2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 262 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6237910 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

. Arkadaşım burada marcelo yu 2 milyona aldık dersen asıl yanılgıya sen düşersin o sanş hep tutmaya bilir bak mitrovici 4.5 aldık ama Marcelo kadar iyi çıkmadı. Ayni yönetim ne olucak şimdi Soru şu kumara değer  mi bence değmez.Vodafone dada ilk golü biz attık ayrıca karşı takım hiç öne geçemediği için kontrollü oynadik.Marcelo nun olmadığı lig maçlarına baksan bile farkı anlarsın takimin şu an için olmazsa olmazı.
yanılgı değil somut olanı söylüyorum. Mitrovicin kötü olduğuna iki maçtamı karar verdin
aldığımızdada marceloyu iki maç seyredip forumun %90 çöp yapmıştı.
marcelo şimdi gitmese iki sene sonra gidecek ölüp bitecekmiyiz.
çok görüyoruz gomez gitti öldük bittik sosa gitti öldük bittik. onlar olmazsa olmaz değilmiydi.
ne kadar peşin hükümlüsünüz. marcelonun olmadığı lig maçlarının neyine bakayım devre arası gelmiş
takıma uyum sağlamamış bir çocuk çokda iyiydi bence şartlar göz önüne alındığında marcelonun ilk
geldiğinde çıkarttığı maçlardan çok daha iyiydi. herşeyi çabuk unutuyorsunuz.
bu arada yaşını girmen gerekiyor.

Çevrimiçi underworld

Marcelo son gün piyangodan gelmedi mi ?

Çevrimiçi COB

Çevrimdışı El Nino

övünç'ün haberi 2 si farklı biri sol stoper biri sağ stoper.

Marcelo'yu da alabilirler bence.

Ellerinde şu an Nkoulou, Mammana ve Mbiwa var. Mangala ile stoper sayısı 4'e çıkacak. Hatta 20 yaşındaki Diakhaby bile forma giyiyor. Marcelo'yu almazlar sanmam.

Çevrimdışı El Nino

Devre arası kiralık gelmişti.

Çevrimdışı Egos

sezon başında almaya çalışmış bizimkiler, o zaman vermemişler; sezon ortası kabul etmişler. yalnız son gündü hakikaten.

Çevrimiçi Necmi

Ellerinde şu an Nkoulou, Mammana ve Mbiwa var. Mangala ile stoper sayısı 4'e çıkacak. Hatta 20 yaşındaki Diakhaby bile forma giyiyor. Marcelo'yu almazlar sanmam.
kiev taraftarıda ellerinde fronco nilosevic mitrovic tosic atınç var vidayı almazlar diyormudur acaba :alala:
lyon geçen sene hücum hattı çok iyiyken savunmada çöktü. savunmayı yenilemeleri çok normal.
savunma hattı o takım için çok yetersizdi.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bence Llorente nokta transfer olur. Geçen sezon EPL de 15 gol atmış adam. Vagner Love, Adebayor, Gomis vs. hala topçuysa Llorente topçuların kralıdır kralı. Temposu ne durumda bilmiyorum izlemedim ama bitiriciliğiyle bile iş yapar.
LIorente gomez 2 olur.Kesinlikle alınmalı bence.Ligte iş yapar avrupada o kadar iş yapmaz ama bence bu sene bütün ilgi Türkiye'de olmalı.

Çevrimdışı El Nino

yanılgı değil somut olanı söylüyorum. Mitrovicin kötü olduğuna iki maçtamı karar verdin
aldığımızdada marceloyu iki maç seyredip forumun %90 çöp yapmıştı.
marcelo şimdi gitmese iki sene sonra gidecek ölüp bitecekmiyiz.
çok görüyoruz gomez gitti öldük bittik sosa gitti öldük bittik. onlar olmazsa olmaz değilmiydi.
ne kadar peşin hükümlüsünüz. marcelonun olmadığı lig maçlarının neyine bakayım devre arası gelmiş
takıma uyum sağlamamış bir çocuk çokda iyiydi bence şartlar göz önüne alındığında marcelonun ilk
geldiğinde çıkarttığı maçlardan çok daha iyiydi. herşeyi çabuk unutuyorsunuz.
bu arada yaşını girmen gerekiyor.

Ancak Marcelo geldiğinden bu yana neredeyse 2-3 maç dışında bütün maçlarda oynadı. 1,5 sezonda 5458 dakika oynamış. Mitrovic ise yarım sezonda 822 dakika. Karşılaştırılınca oldukça az. Sanırım bu korkutuyor. Mitrovic bu sezon bütün maclarda oynasa yine bir Marcelo yapamaz.

Çevrimdışı El Nino

kiev taraftarıda ellerinde fronco nilosevic mitrovic tosic atınç var vidayı almazlar diyormudur acaba :alala:
lyon geçen sene hücum hattı çok iyiyken savunmada çöktü. savunmayı yenilemeleri çok normal.
savunma hattı o takım için çok yetersizdi.

Yalnız benim saydığım isimler Lyon'da geçen sezon sürekli forma giyen oyuncular. Bizde Mitro yarı dönemde geldi. Milo ile Franco'da kiralıktı. Aynı şey değil.

Manchester United ne yapsın talica,bu fizik kondisyonla 30 dk oynayamaz premier ligde,çocuk kandırıyor renkli medya,sizde bu uyuşukla itibar etmeyin...

Kesinlikle katılıyorum bu sezon oynayabilecek bir temposu yok İngiltere liginde. Süper Lig'te bile oyunun çoğunda yok.ingiltere gibi bi ligin birde United gibi bir takımında bu asla tahamül edilemez.O yüzden rahat olun Talisca bu sezon bizimle.

Vida'ya güvenmeyen bir tek ben miyim?

Hiç içime sinmiyor bu adama defansı emanet etmek.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Marcelo geldiğindede hiç içime sinmemişti.Bundada aynı şekilde, Mangala'yı istiyordum ben.Umarım Marcelo'daki gibi yanılırım ve çok iş yapar bizde.

Çevrimdışı El Nino

Kesinlikle katılıyorum bu sezon oynayabilecek bir temposu yok İngiltere liginde. Süper Lig'te bile oyunun çoğunda yok.ingiltere gibi bi ligin birde United gibi bir takımında bu asla tahamül edilemez.O yüzden rahat olun Talisca bu sezon bizimle.

Son 4 senedir Manchester United'ın İngiltere'de esamesi bile okunmuyor. Bahsettiğiniz oyuncu Talisca Avrupa maçlarında çatır çatır oynuyor. Neden İngiltere için fizik kondisyonu yetmeyecekmiş ki. Oynar ama MANU'dan artık daha cacık olmaz. O eski havaları kolay kolay geri gelmez.

Çevrimiçi underworld

Mourinho portekiz kulüplerini ihya etti.
Artık nasıl bir bağlantı , komisyon , mayfa vari işler varsa.

Gazetede böyle bir habere rastlamadım. Gerçi Başkan kronik sakat veya Allah sahibine bağışlasın demediği için bu transferin olacağını pek sanmıyorum  :)
Hahahaah bu güzeldi, ben de pek sanmıyorum  :lol: :lol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Daha önceden istenilen bir transferdi marcelo piyangodan pat diye çıkmadı.

Teklifimizi yaptık son gün kabul ettiler.

Yoksa şenol hocanın ts'den beri istediği bi transfermiş şenol hocanın kendi açıklaması var.

Nkolulou dan memnun değiller.

mammana'yıda 10-15 milyon € satılcaklar deniyor.

Marcelo-Mangala-Mbiwa belki bi stoper daha alırlar yada nkoulou yu yedek bırakırlar.

Çevrimdışı Egos

Ancak Marcelo geldiğinden bu yana neredeyse 2-3 maç dışında bütün maçlarda oynadı. 1,5 sezonda 5458 dakika oynamış. Mitrovic ise yarım sezonda 822 dakika. Karşılaştırılınca oldukça az. Sanırım bu korkutuyor. Mitrovic bu sezon bütün maclarda oynasa yine bir Marcelo yapamaz.

ilk 11'de oynayan iki stoperden birinin sezonu kapattığı, diğerinin ise satıldığını da ekleyelim madem. eğer mitrovic geldiğinde de yedeklediği marcelo sakatlansaydı, aynı istatistikleri görürdük. marcelo o yaşta psv'de düzenli olarak oynuyordu, yalnız psv'deki ilk sezonu haricinde oynadığı takımlar 40 golden az yememiş hiç, ta ki beşiktaşa gelene kadar (psv bir sezon 103 gol atmış o ayrı). bir marcelo'nun marcelo olması yaklaşık 8 sene sürüyor, mitrovic'in marcelo olmasını beklemek haksızlık olur; osmanlıspor maçında webo'nun yere sektirerek attığı bir kafa şutu var, fabri kornere çeliyor, o pozisyondaki mitrovic'i biraz marcelo'ya benzetsek fena olmaz.
[ Son Düzenleme: 20 Haziran 2017, 20:44:09 Egos ]

ilk 11'de oynayan iki stoperden birinin sezonu kapattığı, diğerinin ise satıldığını da ekleyelim madem. eğer mitrovic geldiğinde de yedeklediği marcelo sakatlansaydı, aynı istatistikleri görürdük. marcelo o yaşta psv'de düzenli olarak oynuyordu, yalnız psv'deki ilk sezonu haricinde oynadığı takımlar 40 golden az yememiş hiç, ta ki beşiktaşa gelene kadar (psv bir sezon 103 gol atmış o ayrı). bir marcelo'nun marcelo olması yaklaşık 8 sene sürüyor, mitrovic'in marcelo olmasını beklemek haksızlık olur; yalnız osmanlıspor maçında webo'nun yere sektirerek attığı bir kafa şutu var, fabri kornere çeliyor, o pozisyondaki mitrovic'i biraz marcelo'ya benzetsek fena olmaz.

Mitrovic sağ stoper pozisyonunda hiç kötü oynamadı oynadığı maçlarda.

Bilmediği bi lig olduğunu varsayarsak ve sürekli oynamadığını göz önünde bulundurursak.

Olimpiakos maçında oynadı mesala tosic ile ben hiç korkmadı.

Lyon maçında korktum oda normal lacezette gibi forvetleri vardı adamların.

Mitrovic'in tek sıkıntısı bana göre hava topu gelecek yıl sol stoper'e sağlam birini almazsak marcelo'nun gittiğini varsayarak yazıyorum hava toplarında sıkıntı yaşıyabiliriz.

Bu sene yönetimde futbolcularda bizde acayip rahatlık görüyorum.Bu hiç hoşuma gitmiyor özellikle yönetimin tavırları egoya doğru gidiyor bazı gerçekleri göremiyor.Bu transfer sezonu laubali geçicek gibi bi his oluştu içimde.

Çevrimiçi underworld

Talisca ile 1+1 imzalamadik mi şimdi zam muhabbeti nerden çıkıyor anlamadım.

Bu sene yönetimde futbolcularda bizde acayip rahatlık görüyorum.Bu hiç hoşuma gitmiyor özellikle yönetimin tavırları egoya doğru gidiyor bazı gerçekleri göremiyor.Bu transfer sezonu laubali geçicek gibi bi his oluştu içimde.

ya çok özür diliyorum bu kanıya nasıl vardınız gerçekten çok merak ediyorum.

Transfer sezonu açılalı daha 3 gün oldu.

Hoca ile oturup sözleşme uzatıldı.

Hoca gidecek kalacak isimleri bile daha anca vermiştir.

Ben laubalilik birşey göremedim nasıl bu kanıya vardığınızı merak ediyorum.

Son 4 senedir Manchester United'ın İngiltere'de esamesi bile okunmuyor. Bahsettiğiniz oyuncu Talisca Avrupa maçlarında çatır çatır oynuyor. Neden İngiltere için fizik kondisyonu yetmeyecekmiş ki. Oynar ama MANU'dan artık daha cacık olmaz. O eski havaları kolay kolay geri gelmez.

Manchester United'ı fazla küçümsüyorsunuz.En ölü sezonlarında bile en fazla formayı satıyorlar üstelik süper starları olmamasına rağmen.Arshavin çok kaliteli futbolcuydu İngiltere'ye geldi ve ilk maçın sonunda şey dedi ciğerlerim patlayacaktı koşmaktan :) Orda çok farklı bir fizik gücü ve kondisyon gerekli.Talisca yetenekli ama daha yeterli fizik ve kondisyon gücü yok.Manchester United eski havasına da en yakın zamanda kavuşacaktır.Kral olucak ParaCity mi daha dünkü takım Chelsea mi ??? İngiltere'de tek kral var oda Manchester United.

Talisca ile 1+1 imzalamadik mi şimdi zam muhabbeti nerden çıkıyor anlamadım.

yav niye her habere inanıyorsunuz :D

Allahım çıldırcam sana geliyorum :D

Gelecek yıl şöyle bi kadro olsa  :alala:

Etiketler: