2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6321224 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Kapkarakartal

-Yıllık 3.5M€'dan 4 yıllık sözleşmeyi "Beşiktaş'a söz verdim,orada bana inananlar var" diye geri çeviren Şenol Güneş gibi ADAMda varmış. (Sercan DİKME)

-Şenol Güneş Y.D tarafından kendisine teklif edilen astronomik teklifi reddetmistir. imPARAtor deģil..Halkın adamı.. !   (Şafak MALATYA)
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2017, 19:23:43 Kapkarakartal ]

Çevrimdışı ozankarakoc

Lens Quaresma'yı kesemez. Tek faydası fbye indirilecek psikolojik darbe olur.

Babel'i rahat keser bence.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ozankarakoc

Ya arkadaşlar, rakip takımları burada konuşmuyoruz biliyorum ama, şunun cevabını alamazsam çıldıracağım. Galatasaray bu bonservis bedellerini nasıl veriyor? Bunların, daha geçen yıl men cezası aldıkları UEFA'dan transfer denetimleri yok mu?

Mariano 4,5 milyon
Feghouli 4,5 milyon
Fernando 5,2 milyon
Gomis 2,5 milyon
Belhanda 8 milyon
Maicon 7 milyon
N'Diaye 7,5 milyon

38,2 milyon euro
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Len's Besiktas'ta haberleri var. Eger 3 milyon altinda maasi kabul etmisse super olur. Bizim cambaz kulubeden izler maclari, dunya kupasinida ruyasinda gorur  :lol:
2.7

Çevrimiçi Kapkarakartal

Kulübümüzden Açıklama

Öncelikle Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevi için başarılı hocamız Sayın Şenol Güneş’in adının geçmesinden tüm camiamızın onur duyduğunu bir kez daha dile getirmek isteriz. Milli Takım hepimizin Milli Takımı'dır. Milli Takımımız'ın başarısı hepimizin başarısıdır.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Başkanımız Sayın Fikret Orman’ın bilgisi dahilinde hocamız Sayın Şenol Güneş’e Beşiktaş'taki görevi devam ederken, aynı zamanda Milli Takımımızı da yönetmesi için 4 maçlık bir teklif sunulmuştur. Bu teklifle ilgili hem Başkanımız hem de Teknik Direktörümüz ortak bir değerlendirme yaparak böyle bir çalışma modelinin hem hepimizin ortak gururu olan Milli Takımımıza hem de ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Beşiktaşımıza katkı sağlamayacağı konusunda hemfikir olmuştur.

Teknik Direktörümüz Sayın Şenol Güneş ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Yıldırım Demirören arasında bugün Başkanımız Sayın Fikret Orman’ın bilgisi dahilinde gerçekleşen nezaket ziyaretinde de bu ortak karar tekrar ifade edilmiş, bu onurlu görev için yapılan bu kıymetli teklife teşekkür edilmiştir.

Dolayısıyla tüm kamuoyunun haklı takdirini kazanmış başarılı hocamız Sayın Şenol Güneş, son iki sezondur olduğu gibi Beşiktaşımızın yeni başarıları için çalışmaya devam etmektedir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Çevrimdışı cursedofdragon

Ya arkadaşlar, rakip takımları burada konuşmuyoruz biliyorum ama, şunun cevabını alamazsam çıldıracağım. Galatasaray bu bonservis bedellerini nasıl veriyor? Bunların, daha geçen yıl men cezası aldıkları UEFA'dan transfer denetimleri yok mu?

Mariano 4,5 milyon
Feghouli 4,5 milyon
Fernando 5,2 milyon
Gomis 2,5 milyon
Belhanda 8 milyon
Maicon 7 milyon
N'Diaye 7,5 milyon

38,2 milyon euro

araziyi sattılar ya cezaları yok ama yakındır yine ceza almaları gidişat rezil :D

Çevrimiçi levitate

Mariano 4,5 milyon
Feghouli 4,5 milyon
Fernando 5,2 milyon
Gomis 2,5 milyon
Belhanda 8 milyon
Maicon 7 milyon
N'Diaye 7,5 milyon

38,2 milyon euro

Onların maaş sınırı var abi bonservis değil
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı 38life

1 tek saniye bile şüphe duymadım. Başka bir başkan veya başka bir hoca olsa olurdu, ama bu başkan ve bu hoca varken böyle birşeye hiç ihtimal vermedim. Velhasıl güzel de oldu. Ezikliklerine eziklik kattılar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı autopsy

Mariano 4,5 milyon
Feghouli 4,5 milyon
Fernando 5,2 milyon
Gomis 2,5 milyon
Belhanda 8 milyon
Maicon 7 milyon
N'Diaye 7,5 milyon

38,2 milyon euro

Onların UEFA ile anlaşması yıllık maaş sınırlaması üzerine. 65 milyon Euro gibi bir sınırlamaları var bildiğim kadarıyla.

Çevrimiçi Necmi

Mariano 4,5 milyon
Feghouli 4,5 milyon
Fernando 5,2 milyon
Gomis 2,5 milyon
Belhanda 8 milyon
Maicon 7 milyon
N'Diaye 7,5 milyon

38,2 milyon euro
cezaları kalktı bu sene seneye bir daha gelir :D 500 M borç gömdüler beter olsunlar

Çevrimiçi Kapkarakartal

O 38.2M€ Fikret ORMAN'ın elinde olsa 20 + 18 M€ ya 2 tane takım kurar birini 1. diğerini 2. yapardık.

Çevrimiçi levitate

cezaları kalktı bu sene seneye bir daha gelir :D 500 M borç gömdüler beter olsunlar
Çok büyük risk aldılar ama bişey olmayacak gene
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Alper1903

Çevrimdışı Ayberk

"Konu yonetim olunca atarli giderli şov yaparlar ama Demiroren olunca susarlar bilin bakalim kimdir onlar ?" Alper Bahadır

Ben de buradan sorayım kim acaba bunlar diye? Temizlenmesi gereken çok çöp var takımda. Yavaş yavaş hallolacak inşallah.

takımla alakalı değil. 2 kemiğe havlayan şeref yoksunlarına diyor. bugünkü durumu fırsat bilip bel altından vurmaya çalışanlar vardı
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimiçi Kapkarakartal

Defans ve Forvet almadan başka mevkilere bonservisli oyuncu almak ne kadar doğru bilemedim. Rakibimiz olamayacak bir rakibe çelme takmak bile olsa bu ben karşıyım önce eksik bölgelerin tamamlanması gerekirdi.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Twitterda vatan haini diyorlar senol gunes ve Besiktas icin.

Valla bende isterdim senol hocamizin milli takima gitmesini ama gidemez.. cunku o cakma filozof, giyinmeyi bilmiyor, sacina guzel sekil veremiyor ve karizmasi yetersiz.. malesef bu ozelliklere sahip birini bulmasi gerek federasyonun.. yallah baska kapiya!
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı sametbagan

Çevrimdışı Berat

O 38.2M€ Fikret ORMAN'ın elinde olsa 20 + 18 M€ ya 2 tane takım kurar birini 1. diğerini 2. yapardık.

Başkan Aboubakar ve kanat alıp transferi kapatırdı. Diğerlerini de borca kitlerdik çok da temiz olurdu.

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı Alper1903

Twitterda vatan haini diyorlar senol gunes ve Besiktas icin.

Valla bende isterdim senol hocamizin milli takima gitmesini ama gidemez.. cunku o cakma filozof, giyinmeyi bilmiyor, sacina guzel sekil veremiyor ve karizmasi yetersiz.. malesef bu ozelliklere sahip birini bulmasi gerek federasyonun.. yallah baska kapiya!

Bunları anası babası doğurarak esas hainliği yapmış ülkeye haberleri yok. Neyse delip geçeceğiz yine bu sene hazırlıklarını yapsınlar.

Çevrimdışı tangaz

Başkan Aboubakar ve kanat alıp transferi kapatırdı. Diğerlerini de borca kitlerdik çok da temiz olurdu.

:olmaz  bikaç tane de stoper alırdı  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ayberk

elimizde 38 milyon olsaydı sarı çiyanlar gibi savurmazdık,
bunun 1/3 ü ile hatırı sayılır transferler yapar, kalanını borçlar için kullanırdık
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Berat

:olmaz  bikaç tane de stoper alırdı  :D

Pepe & Marcelo yaptıktan sonra pek kasmazdı bence :D

Boyko, Milo, Pedro, Veli, Aras, Pektemek ile fesih ederdik belki.

Etiketler: