2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 281 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6242124 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 'TaNeR'

Ahmet Nur Çebi, Habertürk'e konuştu: "Evet santrafor istiyoruz. Diego Costa ismi yok. Gomez’in geri dönüşü kesin yok."
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tuncaboylu

Cezan bitmiş.
Forma buysa güzel...
Çok iyiymiş.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

inandınmı onlardada formayı önce yaptıkları için sonradan yıldız eklemişler işte
gerisi yersen
Bayern her sene Mart ayında sampiyon oluyor abi, neyini önceden hazırlayacaklar?

Çevrimdışı 'TaNeR'

Ahmet Nur Çebi:

"Doktor, Ba için karar verecek. Kulübüyle hiç işimiz yok, pürüz çıkmadı. Kulübüne para ödemeyeceğiz. Ba’ya ücret vereceğiz"

"Lyon’un Marcelo talebi sürüyor ama istekli değiliz. Yüksek ihtimal kalır."

"Gökhan Töre'den çok umutluyum. İngiltere'de oynamadığı için futbola aç durumda. Zirve yapacağını düşünüyorum."

"Quaresma'ya Çin'den teklifler var. Dünya Kupası nedeniyle kalmak istiyor. Açıkçası biz de kalmasını istiyoruz."

"Talisca geliyor, tatilini biraz uzatmış. Talisca, 'Ben oynadım, 1.5 Milyon € aldım, herkes 2-2.5 Milyon € alıyor' diyor."

"Yusuf Erdoğan, gönlümde olan bir çocuk. Evet, konuşuldu. Öncelik bizde. Şenol Güneş'in elinde parlayabilecek bir çocuk."

"Santrfor istiyoruz. Diego Costa yok. Gomez’in geri dönüşü kesin yok. Aboubakar ile ilgiliyse görüşmeler sürdürülüyor."

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Liquidator

Beyler içimde şöyle bir his var. Bizimkiler sağ gösterip sol vurmayı sever. Costa ismini ortaya atıp adadan Rooney-i ala biliriz.

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi 38life

Ula Ba işi madem böyleydi niye umudu kestirdiniz bize?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

Beyler içimde şöyle bir his var. Bizimkiler sağ gösterip sol vurmayı sever. Costa ismini ortaya atıp adadan Rooney-i ala biliriz.

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk

Rooney istemem.

Çevrimiçi 38life

Ahmet Nur Çebi:

"Doktor, Ba için karar verecek. Kulübüyle hiç işimiz yok, pürüz çıkmadı. Kulübüne para ödemeyeceğiz. Ba’ya ücret vereceğiz"

"Gökhan Töre'den çok umutluyum. İngiltere'de oynamadığı için futbola aç durumda. Zirve yapacağını düşünüyorum."

"Quaresma'ya Çin'den teklifler var. Dünya Kupası nedeniyle kalmak istiyor. Açıkçası biz de kalmasını istiyoruz."

"Talisca geliyor, tatilini biraz uzatmış. Talisca, 'Ben oynadım, 1.5 Milyon € aldım, herkes 2-2.5 Milyon € alıyor' diyor."

"Yusuf Erdoğan, gönlümde olan bir çocuk. Evet, konuşuldu. Öncelik bizde. Şenol Güneş'in elinde parlayabilecek bir çocuk."

"Santrfor istiyoruz. Diego Costa yok. Gomez’in geri dönüşü kesin yok. Aboubakar ile ilgiliyse görüşmeler sürdürülüyor."

Yıllardır bu gönül işlerinden çok çektik. Hala akıllanmadık mı?

Çevrimdışı atalay

Senin işin daha güzel. Oturduğun yerden benle ilgili ahkam kesebiliyorsun. @kartalBaz Yalnız arada Beşiktaş ile ilgili de yaz. İlaveten dediğin gibi bir nevi ekonomistim.
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 12:51:28 atalay ]

Çevrimiçi Savaş

Demba Ba sağlam dönecekse forvete gerek yok. Sağlam bir demba ba adı geçenlerin hepsinden iyidir.

Costa hariç :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bjk4ever

Ahmet Nur Çebi:

Santrfor isi uzayacak galiba. Hem Ba'yi bekleyecegiz hem de piyasanin dusmesini. Temmuz ayinda zor olur yani.
Acikcasi Ba 1. santrfor olarak gelirse isi kotarir mi bilmiyorum. 2 agir sakatlik gecirdi. Form gecici klas kalici ama bizdeki top doneminde bile 20 golu goremedi Ba. Acikcasi Gomez seviyesinde performans veremez bence, 9 numaranin hakkini vermez bence. Keske bir sekilde Bony veya Gignac'i ikna edebilsek.......

Çevrimdışı atalay

Çevrimiçi 38life

Demba Ba sağlam dönecekse forvete gerek yok. Sağlam bir demba ba adı geçenlerin hepsinden iyidir.

Ba'nın dönüşü biraz gecikecekse ATL Costa'yı 6 aylığına bize versin. İkinci yarı Demba Ba ile devam ederiz :) Şampiyonlar Ligi 2.ci tur ve çeyrek finallerinde boy gösterir. Sonra belki 2.ci kez satarız Demba Ba'yı :D

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2014, 13:33:17 »
AlıntıDeğiştirSilKonuyu Böl
heryere yazıyorum

Khouma Babacar bu takımın Emenikesi olur, 7-8 e bile alsak en az 20 ye satarız, geçen sene Serie B de 38 maç 20 gol 8 asist , 20 yaşında , siyahi yırtıcı wonderkid. Bu ligde leblebi gibi gol atar ondan seken toplarla da forvet arkası Cenk Tosun uzaktan şutlarla anasını ağlatır. 10 yıllık forvet sıkıntısı çözülür ama kesin Avrupaya satarız.

Bir aralar kemal kardesimiz babacarı çok dillendiriyordu.ismi bizimle anılıyor.son durumu nedir babscarın.
24 yasinda  oldugunu hatirlatmak isterim :) 
Yorgo

Çevrimdışı tuncaboylu

Ula Ba işi madem böyleydi niye umudu kestirdiniz bize?
Come to Beşiktaş tayfası suyunu çıkarıp Çin kulübünü kızdırmasın diye olabilir mi?

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bizim Sarper hocamız sağlam bi muayene etsede netleştirsek Demba"nın sağlık durumunu. Durumu için kısa süreli diyen de var uzun diyen de. Yoksa dediğin gibi bildiğimiz Demba bu orta saha ve kanat desteğiyle ligi ezer geçer. Ancak Costa sonuna kadar zorlanacaktır.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Santrfor isi uzayacak galiba. Hem Ba'yi bekleyecegiz hem de piyasanin dusmesini. Temmuz ayinda zor olur yani.
Acikcasi Ba 1. santrfor olarak gelirse isi kotarir mi bilmiyorum. 2 agir sakatlik gecirdi. Form gecici klas kalici ama bizdeki top doneminde bile 20 golu goremedi Ba. Acikcasi Gomez seviyesinde performans veremez bence, 9 numaranin hakkini vermez bence. Keske bir sekilde Bony veya Gignac'i ikna edebilsek.......
Sakatligindan bagimsiz kalitesini kabul etsem de ben baya guvenemiyorum. Tek demba ile yola cikmazdim.

Çevrimiçi 38life

Come to Beşiktaş tayfası suyunu çıkarıp Çin kulübünü kızdırmasın diye olabilir mi?

Ama ozaman şimdi de bunları söylememesi lazımdı :D

AHMET NUR ÇEBİ: "Demba Ba ameliyat sonuçlarını Ağustos ayında alacak. Bir sıkıntı çıkmazsa, biz Demba Ba'nın kalması konusunda hemfikiriz."

Umarım Demba Ba bireysel olarak antrenman yapıyordur. Ağustosta rapor alınacak da duruma göre karar verilecek de resmi işler falan...

Çevrimdışı tuncaboylu

Sakatligindan bagimsiz kalitesini kabul etsem de ben baya guvenemiyorum. Tek demba ile yola cikmazdim.
Cenk ve Pektemek de var.

- Mustafa ne dersin? Ekibi topluyoruz, 3 sene önce yarım kalan bir iş vardı.
- Ben bıraktım bu işleri Cenk, artık bir hastane odasında istirahat etmek istiyorum.
- Allahu Ekber Pektemek, son bir lanet olası iş için buddy. Bak ben Çin'den geldim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ama ozaman şimdi de bunları söylememesi lazımdı :D

AHMET NUR ÇEBİ: "Demba Ba ameliyat sonuçlarını Ağustos ayında alacak. Bir sıkıntı çıkmazsa, biz Demba Ba'nın kalması konusunda hemfikiriz."

Umarım Demba Ba bireysel olarak antrenman yapıyordur. Ağustosta rapor alınacak da duruma göre karar verilecek de resmi işler falan...
Konuştuğuna göre Çin kulübü ile imzalar protokoller falan yapıldı demek ki.

Çevrimiçi murat

24 yasinda  oldugunu hatirlatmak isterim :) 
Üst taraftaki yorum kemal kardesimizden alınma alt satırı ben yazdım.eski bir ileti o.

Çevrimiçi 38life

Sağlam bi' Demba Ba ile gözümü kulağımı ellerimi bağlar öyle yola çıkarım...

Çevrimdışı mylife1903

Cenk ve Pektemek de var.

- Mustafa ne dersin? Ekibi topluyoruz, 3 sene önce yarım kalan bir iş vardı.
- Ben bıraktım bu işleri Cenk, artık bir hastane odasında istirahat etmek istiyorum.
- Allahu Ekber Pektemek, son bir lanet olası iş için buddy. Bak ben Çin'den geldim.

Pektemeki blues brothers bile yola getirip, ayaga kaldiramaz

Çevrimdışı sermet00

Çevrimdışı Mahmut

Ba'nın ne zaman antrenmanlara çıkacağı çok önemli, yakın zamanda dönebilecekse üstüne atlarım ama Ağustos falan sıkıntı.
En büyük avantajı bonservissiz olması, hocanın beğenmesi.
Ayrıca olası başka forvet transferinde de elimizi rahatlatır.
Costa'nın 6 aylık transferi mantıklı olabilir işte bu durumda.

Etiketler: