2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 132 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306847 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ben Q7 yi Beşiktaştan cok seviyorum ya , Ben trolum ya

Ben NETim arkadaşlar ne düşünüyorsam her platformda aynısini söylerim

Bugune kadar Q7 sevdigimi inkar etmedim , Suan icin gitmesi gereken kisi olduğunu da defalarca belirtmeme ragmen Quaresmasporlu ilan edildim
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Benim bildiğim kadarıyla kiralık ücretler de sayılıyor. Hatta bu sene başkan şimdi Caner'in bonservisi ve Talisca'nın kiralık ücreti yüzünden eksideyiz ve oyuncu satmamız lazım demişti  :tabe:
sen başkana bakma geçen seneye bak ne kazandık ne harcadık 8 sosadan aldık 2 talisca 2,5 abou 4.25 mitrovic
8.75 eder üçünde geçersin o zaman üstüne marcelo 2 verdik adriano 500 verdik canere ne verdik bilmiyorum 8 kazanıp
12 civarı harcadık başkan ffp kriteri değil kar zarar hesabı yapıyor sanırım. :D

Talisca giderse Mata harika olur ama o bolgeye transfer yapmayız gibime geliyor..

Çevrimiçi MUSTAFA_

sen başkana bakma geçen seneye bak ne kazandık ne harcadık 8 sosadan aldık 2 talisca 2,5 abou 4.25 mitrovic
8.75 eder üçünde geçersin o zaman üstüne marcelo 2 verdik adriano 500 verdik canere ne verdik bilmiyorum 8 kazanıp
12 civarı harcadık başkan ffp kriteri değil kar zarar hesabı yapıyor sanırım. :D
Necmi abi @tangaz abi de yazdı bak sadece Sosa'dan para gelmemişti  :tabe:

sosa 7,5
töre 3
alexis 0,5
boyko 0,4
miloş 0,2
frei 2,5
olcay 0,2
günay 0,075......

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

TRANSFER|Leicester City Domagoj Vida ile anlaşma sağladı.Vida yarın Leicester için sağlık kontrolünden geçecek.(TheSun)

Boş haber

Çevrimiçi Necmi

sosa 7,5
töre 3
alexis 0,5
boyko 0,4
miloş 0,2
frei 2,5
olcay 0,2
günay 0,075......
doğru törede 3 e kiralanmıştı genede ekside kalıyoruz

Çevrimdışı tangaz

doğru törede 3 e kiralanmıştı genede ekside kalıyoruz

hayır ekside değiliz hatta şöle deyim adriano -2,3 talisca -4 deyip rodolfodan gelen +1,4ü hesaba katınca 460 bin yuro artıdayız @Necmi

transfermarkt detaylı yazıyor hepsi...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi @tangaz abi de yazdı bak sadece Sosa'dan para gelmemişti  :tabe:

sosa 7,5
töre 3
alexis 0,5
boyko 0,4
miloş 0,2
frei 2,5
olcay 0,2
günay 0,075......

evet ama genede ekside tamamlıyoruz frei devre arası satıldı yazın onun hesabı yapılmadı
son anda giren bir para o önce harcayıp sonra frei yi satarız dememişlerdir herhalde

Çevrimdışı tangaz

hayır ekside değiliz hatta şöle deyim adriano -2,3 talisca -4 deyip rodolfodan gelen +1,4ü hesaba katınca 460 bin yuro artıdayız @Necmi

gelenler 15 mio gidenler 15.46 mio @Necmi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

Bir şekil elimizde kadroya giremeyecek oyunculara başarılar dileyip, Abou/Llorente+Titi ile kapatıp lige odaklansak olma mı :D

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Oğuzhan a Roma nın 9 milyon vermesi bizim 12 milyon istememiz bana gerçeklikten çok uzak geliyor . Sen oyuncunu 35 e sat bizden as oyuncuyu 9 a al . Ne güzel dünya. Ben Oğuzhan için 20 den aşağı kesinlikle inmem
Tek Büyük Beşiktaş

Benim mesaj niye silindiki şimdi :alala:

Konu disi da yapmadım

İngiliz kulupleri onune gelene para saciyor bize gelince once bi kiralayıp gorelim diyor hay ben sizin :akuma:

Burada yanlis olan nedir ?

Tore bizim oyuncumuz degil mi ?

Çevrimdışı tangaz

evet ama genede ekside tamamlıyoruz frei devre arası satıldı yazın onun hesabı yapılmadı
son anda giren bir para o önce harcayıp sonra frei yi satarız dememişlerdir herhalde

biz yazı zaten artıda kapadık abi devre arası başlarken artı idik freiden geleni de üstüne koyup mitroviçi aldık...

Çevrimiçi MUSTAFA_

@tangaz abiyi şöyle bir resimle dediği yeri göstereyim  :tabe: @Necmi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Oğuzhan a Roma nın 9 milyon vermesi bizim 12 milyon istememiz bana gerçeklikten çok uzak geliyor . Sen oyuncunu 35 e sat bizden as oyuncuyu 9 a al . Ne güzel dünya. Ben Oğuzhan için 20 den aşağı kesinlikle inmem
Katılıyorum Minimum 15 abi minimum :ok:

Oyle oyunculara oyle paralar veriyorlarki insan gercekten hayret ediyor

Çevrimdışı Panjandrum

Leicester Vida'yı almaz. Yedek oturtmayı düşünüyorlarmış. Yedekteki adama 11.5 milyon euro bağlayacaklarını zannetmiyorum.

Çevrimdışı LORDBJK

Marcelo yeri doldurulamayacak bir futbolcu değil bana sorarsanız 8 euro da etmez.Mevkisi gereği ağır olmayan oyun kurabilen bir stoper le kapatılacaktır.Burada ne yapıp yapıp Mitroviç i kazanmalıyız.bilmiyorum nasıl ama Şenol hocada bunun için meşhur olmuş bir adam

Bu sene Marcelo'yu satarsak asrın hatasını yaparız bence tamam 8 milyon euro gelebilir ama her kezin yanıldığı bir nokta 2-3 milyon euro ya marcelo gibi stoper bulabileceğimizi sanıyor her kez ne dense anlamıyorum... 6 ay sonra sözleşmesi bitecek vidaya bile 6-7 milyon istiyorlar. GS Maicon'u 7'ye getirmek istiyor piyasada öyle 2-3 milyona iyi defans alamayız.
Ayrıca gelen kişinin bizim takıma marcelo kadar uyum sağlaya bileceğinden emin miyiz.Şampiyonlar liginde zaten 2 maç kazandırsa parasını çıkartıyor inşallah yönetim böyle bir hata yapmaz.Gerekiyorsa hiç transfer yapmasın titi yi alsın yeter bence zaten marcelo transfer olmuş olur.

Marcelo gitsin diyenleri de anlamıyorum marcelo bu sezon Beşiktaş'ın en önemli futbolcusudur bence tolgay, oğuzhan, talisca, quaresma  gitse bu kadar üzülmem. Marcelo olayını anlamak için insanların lyon maçlarına bakması bile yeterli. Lyon bu sene kendi evinde farklı oynuyor ve çok gol atıyor.Ama bizim uefa çeyrek final maçlarında  kendi evlerinde giremedikleri kadar çok pozisyona bizim vodafone arena'da girdiler neden çünkü marcelo yoktu.

Bence bir takımın en önemli yeri defans ve kaleci hattı gol yemedikten sonra bir şekil'de gol atabiliriz.Seneye şampiyonlar ligini de düşünürsek bence defans hattımızı bozmamalıyız.

Çevrimiçi Necmi

dostum olcay frei satışları son anda olmuş süpriz satışlar hesap yaparken bunları
dahil etmemişlerdir. onlar geçen senede kaldı. Kar haznesine yazıldı.
bu hesap bu senenin hesabımı rudolfho bu senenin hesabına giriyor :alala:
burda sıkıntı kiralama ücreti kurala dahilmi madde açık satışdan aldığın kadar bonservis ödeyerek
oyuncu satın alabilirsin kira ücreti bonservis olarak kabul mü ediliyor edilmiyormu. sorun orda
ben edilmediğini düşünüyorum. genel bütçeye girer ama bonservis bütçesine girmez diye düşünüyorum
sonuçta imza parasıda aynı ama bonservise girmiyor.

Çevrimdışı tangaz

biz yazı zaten artıda kapadık abi devre arası başlarken artı idik freiden geleni de üstüne koyup mitroviçi aldık...

@Necmi
sosa 7,5 töre 3 boyko 0,435 alexis 0,4 miloş 0,2 günay 0,075 total 12 mio girdi var yazın
talisca 2 abuş 2,5 adriano 2,3 marcelo 2 total 8,8 çıktı var yazın

yani biz yazı + kapadık kalan paranın üstüne devre arası frei ve olcaydan para eklendi biz de gittik mitroviçe bayıldık pok var gibi  :D

Çevrimiçi Necmi

gelenler 15 mio gidenler 15.46 mio @Necmi
iyide son anda frei satmasaydık ne olacaktı böyle riskli transfermi yapılır.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Bana aşırı dillendirildigi için,kesinlikle ama kesinlikle Vida gelmeycekmiş gibi geliyor....Umarım hislerim yanıltmaz...

Çevrimiçi Necmi

@Necmi
sosa 7,5 töre 3 boyko 0,435 alexis 0,4 miloş 0,2 günay 0,075 total 12 mio girdi var yazın
talisca 2 abuş 2,5 adriano 2,3 marcelo 2 total 8,8 çıktı var yazın

yani biz yazı + kapadık kalan paranın üstüne devre arası frei ve olcaydan para eklendi biz de gittik mitroviçe bayıldık pok var gibi  :D
biz mitrovici aldıktan sonra frei satılmadımı :alala:

Çevrimdışı tangaz

iyide son anda frei satmasaydık ne olacaktı böyle riskli transfermi yapılır.

biz son anda satmadık ki işlem sırasını karıştırıyorsun frei satıldı +bakiyemiz daha da büyüdü sonra mitroyu aldık.

Çevrimdışı brkntcnr

hayır yok sadece 2 M ödenecek haziran ayında satılırsa satış temmuza kalırsa 4 ödenecek.
Gitmesini istemem ama gidecekse temmuz 1 de gitsin, hem 4 milyonumuzu alalım hem de yerini doldurmaya zaman kalsın  :lol:

Çevrimdışı cursedofdragon

biz son anda satmadık ki işlem sırasını karıştırıyorsun frei satıldı +bakiyemiz daha da büyüdü sonra mitroyu aldık.
:tabe:

Etiketler: