top dönmüyor temiz geliyor kafayı vuranın kontrolü
yüksek oluyor ama trivella vuruşda top dönerek gidiyor başka türli o falsoyu almaz orda tam kavisi tamamladığında vurursan
iyi vuruş yapma şansı artar yoksa atibanın vurduğu gibi top akar gider topun dönüş ivmesinden daha sert vurmak şart
dönerek gelen topa kafa vurmak zordur.
10 numara ile kastedilen oyunun yönünü doğru tayin edecek, takımın temposunu ayarlayacak, hücumda liderlik görevini görecek, oyun aklı ve zekası üst seviye bir ofansif orta saha. Böyle bir oyuncumuz olmadığından dolayı(Ek: Oğuzhan bu tanıma en fazla uyan futbolcumuz ama onun da fizik olarak yetersizliği var) bu görevler diğer oyunculara dağıtılıyor ve bu ciddi sorunlara neden oluyor. Örneğin takımın temposunu ayarlayan, oyunumuza akıl katan oyuncu Atiba ama Atiba'nın bu görevi geride gerçekleştirmesi oyunumuzda sıkıntılara yol açıyor. Hücumda liderlik görevini üstlenen ise Quaresma. Bunun da oyuncu ve takım verimliliğini nasıl dibe çektiği ortada. 

Oğuzhan'ın yaklaşık 6 senedir yeterince güçlenmemesi bana göre de sıkıntılı bir mevzu. Oğuzhan hem kendi hem takımın iyiliği için bu sorununun üzerine gidip çözmeli artık. Cenk'in sola kayması oyun sistemimizin yarattığı arızalar ile alakalı. Sistem oyuncunun pozisyon bulmasını kısıtlıyorsa oyuncu hem pozisyon bulmak hem de takıma pozisyon yaratmak adına farklı seçeneklere başvuracak. Cenk'in yerinde  Lewandowski olsa o da aynı şeyi yapacak. Alman altyapısında oyunculara bunu öğretiyorlar. Yerden ve merkezden daha çok oynarsan Cenk'i daha fazla  pozisyona girer ve takımı pozisyona sokarken izleriz GS maçında olduğu.

Yapılacak en kolay iş takımda 1-2 futbolcuyu sorumlu tutup bunlar gittiğinde her şey düzelecekmiş gibi hareket etmek. Negredo ilk 11'de oynamaya başladığında sistemin arızaları kaybolmayacak. Ayrıca Hoca pivot santrafor isterim diye tutturabilir ama bu takımın asıl ihtiyacının  pivot santrafor olduğu anlamına gelmez ve Negredo kabul edelim veya etmeyelim ne kadar iyi niyetli olsa da  bu takımın ihtiyaçlarını tam karşılayacak profilde bir santrafor değil. Quaresma gitsin de diyebiliriz. Quaresma gittiğinde Hoca nasıl pivot santrafor istiyorsa kanatta da dar alanda etkili,teknik, orta açan bir oyuncu isteyecek. 

Arızaların hepsi değil ama çoğunluğu teknik direktör kaynaklı. Ama bizi iki sene şampiyon yaptı diyenlerimiz de çıkacaktır. İki sene boyunca şampiyon yaptı ama şampiyon yaptığı takımın bir temeli vardı. Sadece kendi değil o temel de şampiyon olmamızda çok etkiliydi. 2 sene sonunda ise kafasında kurduğu ani,baskın olarak adlandırdığı sistemi 3 aşağı 5 yukarı oynatmaya başladı. Sistemin arızaları iyice gün yüzüne çıktığında ise sorgulamak yerine sabit fikirliliği, inatçılığının esiri olmayı tercih etti.
[ Son Düzenleme: 31 Aralık 2017, 16:45:39 Onur Küçük ]

Çevrimdışı Rasim

evet duydum çokda umrumda değil beter olsunlar :D
fener yalamasi bir pkk'li baskanlari vardi celal doganmi ne Serdar Bilgili baskani kücümsemisdi bir transfer görüsmesinde o gelsinde kurtarsin  :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı mellfred

fener yalamasi bir pkk'li baskanlari vardi celal doganmi ne Serdar Bilgili baskani kücümsemisdi bir transfer görüsmesinde o gelsinde kurtarsin  :akuma:
Kulübü Urfalılara kaptırılardı. Onlar da içini boşaltıp topuklamışlar

Çevrimiçi Necmi

Ya şundan 1.5 2 yıl önce transfer haberleri ne patlardı bu forumda herkes gördüğü bildiği duyumu yazardı, oyuncular hakkında analizler yapılırdı.

Haber ilk burda çıkar gazeteler ve twitter geriden gelirdi hey gidi günler :)

Şimdi kimse bişey yazmıyor. En azından twitterda orda burda gördüğünü yazan bile yok biraz kafa patlatalım transferle ilgili
burda duyduğunu söyleyene söven bir güruh var ya ondandır belki insanlar
küfür yememek için yazmıyorlardır. Burda duyumcu sövmeyi kendisine görev edinmişler var.
şimdi oturup beklesinler haber varmı diye. Burda kaynaklarının ne kadar sağlam olduğunu
bildiğim kişilere bile sövüldü hemde verdikleri haber doğru olduğu halde insanlar sanıyorki
bir haber duyurulduğunda bu mutlak olmalı ama son anda yatan kaç transferin olduğunu
bilmiyorlar nasri haberini verdiğimizde burda bizimle dalga geçtiler o nasri antalyaya gitti
demek biz ilgilenmişiz ama şartlar bizim sunduğumuz şekilde olmamış olmayınca yalanmı oluyor.
burda teklif gidiyor insanlar o teklifi söylüyor millet tepesine çöküyor defalarca söyledim olan bir
transferi söylemek duyum değil haberdir. Kulüp bir çok oyuncuya teklif götürür bunları bilip
dile getirmek duyumdur. olur olmaz ama böyle bir teklif vardır. yoksa fellaini kardeşi buraya gelmiş
görüşme yapmış bunu söylemek artık duyum olmuyor bu direk haberdir.
Bazı duyumları yönetim kasıtlı çıkarıyor başka şeyleri perdelemek için bu nedenle duyumcuya küfretmek
yanlış adam sonuçta duyduğunu söylüyor. Burdan küfredilerek gönderilen kişi GG transferini devre arası açıklayan kişiydi
fenerle şampiyonluk yarışındayken ikinci yarı boyunca feneri mikser gibi karıştırıp durdular
o arkadaş burdan küfredilerek kovuldu. Birde Çebi ile birlikte oturup çay kahve içen biriydi.
ne duyumu istiyorsunuzki biri şurda şimdi duyum verse aynı sayfa içinde ona hakaret edilen bir sürü mesaj göreceksiniz.

Çevrimiçi Necmi

bir kanıdın yoksa insanlara ithamda bulunmak doğru değil aynı zamanda suçtur.
kanıdın varsa bunu yetkililerle paylaşmak gerekiyor.
burda insanlara fetöcü pkk lı vs gibi ithamlarda bulunmak son derece yanlış.

Çevrimdışı arda

Gaziantepspor kapanmış abi.

Ömer Çatkıç'tan destek isteselermiş!?
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı cursedofdragon

2018 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara…

Ve Beşiktaş'ımızı şampiyon olsun :)

Çevrimdışı underworld

abou taliscayıda oynatıyordu en azından atamasada onu becerirdi :D
Talisca kafada bitirmiş işi

Çevrimdışı mylife1903

bir kanıdın yoksa insanlara ithamda bulunmak doğru değil aynı zamanda suçtur.
kanıdın varsa bunu yetkililerle paylaşmak gerekiyor.
burda insanlara fetöcü pkk lı vs gibi ithamlarda bulunmak son derece yanlış.
Fetocu futbolculara cokca sahip bir camia olarak gs
Ya da fetocu savcilara forma vererek tesislerde mac yapan bor camia olarak fb desek su olur mu abi

Çevrimdışı mylife1903

Ömer Çatkıç'tan destek isteselermiş!?
O anca kapanmayi zaman asimina birakmaya yardim eder

Çevrimdışı underworld

Ts liler olcay için iyi şeyler soylemiyorlar.
Onlara göre bizler iyi itelemişiz onlara.

Çevrimdışı mylife1903

burda duyduğunu söyleyene söven bir güruh var ya ondandır belki insanlar
küfür yememek için yazmıyorlardır. Burda duyumcu sövmeyi kendisine görev edinmişler var.
şimdi oturup beklesinler haber varmı diye. Burda kaynaklarının ne kadar sağlam olduğunu
bildiğim kişilere bile sövüldü hemde verdikleri haber doğru olduğu halde insanlar sanıyorki
bir haber duyurulduğunda bu mutlak olmalı ama son anda yatan kaç transferin olduğunu
bilmiyorlar nasri haberini verdiğimizde burda bizimle dalga geçtiler o nasri antalyaya gitti
demek biz ilgilenmişiz ama şartlar bizim sunduğumuz şekilde olmamış olmayınca yalanmı oluyor.
burda teklif gidiyor insanlar o teklifi söylüyor millet tepesine çöküyor defalarca söyledim olan bir
transferi söylemek duyum değil haberdir. Kulüp bir çok oyuncuya teklif götürür bunları bilip
dile getirmek duyumdur. olur olmaz ama böyle bir teklif vardır. yoksa fellaini kardeşi buraya gelmiş
görüşme yapmış bunu söylemek artık duyum olmuyor bu direk haberdir.
Bazı duyumları yönetim kasıtlı çıkarıyor başka şeyleri perdelemek için bu nedenle duyumcuya küfretmek
yanlış adam sonuçta duyduğunu söylüyor. Burdan küfredilerek gönderilen kişi GG transferini devre arası açıklayan kişiydi
fenerle şampiyonluk yarışındayken ikinci yarı boyunca feneri mikser gibi karıştırıp durdular
o arkadaş burdan küfredilerek kovuldu. Birde Çebi ile birlikte oturup çay kahve içen biriydi.
ne duyumu istiyorsunuzki biri şurda şimdi duyum verse aynı sayfa içinde ona hakaret edilen bir sürü mesaj göreceksiniz.
Niki neydi abi, @sosyalkartal olmasin

Çevrimdışı İhsan

Şu Gökhan Töre'den haber var mı ya q7 yerine o oynasa bari bilic dönemindeki kadar oynasa yeter iyileşmedi mi hala sakatlığı  :alala:

bari demişssin, ama
Bilic dönemindeki kadar oynasa daha ne isteriz  :alala:
Hatırlatmak isterim: Töre o dönem oyunuyla Beşiktaş tarihinde gelmiş geçmiş en değerli futbolcusu olmuştu.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

bari demişssin, ama
Bilic dönemindeki kadar oynasa daha ne isteriz  :alala:
Hatırlatmak isterim: Töre o dönem oyunuyla Beşiktaş tarihinde gelmiş geçmiş en değerli futbolcusu olmuştu.
Kime göre , neye göre ?

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Palace-City maçını izledim, az önce bitti, hiç beğenmedim Benteke'yi. Umarım olmaz o transfer işi.

Çevrimiçi Necmi

10 numara ile kastedilen oyunun yönünü doğru tayin edecek, takımın temposunu ayarlayacak, hücumda liderlik görevini görecek, oyun aklı ve zekası üst seviye bir ofansif orta saha. Böyle bir oyuncumuz olmadığından dolayı(Ek: Oğuzhan bu tanıma en fazla uyan futbolcumuz ama onun da fizik olarak yetersizliği var) bu görevler diğer oyunculara dağıtılıyor ve bu ciddi sorunlara neden oluyor. Örneğin takımın temposunu ayarlayan, oyunumuza akıl katan oyuncu Atiba ama Atiba'nın bu görevi geride gerçekleştirmesi oyunumuzda sıkıntılara yol açıyor. Hücumda liderlik görevini üstlenen ise Quaresma. Bunun da oyuncu ve takım verimliliğini nasıl dibe çektiği ortada. 

Oğuzhan'ın yaklaşık 6 senedir yeterince güçlenmemesi bana göre de sıkıntılı bir mevzu. Oğuzhan hem kendi hem takımın iyiliği için bu sorununun üzerine gidip çözmeli artık. Cenk'in sola kayması oyun sistemimizin yarattığı arızalar ile alakalı. Sistem oyuncunun pozisyon bulmasını kısıtlıyorsa oyuncu hem pozisyon bulmak hem de takıma pozisyon yaratmak adına farklı seçeneklere başvuracak. Cenk'in yerinde  Lewandowski olsa o da aynı şeyi yapacak. Alman altyapısında oyunculara bunu öğretiyorlar. Yerden ve merkezden daha çok oynarsan Cenk'i daha fazla  pozisyona girer ve takımı pozisyona sokarken izleriz GS maçında olduğu.

Yapılacak en kolay iş takımda 1-2 futbolcuyu sorumlu tutup bunlar gittiğinde her şey düzelecekmiş gibi hareket etmek. Negredo ilk 11'de oynamaya başladığında sistemin arızaları kaybolmayacak. Ayrıca Hoca pivot santrafor isterim diye tutturabilir ama bu takımın asıl ihtiyacının  pivot santrafor olduğu anlamına gelmez ve Negredo kabul edelim veya etmeyelim ne kadar iyi niyetli olsa da  bu takımın ihtiyaçlarını tam karşılayacak profilde bir santrafor değil. Quaresma gitsin de diyebiliriz. Quaresma gittiğinde Hoca nasıl pivot santrafor istiyorsa kanatta da dar alanda etkili,teknik, orta açan bir oyuncu isteyecek. 

Arızaların hepsi değil ama çoğunluğu teknik direktör kaynaklı. Ama bizi iki sene şampiyon yaptı diyenlerimiz de çıkacaktır. İki sene boyunca şampiyon yaptı ama şampiyon yaptığı takımın bir temeli vardı. Sadece kendi değil o temel de şampiyon olmamızda çok etkiliydi. 2 sene sonunda ise kafasında kurduğu ani,baskın olarak adlandırdığı sistemi 3 aşağı 5 yukarı oynatmaya başladı. Sistemin arızaları iyice gün yüzüne çıktığında ise sorgulamak yerine sabit fikirliliği, inatçılığının esiri olmayı tercih etti.

tesbitlerinin bazılarına katılıyorum ama bazılarına katılamayacağım ozinin güçsüzlüğüne gelelim bu sistemi aksatmıyor bireysel ataklarda ozinin yetersiz kalışını açıklar sadece yoksa ozinin aksama nedeni güçsüzlüğü değil oyun sistemi bu tercihler oyun merkezini atalayın dediği gibi kanatlara taşımak
bizim en büyük sorunumuz Atibaya gelince geriden oyun kurduğu falan yok sadece geride top çevirip topun takımda kalmasını sağlıyor
atibayı çok seven ve her fırsatta koruyan biri olarak söylüyorum şu anki oyunun el frenlerinden biri atiba tek tek oyuncu eleştirebiliriz
ama bu bireysel performansla alakalı olmalı ben oyuncuları bu güne kadar hep bireysel performanslarından eleştirdim ama esas sorun sistemde
ve hocada. orta sahanın hiç bir fonksiyonu olmayan bir oyun oynuyoruz neden hep topun ağzında atiba ozi tolgay talisca ve cenk var
dikine bir çizgi çiz ve bu çizgideki oyuncular bunlar. hep bulundukları bölgenin merkez oyuncuları ve hep oyuna
giremiyorlar diye eleştiriyoruz hepsimi kötü bunların yoksa kötü olan başka bir şeymi nasıl hep kanattan oynamak yanlışsa hep
merkezden oynamakta yanlış aslında ilk seneki oyunumuzunda yanlış olduğunu savunduk hep önemli olan oyun merkezini orta saha yapıp
dikine ve yan hücumları doğru ve kararında uygulayabilmek ne biri nede ötekisi mutlak doğru oluyor
dengeli bir hücum hattında quaresmada büyük silah olur bir maçta 30 orta açacağına 10 orta açar ama topun değerini bilerek oynar
şimdi kötüde kullansa o top iki dakika içinde kendisine tekrar gelecek biliyor o nedenle salladığıda yok.
neden golü atınca hocaya koştu bir şeylermi değişti çok anlamsızdı hocaya gitmesi hocanın yüz şeklide çok mutlu değildi
kehren sırtını sıvazladı. zaten bitmiş bir maçta dördüncü golü atıp bu kadar sevinç gösterisi bana biraz garip geldi neyse
negredo bakalım takım ihtiyaçlarını karşılayamayacak bir forvetmi oynadığı maçlarda karşılayabileceğini gösterdi
bence çok zeki ve asla egoist olmayan ben atacağım değil takım kazansın diyen bir oyuncu gol sayısıyla değil katkısıyla değerlendireceksin
geçen senede abou için aynı şeyleri söylediniz sürekli kaçırıyor aradığımız forvet değil dendi ama oyuna takıma katkısı yok sayıldı
ben katılmıyorum birinci forvetin olsa her maç gol bulabilecek yada attıracak bir forvet bence daha dengeli bir kanat olan lens ve
negredo sürekli oynasaydı biz şu anda liderdik bu seneyi bitirmiş gelecek seneki şampiyonluğu konuşuyor olurduk.
Şenol hoca bilerek yada bilmeyerek bu ikisine çok zarar verdi. herkes gignaç falan diyorda bu oyun sistemiyle hiç bir şey
yapamaz. medel diş gösterdi daha fazla süre aldı. Hepimizde biliyoruzki medel şenol hocanın sistemine uymuyor bu şekildede
as kadroda olması çok zor. tolgayda ozide aynı sebepten sürekli sorgulanır oldu. ikiside çünkü dikine oynamayı seven oyuncular
Ben geçen sene üstüne basa basa abouyu gömenlere gelecek sene onu çok arayacaksınız dedim görünen köy
kılavuz istemiyor. Takıma alışıp ağırlığını koyana kadar yarım devre geçti ama diğer yarıda takımı şampiyon yapmaya yetti.
burda bu sene gol kaçırdı diye lenside gömmeye başladı aynı kişiler. Marifet gol kaçırmamakmı bak pozisyona giremeyince golde
kaçırmıyorsun ama puanları kaybediyorsun. Gol kaçırmak önemli değil önemli olan pozisyona girecek istekte olmak o goller
eninde sonunda gelir. tıpkı geçen sene abouda olduğu gibi.

Çevrimdışı İhsan

Kime göre , neye göre ?

Tranfermarkta göre Beşiktaş forması ile en yüksek rakama ulaşan Töre oldu
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Niki neydi abi, @sosyalkartal olmasin

yok değil ama sosyal kartalda boş atmıyordu onun kaynağını bilmiyorum ama genelde benim başka yerlerden aldığım haberleri
söylüyordu. kaynağı doruydu ama sunuş şekli yanlışdı :D

Çevrimiçi Necmi

bence yanlışın var :D

Çevrimdışı underworld

Olayı @curseldragon reyise aktarıyorum o zaman

Çevrimdışı underworld

Tosic'i de verelim 28 e bitsin bu iş

Çevrimdışı İhsan

bence yanlışın var :D

İnceleyin derim.
Töre 15M ile zirveyi Q7 ile paylaşıyor?
Manuel Fernandes ve Ozzi 14 M ile peşlerindeler.
Come to Beşiktaş

Etiketler: