2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 277 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6236693 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı doganay

Oyun oynayarak milyonlar kazanmak basli basina cok sansli bir olay.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

şu zekaya bak arkadaş  :nargile:

Şuanki kadromuz o zamanki kadromuz olucaktı Guti coşardı ya.Adamın sağında ekrem dağ solunda ismail falan vardı  :lol:

Çevrimdışı doganay

Abu biraz daha boyle devam ederse biz bile vazgecicez  :lol:

Çevrimiçi İsmail Özyurt

SON DAKİKA!!

QUARESMA Çine gitmeye hazır..

Yönetimle Rusyadaki Portekiz Milli kampında irtibata geçen Quaresma
konfederasyon kupasının ardından kısa bir tatil yaparak 14temmuzda
Istanbulda olması bekleniyor,16 temmuzdaki 4 günlük Çin seyahati
sonrasında ,tekrar 10 günlük izin yapması konusunda teknik yönetimle anlaştığı
bilgisi alındı.

Saygılar
Yani abicim senin yaptığında hele şu saatlerde vicdansızlıktır. Başka bişey değil. :)

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 38life

Jöle gibi beyne sahip insanlar var. Top her içeri girdiğinde başka, her dışarı çıktığında 180 derece ters başka şeyler söylerler.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

ve bir afrika şampiyonluğu birde Türkiye şampiyonluğu gördü
kendi emekleriyle şanslı kerata.  kaçırdıkları kayıp olmadı attıkları iki şampiyonluk getirdi
birde böyle bak olaya. :evillol:

emek illaki var ama kazmalıkda baki şu 90.dk içinde 18yayı içindeki verkaçda neyin kafasını yaşadı anlamak zor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Savaş

ve bir afrika şampiyonluğu birde Türkiye şampiyonluğu gördü
kendi emekleriyle şanslı kerata.  kaçırdıkları kayıp olmadı attıkları iki şampiyonluk getirdi
birde böyle bak olaya. :evillol:
Sen senelik 3.3 milyon euro ve 8-10 milyonluk bir bonservis ile Aboubakar'a tamam der misin @Necmi ? Düşünceni merak ediyorum abi.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2017, 19:52:36 Savaş ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bizden puan almak için yırtınan , maç sonunda hakem de hakem diye kanal kanal bağlanacak eski mensuplarımıza bir yenisi daha eklendi yani :) hayırlısı olsun.
Abartmaya gerek yok Istisnalar var

Ornek mi ? Takimina kalkin yerden diyen Deli İbrahim

Gollerde sevinmeyen Sergen Yalçın..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Arkadaslar sizce Süper cup finali nerde olur ? 6 Agustos'da gidelim diyoruz ama.

Samsun, Eskisehir olabilir mi acaba ?
Samsun Diolaaaa ama bakalim
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Buldum resmi...hadi inşallah

Babel'in yarım sezonluk performansını diğer kanatta verebilirse bizim için bu sezonun en büyük transferi olur

Biz biriyle uğraşıyoruz

Allah allah iyi misiniz acaba Quaresma bizim kralımızdı noldu kralla uğraşılmaz hizmet edilir bizim ona hizmet falan etmemiz lazımdı.Hem böyle Quaresma hakkında sitemkar konuşunca ya hesabınızın çalındığını düşündüm.

Beşiktaş'a yardımcı antrenör düşünülürken birden İbrahim Toraman röportajları başladı ahahaha :))

Uzak dur Toraman. Aman diyim uzak dur.

Kendisi iyi bir Beşiktaş'lı.Babası da Beşiktaşlı  :lol: :lol:

Çevrimiçi Necmi

Sen senelik 3.3 milyon euro ve 8-10 milyonluk bir bonservis ile Aboubakar'a tamam der misin @Necmi ? Düşünceni merak ediyorum abi.

veremiyeceğimize göre nesini konuşuyoruz anlamadım
3.3 e bir sene daha kiralanmasına ok derim. neden demeyeyim takıma alıştı
ligde 20-25 tane bırakır kaleye attığı goller hep kritik goller şampiyonlukta büyük
emeği var şl den çıkmamızda büyük emeği var olumsuzu görmek istersen olumsuzu görürsün
benim gördüğüm verdiğimiz parayı bize fazlasıyla iade etti.

Çevrimiçi underworld

Hala Tosic, Babel diyorsun.
Babel'i almasaydık sampiyon olamazdık muhtemelen.
Tosic 1.2'ye imza attı, bu paraya oynayacak kaç tane stoper var aynı uyumu sağlayacak?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Babel al ama bu maaşla değil.
Uyum tosic diyoruz ama dahala sol stoper arıyoruz .

Çevrimdışı özgür

Beşiktaş'ın 1,5 milyon TL borcu var diyorlar. Derneğe ilişkin pek bilgi yok. Sadece A.Ş.'nin finansal tablolarına ulaşılabiliyor. Son divan toplantısında bu borcun 790 milyon TL'lik kısmının derneğe, 970 milyon TL'lik kısmının A.Ş.'ye ait olduğu söylenmişti ama detay yok. Ben bir türlü ulaşamadım bu borcun detaylarına. bilen duyan varmı?

A.Ş.'nin tablolarını inceledim öyle korkulacak, ödenemeyecek bir banka borcu yok ortada. Ama bilanço detaylarında ilginç veriler var. Burada ayrıntılı rakamları yazacaktım ama derneğin borcunun detaylarına ulaşamadım bir türlü. Elinde derneğe ilişkin veri/kaynak olan var mı?

Bu arada 2-3 ay önce yabancı sınırı geri gelsin diye lobi yapan renkliler, şimdi askerden gelmiş gibi yabancı alıyorlar. Sözleşmeler de üçer yıllık maaşallah.

Aslında bunlar transferleri bitirince başkan medyadaki Beşiktaş'lı yazarlara direktif verip konuyu gündeme getirtebilir.

Renkliler hem biraz tedirgin olsunlar, hem de yabancı serbestliğini savunsunlar.

Süper fikir.Türkken yapılan boş transferleri olan 1 kaç oyuncuyu ne kadar pahalı satıldığınıda gördük.Yabancı sınırlaması varken Altınordunun nasıl iyi işler yaptığını osmanlının yabancılarıyla gruptan çıktığını falan da gördük.

Çevrimdışı Egos

şenol güneş'in takımlarından golcü alınmaz, en büyük hatamız da forvet oyuncularını kiralamak oluyor; suntadan bile gol kralı çıkartmış adam; futbola bakışı, oynattığı sistem pazarlık şansımızı azaltıyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Babel al ama bu maaşla değil.
Uyum tosic diyoruz ama dahala sol stoper arıyoruz .
Babel: Santraforunu kanatta oynatırken devre arasında bonservisi elinde sol kanat bulmuşsun, Türkiye'yi tanıyor  ve  Liverpool kariyeri var. Pazarlıkta 300-500 binin hesabını yaparken kaçırsan adamı, 50 milyonluk sampiyonluk gidecek.

Tosic: Sola stoper bakıyoruz da, alacak paramız var mı? Yok. Ya tutarsa diye çıkmış geziyorsun. Elinde en azından sigortan var, olmazsa Tosic oynar diyorsun. Tosic'i bedava kapatırsan ne diyeceksin?

Dediğim gibi, bunlar Cem Dizdar kafası. Adam futbolcuya ödenen maaşı memur maaşı ile karşılaştıran bir adam, bu kafayla transfer yapamazsın.
Gerçi hakkını verelim, Tosic ile sözleşme yenilemeyi o bile savundu.

Çevrimdışı Savaş

veremiyeceğimize göre nesini konuşuyoruz anlamadım
3.3 e bir sene daha kiralanmasına ok derim. neden demeyeyim takıma alıştı
ligde 20-25 tane bırakır kaleye attığı goller hep kritik goller şampiyonlukta büyük
emeği var şl den çıkmamızda büyük emeği var olumsuzu görmek istersen olumsuzu görürsün
benim gördüğüm verdiğimiz parayı bize fazlasıyla iade etti.
Peki abi yorum yapmicam düşünceni merak ettim sadece :D sağolasın.

Çevrimdışı Yalçın

Rıza karaktersizinden bahsetmiştir.Abartmıyor yani bunu yapan var umarım Tamer Tuna'da bunlara katılmaz :)

Bu klupte yillarca kaptanlik yapmis, sampiyonluklar kazanmasinda pay sahibi olmus, hocalik yapmis, altyapindan cikmis bayrak adam bir futbolcuya karaktersiz denilemez. Sen dunyada yokken o adam o forma icin ter akitiyordu. Hiyanet icinde dersin, sasirmis dersin, nankorluk yapiyor dersin; sonucta sonraki donemlerini ifade eden bir kelime edersin ama karaktersiz denmesi ayiptir.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimiçi underworld

abuş klasik gollerinden birini kaçırdı gene kaydı arkasından ağlanan adama bak

Çevrimiçi Samet Demir

Ne kıpırtı var ne de tıkırtı

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı abdusta

Ümraniyede ki boş alana Ruh ve Sinir hastalıkları kliniği yakışır

Saygılar

Çevrimdışı Bülent Yiğitcan

Ooo balojan geliyormuş sevindim inşallah gelir bizim taraftarlar onu rehabilite ederler 😀

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bülent Yiğitcan

Bide vida işi olmamış diyorlar

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: