2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6307744 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

40ı devirince sorun olmuyor alıştık biz, alışmış kudurmuştan beterdir ya hani  :D

Tecrübe diyorsun artık yani :D

Çevrimdışı tangaz

Transfer olayını iyi bir şekilde atlatabilirsek ki şu an zor görünüyor, bu sene daha rahat olacak. Bizim de önceliğimiz lig olacaktır.

takımın üstü başı ile oynamaya gerek yok hoca oyuncu göndermeyi sevmiyor, transfer yapıcaz die oyuncu satmayı bu sene doğru bulmuyorum zira elimizin bol olduğu mevkiden çok elimizin kıt olduğu mevkilerdeki oyuncularımıza talip var(marcelo-adriano). bence titiyi stopere alıp demba+olursa bakar olmazsa bay X transferi ile sezona başlamak yeterli olacaktır. titi ve demba bedelsiz, bay x ise elimizdeki fazlalıklardan ne gelirse o kadar bir bedelle alınmalı fazlasına gerek yok.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı brkntcnr

Bence yönetim yıldız oyuncu kovalıyor. Yoksa bu sessizlik hiç hayra alamet değil. Fırtına öncesi sessizlik bu. Daha büyük şeyler olacakkk

Çevrimdışı Ersoy

1 yıldız oyuncu + Burak açıklanacak büyük ihtimal.Burak zaten artık bitmiş belli.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Berat

Quaresma' ya bi sene daha katlanmaktansa Ghezzal' ı tercih ederim.

Şu oyuncunun ismini duyunca artık midem bulanıyor, maaşıyla egosuyla garip hareketleriyle başımızda kalacak yine.

@tangaz Fazla isimlerden kurtulup ligi tanıyan oyuncu alıp(Titi okaydır bana) ve bir lebleciyle iş bitsin yeterli de paramız yok şu an. Stoper ikilisi pek farketmiyor bu ligde bize bitirici forvet lazım.

Çevrimdışı tangaz

Yok ya ne fobim olacak arada girip kilo alıyoruz işte fena mı?

Hem böyle senden başka bu şekilde takıldığım kimse yok iyi oluyor böyle

Artık transfer olana kadar senle takılacağız başka çaremiz yok maksat zaman geçsin  :ok:

Böle die die klinik bir vaka olma yolunda ilerliyorsun. rezervasyon bilgilerini  e-postana yönlendirdim ordan takip edebilirsin  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Tecrübe diyorsun artık yani :D

ee tabii gülhancım bu sakalları değirmende ağartmadık  :D

ah babıl ah şunu ataydın belkide şimdi bide UEFA cup'umuz vardı :)

Çevrimdışı tangaz

Şu oyuncunun ismini duyunca artık midem bulanıyor, maaşıyla egosuyla garip hareketleriyle başımızda kalacak yine.

@tangaz Fazla isimlerden kurtulup ligi tanıyan oyuncu alıp(Titi okaydır bana) ve bir lebleciyle iş bitsin yeterli de paramız yok şu an. Stoper ikilisi pek farketmiyor bu ligde bize bitirici forvet lazım.

gol atan kazanır...

Çevrimdışı El Nino

ah babıl ah şunu ataydın belkide şimdi bide UEFA cup'umuz vardı :)

MANU'yu final de yenemezdik.

Çevrimdışı Berat

gol atan kazanır...

4-4-2 ye mi dönsek bu sene, Babel veya Talisca'yı ikinci forvet gibi oynatırız.   :evillol:

Sıcak başıma vurdu aman.

MANU'yu final de yenemezdik.

Hiçbirşey oynamadı finalde MANU.

Gerçi UEFA avrupa liginde hiçbirşey oynamadı MANU hep ite kaka şansa bala yendiler 1-0 ve kötü oyunlarla geldiler final'e ve karşılarına lokumluk çerezlik ajax çıktı.

Ajax yerine lyon olsaydı MANU karşısında o kadar kolay olmazdı o maç aynı şekilde bizde kesin yenerdik demiyorum ancak finalde ne olacağı belli olmazdı.

Çevrimdışı abdusta

BURAK YILMAZ

Çin basınına hedefinin GS ye dönmek olduğunu söylemiş.

Fikret Başkan Oku..

http://sports.qq.com/a/20160423/021360.htm

saygılar

BURAK YILMAZ

Fikret Başkan Oku..

saygılar

Yav abi yeter Allah'ın aşkına ya kaç gündür burak burak. :D

Çevrimiçi Necmi

@cagdas44 Oğuzhan herhangi bir takıma giderse kesin olarak %25 bonservis payı Arsenal'e gidecek.
belgeyle konuş :bandit:

Çevrimiçi Necmi

BURAK YILMAZ

Fikret Başkan Oku..

saygılar
:o_o:

Çevrimdışı Yalçın

Burak konusunda yönetim ve başkana tek lafım şu olur; lafa gelince "biz futbolcunun sadece tekniğine değil adamlığına ve karakterine de bakarız. Ona göre alırız" diyeceksiniz. Ki bu açıklama da destek görecek. Sonra Burak Yılmaz diyeceksiniz. Zaten zaman zaman bardak dolacak gibi olup sonra iniyor. Yapmayin sunu iste.
"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı abdusta

Tamer Tuna

Göztepe hocası oldu diye haberler geçilmeye başladı

saygılar

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Eşini döven, milli takımı değersizleştiren, yalaka ve haysiyet yoksunu Burak'ı istemiyorum arkadaş. Aynı şekilde Töre'yi bize yaşattığı olumsuz anlardan dolayı istemediğim gibi.
Sanırım ilk defa ortak noktada buluştuk :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Yönetim çok hata yaptı ve bunları makul karşıladık elbet hatada yapacak.
Desteklemeye devam ettik. Ben emek hırsızının transferini bu hatalardan biri gibi bakamam.
camiaya ramen bu transfer olmaz. Canerde yanlışdı ama kabul edilebilir bir yanlıştı.
Burak transferinin kabul edilebilir bir yanı yok. Adının karşılığı şeref olan bir camiaya
kazanmak için herşey mübahtır diyen biri transfer edilemez.  Şerefin içinde (Hakaret Yasak)₅ yeri yok.
Burak transfer edilir ama şahsım adına bu transferi kabul etmem ve tek kuruşumun bile ona
gitmesini istemem. Beşiktaş zararamı uğrayacak bunu uğratanlar düşünecek.
Her yapılan yanlışa eyvallah demek zorunda değiliz bu gezegende tek santrafor emek hırsızı değil
kimse beni ona mecbur edemez. Onunda ötesinde gs de gruplaşmanın başını çeken milli takımdada
bunu yapan kendi menfaatlerinin oynadığı takımların önüne geçen bir zatı Beşiktaş takımının içine
sokmak için insanın aptal olması lazım. arda alınmak isteniyor burak alınıyor bari emreyle
volkanıda alalım tam olsun. Rahatlık yönetimin bir tarafına battı sanırım. Onları destekleyenlerin her koşulda
destekleyeceklerini düşünüyorlar ve büyük bir yanlışın içine düşüyorlar.
Beşiktaş benim için değerleriyle var. Sırt çevrilmez diye bir şey yok ben YD döneminde hiç bir Beşiktaş maçına gitmedim
hiç bir formayı almadım benim gardrobumda üzerinde ülker reklamı olan bir forma yok.
Ben emek hırsızlığıyla gelecek bir şampiyonluğu istemem biz şampiyonlukla değil şerefli ikinciliklerle gurur duyduk.
Benim Beşiktaşımda emek hırsızına yer yok. Onu ne Beşiktaş oyuncusu olarak görürüm. Nede onu getirenlerin benim
gözümde bir değeri olur.
umarım hedef saptırmadır. Yoksa Beşiktaş bu transferle çok şey kaybeder.
Abi bu konuda hemfikiriz zaten sokaga cik 1 tane Beşiktaşlı bulamazsin Buraki isteyen herkes nefret ediyor heriften

Bizim degerlerimize Bire bir Zit bir oyuncu , Bu taraftar Haksiz yere oyundan atilan Baris Memis icin Macin hakemine Eyyamci Kuddusi diye bağırmış taraftardir

Umarim bu transfer gerceklesmez ama Baskan kamuoyu ve taraftar tepkisini ölçüyor gibi geldi bana , açıklamalarına göre zemin olusursa alacak herifi :busted_cop: :akuma:

Çevrimdışı abdusta

@underworld

Alıntı
BEŞİKTAŞ HABERLERİ
Quaresma’dan Ronaldo’ya Beşiktaş çağrısı!

Adı İspanya’da vergi kaçırma iddialarıyla çalkalanan Ronaldo’ya bu dünyadaki tek gerçek dostu Quaresma’dan ilginç bir tavsiye geldi.

Quaresma’dan Ronaldo’ya Beşiktaş çağrısı!

Adı İspanya’da vergi kaçırma iddialarıyla çalkalanan Ronaldo’ya bu dünyadaki tek gerçek dostu Quaresma’dan ilginç bir tavsiye geldi.

Real Madrid’den ayrılacağını açıklayan Ronaldo’ya Quaresma’dan gideceği takım konusunda Beşiktaş’ı örnek verdi. Quaresma’nın yakın çevresindendinilen bilgilere göre Q7, yakın dostu Cristiano’nun Beşiktaş gibi onu her daim kucaklayacak bir takıma gitmesini istiyor. Portekiz milli takımında ikili arasında geçen sohbette Quaresma kendisini örnek vererek Çin’den gelen teklifi redderek aşık olduğu kulüpte kaldığı belirtti. Her şeyin parayla satın alınamayacağını belirten Quaresma Ronaldo’ya ‘ Bir sonraki gideceğin kulüp tıpkı Beşiktaş gibi olsun. Her daim evinde olduğunu hissettirsin. Bu duyguyu hissetmek için bir gün mutlaka Beşiktaş’a gelmelisin’ diyerek sözlerini tamamladı.

Ronaldo’nun ise Real Madrid’den ayrılarak İngiltere’de eski kulübe Manchester United’a gidebileceği konuşuluyor.

Saygılar

Ozaman daha cok miden bulanacak bu gidişle , Maçları izlerken yanina 1 tane soda al sindirim sistemine iyi gelir :ok:

Etiketler: