2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6270498 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Bizden koşullar dahilinde net bir sonuç gelmemişti, Abou konusunda Porto'dan net bir tavır geldi gelecek sezon bizimle olmayacak.

Çevrimdışı mylife1903

Bizden koşullar dahilinde net bir sonuç gelmemişti, Abou konusunda Porto'dan net bir tavır geldi gelecek sezon bizimle olmayacak.
Naapmislar yahu yazsana hepsini, merak ettiriyon. Ne taviri ne net tavri nerde pijamalarim

Çevrimdışı Berat

Naapmislar yahu yazsana hepsini, merak ettiriyon. Ne taviri ne net tavri nerde pijamalarim

Gir abi yasaklı siteye :D

Çevrimdışı tangaz

porto net golcü sever napsınlar abuşu abuşu parlatıp satamıyorlar oysa porto golcü parlatıp 40-50ye sokuşturması ile ünlü bir camiadır
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Gir abi yasaklı siteye :D
Ben de okudum.

Seneye takımda tutacaklarmış, keyifleri bilir.

Biz birini kiralayalım, seneye sozleşmesi bitince bedava alırız Abou'yu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Neo Nesil

evrenmanchester Pepe'nin PSG'de olduğunu yazdı.

meçhulhaberci denen Adalı yancısı ise Aboubakar'ın gelecek sezon Beşiktaş'ta olmayacağını açıkladı.

Çevrimiçi underworld

Ba-Çiçi nobetindeyim ( plase  mangala)

Çevrimdışı mylife1903

Ben de okudum.

Seneye takımda tutacaklarmış, keyifleri bilir.

Biz birini kiralayalım, seneye sozleşmesi bitince bedava alırız Abou'yu.

Tavuk mu porto, senin tavuk doner yemisligin kadar marti cogaltmisligi vardir portonun

Koyarlar mukaveleyi abunun onune, imzala oyna pasam. Lorient midir nedir ona da zirnik koklatmazlar o sozlesmenin altindan girip ustunden cikarlar

Çevrimdışı mylife1903

porto net golcü sever napsınlar abuşu abuşu parlatıp satamıyorlar oysa porto golcü parlatıp 40-50ye sokuşturması ile ünlü bir camiadır
Abu abuk sabuk gollerin adami abi

Çevrimdışı tuncaboylu

Tavuk mu porto, senin tavuk doner yemisligin kadar marti cogaltmisligi vardir portonun

Koyarlar mukaveleyi abunun onune, imzala oyna pasam. Lorient midir nedir ona da zirnik koklatmazlar o sozlesmenin altindan girip ustunden cikarlar
Abou kabul etmez yeni sozleşmeyi. Hele bizden 3.3 alırken onlarda 1.5-2'ye hayatta razı olmaz.

Ben sana olacağı söylüyorum. 6 ay kulaklığını takıp idmanda takılır, Ocak ayında da belki bize belki bir Premier League takımına imzayı atar.

Çevrimdışı Neo Nesil

Gervinho sonunda gundeme geldi

39 atar

Çinde hayvan gibi maaş alan adam bize mi gelecek?  :lol:

Çevrimdışı Ensar

Gsnin elinden kapacaz abi. Simdi gundeme getirdiler biz alir oynatiriz. Bu abu konusunda da birinin cikip kral ciplak diye bagirmasi lazim artik. 7 milyon maliyete 11 gol anormal az.
7 milyon gomeze verelim 30 atar bafi enaZ 26 atar   7/26 7/11

Bu paralara aldiktan sonra abuyu 20ye satsan ki satamazsin ne kazanacan onu anlamiyom.

Besiktaskn santraforu enaz ama en az 7/24 sokusturmali
+1
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

abubakarı bu maliyetlerle almak saçmalık, elimizde kalır ,  o paraya daha leblebici bir forvet bulmak lazım , olmuyorsa kiralık bir forvetle bu sene de idare ederiz , seneye bakariz duruma

Çevrimdışı tuncaboylu

Aboubakar'ı satın almıyorsak, artık kiralık forvet kovalayabiliriz.

Daha transfer döneminin bitmesine 2 ay var, elimizdeki bütçeyle 1-1.5 milyon kiralama parası ödeyebilir ve 3-3.5 milyon maaşa çıkabiliriz.

Bu paraya çok fazla seçenek olacaktır önümüzde, seçim yapma zamanımız var.

Ayrıca Abou alınmıyorsa, mevcut kadrodan kimseyi satmaya da gerek olmayacak demektir. Kiralama parasını bir şekilde çıkarırız zaten.

Çevrimdışı Orhan_

Marcelo ve Quaresma için bizi tatmin eden teklifler gelmiş. İş oyunculara bağlıymış. Tabii ki twitterda okudum.

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

@abdusta abi Pepe hakkında haber verecektin ortalık sakinleşti. Var mı bir gelişme?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

az eğlenelim derken üstüne limon sıkmanın manası ne şimdi :bandit:
:lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ensar

Aboubakar'ı satın almıyorsak, artık kiralık forvet kovalayabiliriz.

Daha transfer döneminin bitmesine 2 ay var, elimizdeki bütçeyle 1-1.5 milyon kiralama parası ödeyebilir ve 3-3.5 milyon maaşa çıkabiliriz.

Bu paraya çok fazla seçenek olacaktır önümüzde, seçim yapma zamanımız var.

Ayrıca Abou alınmıyorsa, mevcut kadrodan kimseyi satmaya da gerek olmayacak demektir. Kiralama parasını bir şekilde çıkarırız zaten.
olması gereken de bu sanırım

Baresi stoper değildi. :bandit:

10 seneden fazla Udinese ve Milan forması giyen adam, sırf tecrübesiyle şu ligi götürür.

Titi'yle Çiçi'yle uğraşana kadar bir fiyat alınır, 1.5 civarındaysa sepete atılır.

Zapatayi bende beğenmiyorum ama Bak adam burda hakli şimdi @tangaz

Çevrimdışı tangaz

Zapatayi bende beğenmiyorum ama Bak adam burda hakli şimdi @tangaz

yoo haklı falan değil bu gözler eskudeyide gördü o zamanda benzer cümleleri duyuyorduk ooo escude geldi uefa finalleri görmüş adam aaa oooo deniyordu noldi @Yunus Emre Dökmeci
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Yuventus cikmalarina bakmak lazim ayrica interin falan da kamyonla oyuncusu vardir kamplardan sonra gondereceklerini belirlesinler cokeriz hemen.
Kuvekeyi de yoklamak lazim. Rize kume dusunce serbest kalma maddesi falan vardir belki hem kamerunlu iste milli bile olmustur kamerunda. Bizim takimda kendini bulur.
7 milyon vermisiz ustune bi 7 daha harcayacaz sonra kendisine de 3.3 17-18 milyon yuro maliyet onun yerine kuvekeyi alalim clde gllleri siralasin 3-4 milyona satalim almanyaya daha iyi ticaret.
3 adam sattik diye porto benfika saniyiz kendimizi

Sezeri, gokhan suzeni falan satsaydik, iste hic almayacan ya neyse

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Burak yilmaz gelecek deniyor.  burak yilmazi 1. Forvet olarak almak ne bileyim  yanlış gibi. Aboubakarı tercih ederim.

Çevrimdışı mylife1903

Burak yilmaz gelecek deniyor.  burak yilmazi 1. Forvet olarak almak ne bileyim  yanlış gibi. Aboubakarı tercih ederim.
Abunun motoru buyuk, mazotu cok. Motor buyuk ama boyle hantal. 3300 motor abu 1600 motor performansi veriyor ama sarfiyat bildigin kamyon

Basaksehirin Pektemek teklifi

1.7 milyon € luk maasinin 850.000 € biz odeyelim geri kalanini siz odeyin 1 yil daha kiralayalım

Bizim cevabimiz : Ya bonservisiyle alin yada 1 yil daha kiralayin maasinin tamamini odeyin

Etiketler: