2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306095 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı El Nino

başarı primleri bonservis içinde değil sanırım adrianoda bildiğim kadarıyla 1.1 verilecek şampiyonluk bonusu
bu imza parası gibi bir şey bonservise sayılmıyor.

Yalnız @Necmi Abi benim dikkatimi Adriano'nun KAP içerisinde yer alan sözleşmedeki şu detay çekti. "Bu yıl hariç, kalan iki yıl içinde Şampiyonlar Ligi gruplarında mücadele etmesi halinde, 1.7 milyon Avro bonus bonservis bedeli daha ödeyeceğini duyurdu."

Bu yıl hariç kalan 2 yıl içerisinde Şampiyonlar Ligi gruplarında mücadele etmesi durumunda ibaresi var. Yani biz bu yıl için bonus ödemeyeceğiz galiba Adriano'ya. Ben mi yanlış anladım acaba @Necmi Abi

Çevrimiçi Necmi

Yalnız @Necmi Abi benim dikkatimi Adriano'nun KAP içerisinde yer alan sözleşmedeki şu detay çekti. "Bu yıl hariç, kalan iki yıl içinde Şampiyonlar Ligi gruplarında mücadele etmesi halinde, 1.7 milyon Avro bonus bonservis bedeli daha ödeyeceğini duyurdu."

Bu yıl hariç kalan 2 yıl içerisinde Şampiyonlar Ligi gruplarında mücadele etmesi durumunda ibaresi var. Yani biz bu yıl için bonus ödemeyeceğiz galiba Adriano'ya. Ben mi yanlış anladım acaba @Necmi Abi
bu yıl hariç derken geçen yılı kasdediyor zaten geldiğinde şl hakkı alınmıştı.
şimdi tekrar şl hakkı alındığına göre ödenecek demekki

Çevrimdışı Egos

2 yılın ilkinde o seçenek, bizim şampiyonlar ligi'ne kalmamız nedeniyle, devreye girdi. iki yıl boyunca şampiyonlar ligi'ne gidemeseydik ödenmeyecekti. keşke uefa avrupa ligine katılım yapsaymışız anlaşmadaki şartı.

Çevrimdışı El Nino

bu yıl hariç derken geçen yılı kasdediyor zaten geldiğinde şl hakkı alınmıştı.
şimdi tekrar şl hakkı alındığına göre ödenecek demekki

Abi bu adam 2016-2017 yılında gelmedi mi? Sözleşmeye göre bu yıl derken acaba ilk yılından mı bahsediyor. Bu konuda net bir bilgi olsa keşke. Senin dediğinde mantıklı abi ama zaten Adriano bize geldiğinde gruplara zaten kalmıştık.

Çevrimiçi Necmi

arkasından ağlanıp karalar bağlanacak yeryüzünde sadece 2 oyuncu var isimleri malum...
arkasından karalar bağlanacak oyuncu yok bence kim giderse yeri doluyor.
sadece insanların alışkanlıkları dolmuyor. daha iyiside gelse gideni arıyorlar. sosa talisca gibi

Çevrimdışı El Nino

2 yılın ilkinde o seçenek, bizim şampiyonlar ligi'ne kalmamız nedeniyle, devreye girdi. iki yıl boyunca şampiyonlar ligi'ne gidemeseydik ödenmeyecekti. keşke uefa avrupa ligine katılım yapsaymışız anlaşmadaki şartı.

Yalnız Adriano ile 3 yıllık sözleşme yaptık. Bu yıl hariç kalan 2 yıl içerisinde dediği için sanki bu yıl o bonus ödenmeyecek gibi bir his uyandırdı bende.

Çevrimdışı tangaz

adriano kap.ını indirdim şimdi sadece 600binde bahsediliyor bonservis olarak sanırım diğer bonuslar ffp.yi bağlamıyor olabilir...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Egos

Yalnız Adriano ile 3 yıllık sözleşme yaptık. Bu yıl hariç kalan 2 yıl içerisinde dediği için sanki bu yıl o bonus ödenmeyecek gibi bir his uyandırdı bende.

evet, güzel açıklamışsın; "bu yıl"dan kastı geçen sene kazanılan şampiyonlar ligi'ne katılımın anlaşmaya dahil olmayışı. adriano'nun oynadığı sezonda kazanılan katılım hakkı ise "2 yıl içerisinde" ibaresiyle karşılanıyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Nerde kaldi balotelli..

Allah'ım şu mübarek gün hatrına..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Egos

Nerde kaldi balotelli..

profil fotoğrafıyla bu kadar uyumlu mesaja az rastlanır.

Çevrimdışı El Nino

Nerde kaldi balotelli..

Yeni Pascal'ımız Balotelli diyorsun yani  :biggrinking:

Çevrimdışı abdusta

İyi günler abu gitti diyorlar

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırdır.?İşin içinde büyük paralar,kazançlar olunca spekülasyonuda büyük oluyor.

Abaoubakarın ağzından Beşiktaş dan ayrılıyorum cümlesini duymadıkça bu haberlere itibar etmeyiniz!!

Burası bir forum olmasına rağmen en ciddi,en doğruya yakın haberleri burada paylaşıyoruz.
özellikle alınganlık yaptığım bir konu var,
nedense Piyasada Beşiktaş yanlısı spor yazarlığı,yorumculuğu yapan değerli şahısların mesajları yüzde yüz doğruymuş gibi kabul ediliyor.
Halbuki bir kaç gün sonra bunların tahminden hatta yanlış tahminden başka bir şey olmadığı ortaya çıkıyor.

Sizde benim gibi her duyuma kuşkuyla yaklaşın zira bu transfer çalışmaları Beşiktaşda çok gizli yürütülüyor
içeriden sızan haberlerde ya medyayı başka yönde oyalayıcı,yada hedef saptırıcı

sizlere tavsiyem Menejer demeçleri dahil kimseye itibar etmeyin.

Ne zaman gelecek/gidecek oyuncu veya Klup başkanından kesin açıklamayı duyduğumuz zaman bizde hayırlı olsun deriz.

Saygılar

[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2017, 15:16:45 abdusta ]

Çevrimdışı ahmetemre

Nerde kaldi balotelli..

Q7 yi zor ıslah ettik bu da gelirse her maç 9-10 kişi bitiririz...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Samet Demir

profil fotoğrafıyla bu kadar uyumlu mesaja az rastlanır.
Her Beşiktaşlı gibi benim de içimde sakladığım bir çılgın var.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı El Nino

Şimdi de bunlar çıktı piyasaya :)

Çevrimdışı harun1903

Taraftar tasarımı gibi duruyor ama bunlarsa ikisini de alırım. Hatta yakası hatırına beyazdan 2 tane alırım (vodafone yazısı siyah olsa daha efsane olurmuş)
[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2017, 15:32:32 harun1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Q7 yi zor ıslah ettik bu da gelirse her maç 9-10 kişi bitiririz...
Totalde 309 maç 4 direk kırmızı kart.

Balojan şu şartlarda iyidir. Cenk ile beraber..

Çevrimdışı cursedofdragon

Takimi koru copleri yolla forvetle stopere bir takviye varsa ortasahayada alirim bide kanata clde ceyrek finale adimizi yazdirdik butun bjk taraftari cildiriyor rakip real madrid 😄

@taner37 diye bi arkadaş vardı forumda banlandı ona ne kadar çok benziyorsun :)

Çevrimdışı ahmetemre

çok uzun süre yazmadın tebriş ederim :busted_cop:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

ben beğendim bunları birini kendim alsam ötekini birine kitlesem hediye ettirsem kendime süper olur :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

koklama eylemleri ile faaliyetlerimiz sürmektedir :)

Çevrimdışı ahmetemre

Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Erdemm

marcelo da oğuzhan da kalıyor yani  :D  :ok:

[ Son Düzenleme: 21 Haziran 2017, 15:54:18 Erdemm ]

Çevrimdışı BRK

Etiketler: