2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 281 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6236585 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı doganay

Pepe gelecekse oyun kuralları içinde rakibin ayağı nasıl eline verilir  nasıl yola getirilir,  hayattan soğutulur başta Quaresma olmak üzere tüm oyuncularımıza uygulamalı pratik öğretsin diye gelsin. Bunun dışında da katkısı olacaktır elbet.
Pepe'nin gelmesi bizim stoper mevkisinde alternatif üretmede ne kadar zorlandığımızın günlük çözümlere kaldığımızın göstergesi olur. Madden sorunlar da çıkacaktır. Hazırı alırsan bedeli de olacaktır.

Hafif bir faul yapmis sanki !!!
Birakin arkadaskar bu insaliktan nasibini almamis adami . bizim takima yakismaz

Çevrimdışı tuncaboylu

Duyumdur
Bana NTVSpor haberi gibi geldi de, ondan sordum. Yüzdeci Övünç yazmıştı bugün.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

bildiğim kadarıyla 1,5 direk 3 taksitte ödendi bu sene son taksidi ödeniyor 4 M da kesildi
havuzda tutuluyor uyamazsak gidecek uyarsak iade edecekler.

Evet, bu şekilde olması lazım.

Çevrimdışı mylife1903

O zaman gel şöyle bir orta noktada buluşalım.. Sen ilk mesajımda anlatmak istediğim şeyi mantıksız buldun çünkü verdiğim örnekteki isimlere takıldın. Mitroviç'in potansiyeli olduğunu düşünüyorsun ve şimdiden zarar ettik demek yanlış diyorsun, buna eyvallah. Bu tamamen göreceli bir yorum çünkü. Benim orada anlatmak istediğim şey, bazı mevkilerin yatırımlık transfer için çok lüks olduğu, hele ki bu yatırım 3 adam için 20 milyon seviyelerine çıkıyor ise çook daha yanlış olduğu, o bölgelerin pahalı az ama öz transfer gerektirdiğiydi. İsimlere takılma. X y ve z ye 3 senede 20 harcamaktansa, ne vereceği belli adama 2 senede 10 harcamak daha az risklidir argümanımdı.

Söylemek istediğimi sana aynı paralelde bir soru sorarak anlatayım. Beşiktaş'sın. Malesef avrupada sürekli başarılı ve göz önünde olan bir klüp değilsin (henüz). Scouting başarıları ile ün salmış ve devlerin gözünü üzerinden ayırmadığı bir Porto bir Benfica hiç değilsin. Ensar al şu 4.5 milyon euroyu, bize bir topçu getir ama bunu 2 seneye en az 8-9 a satalım desek, hangi mevkiye transfer yapardın? Stoper'e mi? AMC veya santrafora mı?
4 tane 1 milyonluk sol bek alirim. 500bin menejere rusvet veririm. Ustelik yuro vermem dolar veririm hemide cikolata kutusunda

Çevrimdışı abdusta

Üzülerek söylüyorum talisca Aboubakar gidici gibi.

Bana göre
According to me,
Talisca bu sene değil ama seneye İngiltereye gider.
tahminen söylüyorum
Talisca kendisi müracaat ederek İngilterede oynamak için izin alması gerekiyor.
Milli olmadığı için oynadığı üst düzey müsabakalarında aldığı süre değerlendirilecek
Degerlendirmeye girecek kısım genç yaşı ve 3 şampiyonlar ligi maçı ve 6 Avrupa kupası attığı 3 gol
muhtemelen kriterler bu sene için yeterli gelmiyor,bu nedenle geçen gün menejeri Beşiktasdan zamıda kopartıp bir yere gitmiyoruz
açıklamasını yaptı,
Dolayısıyla 1 sene daha bizimle olur umarım ama önümüzdeki sene elimizden uçar gider

saygılar

Çevrimdışı mylife1903

Bana NTVSpor haberi gibi geldi de, ondan sordum. Yüzdeci Övünç yazmıştı bugün.

Sende nerde bombaci var takip ediyon, sozlukten banlaninca gerzek okuma kotani mi dolduruyon bu heriflere zaman harcayip.

Çevrimdışı doganay

Trt3 abu nun maci var. Bol bol kazmalik yapmasini umuyorum :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Hafif bir faul yapmis sanki !!!
Birakin arkadaskar bu insaliktan nasibini almamis adami . bizim takima yakismaz
Son senelerde öfke kontrolünde yol aldı. Adamın adı çıkmış dokuza bir türlü indiremedik sekize. Hatalarından ders almayan bir insan olsa itiraz etmez , gelmesini istemezdim .

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada 2-3 ay önce yabancı sınırı geri gelsin diye lobi yapan renkliler, şimdi askerden gelmiş gibi yabancı alıyorlar. Sözleşmeler de üçer yıllık maaşallah.

Aslında bunlar transferleri bitirince başkan medyadaki Beşiktaş'lı yazarlara direktif verip konuyu gündeme getirtebilir.

Renkliler hem biraz tedirgin olsunlar, hem de yabancı serbestliğini savunsunlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sende nerde bombaci var takip ediyon, sozlukten banlaninca gerzek okuma kotani mi dolduruyon bu heriflere zaman harcayip.
Yok abi, ciddiye almam onu pek.

AjansBeşiktaş'ta haber gördüm, aynı senaryo başlığı ile. Haberin imzası buna ait olunca refleks olarak inkar ettim zihnimde.

Çevrimdışı abdusta

Yok abi, ciddiye almam onu pek.

AjansBeşiktaş'ta haber gördüm, aynı senaryo başlığı ile. Haberin imzası buna ait olunca refleks olarak inkar ettim zihnimde.

Transferlerde paranın izini takip et.,vede karısının
Eşi burada çok mutlu,parasıda zamlanacak

için rahat olsun

saygılar

Çevrimdışı Ensar

O zaman gel şöyle bir orta noktada buluşalım.. Sen ilk mesajımda anlatmak istediğim şeyi mantıksız buldun çünkü verdiğim örnekteki isimlere takıldın. Mitroviç'in potansiyeli olduğunu düşünüyorsun ve şimdiden zarar ettik demek yanlış diyorsun, buna eyvallah. Bu tamamen göreceli bir yorum çünkü. Benim orada anlatmak istediğim şey, bazı mevkilerin yatırımlık transfer için çok lüks olduğu, hele ki bu yatırım 3 adam için 20 milyon seviyelerine çıkıyor ise çook daha yanlış olduğu, o bölgelerin pahalı az ama öz transfer gerektirdiğiydi. İsimlere takılma. X y ve z ye 3 senede 20 harcamaktansa, ne vereceği belli adama 2 senede 10 harcamak daha az risklidir argümanımdı.

Söylemek istediğimi sana aynı paralelde bir soru sorarak anlatayım. Beşiktaş'sın. Malesef avrupada sürekli başarılı ve göz önünde olan bir klüp değilsin (henüz). Scouting başarıları ile ün salmış ve devlerin gözünü üzerinden ayırmadığı bir Porto bir Benfica hiç değilsin. Ensar al şu 4.5 milyon euroyu, bize bir topçu getir ama bunu 2 seneye en az 8-9 a satalım desek, hangi mevkiye transfer yapardın? Stoper'e mi? AMC veya santrafora mı?
abi tabi ki ilk paragrafa katılıyorum , elbette dediğin gibi yapmak daha mantıklı ama ben verdiğin örneklerden o şekilde zarar etmedik ona takildim bugün çok ekonomi konuşuldu sanırım ondan :D

forvet alırım
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı tangaz

abuş klasik gollerinden birini kaçırdı gene kaydı arkasından ağlanan adama bak
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ensar

oyy oyy oyy ne kaçırdı be aferin abu :D

Çevrimdışı tangaz

seri kaçırıyor, top kontrolü de tam bir fecaat!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

seri kaçırıyor, top kontrolü de tam bir fecaat!
Simdi guluyiz falan ama 33. Hafta beraberligin sampiyonluk icin yettigi kadikoydeki derbide 94. Dakikada bir sifirken sunu kacirsa, cok baska isler konusulur.

Çevrimdışı Ensar

Simdi guluyiz falan ama 33. Hafta beraberligin sampiyonluk icin yettigi kadikoydeki derbide 94. Dakikada bir sifirken sunu kacirsa, cok baska isler konusulur.
iki kaşının ortasına sıkarım :D
[ Son Düzenleme: 22 Haziran 2017, 19:52:01 Ensar ]

Çevrimdışı tangaz

şimdi ne kadar güzelleme yapan varsa ilk onlar vururlar :bandit:

Çevrimdışı tangaz

kafayla atamadığını zaten biliyorduk tescilledi!

demba yada gomez olsa 15dk.da haşırttrick yapmışlardı :D

Çevrimdışı doganay

Biz iyisimi Abubakar'ı almayalim ohalde  :D

Çevrimdışı Savaş

Hala fikrimde sabitim.

2 milyon euro maaş ve 4-5 milyonluk bir bonservis ile Aboubakar'a tamamım.

Lakim 3.3 maaş ve 8- 10 milyon bonservis ile daha iyisi ve tecrübelisi alınır. Bu rakamlarda bu adama karşıyım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Hala fikrimde sabitim.

2 milyon euro maaş ve 4-5 milyonluk bir bonservis ile Aboubakar'a tamamım.

Lakim 3.3 maaş ve 8- 10 milyon bonservis ile daha iyisi ve tecrübelisi alınır. Bu rakamlarda bu adama karşıyım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maçı izlerken ne şanslı insanlar var diyorum. şu adam 1 yılda 15 trilyona yakın para kazandı...

Çevrimiçi Necmi

maçı izlerken ne şanslı insanlar var diyorum. şu adam 1 yılda 15 trilyona yakın para kazandı...
ve bir afrika şampiyonluğu birde Türkiye şampiyonluğu gördü
kendi emekleriyle şanslı kerata.  kaçırdıkları kayıp olmadı attıkları iki şampiyonluk getirdi
birde böyle bak olaya. :evillol:

Çevrimdışı Ersoy

Abou helal devam böyle.😀

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Etiketler: