2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6279798 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

çok şeetmeyin beyler gümüş şemsiye durumları gevşeyin
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı b.damatoglu

İçerdeki görüşmede reisi telefona bağlarlar hocayı kafalalrlar. Ülke de her iş çözüldü reis bu işlere el atıyor.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Valla senden başka herkes Emir büyük yerden ise hoca gider diyor ama 4 maç ama sadece milli takım.
Ha senin dedğin olur inşallah zaten çoğunluk da gitmesine karşı ama gidişat gideceği yönünde herşey kısmet.
Bakalım herşeyi zaman gösterecek.

ben demiyorum hoca diyor.

Cumhurbaşkanı da söylese milli takımı çalıştıramam...

http://www.youtube.com/watch?v=6fA_tyWm0no&feature=youtu.be

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın diyorsun  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

evet sayılır
Bilgi var mı, son durum nedir?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Orhan_

Teklifi reddedmiş Şenol Güneş. O kadar curcuna çıktı :D

Napıcaklar hocayı döverek mi çalıştırcaklar.

İstemiyorum dicek ya çalıştırmıyorum.

Ama başımız bu sene ağrıyacak biraz ligde orası kesin hakemler abuk sabuk kararlar vericek.

Çevrimdışı tangaz

Kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın diyorsun  :evillol:

zevk falan alacak bir ülke yok benim gözümde yıllardır tek zevk aldığımız unsur Beşiktaşımız o nedenle çok takmayın relax olun diyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

abi o zaman 20den aşağısı kesmez hocanın sözleşmede vardır eminim  yıllık ücretinin 8 katı tazminat ödenir vb gibi bişi  :icool:
daha yeni yaptık sözleşmeyi olmadı ekleriz :D

necmi abi güldüğüne göre herkes rahat olsun :D

Necmi abiye bilgi gelirdi birşey olsaydı :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Bir tane daha sıfır ekleriz sözleşmeye millet çakmadan

Çevrimiçi MUSTAFA_

zevk falan alacak bir ülke yok benim gözümde yıllardır tek zevk aldığımız unsur Beşiktaşımız o nedenle çok takmayın relax olun diyorum.
Aynen benimde tek zevk aldığım unsur Beşiktaş yıllardır. Ben zaten relaxım  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

mylife ortalıkta görünmüyor şemsiyeyi test ediyor herhalde :D

o olay maç olunca ortadan kayboluyor herşey bitince ortaya çıkıyor :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Lucescu ile şartları görüşüyor da olabilir

Çevrimiçi MUSTAFA_

necmi abi güldüğüne göre herkes rahat olsun :D

Necmi abiye bilgi gelirdi birşey olsaydı :D
Sen şüphe mi duyuyordun yoksa  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sozkul

Teklifi reddedmiş Şenol Güneş. O kadar curcuna çıktı :D

Büyük operasyon yiyeceğiz bu yıl desene

Çevrimiçi tolga1903

Şenol Hocamız hiç gitmese olacakları üç aşağı beş yukarı biliyoruz. Tamamen gitse hangi teknik adam takıma alışacak ki daha henüz transferler yapılmamış.
Geriye tek bir şık kalıyor, Şenol hoca Beşiktaş'ımı bırakırım Milli takımın başına geçerim ama Beşiktaş'ıma şampiyonluk garantisi isterim diyecek  :lol:  Bakma güldüğüme , sinirden  :akuma:

Abi eksik kalsın hoca gittikten sonra onların sayesinde olacağımız şampiyonluk. 2 senedir yönetimiyle hocasıyla takımıyla hak ederek aldık şampiyonluğu. Ben bu saatten sonra isterse ferişahı gelsin direnme taraftarıyım. Evet korkuyorum adamlarla savasırsak görünürde kazanan biz olamayabiliriz. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar kenetlenirsek sonuna kadar savaşırız en azından. Şenol hoca milli takıma diye twitter'da gündem oluşturan renklilerin yüzü gülsün istemiyorum.

Çevrimdışı hakank

ÖZEL | Şenol Güneş, Milli Takım teklifini reddetti! "Beşiktaş'la henüz tamamlanmamış bir işim var"
https://twitter.com/ajansbesiktastr
neler olacak neler neler olacak

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

ÖZEL | Şenol Güneş, Milli Takım teklifini reddetti! "Beşiktaş'la henüz tamamlanmamış bir işim var"
https://twitter.com/ajansbesiktastr

Erken  konusmayayim ama  bu da  federasyona ve renklilere  kapak  ossun !  :akuma:
Yorgo

Sen şüphe mi duyuyordun yoksa  :D

ben mi :D

Başından beri rahat olun diyorum :D 

Cugara içen smile koyuyorum :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Belli bir stres eşiğini aştıktan sonra istesen de stres olamıyorsun zaten . Kafa insanı sakin olmaya yönlendiriyor zaten . Beşiktaşlılar da  bu durumu iyi bilenlerden.

Çevrimiçi murat baltacı

Canım Türkiye'min bu günkü şartlarında 4 maç Milli Takımın başına geçip şu FFP senesini şampiyon olarak bitirmek iyidir iyiiiiiiii . Yani kötünün iyisi
Aynı düşüncedeyim dört maçlık kabul edilmesi ve ters düşülmemesi bizim bu sezonki avrupa serüvenimizi etkiler hocayı yorar hem avrupa hem ligde başarı zor olur ama ligi rahat götürüp rahat şampiyon olabiliriz seneyede ffp kalkınca avrupa kupası için kadro kurulur.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı sametbagan

o olay maç olunca ortadan kayboluyor herşey bitince ortaya çıkıyor :D
Aynı bizim polisler gibi  :evillol:

Çevrimdışı ardiles

her şerde bir hayır vardır. milli takım vesilesiyle yardımcı hoca alınır. şenol hoca ile teknik taktik konularda fikir alışverişi yapacak kalitede etkin bir yardımcıyla bu sezonu geçiririz.

* hocanın bazen dikkati dağılıyor kopup gidiyor böyle durumlarda kaliteli yardımcı hoca ile dezavantajlar sınırlanmış olur.

* sonraki sezonda yeni hoca arayışı için koca bir sezon vaktimiz olur. şu 10 günde nerden hoca bulacağız.

hem milli takım hem beşiktaş seçeneği en az yıpratıcı seçenek gibi duruyor.

Etiketler: