2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6271234 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Aynen sonraki sezon ise yildizlar yana yana veya egimli konulmuş

Gsde de ilk sezonda 4.cu yildiz en uste ayri konulmuştu gecen sezon da ise yan yana

Dediğin gibi demekki bu yildiz isi adetten heralde
sende yedinmi şimdi bu açıklamayı :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Evet görüldüğü gibi yıldızların kazanildigi sezonun ertesi sezonu yildizlar olmasi gerektigi gibi yerleştirilmiş
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Savaş

yahu yemeyin şunu önceden üretilmiş bunlar yıldızlar da sonradan eklenmiş :D

Ha seneye istediğimiz gibi olucaktır tabi orası ayrı.

sende yedinmi şimdi bu açıklamayı :D
Abi baktigin zaman Juve - Bayern - Gs de de ilk sezon oyle basilmis yıldızlar tipki bizdeki gibi sonraki sezon düzeltilmiş , bizde de oyle olacak muhtemelen

Çevrimdışı autopsy

Amma takıldınız yahu şu yıldızlara . Forma alıcaz altı üstü, moda kulübü değil burası, Beşiktaş. Kaldı ki beyaz formanın kötü olduğunu da düşünmüyorum.  Üzerinde Beşiktaş arması olan herşeyi alırım ben. Yıldızın yerini beğenmedi diye Beşiktaş forması almayacak adam da almasın zaten .

inandınmı onlardada formayı önce yaptıkları için sonradan yıldız eklemişler işte
gerisi yersen
Abi Bayern sampiyonlugu ligin bitimine 10 hafta kala garantiliyor :evillol:

Hadi juveyi - Gs yi - Bizi anladimda Bayern de niye boyle yapılmış ozaman
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 01:08:39 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Sercan62

Arada çok fark var gerçekten. hem daraltılmış şekilde gözükmesi hem açısı falan. Böyle çok daha güzel.

Baya gömdük formaları ama eğer bu şekilde olacaklarsa güzel. O kutudaki foto da beyaz formayı beğenmemiştim. Şu an beğendim.

Çevrimdışı arda

açık hali kötü durmuyor. bir tek yıldızlar bozuyor işi

Tarkan şarkıları gibi abi :) Baklava desene uymuş gibi sanki yıldızlar, yavaş yavaş sevmeye başladım.. Üç beş gün daha bakarsam böle müptelası olabilirim  :D Detayları güzel gibi geldi bak şimdi daha bu satırları yazarken :)
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı kyiv

O arma yok mu o arma...Fanilanın üstüne arma olsa bile formamız alınır. Lütfen olumsuz düşüncelerden sıyrılalım öyle ya da böyle Beşiktaş forması. Seve seve alacağız aldıracağız! Kaldı ki Kartal yuvalarında ambalajındaki halinden iyi olacağı kesin.

Minimum 750.000 satar!

Çevrimdışı Gökhan Almar

formalar böyle gözükçek bu site yanılmıyor.

Dedigin gibi bu sitenin yanildigini gormedim. Acik hali gayet iyi yildizlar disinda

Çevrimdışı Alper1903

Biraz araştırdım Juventus ve Bayern'in o üste yıldız taktıkları sezon formaları 1 sezon önceden. Yani bizim 2016/17 sezonu gibi. O sezon şampiyon oluyorlar, sezon sonunda yeni forma lansmanı yapılmadan üstüne yıldız ekleniyor ya taraftar kendi ekliyor ya da store'larda anı şeklinde satışa sunuluyor. Bayern'in o forması 2007/08 sezonuna ait ve sezon içinde o formayla 3 yıldız oynamışlar. Resmi var google'da. Yani özetle üste yıldız koyma olayı tamamen sezon sonuna ait bir jest. Juventus'un ki de yanılmıyorsam 14/15 sezonuna ait bir forma. Yeni sezonda yıldızlar yeniden dizayn ediliyor formada.

Toparlamak adına ufak bir edit: Bize göre uyarlarsak 2016/17 sezonunda şampiyon olup, 2017/18 sezonunda yani hemen sonraki sezon formalarında yıldızlar düzgün. Yani yönetimin adidas'la anlaşması gerekti. Bu sızan resimlerdeki dizayn tamamen saçmalık.
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 01:31:59 Alper1903 ]

Çevrimiçi Savaş

O değil de o kadar gömdük ama forma baktıkça güzelleşiyor :D

Çevrimdışı atalay

İç saha forması bu ise bana göre güzel. Ayrıca taraftarın (müşteri) beğenmediği noktaları eleştirmesi de gayet doğal.
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 12:49:13 atalay ]

Çevrimdışı Kasper

Adidas klasik 3 cizgisini gecen seneki urunlerde omuzda yer vermemisti, bu sene yine geri donduler o dizayna. ornek: Milan ve fb. Bizimkinde de olur muhtemelen.

Çevrimdışı arda

Şöle olsaymış sanki baya bi güzel olurmuş..

NOT: Paintterk çalışmama çok yaklaşmadan uzaktan uzaktan bakın :D
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı BORAN

Aynı forma değil galiba ama olsun sevdim bu halini.birde beyaz ile siyahları ters çevir :evillol:

Bide böyle deneyelim  :evillol: :evillol:
Bence böyle oldu bastıralım direk

Çevrimiçi Necmi

Abi baktigin zaman Juve - Bayern - Gs de de ilk sezon oyle basilmis yıldızlar tipki bizdeki gibi sonraki sezon düzeltilmiş , bizde de oyle olacak muhtemelen
böyle kalacak diyen olmadı zaten 3. yıldızı sonradan ilave ediyorlar işte
yok vurguymuş falan hikaye satıyorlar biz önceden yaptık sonra ilave ettik yıldızı diyecek değiller
forma sizin söylediğiniz gibi aylarca sürecek bir üretim değil sadece çok takıma yaptıkları için sıkışıyorlar
yoksa beşiktaşın bütün formalarını bir haftada üretimden çıkarırlar. işte yüzlerce takım olunca on milyonlarca forma
üretimi demek oluyor bu. Bizim formalar kim bilir ne zaman yapıldı bitti sonra yıldız eklemek için tekrar sıraya sokmak zorunda kaldılar bizde sıramızı bekledin bunca zamanın açıklaması budur. senin üretiminin sıkışık olması beni enterese etmez bana bu fiyatlardan satıyorsan bunun hakkını vereceksin.

Çevrimiçi Necmi

Adidas klasik 3 cizgisini gecen seneki urunlerde omuzda yer vermemisti, bu sene yine geri donduler o dizayna. ornek: Milan ve fb. Bizimkinde de olur muhtemelen.
yoo geçen senede hem omuzda hem yanda versiyonu vardı
siyah forma omuzda değilmi

Çevrimdışı Kutay

formalar güzel ama 180 tl ye karşılık daha güzel bir forma beklerdim az para değil 10 gün geçinirim ben o parayla  :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Necmi

O değil de o kadar gömdük ama forma baktıkça güzelleşiyor :D
forma güzel 3 yıldız kötü olmuş büyük ihtimal gri forma çok güzel olacak
zaten hep gri üzerinde duruldu

Çevrimdışı Anıl1903

forma güzel 3 yıldız kötü olmuş büyük ihtimal gri forma çok güzel olacak
zaten hep gri üzerinde duruldu
Gri formada ekose deseni olacakmış abi,o yüzden üzerinde durulmuştur.

Çevrimdışı Kasper

yoo geçen senede hem omuzda hem yanda versiyonu vardı
siyah forma omuzda değilmi
cogu urununde yapmadi demek istedim. İstisnalar vardi evet. avrupadaki takimlarin ic saha formalari ve antrenman urunlerinin cogunda yoktu. Yillarca vazgecmemislerdi o dizayndan. Bu sene ise sanirim sadece omuza kadar 3 cizgi yapip kollari duz birakacaklar. Adidasin bu seneki gordugum formalari boyle.

Çevrimiçi Necmi

3.3 + 3 + 2 = 8.3  abou ve inlerden boşa çıkan para var.
birde kadroya giremeyen oyuncularda boşaltılırsa 11 M gibi
bir boşluk açılacak bunun 5 i pepe ye gidiyor 5-6 gibi kalıyor
santrafor için fazla yüke girilmeyecek belki maaş ödemelerimiz geçen seneden biraz
fazla olacak ama can yakacak gibi olmayacak gibi duruyor.
3-4 tane kesin gönderilmesi gereken oyuncu var bence kadro daraltılıp
kalite arttırılmalı 23 kişilik veya 24 kişilik kadro ama hepsi ilk 11 oyuncusundan kurulu olmalı
şenol hoca fazla kalabalık kadroyu idare edemiyor dağılıyor ne zaman 18-20 kişiye
indiriyor ondan sonra takım oturuyor.  zaten 15-16 kişiyle oynuyor sakatlık olmazsa

Çevrimdışı Kutay

Forma konusunda Manu bir numara forma tasarımlarımızı onlara benzetmek lazım gelecek yıllarda
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Necmi

cogu urununde yapmadi demek istedim. İstisnalar vardi evet. avrupadaki takimlarin ic saha formalari ve antrenman urunlerinin cogunda yoktu. Yillarca vazgecmemislerdi o dizayndan. Bu sene ise sanirim sadece omuza kadar 3 cizgi yapip kollari duz birakacaklar. Adidasin bu seneki gordugum formalari boyle.
bence aynı geçen seneki gibi yapıyorlar iki forma çizgiler yanda bir forma omuzda
geçen sene bütün takımlarda böyleydi sanırım antrenman kitleride öyle ana ürünler hep yanda çizgili oldu
tşortların biri omuzdan oldu. bizdede beyaz gri çizgili omuzdan çıkmıştı.
neyse yeni sezon ürünü kartal yuvası ürünleride oldukça iyi bu sene

Etiketler: