2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 182 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6305275 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı bjk4ever

Hissettiğiniz endişeleri en son YD döneminde hissettim. Bu kadar aklı başında bir yönetimin gerçekten bu derece açılıp saçılıp risk alarak bir transfere gireceğini düşünüyor musunuz gerçekten?

Bu transfer için bu kadar paragraf yazmaya gerek yok. Atletiko alır, bedelsiz kiralar, maaşının yarısını da ödemeyi kabul ederse kiralarız. Bu şartla oluşmazsa zaten bu transfer imkansız. Bu kadar dert etmeye gerek yok :)

Vallahi ben yonetimin boyle bir ise kalkismayacagini dusunuyorum, o konuda rahatim (yazdim da zaten). Sadece taraftarin bu kadar baglanmasina anlam veremiyorum.
Robinho'cu tayfanin cok zarari oldu bize, tekrardan hortlamasin. Su son 2 seneki basariya haddimizi bilerek, aklimizi kullanarak geldik. Acilmaya sacilmaya gerek yok.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu gece diego Costa konusunda hareketli saatler yaşanabilir diyorlar hadi bakalım.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

SON DAKİKA
Murat Özen gelişmelerrrr dedi
Bakalım kimi aldık Lens geldi kesin

Çevrimdışı sermet00

SON DAKİKA
Murat Özen gelişmelerrrr dedi
Bakalım kimi aldık Lens geldi kesin
Burak Yılmaz diyorum ben.

Çevrimiçi Savaş

Beşiktaş Kulübü, Gökhan İnler ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesih etti!

Çevrimdışı Erdem Ayaz

SON DAKİKA
Gökhan İnler le yollar ayrıldı.

Çevrimdışı 38life

Bazi arkadaslar kizacak ama Diego Costa transferini harbiden istemiyorum arkadas.
Ben bu transfer surecini, oyuncunun durumunu, taraftarin bakis acisini vs Robinho transferine cok benzetiyorum.
O transfer gerceklesmis olsaydi daha da feci dibe dogru batacaktik.
Acikcasi yerini, capini bilmek gerekir bence.
Diego Costa'nin kalitesine kimsenin lafi olamaz, ama bizi asar aga. Pepe'ye laf yok, cunku Pepe bonservissiz geldi ve toplam maliyeti o kalitede bir oyuncu icin gayet makul.
Diego Costa makul sekilde gelemez, nokta. Adamin sirf maasi 7-8 milyon euro. Kiralama maliyeti ayriyeten var, ki kiralarlarsa bile 6 ay mi olur 1 sene mi belli degil, ayriyeten CL'de oynamasina Atletico izin verir mi o bile belli degil. Taraftar oyle bir noktaya geldi ki, CL'de oynamasa da olur veya 6 ay gelse o da olur diyecek seviyedeler. CL'de oynatamayacaksak veya en kritik Avrupa ve lig maclari doneminde takimin yaninda olamayacaksa ve devre arasinda yine haril haril forvet arayacaksak ne anladim ben bu isten?
Aboubakar'a zaten bonservis parasi gibi kiralama bedeli odedik (3 milyon euro kiralama, 3.3 milyon euro maas). Bu kadar finansal olarak dardayken, 8 milyon euro icin takimin en iyi performans gosteren stoperi, oyunculari birbirine baglayan Marcelo'yu gondermeyi dusunuyorken o paralara Costa'yi olmak harbiden olmaz aga. Ayrani yok icmeye durumu oluyor resmen.
Costa'nin olabilecegi sartlar CL'de oynayacaksa, 1 yil gelecekse, cok makul bir bedeli olacaksa (kiralama bedeli dahil 4-5 milyon euro) anca olur, ama bunun imkansiz oldugunu biliyoruz. Kulubun bulundugu sartlar altinda boyle bir transfer harbiden olmaz, olmamali. Acikcasi yonetimin boyle bir is yapacagina hic ihtimal vermiyorum, onlar bence sartlari arastiriyor ve boyle bir ise kalkismazlar. Ama taraftarin bu kadar baglanmasi harbiden gereksiz bence. Bir silkelenip ne durumda oldugumuzun farkina varmak gerek bence.

Biz yerimizi ve çapımızı bildiğimiz için Diego Costayla ilgileniyoruz zaten.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş Kulübü, Gökhan İnler ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesih etti!

Çevrimdışı sermet00

Çevrimdışı fani madida

bari 3-5 bi şey alsaydık  :by2:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı bjk4ever

Biz yerimizi ve çapımızı bildiğimiz için Diego Costayla ilgileniyoruz zaten.

Kusura bakma ama Diego Costa'yi oynatacak capta olan takim en iyi performans gosteren stoperini 8 milyon euro'ya gondermeye yeltenmez!

Çevrimdışı sermet00

Neyse oynamıyordu zaten yıllık ücretten kurtarmış olduk ama rakiplere gitmez umarım.

Çevrimiçi Bülent Yiğitcan

gökhan inlerle sözleşme fesh edilmiş

Çevrimdışı 38life

Kusura bakma ama Diego Costa'yi oynatacak capta olan takim en iyi performans gosteren stoperini 8 milyon euro'ya gondermeye yeltenmez!

Yeltenmiyor zaten.

Çevrimdışı eaglekartal

muhtemelen alacaklarına karşılık fesh edildi.oynayamayacağını düşüdü gökhan belliki,hayırlısı olsun

Çevrimdışı Kutay

Hiç beklenmedik gelişme gökhan inler keşke kalsaydı iyi yedek olurdu en azından :bawling:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Savaş

Göndermiyoruz ki zaten. Nereden çıkardın bunu. Teklif var sadece göndermeye niyetimiz yok.

Çevrimdışı bjk4ever

Iyi olmadi bence. Yildizi barismadi Senol Gunes'le ama hem 6 hem 8 numarada iyi bir alternatifti ve tecrubesi var herseyden evvel. Acikcasi Atiba'nin arkasinda Necip yerine G.Inler'i gormeyi tercih ederdim. Necip bir hamle oyuncusu, bazi maclarda etkili olur, kullanirsin, ama Atiba'nin mac sayisinin kisitlanacagi bir sezonda Atiba'nin yerine 10-15 mac oynayacak oyuncu Necip degil bence. Ayrica emin ki Gokhan'i diger 3 buyuklerin hepsi ister, onlarda da catir catir oynar.....

Çevrimdışı 38life

Anlam veremiyorum bu hamleye...

Çevrimdışı sametbagan

Çıta gerçekten Allahuekber dağlarına çıktı.Bunun üstü Ronaldo,Messi aga.

Bizi artık abou ,bony falan kesmez.En az eyşan olur ona da razıyım ben kendi adıma. :biggrinking:

Seviyeyi buralarda tutmalıyız artık.

Çevrimdışı bjk4ever

Göndermiyoruz ki zaten. Nereden çıkardın bunu. Teklif var sadece göndermeye niyetimiz yok.

Dun NTV Spor'da yonetim dusunuyor dendi. Ki 8 milyon olmasa bile 10'a ciktilari an kabul edecegiz.
Ha 8 ha 10 hic fark etmiyor.

Çevrimdışı sermet00

Ben şaşırdım açıkçası.Mutlaka renklilerden bir kapar bunu

Çevrimdışı EagleForce

Çevrimdışı cagdas44

İnler için kaynak nedir?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dun NTV Spor'da yonetim dusunuyor dendi. Ki 8 milyon olmasa bile 10'a ciktilari an kabul edecegiz.
Ha 8 ha 10 hic fark etmiyor.
Ntv Spor olasılık üstünden konuşmaya çalıştı. En son Demirkol da akıl yürütünce niye konuşuyoruz ki neden gitsin ki dedi. Bundan gideceğini nasıl çıkardın? Click bait denen olayı yapıp duruyorlar...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: