2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6443256 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı brkntcnr

Navas transferi bence olumsuz olur bizde iş yapmaz. Yeterince yıldızımız var bize satıp kar edebileceğimiz oyuncu lazım Lens, Navas veya Dudu değil.

Çevrimdışı Mahmut

Lens'i alsak lens'te orta açamıyor  :alala:

Gol de atamıyor Quaresma gibi assisti çok lens'in 17 assist gol sayısı sadece 5. 4 tane lig 1 tane avrupa ligi.

Quaresma 6 gol 17 assist. 2 lig 3 şampiyonlar ligi 1 türkiye kupası.

Lens bence gayette iyi kesiyor.
Bu arkadaş q7'nin daha yetenekle değil ama hızıyla adam geçeni, bitiriciliği q7 kadar kötü. Ortaları kötüymüş ama.
Ama adam çalışkan q7'den ekstra olarak.
Bonservissiz olduğu için ben isterim, çok seçeneğimiz yok. Daha defansla forvet var.

Çevrimdışı Berat

Her denilene inanmayın hemen, rezil kaynaklar bir de.

Çevrimdışı Necmi

nasri'yi ilk bu söyledi yine sinan engin.

Son anda sevilla kaptı yoksa geliyordu ilk bu koca kafalı sinan söylemişti ondan öğrendik.
hadi leynn

Çevrimdışı goktasoktay

hadi leynn
Yalnız ben de ilk Necmi abinin söylediğini hatırlıyorum. Hatta adı hiç geçmemişti? @cursedofdragon

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Necmi

Abi ben de hiç sevmem Sinan Engin i ama Umut Güner le arasının çok iyi olduğu ortada. Ya yönetim ters köşe yapmak için Sinan Engine öylesine isim ortaya attırıyo ya da Umut Güner' den direk haber alıyo. Yönetimin Beşiktaşlılığını eleştirmedim ama Beyaz Futbol izliyorsan görürsün adam her Beşiktaş' ın başarısından Umut Güner' e pay çıkartmaya çalışıyor.

hangi yönetici olursa olsun haber sızdıran anında uçururlar.
transferleri genelde 3 isimden başkası bilmiyor ve bunlarda kesinlikle sızdırmıyor
Başkan Çebi ve transfer pazarlığını yapan yönetici dışında bilen olmuyor. Böyle isimleride
ortaya atıyorlar yem olsun diye her zaman tuttu bu taktik.

Çevrimdışı goktasoktay

Enseyi karartmak gibi olmasın ama bu sene yine transfer döneminde işimiz zor. Şu satmadan alma meselesi çok sıkıntılı. Hem kadroyu koru, hem birilerini sat, sonra da transfer yap. İnş başkan yine güzel adımlarla, kadroyu çok dağıtmadan, biraz da erken transferleri bitirir.

Çevrimdışı underworld

hangi yönetici olursa olsun haber sızdıran anında uçururlar.
transferleri genelde 3 isimden başkası bilmiyor ve bunlarda kesinlikle sızdırmıyor
Başkan Çebi ve transfer pazarlığını yapan yönetici dışında bilen olmuyor. Böyle isimleride
ortaya atıyorlar yem olsun diye her zaman tuttu bu taktik.
Umut güner Babeli bana sordu dedi sinan engin

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Zaman lazim arasa bu senede oynayamazsa rusyaya verirsin havada kaparlar, oyle atilacak topcu degil. Hocanin tercihlerini encok savunan benim zaten, aras ustunden hocaya vurmuyorum.
Zaten sagliklinve formda olsaydi aras buralara yolu dusmezdi rusyada keyfi yerindeydi.
Yanlış hatırlamıyorsam bi dönem gündemimize gelmiş ve alamamıştık Aras' ı. Tabi bu çapraz bağ kopmasından önceydi. Bu sene ciddi ümidim vardı kendisinden ama yeterince çaba göstermedi galiba. Gerekli mental destek verilirse kamp dönemi hiç kanat falan aramaya gerek yok.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı cursedofdragon

Enseyi karartmak gibi olmasın ama bu sene yine transfer döneminde işimiz zor. Şu satmadan alma meselesi çok sıkıntılı. Hem kadroyu koru, hem birilerini sat, sonra da transfer yap. İnş başkan yine güzel adımlarla, kadroyu çok dağıtmadan, biraz da erken transferleri bitirir.

Bu sadece bize özgü birşey değil yalnız diğer takımlarda aynı durumda onlarda satmadan alamıyor bizim seneye son ayrıca bizim takımımız oturmuş durumda :)

Çevrimdışı cagdas44

Babel alınmadan önce demediyse hükümsüzdür

Çevrimdışı Necmi

sinanın dediklerine inanıyorsan sana ne diyeyim
sinan kimki ona sorsun :D

Çevrimdışı underworld

Lens'i alsak lens'te orta açamıyor  :alala:

Gol de atamıyor Quaresma gibi assisti çok lens'in 17 assist gol sayısı sadece 5. 4 tane lig 1 tane avrupa ligi.

Quaresma 6 gol 17 assist. 2 lig 3 şampiyonlar ligi 1 türkiye kupası.
Bu lens başka  mi yoksa jeremain lens mi ?

Çevrimdışı Necmi

Bu lens başka  mi yoksa jeremain lens mi ?
bende aynı şeyi sordum kendime cahilliğim belli olmasın diye ses çıkartmadım :D

Çevrimdışı underworld

Ben adamın canlı yayında söylediklerini aktardim.
Doğru yanlış bilemem.
Hatta baya baya övdü Güneri

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı cursedofdragon

bende aynı şeyi sordum kendime cahilliğim belli olmasın diye ses çıkartmadım :D

Hız var çalım var gol yok orta yok assist var :D

Quaresma v2 :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Sormuştur bence de.

Sinan ne dediyse, Umut tersine karar vermiştir.

Hani ortamda her çıkarımı yanlış olan tiplemeler olur ya, yanlışı öğrenmek için ona sorarsın bazen.

Çevrimdışı goktasoktay

Bu sadece bize özgü birşey değil yalnız diğer takımlarda aynı durumda onlarda satmadan alamıyor bizim seneye son ayrıca bizim takımımız oturmuş durumda :)
Diğer takımlar beni ilgilendirmiyor, biz şu anda onlardan zaten yeterince iyiyiz. Benim takıldığım nokta, kadromuzu bozmadan gerekli takviyeleri yapabilmek. Biz maratonun en önünde koşuyoruz zaten iki yıldır, tempomuzu bozmadan devam etmek önemli olan , ne bakacaz ki arkaya

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Beşiktaş, Jesus Navas'ı bonservis bedeli olmadan renklerine bağladı. Sözleşme 2+1 yıllık, senelik 3,4 milyon euro verilecek. (Beyaz TV)

3.4 milyon euro' mu  :akuma:

Çevrimdışı underworld

Lens ten çok Q7 yi tarif ediyorsun gibi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu arada navas transferi için pek inandırıcı gelmedi.Beyaz Tv'mi ne geçen sene Gomez Beşiktaş'ta diye kırmızı yazıyla kesin olarak geçmişti.İnanmak istemiştim adamlar böyle kesin dedidyse gelmiştir diye ama onlarda herşey yalan kesin gerçek değildir falan derken.Gomez gelmemişti hala söverim bile bile inanmıştım konu Gomez olunca.

Çevrimdışı Necmi

bence alakası yok fenerde 4 gol 12 asist yapan biri Beşiktaşda bunu ikiye katlar
ama işin doğrusu ben olsam daha iyisine bakarım. daha öncede dediğim gibi lensin en büyük
faydası fenere takılan kapak olur heleki fenerdeki istatistiklerini geçerse fener büyük darbe yer yıl boyu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

M.City resmi hesabı Navas'a teşekkür etti. Bakalım nereyi tercih edecek Navas Efendi.

Etiketler: