2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6443482 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

abi hoca oynatmıyorsa vardır bi bildiği diyorum artık cidden hepimiz inler'i neden oynatmıyor dedik hali ortada işte.

Geçen sene boyko'da boyko dedik tolga'yı bile kesemicek moddaymış meğersem boyko'da :)
Zaman lazim arasa bu senede oynayamazsa rusyaya verirsin havada kaparlar, oyle atilacak topcu degil. Hocanin tercihlerini encok savunan benim zaten, aras ustunden hocaya vurmuyorum.
Zaten sagliklinve formda olsaydi aras buralara yolu dusmezdi rusyada keyfi yerindeydi.

Çevrimdışı sozkul

9 kilo 300 grami 925 ayar gümüş , 1 kilosu da altin kaplama olmak uzere toplamda 10 kilo 300 gram kupanın ağırlığı @sozkul abi

Vayy, 140 binliralık altını 18 bin tl lik gümüşü var yani

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı cursedofdragon

Zaman lazim arasa bu senede oynayamazsa rusyaya verirsin havada kaparlar, oyle atilacak topcu degil. Hocanin tercihlerini encok savunan benim zaten, aras ustunden hocaya vurmuyorum.
Zaten sagliklinve formda olsaydi aras buralara yolu dusmezdi rusyada keyfi yerindeydi.

Hoca ile başkan bugün beinsports'ta röportaj verirken başkan kendisi söyledi.

Aras'ı kiralık vericez gibi dedi.

Hoca'da düşünmüyor yapıcak birşey yok abi demek ki beğenmiyor hoca.

Çevrimdışı 38life

Zaman

Hiç sanmıyorum. Bize zaten iyileşmiş olarak geldi, kamp yaptı, ama hala kötüydü. Sonra tekrar sakatlandı ama sakatlanmasaydı da birşey değişmeyecekti. Aras bizde şans bulamaz. Kendi kariyeri için gitmesi daha hayırlı, bizim için de...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Altın kaplama para etmez abi,kuyumculukla yaldız dediğimiz işlemle yapılır ve sembolik bir masrafı vardır...İmpratorun maaşını düşününce kupanın büyük bir kısmının altından yapılmaması için hiç bir neden yok.

Çevrimdışı wbishop82

az önce rakip forumda gezerken gördüm cenk ergün,ahmet bulut ve tolgay arslan için otelde rezervasyon yapıldı diye bilgisayar çıktısı koymuşlar.doğru mudur değil midir bilmiorum.kulüp tolgay ı gsye vermek gibi bişey yapmaz sanırım
[ Son Düzenleme: 04 Haziran 2017, 23:09:19 wbishop82 ]

Çevrimdışı 38life

az önce rakip forumda gezerken gördüm cenk ergün,ahmet bulut ve tolgay arslan için otelde rezervasyon yapıldı diye bilgisayar çıktısı koymuşlar.doğru mudur değil midir bilmiorum.kulüp tolgay ı gsye vermek gibi bişey yapmaz sanırım

Renkli forumlarında gezmenin zararı  :tabe:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı wbishop82

:D sanırım biraz öyle oldu.yaprak kıprıdamıyor.fırtına öncesi sessizlik.oralardaki çaresizliğe bakıp zaman geçirioruz malum.denk gelince paylaşmak istedim

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Bruma dan geleni bize mi vermeye niyetlenmişler öyleyse Allah razı olsun  :evillol:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı wbishop82

Bruma dan geleni bize mi vermeye niyetlenmişler öyleyse Allah razı olsun  :evillol:

Yok ya tolgayı bırakmak olmaz.oyunu bu kadar iyi yönlendiren bir adamı rakibe vermek onların işine gelir

Başkanın dursun özbek'e oyuncu satsın onlarada bi oyuncu verelim diye birşey demişti galiba bi ara birşey olmuştu bütün klüpler toplanmıştı :D

Brumanın parasını bize yatırcaklarsa olur :D 10 milyon € versinler verelim tolgay'ı :D  :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Altın kaplama abi, som altın değil.

Çevrimdışı wbishop82

Başkanın dursun özbek'e oyuncu satsın onlarada bi oyuncu verelim diye birşey demişti galiba bi ara birşey olmuştu bütün klüpler toplanmıştı :D

Brumanın parasını bize yatırcaklarsa olur :D 10 milyon € versinler verelim tolgay'ı :D  :evillol:

başkan ve hoca bugün orta saha,stoper ve bekler kalabalık dedi.bunu inler ve necip e güvenerek söylüyorlarsa çok yanlış iş yaparız diye düşünüyorum.benim gözümde tolgay atiba necip ve oğuzhan var şuan orta saha bölgesinde ki 3 kulvar için bu bölgede fazlalık şu haliyle bile yok bence.

Çevrimdışı Necmi

hadi geziyorsun neden dolmuşa geliyorsun :alala:

Çevrimdışı Necmi

Altın kaplama abi, som altın değil.
kaplama falan bilmem 1 kilo altın varmış :bandit:

Çevrimdışı Necmi

Yok ya tolgayı bırakmak olmaz.oyunu bu kadar iyi yönlendiren bir adamı rakibe vermek onların işine gelir
brumadan aldıklarını versinler tolgay a teşekkür ederiz topluca :evillol:

başkan ve hoca bugün orta saha,stoper ve bekler kalabalık dedi.bunu inler ve necip e güvenerek söylüyorlarsa çok yanlış iş yaparız diye düşünüyorum.benim gözümde tolgay atiba necip ve oğuzhan var şuan orta saha bölgesinde ki 3 kulvar için bu bölgede fazlalık şu haliyle bile yok bence.

İyi oyuncu var demedi ki abi bazı bölgelerde fazla oyuncularımız var dedi haksız sayılmaz :)

Ön libero dolu takımda : Atiba,Necip,Oğuzhan,Tolgay,İnler,Veli 6 tane ön libero var :)

Kaleci Dolu : Boyko,Fabri,Tolga,Utku

Stoper Dolu : Rhodolfo,Ersan,Atınç,Mitrovic,Marcelo,Tosic,Franco

Forvet'te Dolu : Abuobakar,Demba ba,Cenk,Pektemek,Ömer
[ Son Düzenleme: 04 Haziran 2017, 23:36:52 cursedofdragon ]

Çevrimdışı wbishop82

hadi geziyorsun neden dolmuşa geliyorsun :alala:

dolmuşa gelmedim aslında.daha öncesinde başkanın söylemleri var diye hatırlıorum tolgay ve gs ile ilgili.başkanın ilginç işler yapabileceğini biliyoruz zaten.beklenmedik hamleler yapabiliyor  :tabe: ben güveniyorum yönetime.kafam transfer konusunda çok rahat aslında.en iyisini yapacaklardır.sadece transfer başlığındayız ve duyduğum gördüğüm bişeyi paylaşmak istedim

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sinan Engin: Burak Yılmaz'la kesin anlaştılar diyorlar..?

Fikret Orman: Burak Yılmaz iyi bir Beşiktaşlı.

❗️ Dün başkan baya övdü ve hemen konuyu kapattı, sanırım aldık Burak'ı

Çevrimdışı tuncaboylu

İyi oyuncu var demedi ki abi bazı bölgelerde fazla oyuncularımız var dedi haksız sayılmaz :)

Ön libero dolu takımda : Atiba,Necip,Oğuzhan,Tolgay,İnler,Veli 7 tane ön libero var :)

Ön libero tabirini sevmiyorum.

Defansif orta saha ve merkez ort sahaları ayrı tutmak lazım:

Takımda güvenilebilir 3 defansif orta saha var: Atiba-Necip-Gökhan İnler.

Merkez orta saha ise 2 tane: Tolgay-Oğuzhan.

Gökhan'ın merkez orta saha olduğunu da düşünürsek, 2 kişilik yer için 5 oyuncu gayet yeterli bir rotasyon.

Ofansif orta saha pozisyonunda eksiğimiz var, Talisca'ya bir alternatif yaratıp onun yokluğunda Oğuzhan ya da Tolgay'ı öne çekmek zorunda kalmayabiliriz.

Ama öncelik sırasında aşağılarda.

Çevrimdışı wbishop82

Ön libero dolu takımda : Atiba,Necip,Oğuzhan,Tolgay,İnler,Veli 7 tane ön libero var :)

yooo bende aynı fikirdeyim özellikle stoper konusunda çok çok fazla oyuncu mevcut.orta saha ile ilgili veli ve ismi her ne kadar etkileyici olsada bence tamamen bitik bir gökhan inler var.bende diyorum ki gökhan inler e güvenip tolgayı iyi bir paraya satmak hata olur.çünkü benim gözümde rotasyonda 4 oyuncu var.atiba necip tolgay ve oğuzhan.diğerleri iş yapamaz bu takımda.yani 1 oyuncuya daha ihtiyaç var bence.ama başkan veliye izin verdik dedi inlerden umutlu.seneye başarır diyor.inşallah öyle olur

Konuşmanın devamıda var :D

O penaltı pozisyonundan dolayı Beşiktaş'lılar kızgın dedi.

İlgilenmiyoruz da dedi :D

Çevrimdışı wbishop82

bugün yazdım bu konuyla ilgili.dün akşam izlediğimde maalesef aynı izlenimi edindim.bencede anlaşıldı :(

Etiketler: