2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 276 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6237652 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Talisca ile 1+1 imzalamadik mi şimdi zam muhabbeti nerden çıkıyor anlamadım.

Konular, imzalar ve birçok mesele net değil. 31 Ağustos günü biri 25 M € verirse de gider öncelik bizde değil.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ya çok özür diliyorum bu kanıya nasıl vardınız gerçekten çok merak ediyorum.

Transfer sezonu açılalı daha 3 gün oldu.

Hoca ile oturup sözleşme uzatıldı.

Hoca gidecek kalacak isimleri bile daha anca vermiştir.

Ben laubalilik birşey göremedim nasıl bu kanıya vardığınızı merak ediyorum.

Hocayla sözleşme uzatıldığına dair(2 yıllık) resmi olarak ben görmedim belki de görmemişimdir.Açıklamaları Ahmet Nur Çebi'nin Fikret Orman'ın falan böyle biraz laubali geldi.Yada ben paranoyaklık yapıyor da olabilirim  :lol: Titi miti isimlerini duyunca defansa falan ilerlememiz gerekirken geriye doğru adım atmamız beni sinirlendiriyor.Forvet belirsizliği para belirsizliği falan.Bu sene kutsal ittifak var 2 senedir başarılarımızı tesadüf gördüler ama bu sene artık önümüzü kesmek için herşeyi yapacaklar.Olabildiğince en güçlü kadromuzla çıkmamız gerekirken biz güç kaybedicez gibi.

Çevrimdışı cursedofdragon

Hocayla sözleşme uzatıldığına dair(2 yıllık) resmi olarak ben görmedim belki de görmemişimdir.Açıklamaları Ahmet Nur Çebi'nin Fikret Orman'ın falan böyle biraz laubali geldi.Yada ben paranoyaklık yapıyor da olabilirim  :lol: Titi miti isimlerini duyunca defansa falan ilerlememiz gerekirken geriye doğru adım atmamız beni sinirlendiriyor.Forvet belirsizliği para belirsizliği falan.Bu sene kutsal ittifak var 2 senedir başarılarımızı tesadüf gördüler ama bu sene artık önümüzü kesmek için herşeyi yapacaklar.Olabildiğince en güçlü kadromuzla çıkmamız gerekirken biz güç kaybedicez gibi.

Şenol hoca ile anlaşma'yı görmemişsiniz :)

http://www.ntv.com.tr/spor/senol-gunes-2-yillik-imzayi-atti,nBl7A-3YwEueS3pV0rv3zA

Fikret Orman ve ANÇ'ın açıklamarına gelince bence siz biraz paranoyaklık yapıyorsunuz :)

Her duyduğunuz isme inanırsanız psikolojiniz bozulur benden demesi :)

Forvet belirsizliği yok abuobakar olursa olucak olmazsa başkası alınacak bu kadar basit :)

Şenol güneş ve böylesine yönetim olduğu sürece taraftarımızında gücü arkamızda olduğu sürece kimse önümüzü kesemez rahat olun :)

Beyler Şu kadroya niye birşey demediniz :)

Çevrimdışı El Nino

Marcelo gitmiş sanırım. Güzel kadro  :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Defansa gelen her yüksek top gol oldu bile  :ebebe: Ne diyelim   :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Defansa gelen her yüksek top gol oldu bile  :ebebe: Ne diyelim   :ebebe:

vida süs biberi mi orda :D

Çevrimiçi underworld

yav niye her habere inanıyorsunuz :D

Allahım çıldırcam sana geliyorum :D
Inanmadigimiz çoğu haberler başımıza geldiği için ...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Inanmadigimiz çoğu haberler başımıza geldiği için ...

hangileri geldi mesala :)

Bu forumda dahil herkes burak yılmaz'ı buraya getirdiniz ANÇ çıkıp nededi o kim tanımıyorum dedi :)

Çevrimdışı cagdas44

Şenol hoca ile anlaşma'yı görmemişsiniz :)

http://www.ntv.com.tr/spor/senol-gunes-2-yillik-imzayi-atti,nBl7A-3YwEueS3pV0rv3zA

Fikret Orman ve ANÇ'ın açıklamarına gelince bence siz biraz paranoyaklık yapıyorsunuz :)

Her duyduğunuz isme inanırsanız psikolojiniz bozulur benden demesi :)

Forvet belirsizliği yok abuobakar olursa olucak olmazsa başkası alınacak bu kadar basit :)

Şenol güneş ve böylesine yönetim olduğu sürece taraftarımızında gücü arkamızda olduğu sürece kimse önümüzü kesemez rahat olun :)

Şampiyonluk toplantısında Övünç'ün soruları sonrasında o ve NTV Spor'un hiç bir Beşiktaş haberine inanmıyorum hoca için de henüz KAP bildirimi yok

Çevrimiçi MUSTAFA_

:bandit:

Shakhtar Donetsk'e karşı oynadığı maçlarını aç izle 180 derece değişecek fikrin  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Mitroviçi oynadığı maçlarda ilk 10 dakikalar hariç begendim.ısınana kadar performans vermiyor :D

Shakhtar Donetsk'e karşı oynadığı maçlarını aç izle 180 derece değişecek fikrin  :D

ya bi maç kötü oynadı diye :D

Tosic'ten iyidir yine sol stoper olarak bırakalım bu işleri :D

Mitrovic-Vida tandemi hırvatistan milli takımının tandemini adamlar güveniyor biz bahane üretiyoruz  :iblush:

Çevrimdışı celiker1

Şu oyuncu satma çıkmazında imkanım olsa Marcelo'yu tutar, yanına Titi koyarım. Vida'yı devre arası bedelsiz almak için ikna etmeye çalışırım. Tolgay'ı 6-8 milyon arası okutup Caner, Talisca, Adriano, Atınç giderlerine kaynak yaratıp Balotelli riskine girerim. Tolgay, Rhodolfo, Franco ve olası kiralık gönderebileceğim oyuncularla oluşan kaynak artıdaysa Tolgay'ın yerine genç birini almaya çalışrım. Not:Normal şartlarda Tolgay, Aboabakar'ın kalmasını, Marcelo'nun yanına oyuncu alınmasını bende isterim. En az zararla en iyi nasıl kadro planlaması yaparız diye düşünüyorum. Herkese iyi akşamlar
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı hasann

marcelo gitmiyor,vida gelmiyor

transfer sezonuna hoşgeldiniz.hadi hep birlikte kanser oluyoruz :akuma: :akuma:
bir de musa çağıran,yusuf erdoğan dedikoduları çıktı bu bana 2005'teki youlalı çöküş dönemini hatırlatıyor.

Şu oyuncu satma çıkmazında imkanım olsa Marcelo'yu tutar, yanına Titi koyarım. Vida'yı devre arası bedelsiz almak için ikna etmeye çalışırım. Tolgay'ı 6-8 milyon arası okutup Caner, Talisca, Adriano, Atınç giderlerine kaynak yaratıp Balotelli riskine girerim. Tolgay, Rhodolfo, Franco ve olası kiralık gönderebileceğim oyuncularla oluşan kaynak artıdaysa Tolgay'ın yerine genç birini almaya çalışrım. Not:Normal şartlarda Tolgay, Aboabakar'ın kalmasını, Marcelo'nun yanına oyuncu alınmasını bende isterim. En az zararla en iyi nasıl kadro planlaması yaparız diye düşünüyorum. Herkese iyi akşamlar

abi ben bu seneyi geçiştirip gelecek sene yeniden kadro yapma taraftarayım hem FFP kalkıyor hem kadromuz ciddi anlamda gerçekten baya yaşlandı.

Bu seneeyide şampiyon atlatırsak gelecek yıl müthiş bi kadro kurulabilir eldeki oyunculara gelicek tekliflerle :)

Tolgay'ı satma taraftarı değilim Şampiyonlar liginde parlatıp 15-20 milyon € lara satarız gelecek yıl şimdi 6-8 e satarsak yazık olur :)

Çevrimiçi murat

Bende bu formüle tolgay cenk değişikliğiyle okey derim.

Çevrimdışı celiker1

Bende bu formüle tolgay cenk değişikliğiyle okey derim.
Balotelli riskinden dolayı Cenk'i tutmak zorundasın
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

hangileri geldi mesala :)

Bu forumda dahil herkes burak yılmaz'ı buraya getirdiniz ANÇ çıkıp nededi o kim tanımıyorum dedi :)
Devre arası sözleşmeler

Çevrimdışı Bülent Yiğitcan

Herkese​ iyi akşamlar bana göre vida nın tosic den pek farkı yok tosic gibi kayarak müdahale ediyor ayakta kalmayan stopermi olur.izledigim videolar da bana öyle geldi.

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Herkese​ iyi akşamlar bana göre vida nın tosic den pek farkı yok tosic gibi kayarak müdahale ediyor ayakta kalmayan stopermi olur.izledigim videolar da bana öyle geldi.

Katiliyorum. Bir tık üstü,  Kjær gibi abartılan bir stoper. Marcelo-Tosic devam etsin daha yararlı olurlar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Doğru analiz etmissin

Tosicin 1-1.5 tik üstü Hava topu mucadelesi daha iyi olani baska da bir farki yok.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: