2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6321211 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ProjectOrigin

Romanya'nın 3.cü lig takımına (şaka değil "3") 3-0 yeniliyorlar. Şuan devre arası. Goller ise birbirinden komik. Hepsi birer başyapıt :)

Şimdi baktım birde as kadrolarıyla çıkmışlar  :D

Çevrimiçi Savaş

Konu dışı olacak ama Ajax-Werder maçını izliyodum.  Ajax'lı bi adam yere bıraktı kendini. Kalbi durdu çocuğun. 20 dakika masaj yaptılar ama gelmedi sanırım geri yayını bitirdi Bein sonra.

Lan kötü oldum ya. Gencecik çocuk.

Edit : Helikopter indi şimdi sahaya. Kalbi durmuş.. Allah yardımcısı olsun.
[ Son Düzenleme: 08 Temmuz 2017, 18:58:56 Savaş ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Romanya'nın 3.cü lig takımına (şaka değil "3") 3-0 yeniliyorlar. Şuan devre arası. Goller ise birbirinden komik. Hepsi birer başyapıt :)
Hazırlık maçları ölçü değil bence, ama ölçü olarak gösteren yancı medyaya malzeme vermemesi için kaybetmeleri iyi tabii.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Yok ya o kadar kötüleyemelim takım 2. ligdeyimiş 1. lige çıkmış yeni

Adı 2.ci Lig. Sıralama olarak 3.cü lig. Tıpkı bizdeki gibi. Ben 3.cü lig demeyi uygun görüyorum. PTT 1.ci lig esasında 2.ci ligdir. 1.ci lig denmesi saçma.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ekrembaser

Bu Volkan şen fbye 1 milyon Euro ödeyip bonservisini almış bu adamlar ffp den kaçmak için inanılmaz hileler yapıyorlar kulüp bunun takipçisi olmalı bence bizim anamız ağlıyo her sene. Geçen sene aatıfı bedelsiz gösterdiler bu senede Volkan'dan gelen parayı bonservis geliri olarak gösteriyolar adamlar bütün uzuvlarıyla sahtekar edepsiz bir camia

Çevrimiçi Necmi

beyler renklilerin maçı neden konuşuluyor burda :alala:

Çevrimiçi Necmi

Bu Volkan şen fbye 1 milyon Euro ödeyip bonservisini almış bu adamlar ffp den kaçmak için inanılmaz hileler yapıyorlar kulüp bunun takipçisi olmalı bence bizim anamız ağlıyo her sene. Geçen sene aatıfı bedelsiz gösterdiler bu senede Volkan'dan gelen parayı bonservis geliri olarak gösteriyolar adamlar bütün uzuvlarıyla sahtekar edepsiz bir camia
onlarda bizim için aynı şeyleri söylüyorlar  :D

Çevrimdışı ilhan mansız

Come to Beşiktaş hakkında bazı olumsuz yorumlar okudum gerçekten çok şaşırdım. Milyonlarca usd harcanarak yapılamayacak reklam yapıldı daha ne olsun. Costa da Beşiktaş'ın büyüklüğünü anlamıştır, gelir gelmez ayrı konu. Beşiktaş hızla büyüyor bence bunun keyfini çıkarmalı ve taraftar olarak desteğimizi artırarak sürdürmeliyiz. Gerçekten çok başarılı bir yönetime sahibiz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

sahtekar ve edepsiz olduklarini herkez biliyor zaten, hic farketmez, bu senede koyacagiz sen rahat ol :icool:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

Come to Beşiktaş hakkında bazı olumsuz yorumlar okudum gerçekten çok şaşırdım. Milyonlarca usd harcanarak yapılamayacak reklam yapıldı daha ne olsun. Costa da Beşiktaş'ın büyüklüğünü anlamıştır, gelir gelmez ayrı konu. Beşiktaş hızla büyüyor bence bunun keyfini çıkarmalı ve taraftar olarak desteğimizi artırarak sürdürmeliyiz. Gerçekten çok başarılı bir yönetime sahibiz.
yapıldı değil o rekor orda durduğu sürece yapılmaya devam edilecek
beşiktaş messiye yada ronaldoya yürümediği sürece o rekor kırılamaz artık :D

Çevrimiçi murat

Katılıyorum.amacından saptı sulandı denilen şeylerde bence bu işe daha bir değer katıyor.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Diego Costa İstanbula gelmeye sıcak bakıyor deniliyor umarım doğrudur
Bu adam gelsin de hepimiz mutlu olalım.

Çevrimdışı ekrembaser

sahtekar ve edepsiz olduklarini herkez biliyor zaten, hic farketmez, bu senede koyacagiz sen rahat ol :icool:

Hayır benim takımımla ilgili endişem Yok gsde akıl almaz cezalar vererek bütçe kısıtlamasını tutturuyor sniderin 325000 € birikmiş cezası varmış maaş kısıtlamasını tutturmak için 5 milyon € ya yakın ceza kestiler. Ben sadece adalet istiyorum

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Serdar Bilican @SerdarBilican

NET BİLGİ: Diego Costa konusunda olumlu gelişmeler var... Oyuncu, İstanbul'a gelmeye sıcak bakıyor.

Çevrimdışı ilhan mansız

Necmi abi rekorun kırılıp kırılmaması da çok önemli değil önemli olan bence bunun bir ilk olması ve tüm dünyada ses getirmiş olması.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ona da sıra gelecek. İyisini aldıkça daha iyisini almayı isteyeceğiz

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Katılıyorum.amacından saptı sulandı denilen şeylerde bence bu işe daha bir değer katıyor.
zaten amacına fazlasıyla ulaştı. Daha ne olsun. Çok güzel günler yaşıyoruz etrafta dikkat ediyorum o kadar çok Beşiktaşlı var ki, özellikle çocuklarda. İnşallah önümüzdeki yıl da şampiyon olacağız. Bu gelişmeleri doğru okuyamayanlara çok şaşırıyorum. Belki bugünden biraz iddialı olacak ama kulüp vizyonsuz!!!!!! Başkan'ın dediği gibi topraklarında güneş batmayan büyük bir imparatorluğa benziyor her geçen gün.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kanada'nın 3. ve 4. golünü atan çocuk daha 16 yaşında.

Çevrimiçi murat

Babel Costa işine de karışmış diyorlar.
[ Son Düzenleme: 08 Temmuz 2017, 19:58:11 MURAT ]

Çevrimdışı mylife1903

Rıza çocukluğumun kahramanlarından biri idi.Başlarda sert eleştirilmesi ağrıma bile gidiyordu ama bilinçli-bilinçsiz ya da içgüdüsel o kadar ağır saçmaladı hatta daha net konuşmak gerekirse karaktersizlik yaptı ki çocukluk anılarımın hepsi silindi gitti sanki.Bizi bırak kırmızıların sembol oyuncularından biri olsa bile bu kadar basitleşmezdi.
Futbolcu riza calimbaya kimse laf edemez. Efsane kaptanimiz, neferimizdir.
Bizim tepkimiz kendisine de degil, teknik direktorlugune. Bizim efsane futbolcumuz daha iyi teknik direktor olmaliydi boyle yetersiz₁ olmamaliydi. Kotu teknik direktor olabilirsin tayfur da cok kotu teknik direktor ve capsizin onde gideni bu bizim efsane futbolcumuz oldugu gercegini degistirmez.

Çevrimdışı denilanz

Paylaşıldıysa önceden affola.
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı bjk4ever

Bazi arkadaslar kizacak ama Diego Costa transferini harbiden istemiyorum arkadas.
Ben bu transfer surecini, oyuncunun durumunu, taraftarin bakis acisini vs Robinho transferine cok benzetiyorum.
O transfer gerceklesmis olsaydi daha da feci dibe dogru batacaktik.
Acikcasi yerini, capini bilmek gerekir bence.
Diego Costa'nin kalitesine kimsenin lafi olamaz, ama bizi asar aga. Pepe'ye laf yok, cunku Pepe bonservissiz geldi ve toplam maliyeti o kalitede bir oyuncu icin gayet makul.
Diego Costa makul sekilde gelemez, nokta. Adamin sirf maasi 7-8 milyon euro. Kiralama maliyeti ayriyeten var, ki kiralarlarsa bile 6 ay mi olur 1 sene mi belli degil, ayriyeten CL'de oynamasina Atletico izin verir mi o bile belli degil. Taraftar oyle bir noktaya geldi ki, CL'de oynamasa da olur veya 6 ay gelse o da olur diyecek seviyedeler. CL'de oynatamayacaksak veya en kritik Avrupa ve lig maclari doneminde takimin yaninda olamayacaksa ve devre arasinda yine haril haril forvet arayacaksak ne anladim ben bu isten?
Aboubakar'a zaten bonservis parasi gibi kiralama bedeli odedik (3 milyon euro kiralama, 3.3 milyon euro maas). Bu kadar finansal olarak dardayken, 8 milyon euro icin takimin en iyi performans gosteren stoperi, oyunculari birbirine baglayan Marcelo'yu gondermeyi dusunuyorken o paralara Costa'yi olmak harbiden olmaz aga. Ayrani yok icmeye durumu oluyor resmen.
Costa'nin olabilecegi sartlar CL'de oynayacaksa, 1 yil gelecekse, cok makul bir bedeli olacaksa (kiralama bedeli dahil 4-5 milyon euro) anca olur, ama bunun imkansiz oldugunu biliyoruz. Kulubun bulundugu sartlar altinda boyle bir transfer harbiden olmaz, olmamali. Acikcasi yonetimin boyle bir is yapacagina hic ihtimal vermiyorum, onlar bence sartlari arastiriyor ve boyle bir ise kalkismazlar. Ama taraftarin bu kadar baglanmasi harbiden gereksiz bence. Bir silkelenip ne durumda oldugumuzun farkina varmak gerek bence.

Çevrimdışı ilhan mansız

Bazi arkadaslar kizacak ama Diego Costa transferini harbiden istemiyorum arkadas.
Ben bu transfer surecini, oyuncunun durumunu, taraftarin bakis acisini vs Robinho transferine cok benzetiyorum.
Diego Costa'nin kalitesine kimsenin lafi olamaz, ama bizi asar aga. Pepe'ye laf yok, cunku Pepe bonservissiz geldi ve toplam maliyeti o kalitede bir oyuncu icin gayet makul.
Diego Costa makul sekilde gelemez, nokta. Adamin sirf maasi 7-8 milyon euro. Kiralama maliyeti ayriyeten var, ki kiralarlarsa bile 6 ay mi olur 1 sene mi belli degil, ayriyeten CL'de oynamasina Atletico izin verir mi o bile belli degil. Taraftar oyle bir noktaya geldi ki, CL'de oynamasa da olur veya 6 ay gelse o da olur diyecek seviyedeler. CL'de oynatamayacaksak veya en kritik Avrupa ve lig maclari doneminde takimin yaninda olamayacaksa ve devre arasinda yine haril haril forvet arayacaksak ne anladim ben bu isten?
Aboubakar'a zaten bonservis parasi gibi kiralama bedeli odedik (3 milyon euro kiralama, 3.3 milyon euro maas). Bu kadar finansal olarak dardayken, 8 milyon euro icin takimin en iyi performans gosteren stoperi, oyunculari birbirine baglayan Marcelo'yu gondermeyi dusunuyorken o paralara Costa'yi olmak harbiden olmaz aga. Ayrani yok icmeye durumu oluyor resmen.
Costa'nin olabilecegi sartlar CL'de oynayacaksa, 1 yil gelecekse, cok makul bir bedeli olacaksa (kiralama bedeli dahil 4-5 milyon euro) anca olur, ama bunun imkansiz oldugunu biliyoruz. Kulubun bulundugu sartlar altinda boyle bir transfer harbiden olmaz, olmamali. Acikcasi yonetimin boyle bir is yapacagina hic ihtimal vermiyorum, onlar bence sartlari arastiriyor ve boyle bir ise kalkismazlar. Ama taraftarin bu kadar baglanmasi harbiden gereksiz bence. Bir silkelenip ne durumda oldugumuzun farkina varmak gerek bence.
yerini, çapını bilmek gerekir kesinlikle,,

Çevrimdışı mylife1903

Kosta olmadi benzema boyle devam edecek bu is, 13, 14, 15

Çevrimiçi Savaş

Hissettiğiniz endişeleri en son YD döneminde hissettim. Bu kadar aklı başında bir yönetimin gerçekten bu derece açılıp saçılıp risk alarak bir transfere gireceğini düşünüyor musunuz gerçekten?

Bu transfer için bu kadar paragraf yazmaya gerek yok. Atletiko alır, bedelsiz kiralar, maaşının yarısını da ödemeyi kabul ederse kiralarız. Bu şartla oluşmazsa zaten bu transfer imkansız. Bu kadar dert etmeye gerek yok :)

Etiketler: