2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 282 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6237000 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Gri formada ekose deseni olacakmış abi,o yüzden üzerinde durulmuştur.
ekose dediğin beyaz forma işte gri sanki düz olacak gibi
yada alta doğru koyulaşacak adidas çizgileride kırmızı olacak sanırım.
neyse 4 gün kaldı göreceğiz ne olduğunu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu kadar önemli bir sezonda formalar hiç tartışmaya açık olmayacak kadar güzel olmalıydı.
O garip baklava deseninden hiç hoşlanmadım,  yıldızlar ise gecekondu gibi duruyor.

Bu sezon öncesi gerekirse bir kaç dizayn için taraftarlar arasında anket düzenlersin en iyisini bulmaya çalışırsın.

Çevrimdışı Anıl1903

ekose dediğin beyaz forma işte gri sanki düz olacak gibi
yada alta doğru koyulaşacak adidas çizgileride kırmızı olacak sanırım.
neyse 4 gün kaldı göreceğiz ne olduğunu
Bir yerde yazıldığını görmüştüm abi gri formada ekose var diyorlardı,beyaz formadan bağımsız yani...

Çevrimiçi Necmi

Forma konusunda Manu bir numara forma tasarımlarımızı onlara benzetmek lazım gelecek yıllarda

bu yeni nesildeki manu hayranlığı nedir ya bu sanırım sizin büyüme sürecinizde sürekli şampiyon olmalarından kaynaklı
bütün gs lilerde manuyu tutar hepsi ergen takımı
manu diye bir şey yok bütün ingiliz takımları gelenekçidir formalarında büyük değişiklik yapmaz ufak oynamalarla çıkarırlar
hepside sadedir aslında manunun farklı bir özelliği yok formalarda her ülkenin bir tarzı var
farklı takım formaları birbirine benzer aynı çizgileri kullanır.
bazı takımlar avrupada özeldir hep özel forma çıkar juve gibi lyon gibi takıma özgü kimlik vardır arma olmasa bile baktığın anda o formanın hangi takıma ait olduğunu anlarsın. Türk takımları bu kimliği kazandıramadı gelenekçi davransak kimse forma almaz aynı forma der eskiyi
kullanır. Birde türkler detayı sever o nedenle hep bir sonraki sene farklı olmak zorunda. Sürekli düz beyaz forma sabitlensin deriz ama
sabitleseler bir daha beyaz forma satılmaz bir kere alır insanlar bir daha almaz anca sponsor değişecek yıldız eklenecek falanda yenisini alsınlar

Çevrimdışı Anıl1903

İBRAHİM KETEN @ibrahim_keten

Formaları topçuların üzerinde görene kadar bekleyin. Bu sene formalar satış rekoru kıracak bu kadar iddialıyım.

Çevrimdışı Blackmd1

Diğer formalar bunlar sanırım.

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

bu kadar önemli bir sezonda formalar hiç tartışmaya açık olmayacak kadar güzel olmalıydı.
O garip baklava deseninden hiç hoşlanmadım,  yıldızlar ise gecekondu gibi duruyor.

Bu sezon öncesi gerekirse bir kaç dizayn için taraftarlar arasında anket düzenlersin en iyisini bulmaya çalışırsın.
bence dizayn beyaz formada özel olmuş ben hiç adidasda böyle forma görmemiştim
özgün çıkarmışlar. Beğenirsin beğenmezsin o apayrı bir şey bir ürünün herkesin beğenisine hitap etmesi
imkansız ama özel olmadığını söyleyemezsin mesela geçen senenin formalar özel değildi.
ondan önceki senede özel değildi. Bu sene çubukluyu bile sanırım ince çubuk çıkartmışlar kollar iyah değil
sanırım özenilmiş formalara sadece yıldızda sıçmışlar.

Çevrimdışı Kutay

bu yeni nesildeki manu hayranlığı nedir ya bu sanırım sizin büyüme sürecinizde sürekli şampiyon olmalarından kaynaklı
bütün gs lilerde manuyu tutar hepsi ergen takımı
manu diye bir şey yok bütün ingiliz takımları gelenekçidir formalarında büyük değişiklik yapmaz ufak oynamalarla çıkarırlar
hepside sadedir aslında manunun farklı bir özelliği yok formalarda her ülkenin bir tarzı var
farklı takım formaları birbirine benzer aynı çizgileri kullanır.
bazı takımlar avrupada özeldir hep özel forma çıkar juve gibi lyon gibi takıma özgü kimlik vardır arma olmasa bile baktığın anda o formanın hangi takıma ait olduğunu anlarsın. Türk takımları bu kimliği kazandıramadı gelenekçi davransak kimse forma almaz aynı forma der eskiyi
kullanır. Birde türkler detayı sever o nedenle hep bir sonraki sene farklı olmak zorunda. Sürekli düz beyaz forma sabitlensin deriz ama
sabitleseler bir daha beyaz forma satılmaz bir kere alır insanlar bir daha almaz anca sponsor değişecek yıldız eklenecek falanda yenisini alsınlar
yok abi manu hayranı değilim ben ingilterede arsenali tutarım sadece forma konusunda manu çok iyi her sene çok güzel formalar dizayn ediyorlar diye söyledim
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Yado

Fabri-Tolga-Utku                  Boyko

GG-Back-Pepe-Tosiç-Atınç-Mitro-Adri-Caner                Franco-Miloseviç-

Tolgay-Ozzy-Atiba-Nejip                                        Veli

Q7-Töre-Talisca-Babel-     Aras 

Cenk-Pektemek                                               

Ömer-Ginler-Abuş-Rodolfo     Gitti

Güncel durum.

Boyko-Franco-Miloseviç-Veli ve (Caner ve Adriano'nun kanat oynayacağı varsayılarak ) Aras , gidecekler.

21 kişilik kemik kadromuz var. Buna 1 forvet ve 1 altyapı koyduk mu 23. Yeni sezon açılsın.
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Yado

Bu poşette kolide duranlar çakma formaya benziyor. Orjinal halini görmeden yorum yapmak yanlış.

İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı Yado

Marcelo umarım gitmez.

8.5 vermişler 9 istemişiz :) Kolpa haber yapıyorlar , Marcelo gitmez giderse de 10 dan aşa gitmez.

Ama dün yapılan idman da Şenol hocanın Marceloyu kenera çekip birşeyler konuştuğu görüntüleri gördüm. Acaba ne konuşuyorlardı diye merak ederken bugün yine marcelo haberleri çıkmaya başladı ?
İnsanlarla yaşadım,
Dostlarım, dostlarım…

Çevrimdışı Savaş

En azından birinin yakası düğmeli olaydı ya. Hepsi düz yaka..

Çevrimdışı Anıl1903

Bu kişinin nasıl biri olduğu biliniyor ama unutmamak adına paylaşayım tekrardan.

Çevrimdışı denilanz

Yıldızlar bu senelik büyük ihtimalle öyle dizilecek. Yeni yıldızı takan takımlar için kaçınılmaz son. Aynı durumu Bayern Münih de yaşamıştı hatırlarsanız. Yine de formaların gecikmesinin sebebinin bu olması ihtimali insanın aklına geliyor. İnşallah öyledir.
Birkaç gün önce yazmıştım bu yorumu. Tanıtımdaki gecikme bir ihtimal dedirtmişti ama maalesef üçüncü yıldız üstte yer almış.

Biraz araştırdım Juventus ve Bayern'in o üste yıldız taktıkları sezon formaları 1 sezon önceden. Yani bizim 2016/17 sezonu gibi. O sezon şampiyon oluyorlar, sezon sonunda yeni forma lansmanı yapılmadan üstüne yıldız ekleniyor ya taraftar kendi ekliyor ya da store'larda anı şeklinde satışa sunuluyor. Bayern'in o forması 2007/08 sezonuna ait ve sezon içinde o formayla 3 yıldız oynamışlar. Resmi var google'da. Yani özetle üste yıldız koyma olayı tamamen sezon sonuna ait bir jest. Juventus'un ki de yanılmıyorsam 14/15 sezonuna ait bir forma. Yeni sezonda yıldızlar yeniden dizayn ediliyor formada.

Toparlamak adına ufak bir edit: Bize göre uyarlarsak 2016/17 sezonunda şampiyon olup, 2017/18 sezonunda yani hemen sonraki sezon formalarında yıldızlar düzgün. Yani yönetimin adidas'la anlaşması gerekti. Bu sızan resimlerdeki dizayn tamamen saçmalık.
Doğru araştıramamışsın sanırım @Alper1903 Bayern Münih 2007-2008 sezonunu şampiyon tamamlayarak 4. yıldızı takmaya hak kazanıyor. 2008-2009 sezonunu da ilk kez 4 yıldızlı formalarla oynuyor.

Bu fotoğraf Bundesliga 2008-2009 sezonu 05.12.2008 tarihinde oynanan Bayern München-Hoffenheim maçından. 4. yıldız diğer üç yıldızın üstünde.

Juventus ve Münih formaları paylaşılmış. Ben o yüzden aynı durumu yaşayan Dortmund'un formasını da ekliyeyim. Onlar 2. yıldızlarını tek yıldızlarının sağına eklemeyi tercih etmişler. Simetrideki kaymadan anlaşılacaktır.

Kısaca belirtmek gerekirse yeni sezon formalarındaki 3. yıldızın iki yıldızın üstünde olma sebebi bir tercih değil zorunluluktur. Avrupa'nın devlerine bile böyle bir kıyak geçilmemişken bize geçilmemesini yönetimin kabahati, eksikliği, özentisizliği vs. olarak göstermek son derece yanlıştır bence. Gerçekler ortada sonuçta. Sonraki sezon formalarımız belirlenen tarzda ortadaki biraz üstte olacak şekilde yan yana 3 yıldız şeklinde olacaktır. Onun da formatının her yerde kullandığımız şekilde şöyle olacağını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı Anıl1903

Bunlarda güzel olmuş bence.Gri formanın omzunda görüldüğü kadarıyla desen var.

Çevrimdışı wbishop82

[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 03:56:33 wbishop82 ]

Çevrimdışı wbishop82

formalara bayıldım.kim ne derse desin.hele gri feciiiii :claps: :claps: :claps: :claps: :ishock: :ishock: :ishock:

necmi abi uyardı kusura bakmayın bunlar değilmiş.şu gri keşke böyle olsaydı
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 03:57:07 wbishop82 ]

Çevrimdışı wbishop82

3 ünü de alıcam.beşiktaş ıma feda olsun.bu yıl VEFA lı olma zamanı.hedefi tutturma zamanı :super: :super:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Formalar güzel bence. Ama bir sorun yokmu bu formalarda Türk bayrağı normalde ayrı olup istek üstüne yapıştırılmıyormu @Necmi abi?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Karabay

Formalar kesinlikle güzel. Beyaz ve çabukluğu biraz kötü gösteren vodafone'un kırmızı yazılması.
Gri olan efsane görünüyor. Omuzlardaki desene bakılırsa juve'nin geçen seneki zebra desenine benzer bir kartal deseni olabilirmi?
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 02:50:35 Karabay ]

Çevrimdışı celiker1

Arada çok fark var gerçekten. hem daraltılmış şekilde gözükmesi hem açısı falan. Böyle çok daha güzel.
Bu forma tamamjıyla fotodaki gibi çıkacaksa çok iyi :ishock: :super:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Adidas'ı bırakıp Nike veya New Balance'a geçmek lazım sözleşme seneye bitiyordu galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 'TaNeR'

Yeni formaların hepsi (eğer bunlarsa  :) )...

[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 03:20:28 'TaNeR' ]
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Türkay

Acaba bu formalar nasıl tanıtılacak? İnşallah twitterdan basit bir foto paylaşıp geçiştirmezler.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Etiketler: