2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6308105 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

küresel ısınma algı değil neticelerini görüyoruz el büyüklüğünde dolu yağması 2 ayda yağacak yağmurun 20 dakikada yağması ozanın bu kadar antremana rağmen göbekli olması :bandit:
40 sene önce de küresel soğuma muhabbeti varmış, kışlar eskiye nazaran çok daha soğuk geçiyor diye.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

http://plazadeportiva.valenciaplaza.com/el-besiktas-trata-de-convencer-a-negredo-para-que-acepte-su-oferta

olayı toparlayıp özetlemiş,en doğru ve son bilgilerle
negredo olayı

saygılar
Yani diyor ki?

Çevrimdışı harun1903

e bu komik mi simdi abi , bence bizim için üzücü

Aboubakar Kamara   :lol:

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı abdusta

bende ilk okumaya başlayınca şaşırdım ama bizimkisi Abubakar Vincent
saglamdayız :evillol: :evillol:

saygılar

Çevrimdışı Serhat Akkaya

1 maçla gömüyordunuz ne oldu izlediniz mi Schalke maçında Mitroyu diyenler dünkü maç sonucunda nedense pek suskun kaldı :) Ha bu arada Bu mitrolu defansla 3 hazırlık maçında 10 gol yedik, iyi ki büyük gelişim göstermiş yoksa halimiz nic olurdu :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Ensar

1 maçla gömüyordunuz ne oldu izlediniz mi Schalke maçında Mitroyu diyenler dünkü maç sonucunda nedense pek suskun kaldı :) Ha bu arada Bu mitrolu defansla 3 hazırlık maçında 10 gol yedik, iyi ki büyük gelişim göstermiş yoksa halimiz nic olurdu :)
bireysel olarak gayet iyi oynuyor , dun iki golde hatasi vardı ,  insan bu tabi ki hata yapacak , gelişimi iyi yönde :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Istanbulda ki arkadaslara gecmis olsun. Videolari gordum, gercekten dehset verici. Insallah can kaybi yoktur.
Dun o doluya sokakta yakalanan insanlari düşünemiyorum , gercekten oyle boyle bir dolu degildi

Firtina , hortum ne ararsan vardi , agaclar yerlerinden söküldü , Catilar uçtu , yanginlar çıktı , kiyamet alameti gibiydi

Hava günlük guneslikken 5 dakika icinde simsiyah oldu Sis çöktü gerisi malum

Araçlarda maddi hasar var , Sanayiye girilmiyor geri döndüm , Doraglassin onunde 70-80 tane arac bekliyor sirada , keza kaportacilarda da durum ayni , bi sure boyle kullanıcam artik

Dunku doludan ufak bir görüntü..
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 12:07:44 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bireysel olarak gayet iyi oynuyor , dun iki golde hatasi vardı ,  insan bu tabi ki hata yapacak , gelişimi iyi yönde :)
birinci ve ikinci cümleni tekrar okumanı rica ediyorum :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Ensar

birinci ve ikinci cümleni tekrar okumanı rica ediyorum :)
valla ben beğendim hatta yazdım topu oyuna çok iyi sokuyordu , sonra gol bildirimi geldi , netten izlediğim için yayin geriden geliyor , dua ediyorum oglum mitro sakın hata yapma diye :D ama yaptı ne yapalım olur bunlar :)

Çevrimdışı abdusta

Yani diyor ki?

yazarımız Juan Carlos Alarcón yapıcı bir yazı kaleme almış

Başlık Beşiktaş Negredoyu teklifi kabul etmesi için ikna etmeye çalışıyor.

Negredo bu yeni kontrat için kararsızmış.Valencia koçu ve klup menejeri ile konuşmuş takımdan ayrılmasını istemiş
Bonservis için 7 milyon Euro isteyen Valencia Beşiktaşın karsı teklifi 5 milyonu kabul etmeye hazır olduğu(satınalma opsiyonu)
ancak negredonun hala premier ligden teklif beklediğini,ancak şu ana kadar gelmediği gelse bile daha dğşğk seviyede daha az
para teklifi olacağı
Beşiktaşın teklifinin şu an aldığının 1,5milyon Euro daha fazla olduğu,İspanya ve İngilterede 3,5 milyon Euro kazanan Negredonun
Beşiktaşda 5 milyon Euro kazanacağı
Beşiktaşın masaya koyduğu şampiyonlar liginde oynama pepe ve querasma ile oynama şansı yakalacagı seçeneklerine rağmen
Negredonun Beşiktaşla uzun süreli kontrat düşünmediği
ancak Valencia nın ısrarla Negredonun takımdan ayrılmasını istediği bu konuda Beşiktaşla anlaşıldığı ve negredoya
baskı yapıldığı,Topun Negredoda olduğu vurgulanmış.

toparlarsak en azından 2018 sezonu için Negredoya garanti para 5 milyon Euro teklif edilmiş,bu doğru olmayabilir,Beşiktaşın teklifinin 3,5 net olduğunu
okumuştum

saygılar

Çevrimdışı AvrupaKartalı

nedir bu negredo ısrarı anlamiyorum, adam 32 yasinda hala nazlaniyor. sanki baska forvet yok. su eforu keske gignac icin harcasaydik
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı onurturan

Shangai başkanı : Demba Ba atsan atilmaz satsan...

Büyük başkan Fikret Orman : Satılır satılır. bonservisi yoksa alıyorum :lol: :kop: :kop:

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Söylemesi ayıp bir kariyer sitesinde iki aydır dönen bir reklamım var.Günlük olarak basvuruları inceliyorum ve malum forumu takip ediyorum.İki hafta önce bir baktım Aboubakar diye biri iş basvurusunda bulunup cv sini gondermiş,burada yasayan Senegal yada Kamerun asıllı sanırım.Ya olum Beşiktaş ile kafayı sıyırdın deyip bi iki silkeledim kendimi,sonra baktım gerçekten Aboubakar diye biri basvuru yapmış.Allah ruh saglıgımızı daim eylesin :lol:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

geçen gün ben sana demiştim herhalde her duyduğuna inanma diye di mi ? :D çünkü adam 2,ligde oynamadı ,  oynadığı takım 2,lige düştü
ne farkeder hangi ligde oynadığı ikinci lig ayarında takım adını bile duymadığım bir takım oynadığı ligden çok takımın kalitesine odaklan istersen
ve üslubuna dikkat et uçta sallanıyorsun. seni defalarca uyarmayacağım bilesin.

Çevrimiçi Necmi

demekki seninde okuduğunu iyi anlaman gerekiyormuş
yorum yapmadan önce :bandit:

Çevrimdışı Ensar

demekki seninde okuduğunu iyi anlaman gerekiyormuş
yorum yapmadan önce :bandit:
:D haberi okumadığim için sıkıntı yok abdusta abi trolledi :bandit:

Çevrimdışı Ensar

Büyük başkan Fikret Orman : Satılır satılır. bonservisi yoksa alıyorum :kop: :kop:
:kop: :kop:

Çevrimdışı 38life

benim için öyle değil şu son 3 yılda hiç kafamda bu kadar soru işareti olan bir transfer hamlesi olmadı
28 M transfer olan hiç bir oyuncunun değeri 7,5 gibi bir rakama düşmez kardeşim bu kadar hızlı düşüş performansla alakalıdır
28 verip ffp den dolayıda bir takım böyle oyuncu kiralamaz başka bir oyuncu feda der ffp diyorsunuz ama onu gönderirken naniyi aldı bu
takım ffp den o kadar sıkışsa neden naniye veriyor o parayı ve maaşı.
mantıklı olmayan çok fazla konu var bu kadar olumsuzluk bir aradayken beni mutlu etmiyor bu oyuncu gelecek
kötü performans verecek anlamı taşımaz illaki iyice araştırmışlardır. Bu arada bony konusunda daha olumsuzum ben.
bony mi negredo mu dersen negredo derim.
işte sırf biri gelsin diye bir sürü sebep saymayın bence bu saydığın hiç bir neden beni tatmin etmedi tatmin olacağım
tek şey gelip golleri sıralaması olur. nedense içimde almeida gibi bir oyuncu hissi var. umarım yanılırım. ama abouyu on defa
negredoya tercih ederim. Herkes gomez benzetmesi yapıyor ama bir gomez geçmişi yok kesinlikle o nedenle gomez
katkısı hayal edenlerin yanılma ihtimali yüksek olur. ispanyol olması ayrı sıkıntı. ispanyollarda pek düşeş atamıyoruz.
bir avantajı epl sertliği görmesi. Kötü oyuncu değil ama buraya oynamayamı yoksa tatilemi gelecek oynamaya gelse bile verimi
ne olacak. Kendimizi kandırmayalım alınırsa zorunluluktan olacak bir transfer yoksa yüzümüzde güller açtıracak
bir durumu yok şu anda. anca oynadıktan sonra verdikleriyle mutlu eder. Ba gomez abou hep risk transferiydi tuttu
inşallah buda tutar en büyük risk bunda çünkü. Ba ve gomezin geçmişi Aboununda gençlik hırsı vardı. Bunun nesi var.

Olabilir herkesin fikri var ama ben sebepleriniz yazdım. Benim için herhangi bir olumsuzluk yok. Ha tutmayabilir mi elbette ihtimal var. Her futbolcuda olacağı gibi. Ama benim için bu çok düşük ihtimal.
Transfermarkt değer düşüşünün sebebini yazdım. 5 dakikanı ayırıp transfermarktaki 32 yaşındaki futbolculara bakarsan hepsinde bu şekilde bir düşüş göreceksin. :)

Mesela bunlar Mario Gomez, Llorente ve Soldado'nun grafikleri:

Hepsinde durum aynı. Negredo'ya özel değil yani bu. Sonuçta Negredo 32 yaşında. Kariyerinin sonunda. Alan takım birdaha satamayacak. Buyüzden değeri düştü. O yaşta ve o kalibredeki bütün forvetlerin yaşadığı gibi...

Genç olmaması, doymuş olması gibi şüphelerin haklı yanı olabilir ama bir de şöyle düşünelim. Bu adam eskiden üst seviyenin oyuncusuydu ve son zamanlarda uzak kaldı. Şimdi tekrar Şampiyonlar Ligi arenasına ayak basacak. Bu onun için iyi bir motivasyon kaynağı.

Gelip oynamaya başlamadan ne olacağını bilemeyiz. Ama piyasada onun seviyesinde başka bir aday göremiyorum ben.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Beşiktaş'ımız Antrenmanında Penaltı Çalişması;

Cenk Tosun: 10 da 10

Quaresma: 10 da 8

O.Özyakup: 10 da 5

Ozzie sen sakin penalti atma olm :D

Çevrimiçi Necmi

Olabilir herkesin fikri var ama ben sebepleriniz yazdım. Benim için herhangi bir olumsuzluk yok. Ha tutmayabilir mi elbette ihtimal var. Her futbolcuda olacağı gibi. Ama benim için bu çok düşük ihtimal.
Transfermarkt değer düşüşünün sebebini yazdım. 5 dakikanı ayırıp transfermarktaki 32 yaşındaki futbolculara bakarsan hepsinde bu şekilde bir düşüş göreceksin. :)

Mesela bunlar Mario Gomez, Llorente ve Soldado'nun grafikleri:

Hepsinde durum aynı. Negredo'ya özel değil yani bu. Sonuçta Negredo 32 yaşında. Kariyerinin sonunda. Alan takım birdaha satamayacak. Buyüzden değeri düştü. O yaşta ve o kalibredeki bütün forvetlerin yaşadığı gibi...

Genç olmaması, doymuş olması gibi şüphelerin haklı yanı olabilir ama bir de şöyle düşünelim. Bu adam eskiden üst seviyenin oyuncusuydu ve son zamanlarda uzak kaldı. Şimdi tekrar Şampiyonlar Ligi arenasına ayak basacak. Bu onun için iyi bir motivasyon kaynağı.

Gelip oynamaya başlamadan ne olacağını bilemeyiz. Ama piyasada onun seviyesinde başka bir aday göremiyorum ben.
öylemi bak buda 32 yaşında demekki iyiysen düşmüyor kötüysen düşüyor
https://www.transfermarkt.com.tr/cristiano-ronaldo/profil/spieler/8198

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Hazırlık maçlarında bile takımı gömen insanlar sinirimi bozmaya başladı. Gerek burada gerek twitterda gerek başka yerlerde.  Daha bismillah takım tatilden yeni çıkmış o şöyle bu böyle. Bu takım geçen sene aynı adamlarla ambargoyu koymadı mı lige? Kimi gömüyorsunuz? Neyi gömüyorsunuz daha hazırlık maçlarında?

Takım kötü gitsede iki gömsem diye pusuda bekliyor sanki bu insanlar. 3 maçtı aynı bu durum. 1 tamam dedim 2 tamam dedim de bu ne yani?
Eleştirmek başka, yermek başka. Utanç verici skor almak ne demek ya? Ben bu zamana kadar Beşiktaş'ın hiç bir sonucundan utanç duymadım.  6 yedik, 8 yedik ertesi gün alnım dik atkımla formamla dolaştım. Utananlar kendinden utansın!

Yineliyorum ya bu foruma maç zamanı veya ertesi de girmek sıkıntı. hele de kötü sonuç alınınca. Geçen sene bir nebze tamamdı da bu sene bi değişik oldu.

Skor taraftarı olmayın! Kendinize gelin!

Ben öyle yapıyorum genelde maç sonları girmiyorum , bugün hazırlık maçıdır diye gireyim dedim ama  durum içler acısı. Berabere kaldığımız maçtan sonra bile girmiyorum çünkü sen Beşiktaş takımısın oynadığın 45  50 her ne kadar maç varsa hepsini kazanacaksın , eğer kazanamazsan Atiba ya bile laf edenler olur. yazık.

Çevrimdışı terapati

Büyük başkan Fikret Orman : Satılır satılır. bonservisi yoksa alıyorum :lol: :kop: :kop:
Bu güzeldi  :lol:

Şaka maka Demba sağlam olsa da keşke garanti olarak alsak da dursa. Gerçi ne olursa olsun yine de birinci golcü şart takıma.

Etiketler: