2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 174 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6305916 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Hele bi detaylar düşlsün... Sebebi neymiş öğrenelim. Ama şuan anlamsız geliyor bana. 1-2 milyona satabileceğin bir futbolcu. Neden bedavaya sözleşme feshediliyor...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı indie

Gökhan işi büyük saçmalık. Aynı ayarda adama trabzon yeni 5 milyon euro döktü. Ortasahaya transfer mi yaptık da en iyi 4 oyuncudan birini gönderiyoruz? Atiba Oğuzhan Tolgay yokken Necip mi olacak tek alternatifimiz?  :akuma:

Çevrimdışı sermet00

Yoksa Volkan Şen-G.İnler takası mı?

Çevrimdışı Karabay

Gökhan inler umarım rakiplere gitmez.
Gökhan gittiğine göre oraya da atiba tarzı birini düşünüyor olabilirler mi?

Çevrimdışı Sercan62

Gokhan İnler muhtemelen Trabzonspor'a gidecek.

Çevrimdışı sermet00

Gökhan inler umarım rakiplere gitmez.
Gökhan gittiğine göre oraya da atiba tarzı birini düşünüyor olabilirler mi?
Jefferson Lerma ismi geçiyordu

Çevrimdışı bjk4ever

Olcay veya Yusuf Erdogan'a karsilik yapiliyorsa bunun neden usulune gore yapmiyorlar ki?

Çevrimiçi Samet Demir

2 milyon maaş fazlaydı hayırlısı olsun. Sanırım alacaklari falan var diye bedavaya fesh ettik.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Bonservis ödememek için (ffp için) bir kulüp ile karşılıklı oyuncuların sözleşmelerini feshedip sonra bedavaya almak mı düşünülüyor? Orkan için mesela? Bu bir çeşit Orkan - İnler takası mı yoksa?

Çevrimdışı spiegel

gökhan'ın alacağına karşılık gitmesi de saçma olur. alacağını verirsin 1-2 ne getirirse bonservis ile yollarsın. ffp açısından mantıklı olan bu olurdu

Çevrimiçi Necmi

Bazi arkadaslar kizacak ama Diego Costa transferini harbiden istemiyorum arkadas.
Ben bu transfer surecini, oyuncunun durumunu, taraftarin bakis acisini vs Robinho transferine cok benzetiyorum.
O transfer gerceklesmis olsaydi daha da feci dibe dogru batacaktik.
Acikcasi yerini, capini bilmek gerekir bence.
Diego Costa'nin kalitesine kimsenin lafi olamaz, ama bizi asar aga. Pepe'ye laf yok, cunku Pepe bonservissiz geldi ve toplam maliyeti o kalitede bir oyuncu icin gayet makul.
Diego Costa makul sekilde gelemez, nokta. Adamin sirf maasi 7-8 milyon euro. Kiralama maliyeti ayriyeten var, ki kiralarlarsa bile 6 ay mi olur 1 sene mi belli degil, ayriyeten CL'de oynamasina Atletico izin verir mi o bile belli degil. Taraftar oyle bir noktaya geldi ki, CL'de oynamasa da olur veya 6 ay gelse o da olur diyecek seviyedeler. CL'de oynatamayacaksak veya en kritik Avrupa ve lig maclari doneminde takimin yaninda olamayacaksa ve devre arasinda yine haril haril forvet arayacaksak ne anladim ben bu isten?
Aboubakar'a zaten bonservis parasi gibi kiralama bedeli odedik (3 milyon euro kiralama, 3.3 milyon euro maas). Bu kadar finansal olarak dardayken, 8 milyon euro icin takimin en iyi performans gosteren stoperi, oyunculari birbirine baglayan Marcelo'yu gondermeyi dusunuyorken o paralara Costa'yi olmak harbiden olmaz aga. Ayrani yok icmeye durumu oluyor resmen.
Costa'nin olabilecegi sartlar CL'de oynayacaksa, 1 yil gelecekse, cok makul bir bedeli olacaksa (kiralama bedeli dahil 4-5 milyon euro) anca olur, ama bunun imkansiz oldugunu biliyoruz. Kulubun bulundugu sartlar altinda boyle bir transfer harbiden olmaz, olmamali. Acikcasi yonetimin boyle bir is yapacagina hic ihtimal vermiyorum, onlar bence sartlari arastiriyor ve boyle bir ise kalkismazlar. Ama taraftarin bu kadar baglanmasi harbiden gereksiz bence. Bir silkelenip ne durumda oldugumuzun farkina varmak gerek bence.
bu söylediklerinin tamamı taraftar fikri ve sen bu fikirlerden yola çıkıp istemiyorum
diyorsun :alala:
bir konuda hak veriyorum yerini çapını iyi bilmek gerekiyor :evillol:

Çevrimdışı 38life

gökhan'ın alacağına karşılık gitmesi de saçma olur. alacağını verirsin 1-2 ne getirirse bonservis ile yollarsın. ffp açısından mantıklı olan bu olurdu

Kesinlikle alacağına karşılık göndermek mantıksız olur.

Çevrimdışı sametbagan

İnler ile fesih edildiğine göre yerine sanırım adam ayarladık.Fernandinyo diyorlar ama leiva da olabilir.
Trabzondan okay da olur.Ama osmanlıdan musa olmasın lütfen.Eskişehirli Hürriyet de olmasın @mylife1903

Çevrimdışı tuncaboylu

İnler ile fesih edildiğine göre yerine sanırım adam ayarladık.Fernandinyo diyorlar ama leiva da olabilir.
Trabzondan okay da olur.Ama osmanlıdan musa olmasın lütfen.Eskişehirli Hürriyet de olmasın @mylife1903
Yerli olmak zorunda.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Vallahi ben yonetimin boyle bir ise kalkismayacagini dusunuyorum, o konuda rahatim (yazdim da zaten). Sadece taraftarin bu kadar baglanmasina anlam veremiyorum.
Robinho'cu tayfanin cok zarari oldu bize, tekrardan hortlamasin. Su son 2 seneki basariya haddimizi bilerek, aklimizi kullanarak geldik. Acilmaya sacilmaya gerek yok.
valla şu anda pazarlıktalar bildiğim kadarıyla :D

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı 38life

Murat Özen İnler Başakşehire gidebilir diyor.  :akuma: :akuma: :akuma:

Çevrimdışı mrred

İNLER ile yollar ayrılmış sanırım vardır bir bildikleri
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

İnler, Başakşehir'e gidebilir. (via. Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Hurriyet olmadi da ayman oldu o da olumlu

Çevrimdışı mehmetthedum

Ginler yerli statusundeydi.. Daha genç bir oyuncu gelecekse orta sahaya makul olur.. nasıl olsa ziraat kupası oyuncusu olacak.. .   Atiba/tolgay/necip zaten dakikaları doldurur..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi Samet Demir

Burak Yılmaz diyorum ben.
2 gündür dikkatimi çekti bir tane olumlu mesajın yok.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

İnler, Başakşehir'e gidebilir. (via. Murat Özen)
Biz de Fenerbahçe'nin Volkan Şen'den aldığı gibi Gökhan'dan para alıp bonservis girdisi göstereceğiz sanırım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: