2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6279300 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

luce :D
Abi Lucescu'yu hastalığından dolayı takımı bırakmadı mı  :alala: Ben mi yanlış hatırlıyorum  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

İlk De Marke koyuyor zaten genelde   :eyes

koydular :D

http://tr.beinsports.com/haber/iste-besiktasin-senol-gunes-karari

Bütün Beşiktaş düşmanlarına gelsin :D

Bir yerim g.rsin deyince ceza aldıydım :D Gelsin diyorum artık :D

Çevrimdışı abdusta

ne olursa olsun Camianın moralini bozdular
yapılan Beşiktaş camiasına karşı tamamen yanlış bir hareket.

saygılar

Çevrimdışı Alper1903

Bu saatten sonra ya herro ya merro. Hocam birakmasin, isterse yedi duvel bir olsunlar delip geceriz alayini.

Abi Lucescu'yu hastalığından dolayı takımı bırakmadı mı  :alala: Ben mi yanlış hatırlıyorum  :alala:

öldü artık o eski luce değil :D

Çevrimiçi tolga1903

Gery medel ve duvan zapata? Özellikle duvan zapata çok güçlü bir forvet. Kuweuqe'nin genç ve daha hızlısı. Napoli kiralayabilir gecen sene de udinesedeydi. Güneş gazetesi bahsetmiş bizim için bu oyuncudan aslı olmayabilir ama iyi oyuncu bence.

Çevrimiçi MUSTAFA_

ne olursa olsun Camianın moralini bozdular
yapılan Beşiktaş camiasına karşı tamamen yanlış bir hareket.

saygılar
Yapan kişiler belli @abdusta  :tabe: Yaptırım uygulamakta fayda var. Hele bazıları yöneticimizin yanından ayrılmıyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Yapan kişiler belli @abdusta  :tabe: Yaptırım uygulamakta fayda var. Hele bazıları yöneticimizin yanından ayrılmıyor.

aynen şimdi tek yapmamız gereken hepsine tek tek ayarı vermek.

Çevrimiçi Samet Demir

O zaman

Medel-lens-negredo...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı atalay

Ülke futbolunu "yönetenlerin" amacı bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek ise o pozisyon için bir dolu enternasyonal teknik direktör var. Özellikle genç; avant-garde metotları kovalayan, oyun içinde esnek olabilecek ve eldeki oyuncu grubunu geliştirebilecek çokça aday var. Fakat amaç ne?
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2017, 18:22:26 atalay ]

O zaman

Medel-lens-negredo...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olabilir :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Forum içmeye gitti sanırım. Yanlış anlama @Necmi sinir ilaçlarını 😁
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Bir ara listemizde yer aldı diye söylüyorum, N'diaye 7 milyon Euro'ya Galatasaray'a satılmış.

Arkadaşlar, duyum falan bir kenara, bilen biri varsa cidden söyleyebilir mi?

Bu Dursun, kripto Beşiktaş'lı olup Galatasaray'ı çökertme planı olarak oraya yerleştirilmiş olabilir mi?

İçeriden bilgisi olan varsa açık açık yazmasın; ima etsin, biz anlarız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim ekipte dursun yok. Ozbek var bir cocuk ama zeytinburnu esrafindan

Çevrimdışı atalay

Maç analizleri konusunda analiz departmanına iyi bir staff gerekli. Eren Şafak iyi işler çıkardı, fakat ekibe bir isim daha eklenebilir. Çünkü son iki sezonda aynı rakiplere karşı benzer problemler yaşadık.

6 gün sonra resmi maç var. Burada analiz uzmanı talep ediyorum. Bu sırada takımın yardımcı antrenörü yok. Ülke Futbolunu "yönetenler" son iki yılın şampiyon teknik direktörüne, ligin başlamasına 10 gün kala teklif götürüyor. 4 yıl olsa, 4 maç olsa ne fark eder? Beşiktaş'ın en önemli periyotu o 4 maç.

Çevrimdışı Berat

@tuncaboylu

Onur abi kupa yarın Üsküdar'daki yuvada olacakmış bilgin olsun.

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu

Onur abi kupa yarın Üsküdar'daki yuvada olacakmış bilgin olsun.
Süper, bizim fındığı götürüp fotoğraf çektirelim.

Benim ekipte dursun yok. Ozbek var bir cocuk ama zeytinburnu esrafindan

olaylar bitti yine sen geldin abi klasik :D

Çevrimdışı Orhan_

Ülke futbolunu "yönetenlerin" amacı bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek ise o pozisyon için bir dolu enternasyonal teknik direktör var. Özellikle genç; avant-garde metotları kovalayan, oyun içinde esnek olabilecek ve eldeki oyuncu grubunu geliştirebilecek çokça aday var. Fakat amaç ne?

Olayı gündeme getirip dillendirenleri düşününce amaç çok da gizli kalmıyor galiba. Hele bir de ligin başlamasına 10 gün kalmışsa.

Çevrimdışı Berat

Süper, bizim fındığı götürüp fotoğraf çektirelim.

Çektir abi buraya da atarsın :D

Çevrimdışı sametbagan

transfer yok mu :D
Duyum var istersen ,çay var içersen  :D
Ağustos hareketli geçecek diyorlar duyumcu kardeşlerim. :steamed:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Len's Besiktas'ta haberleri var. Eger 3 milyon altinda maasi kabul etmisse super olur. Bizim cambaz kulubeden izler maclari, dunya kupasinida ruyasinda gorur  :lol:

Çevrimdışı Orhan_

"Konu yonetim olunca atarli giderli şov yaparlar ama Demiroren olunca susarlar bilin bakalim kimdir onlar ?" Alper Bahadır

Ben de buradan sorayım kim acaba bunlar diye? Temizlenmesi gereken çok çöp var takımda. Yavaş yavaş hallolacak inşallah.

Çevrimdışı sametbagan

Len's Besiktas'ta haberleri var. Eger 3 milyon altinda maasi kabul etmisse super olur. Bizim cambaz kulubeden izler maclari, dunya kupasinida ruyasinda gorur  :lol:
Senin bi iddian vardı karşılığında  forma sözün vardı hala geçerli mi ?
Eğer geçerli ise ben kabul ediyorum iddianı

Çevrimdışı indie

Lens Quaresma'yı kesemez. Tek faydası fbye indirilecek psikolojik darbe olur.

Etiketler: