2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 187 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6305354 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ozankarakoc

Çok teşekkürler Galatasaray ile ilgili açıklamalar için...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Orhan_

takımla alakalı değil. 2 kemiğe havlayan şeref yoksunlarına diyor. bugünkü durumu fırsat bilip bel altından vurmaya çalışanlar vardı

Takım demişim ama yanlış yazmışım :D. Mesele iç işlerle ilgili olunca tuhaf şekillere girip bu konu hakkında ağzını açmayan bazı kesimler var. Onlara söylüyor. İş bittikten sonra açıklamalar gelmeye başladı...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Lens haberi dogruysa kiralik olmasi lazim. Yoksa santrafor ve defans oyuncularini nasil alicaz ?

Asilinda FFP'nin seneye son bulmasina bagli olarak Sunderland ile kiralama kosullarinda anlasma saglayabiliriz.

Mesela kiralama bedeli 2 milyon ve seneye satin alma opsiyonunu kullanmassa Besiktas 2 milyon daha oder gibi.  Yani bir nevi onlara satin alacagimiza dahi garanti vermis oluruz.

Çevrimdışı Mahmut

Zaten olacagini hic sanmiyordun, Senol Gunes adamın hasıdır.
Yonetimimizde akıllı, milli görev zırvasını yutacak değiller.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Temmuz 2017, 19:53:47
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Yerlerinize marş marş...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı abdusta

Benin yeni bilgi aktarımı yarına kaldı
zira ortalık içeride hala karışık
Tff dalgası savuşturuldu ama atlatılamadı
her an 2ci dalga olabileceği söylendiğinden içeride motivasyon kalmadı
Başkanımızın en üst  merciden gelecek telefon ricasına
en nazik biçimde klubun yararına gerekli hassiyetle cevabını vermesini gerekiyormuş

TFF bir başkasını açıklayana kadar gevşemeleyim

uzun bir gecemiz var

saygılar

Çevrimdışı tangaz

ne kadar gereksiz varsa ülkeye toplanmışlar aspor kaç dk.dır bjk ve şenol güneş milli takımı reddetti die yazıyor hava durumu çıktı reklam çıktı yazı kalkmadı ynı gevşekler imparatore milli makamı rezil rüsva etti onurumuzu 2 paralık ediyor die yayın yapmadı bu kadar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Yasakspor, bipspor, yasaklı site görüyorum ama doğal olarak bunlar hangileri bilemiyorum. Adlarını ara sıra anıyorsak affola
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Neyseki daha soyledigin tek bir dogru duyuma rastlamadim (hakaret olarak demiyorum, gercekten). Yoksa bu yorumundan sonra stres katsayim artardi.

Benin yeni bilgi aktarımı yarına kaldı
zira ortalık içeride hala karışık
Tff dalgası savuşturuldu ama atlatılamadı
her an 2ci dalga olabileceği söylendiğinden içeride motivasyon kalmadı
Başkanımızın en üst  merciden gelecek telefon ricasına
en nazik biçimde klubun yararına gerekli hassiyetle cevabını vermesini gerekiyormuş

TFF bir başkasını açıklayana kadar gevşemeleyim

uzun bir gecemiz var

saygılar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Len's Besiktas'ta haberleri var. Eger 3 milyon altinda maasi kabul etmisse super olur. Bizim cambaz kulubeden izler maclari, dunya kupasinida ruyasinda gorur  :lol:
Bunu bende cok isterim ama emin ol hatta cok emin ol Hoca Babeli keser Q7 yi yine kesmez :tabe:

Babel - Lens cok skorer ve efektif olur :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bunu bende cok isterim ama emin ol hatta cok emin ol Hoca Babeli keser Q7 yi yine kesmez :tabe:

Babel - Lens cok skorer ve efektif olur :ok:
Orası belli olmaz bence  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Twitterda vatan haini diyorlar senol gunes ve Besiktas icin.

Valla bende isterdim senol hocamizin milli takima gitmesini ama gidemez.. cunku o cakma filozof, giyinmeyi bilmiyor, sacina guzel sekil veremiyor ve karizmasi yetersiz.. malesef bu ozelliklere sahip birini bulmasi gerek federasyonun.. yallah baska kapiya!
+1903 :claps: :claps:

Çevrimdışı bjk4ever

Abu nun motor açıldı bugün de iki tane yazmış.
Wagner love serbest kalma bedeli 800binmiş öyle yazmışlar bize uyar mı son çare olarak.
Devre arası gelip 17maçta 22 gol attı...

Vagner Love'u ben daha once ortaya atmistim, ama kimse pozitif yaklasmamisti. Pivot ozelligi yok, ama cok bitirici oyuncu bence. CL'de savunma arkasina atilacak toplarda da etkili olabilir, eski hizinda olmasa bile. Serbest kalma bedeli bana inandirici gelmedi acikcasi, ama uygun bir ucrete gelecekse ben hayir demem. Aboubakar'a o kadar para vermektense veya Babacar gibi bir oyuncu almaktansa Vagner Love'un gelmesini tercih ederim. Catir catir siralar golleri.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Berat

Lens Şenol Hoca ile beraber skorer kimliğe bürünür, Talisca ve X'in gol yükünü azaltır. Kontraatak futbolcusu olduğunu düşünmüyorum. Gelsin başlasın.

Çevrimdışı mrred

Şeytan bunu hala unutamıyor olabilir mi :D
The great gig in the sky

Alıntı yapılan: MUSTAFA_ link=topic=2858.msg776082#msg776082 date=150152 1489
Orası belli olmaz bence  :tabe:
Lens transferi her bakimdan %100 faydali olacak

Kulübeden gelen bir Q7 cok daha faydali olur ve daha fazla katki sağlar

Diğer yandan da kendini seremez yerim garinti diyerek , daha cok çalışır gerci calisma anlaminda sikinti yok herif kopek gibi çalışıyor :D Takim oyununa daha yatkin oynar ve yerim garanti diye seremez anlaminda soyledim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lens Şenol Hoca ile beraber skorer kimliğe bürünür, Talisca ve X'in gol yükünü azaltır. Kontraatak futbolcusu olduğunu düşünmüyorum. Gelsin başlasın.
Lens önde baskı da yapar bence. Önde baskı yapacak oyuncuya ihtiyacımız var  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Lens zaten skorer bir kanat onuncusu degilmi :alala:

Gecen sezon fenerin en cok Gol-Asist yaoan oyuncusi diye biliorum yaniliyormuyum :alala:

Çevrimdışı Berat

Lens önde baskı da yapar bence. Önde baskı yapacak oyuncuya ihtiyacımız var  :tabe:

Oyun zekası yüksek haklısın, leş bir takımda yaptıkları ortada.

Yapar :tabe:

Hizli - atletik , Egoist degil , bire bir deel etkili , skorer , ortalari da isabetli bence tam aradigimiz adam

Babel ile cok iyi ikili olurlar diye dusunuyorum

Çevrimdışı Berat

Lens zaten skorer bir kanat onuncusu degilmi :alala:

Gecen sezon fenerin en cok Gol-Asist yaoan oyuncusi diye biliorum yaniliyormuyum :alala:

Skorerliğinin daha üstüne koyar manasında söyledim, doğru hatırlıyorsun. Top dolaşımını hizlandirabilecek bir isim. :ok:

Çevrimiçi Necmi

Bitti mi ? yoksa sadece teklifimiz mi bu abi
bilmiyorum bitti deniyor ama
ne derece doğru bilemiyorum

Çevrimiçi gokhans

bana lens ve stoper alınacak gibi geliyor. Belkide vida ile anlaşıldığı için stoper bile alınmayabilir. lens ve q7 kanatlarda kullanıp forvete babelide düşünüyor olabilirler. Bilemiyorum yani böyle bir ihtimalde yok değil :)

Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Skorerliğinin daha üstüne koyar manasında söyledim, doğru hatırlıyorsun. Top dolaşımını hizlandirabilecek bir isim. :ok:
Benim Ozet maçlarından izledigim kadari ile pas ve takim oyununa yatkin ve yardimlasmayi seven bir oyuncu pas dolaşımıni hızlandıracağı kesin

Savunmaya da yardimci olan bir oyuncu , Skorer de bir oyuncu daha ne olsun

Lens bizde etkili olamaz diyenler ne acidan olamaz diyor onu anlayamiyorum , ha acik alan oyuncusu olarak görüyorlarsa bence dar alanda da etkili bir oyuncu Lens

Pascala da cok benziyor ya kanim cok isiniyor herife sirf oyuzden bile :D

Etiketler: