2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 139 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306674 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yahu Vida ile beraber araya bir Deniz Türüç, Çağıran ya da Ferdi felan sıkıştırsaydık. Olmadı bu transfer dönemi hiç.
İns .f.saray gibi olmayız. :money:

Çevrimdışı abdusta

neyse sabah duyumları doğruluğunu bilmiyorum
marcelonun teklifini reddetmişiz
büyük ihtimal abou tekrar kiralık olacak
2,5 + boyko = vida
oziyide satmıyoruz
talisca içinde teklif falan yokmuş

Ben karşı Tez yazayım
-Vida dinamo kiev baskısıyla(siyah giyimli abiler)klubuyle sözleşme imzalar oyle satışa konur
-Mangala Llyona ne kadar yakınsa bizede o kadar yakın
-Abou bizde kalması şartı gene Abounun bizde kalması için göstereceği dirence bağlı
(eline tiner alıp Beşiktaşda kalmazsam yakarım kendimi diye köprüde bağırması gerekiyorsa)
-Talisca zammı kaparsa 1yıl daha kalır
-Oziye Roma 12yi bayılır,sonraki satısdan yüzde 15le ozi gider

saygılar

Çevrimdışı benyv-

Valla bana kalsa Marcelo'yu göndermektense, Marcelo-Tosic ikilisie razıyım şahsen. En azından 2 senedir oynayan ikili. Marcelo giderse sonuçta Ramos gelmeyecek. Yeni stoperin alışması zaman alacak. Marcelo satılmadığında geçen seneki kadromuzdan sadece forvet oyuncularında değişiklik olur, çok bir şey kaybetmeyiz. Burada bizim yönetim Mitroviç'e verilen 4.2 milyon euro'ya yanıyordur. Ffp bütçesini doldurmak amaçlı saçma bir hamleydi, başarısızlığını kendileri de kabul ediyorlar. O bütçeyi 2-3 kaliteli oyuncu kiralamak için kullanabilirdik.

Çevrimdışı benyv-

Ben karşı Tez yazayım
-Vida dinamo kiev baskısıyla(siyah giyimli abiler)klubuyle sözleşme imzalar oyle satışa konur
-Mangala Llyona ne kadar yakınsa bizede o kadar yakın
-Abou bizde kalması şartı gene Abounun bizde kalması için göstereceği dirence bağlı
(eline tiner alıp Beşiktaşda kalmazsam yakarım kendimi diye köprüde bağırması gerekiyorsa)
-Talisca zammı kaparsa 1yıl daha kalır
-Oziye Roma 12yi bayılır,sonraki satısdan yüzde 15le ozi gider

saygılar

Şu anda para Lyon'da, bizde değil. O yüzden onların istediği oyuncuyu biz alamayız. Ozie Roma'ya gidecekse zaten marcelo'yu satmanın alemi yok, Eğer tabi 10 m ve üstü teklif gelmezse. 12 m ile tüm açıkları kapatırız. Abou da bizde kalmaz artık. Bizim maksimum 5-6 m bütçemiz var onun için. Kiralamazlar da zaten.

Çevrimdışı tuncaboylu

marcelo gitmiyor,vida gelmiyor

transfer sezonuna hoşgeldiniz.hadi hep birlikte kanser oluyoruz :akuma: :akuma:
bir de musa çağıran,yusuf erdoğan dedikoduları çıktı bu bana 2005'teki youlalı çöküş dönemini hatırlatıyor.
Nedir bu transfer merakı?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

ben kievin vidayı boyko+2,5a bırakacağını da pek sanmıyorum tok satıcı herifler belhanda pazarlıgında gese 4-5-6-7 die yükseltti sürekli teklifi aşağısını herifler iplemedi bile.
çokta tın titi yapar devam ederiz. marcelo gitmedikten sonra sıkıntı değil

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nedir bu transfer merakı?

Yine başladı geçen seneki gibi öldük bittik rakiplerimiz kimleri alıyor. Gitti şampiyonluk  :ebebe: Eylül'e kadar daha çok var. Ne aclesi var transferlerin  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Şu anda para Lyon'da, bizde değil. O yüzden onların istediği oyuncuyu biz alamayız. Ozie Roma'ya gidecekse zaten marcelo'yu satmanın alemi yok, Eğer tabi 10 m ve üstü teklif gelmezse. 12 m ile tüm açıkları kapatırız. Abou da bizde kalmaz artık. Bizim maksimum 5-6 m bütçemiz var onun için. Kiralamazlar da zaten.

lyon mangalayı kiralıyor ama almıyor bunu da unutmayalım kararı oyuncu verecektir şayet fransayı seçerse lyona şampiyonlar ligini seçerse bize gelir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

yoo sonuçta kiralık tapusuyla almıyor. buda şansları eşit yapıyor.
senin 3 verdiğin yerde oyuncuya 6 vermek zorunda onlar uefada oynarken
sen şl de oynayacaksın oyuncu tercihi senden yana kayar
maaş ödemesi bizi zorlamıyor ordan bir sıkışıklığımız yok
ama marceloyu satmama kararı aldıysak bizim için çokda zorunlu bir transfer değil
kiralık yüksek maaş çok anlamsız kalır. mangalaya yürüyeceğimize ihtimal vermiyorum

Çevrimdışı tangaz

çokta tın titi yapar devam ederiz. marcelo gitmedikten sonra sıkıntı değil
ben daha evvel de yazdım marcelo titi ikilisine olumlu oldugumu.

fazlalıkları totalde 5-6ya okutabilsek titi free abu kiralık ba free talisca kiralık die dewam eder transferi kapatırız en fazla şu olur elit takımlarda kadrodışı kalan transfer yapamayan sorunlu eleman kovalarız son hafta beleş kiralık bir kanat transferi ile son noktayı koyarız.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı Serhat Akkaya

yoo sonuçta kiralık tapusuyla almıyor. buda şansları eşit yapıyor.
senin 3 verdiğin yerde oyuncuya 6 vermek zorunda onlar uefada oynarken
sen şl de oynayacaksın oyuncu tercihi senden yana kayar
maaş ödemesi bizi zorlamıyor ordan bir sıkışıklığımız yok
ama marceloyu satmama kararı aldıysak bizim için çokda zorunlu bir transfer değil
kiralık yüksek maaş çok anlamsız kalır. mangalaya yürüyeceğimize ihtimal vermiyorum
2. cümleden hiç bir şey anlamadım.. neden biz babel e 3 katını verdik o zaman veya mitrovic e aynı şekilde quaresma aynı şekilde. benfica ve porto tüm oyuncularını bedavaya kiralık verirken bizden niye para aldı şampiyonlar liginde oynamamıza rağmen?
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

ben daha evvel de yazdım marcelo titi ikilisine olumlu oldugumu.

fazlalıkları totalde 5-6ya okutabilsek titi free abu kiralık ba free talisca kiralık die dewam eder transferi kapatırız en fazla şu olur elit takımlarda kadrodışı kalan transfer yapamayan sorunlu eleman kovalarız son hafta beleş kiralık bir kanat transferi ile son noktayı koyarız.
benim içimde lensi kadroya yazacağız diye bir his var
Şenol hoca töre quaresma ikilisiyle yeni sezona başlamaz gibi geliyor.
bildiğim kadarıyla lens şl de hiç oynamadı buda oynamak için son şansı olabilir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bildiğim kadarıyla lens şl de hiç oynamadı buda oynamak için son şansı olabilir.
Lens 5 maç oynamış ve 2 de gol atmış Şampiyonlar Ligi'nde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

lens çok yüksek maaşlı bi oyuncu emin değilim bu nedenle dengeleri bozmamak adına belki yönetim düşünmeyebilir sırf abuş bile bozdu dengeleri.

Çevrimdışı underworld

Lens 5 maç oynamış ve 2 de gol atmış Şampiyonlar Ligi'nde  :tabe:

ooovvv gol atabilen kanat , hemen gelsin   :naughty:

Çevrimdışı tuncaboylu

Cocuk fazla ustune alinmis, quaresma meselsiyle alakasi yok.  Ben yetersiz₁ elestiri oldugu zaman topa girerim. Ismailden beter ettirmem, bak bizim adimiz gomucuye cikti yoksa ismail disinda kimseyi gomdugumde yok. Gecen sene aleksiz gonderilmesin diye de forumda don kilot siz yeldegirmenlerine karsi durmustum, sonuc malum, giden milyon yurolar vs.
Quaresma meselesi de benzer, bedava gondereninden, kovanina mevcut. Daha gecen gun @tuncaboylu zehirlenmis, attigi goller penalti sadece mevzusunda, dedim liyon macinda sakatlanmasaydi kucumsediginiz penalti golu sayesinden yari final oynayacaktik.
Yerine giren tolgay atmismis penaltiyi, yahu tolgay beckin, ggnin yerine girersi son 10saniyede iki penalti atardik.

Dun burda bir vidyo vardi. Adanaspor macinda tosic golu atiyor herkes seviniyor, abu gidiyor quaresmaya sariliyor, oguzhan tutuyor galiba quaresmayi getiriyor herkes beraber seviniyor, taliska haris, taliska donup gidiyor.

Kimse iki kelime bisi yazmamis, hah simdi anladin mi @Necmi abi quaresma meselesinde neden topa girdigimi, ayni hareketi quaresma yapsa yok efenim egosu, yok kendini buyuk goruyor, sacma salak yetersiz₁ elestiri gelir. Taliska yapinca, iki kisi yazmamis. Benim tepkim adaletsiz ve tutarsiz olunmasinadir.

Sen mesela @Necmi abi tolga ve toreyi sevinmeyip donup gittikleri icin silmemis miydin? Stadtan taliska gozukmedi mi? Yoksa penalti gibi arada mi kaynadi

Ha bana sorsan ben adanaspora gol atilinca sevinmese de olur, derim. Kimseye sevindi sevinmedi tepki gostermisligim yoktur. Yahu koskoca besiktasin futbolculari adanaspora gol atinca abartili sevinmemeli, tamam tosic sevinenilir, karsi kaleyi nadir buluyor, ustelik sevinci yilin sevinclerinden biriydi ama ayni hareketler yuzund bir oyuncuya soverken obur oyuncuya goz kapatmak besiktasliya yakismaz.

Parnagi gorme, onu gorme, bunu gorme bu taliskada da seytan tuyu var
O gol çok önemli bir goldü.

Çevrimdışı tuncaboylu

Necmiabi şöyle bi senaryo olursa tercihin ne olur? manu veya o kalibrede bi takım geldi taliscaya 30-35 verdi benfica satıyo usulen bizede sordu başkanında kafası attı bastı 21 milyonu aldı oyuncunun ederi var çünkü hem bi sene daha verim alır rakiplerin ağzının suyunu akıtırım hemde piyasasını artırır 40 milyona satarım diye düşündü sonrasında oziyi q7 yi falan sattı ffp sıkıntısındanda kurtuldu nasıl olur.
Öyle bir şey olursa, biz 21'e alıp United'a 35'e satarız.

Çevrimdışı ahmetekinciogl2

Şuanda 1.350 bin € eksideyiz,yani oyuncu satamazsak talisca ve Caner'i beraber oynatamıyoruz..

Çizilecek strateji önemli takımın çok etkilenmeden bu işleri bitirmemiz lazım

Çevrimdışı tuncaboylu

ManU Benficalı sağ bek Semedo için 35 m € teklif etmiş. Benfica darphane gibi para basıyor.

Transfer Edirne'den içeri girdi mi 10 milyon Euro üstüne cıkmıyo cıldırcam ya. :ranting2:
Benfica'nın bir şey bastığı yok, o paranın en fazla 7-8'i girer Benfica'nın kadasına.

İlginçtir, o da Mendes'in oyuncusu. Girin transfermarkt'ta son 2 senenin en pahalı 10 transferlerine bakın, çoğu Mendes ya da Raiola oyuncusu.

Çevrimiçi Necmi

2. cümleden hiç bir şey anlamadım.. neden biz babel e 3 katını verdik o zaman veya mitrovic e aynı şekilde quaresma aynı şekilde. benfica ve porto tüm oyuncularını bedavaya kiralık verirken bizden niye para aldı şampiyonlar liginde oynamamıza rağmen?

fransada manoco hariç %50 vergi var 3 M net ücret verdiğinde bunun kulübe maliyeti 6 oluyor
bu tamamen oyuncunun tercihi aynı para eline geçecekse şl demi uefadamı oynamak ister.
Boş konuşuyorsun gerçekten çok boş babel orda boşta kalmamak için düşük anlaşma yapmış kısa süreli
tıpkı geçen sene ba ve ersanın bizimle yaptığı gibi ne sanıyorsun o paraya Babel getirebilirmisin.
benfica porto hangi oyuncularını kiralık veriyor bedavaya çöpleri dağıtmasıyla kendi kadrosunda
oynattığı oyuncuları birmi tutuyorsun beleş oyuncu istiyorsan şu andada porto ve Benficadan toplarsın bir sürü vardır.
eğer çöplere maaş ödemek istiyorsan bizzat mutluda olurlar.
sırf demogaji yapıyorsun merak ediyorum yarın mitrovic tutarsa nasıl kıvıracaksın
genç oyuncu alıyorsan yatırım transferidir hemen fayda versin diye beklenmez
vermeyedebilir. Her zaman risk var.
laf ettiğin talisca ve abou sana şampiyonluk verdi. aldıkları parayı son kuruşuna kadar hak ettiler
bak bakalım o bedava kiraladıkları oyuncular gittikleri takıma ne vermiş.
adamlar transferde denk bütçeyle gidiyorlar kazandırdıkları kadar harcıyorlar kulübü borca sokmuyorlar
karşılığında şampiyon olarak artıya geçiriyorlar neyin hesabını güdüyorsun hani alır harcar başarı gelmez
anlarım ama adamlar adamlar sattı aldı sıfır bütçeyle takımı şampiyon yaptı daha ne istiyorsun.

Çevrimdışı mellfred

lens çok yüksek maaşlı bi oyuncu emin değilim bu nedenle dengeleri bozmamak adına belki yönetim düşünmeyebilir sırf abuş bile bozdu dengeleri.
Lens'e 4+4 vermektense visca'ya pektemek+ bi kaç milyon oyro + 1'5 yıllık verir arkama yaslanırım
Tam bize göre. paslı ver kaçlı kutuya sokulan bir oyuncu
Keşke benim olsa

Çevrimdışı tuncaboylu

neyse sabah duyumları doğruluğunu bilmiyorum
marcelonun teklifini reddetmişiz
büyük ihtimal abou tekrar kiralık olacak
2,5 + boyko = vida
oziyide satmıyoruz
talisca içinde teklif falan yokmuş
Eksiden nasıl çıkacağız?

Çevrimiçi Necmi

lens fenerden yüksek maaş istiyor. şimdi haklı o fenerde oynamak için cezbedici bir şey olmalı
bilemem bakalım bizdende yüksek maaş isteyecekmi sonuçta fenerde vermiyor istediğini
benimki zaten his bizimkiler kaçırmaz fenere gol atmayı. lens bize gelir yerine aldıklarıda
tutmazsa çarşı karışır şu anda ciddi rakibimiz fener olacak görünüyor. lens yatırımıyla
rakibi diskalifiye etmekte var

Çevrimiçi Necmi

Eksiden nasıl çıkacağız?

eldeki kadroya giremeyenleri satarak

Etiketler: