2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6310372 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

Umarım Gökhan Gönül'un dönmesi ve beklerin Adri-GG'ye dönmesi ile ortasahadaki oyunumuz biraz da olsa güçlenir. Gg ve Adri ortasaha ile pas yapmayı bilen bekler.

Caner çok fena göz boyuyor. Ama bu kötü oyunun mimarlarından biri maalesef oyun tarzıyla. Hem Quaresma hem Caner aynı anda sahada olmamalı.

Gerçi zaten Adrianoya hiçbir şartta tartışmam. Sol bek Adrinindir.

Caner ihtiyaç oyuncusu olur.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş, Süper Lig'de evinde 29 maçtır kaybetmiyor.. (25G, 4B) 🔥🔥

Çevrimiçi 38life

namus yokluğu çeken kronik gs'liler Medel'in Instagram hesabına "Go home" yazıyor.

Bi tek biz anlayamadık Medel'in rakipler için nasıl bir tehdit olduğunu...

Herkes Negredo, Lens nerede diyor. Ben Medel diyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mellfred

Umarım Gökhan Gönül'un dönmesi ve beklerin Adri-GG'ye dönmesi ile ortasahadaki oyunumuz biraz da olsa güçlenir. Gg ve Adri ortasaha ile pas yapmayı bilen bekler.

Caner çok fena göz boyuyor. Ama bu kötü oyunun mimarlarından biri maalesef oyun tarzıyla. Hem Quaresma hem Caner aynı anda sahada olmamalı.

Gerçi zaten Adrianoya hiçbir şartta tartışmam. Sol bek Adrinindir.

Caner ihtiyaç oyuncusu olur.
toplamda 30'dan fazla orta yapmışlar. Aranan özlenen ise set hücumu. Quaresma'nın çizgiden ortalarına, Caner'in orta çizgiden yaptığı ortalar eklendi 
Caner'e de ihtiyacımız olacak ancak adriano benim de ilk tercihim olurdu

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu arada maç sonunda Tolgay'ın koşarak soyunma odasına girmesi de gözden kaçmasın!yedeklerin ısınırken vücut halleri hiç iyi değil!gelen yeni transferlerin hiç biri sahilden plajdan gelmedi bulundukları takımların sezon öncesi kamplarındaydılar.tamam 11 de başlatmaya bilirsin belki ama onları da oyuna dahil etmen gerekir öyle 5 dk 10 dk oyuna almayla malesef olmuyor.mesela kimse bana lensin neden süre almadığını açıklayamaz!bu negredo ve medel içinde geçerli bence.artık hocamızda ezber olmuş sanki anayasanın değiştirilemez maddeleri gibi mağlup değilsek birşeyler iyi gitmiyorsa bile 70 ten önce oyuncu aldığını görmedim yaptıysa sa çok nadirdir.2 senedir söylüyorum galiba söylemeye de devam edeceğim hocam hamlelerinde ya geç kalıyor ya da yanlış hamleler yapıyor..Tek güvencem ise hocamızın oyuncu idaresi konusunu becerebildiği gerçi geçen senelerde 13-14 kişiyle oynuyorduk şimdi bu sayı 15-16 ya kadar çıktı.şimdi işi biraz daha zor.velhasıl kelam bugün ben daha başka bir Beşiktaş bekliyordum malesef hayal kırıklığına uğradım oyun temposu ve hücum açlığı konusunda...hayırlı geceler.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu arada maç sonunda Tolgay'ın koşarak soyunma odasına girmesi de gözden kaçmasın!yedeklerin ısınırken vücut halleri hiç iyi değil!gelen yeni transferlerin hiç biri sahilden plajdan gelmedi bulundukları takımların sezon öncesi kamplarındaydılar.tamam 11 de başlatmaya bilirsin belki ama onları da oyuna dahil etmen gerekir öyle 5 dk 10 dk oyuna almayla malesef olmuyor.mesela kimse bana lensin neden süre almadığını açıklayamaz!bu negredo ve medel içinde geçerli bence.artık hocamızda ezber olmuş sanki anayasanın değiştirilemez maddeleri gibi mağlup değilsek birşeyler iyi gitmiyorsa bile 70 ten önce oyuncu aldığını görmedim yaptıysa sa çok nadirdir.2 senedir söylüyorum galiba söylemeye de devam edeceğim hocam hamlelerinde ya geç kalıyor ya da yanlış hamleler yapıyor..Tek güvencem ise hocamızın oyuncu idaresi konusunu becerebildiği gerçi geçen senelerde 13-14 kişiyle oynuyorduk şimdi bu sayı 15-16 ya kadar çıktı.şimdi işi biraz daha zor.velhasıl kelam bugün ben daha başka bir Beşiktaş bekliyordum malesef hayal kırıklığına uğradım oyun temposu ve hücum açlığı konusunda...hayırlı geceler.

adam sıkışmıştır belki :D

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Kafayi yedircekler, hala babel yerine Lens diyen var. Lens'in kimi kesecegi apacik ortada.

Gercekler
-Takim ikili mucadelelerde cok zayif. Pepe-Tosic-Adriano disinda.

-Takimin oyun anlayisi gectigimiz sezonun basindan beri Orta-Kafa(karambol)-Gol. Bu senede aynen devam edecek orta saha transferi olmaz ise.

-Rakibe onde pres yapalim diyoruz ama ne hikmetse kapamiyoruz topu cunku Cenk, Oguzhan, Talisca ve Q7 kacamak yapiyorlar bu isi. Bir plan-duzen yok. Dogaclama sanki.

-Oguzhan fizik yetersizligi yuzunden bu takimda 18 kisilik kadroda bile yer haketmiyor. Ben yetenegininde kisitli oldugunu dusunuyorum ama herkes maestro saniyor ne hikmetse. 4 yilda siradisi bir oyuncu diyecegim bir performans goremedim.(milli maclar dahil) 1-2 mac hafizalara kazincak performans sergilemistir. Besiktas'ta oynamak icin yeterli buluyorsaniz birsey demem. Oguzhan su haliyle avrupanin iyi liglerinde forma goremez. 

-Talisca orta saha oyuncusu degil. Ne oldugunu bence kendiside kesfedebilmis degil. Tek dusundugu sey topu cerceveye gondermek olan adam orta saha olamaz. Talisca gecen sezonda dedigim gibi hamle oyuncusudur. Skora ve oyuna gore kulubeden sokarsin. Talisca'nin uzerine oyun plani kurulmaz.

-Caner bence Tosic ve Adriano ile  beraber en hirsli oyuncularimudan. Takimin oyun anlayisina ayak uyduyor.  Orta-kafa-gol

-Babel gecen sezon bir bolumde yakaladigi performansi geri getirmeli, idare ediyor simdilik.

-q7'i konusmaya degmez.  zaten kadro disi kalicak yakinda. Senol hocanin bunda neden israr ettigini anlamiyorum. Q7'nin elinde santaj kasetleri olabilir.

-Atiba iyi. Keske oyunun bazi bolumlerinde insiyatif alip biraz derinlemesine girmeyi dusunse. Biraz fazla garantici oynuyor. Tolgay ile oynarken daha rahat oldugunu dusunuyorum.

-Negredo 20 dk oynadi. Birsey goremedik kendisinden. O yuzden Cenk'in sahada kalmasini elestirmem. Ama kale onunde vurdugu toplarin girmesi lazim artik.

-Medel bir arkadasin bahsettigi gibi saha kenarinda girmedigi icin tirip yapiyorsa hic iyi olmaz, umarim yoktur oyle birsey.

-Kisacasi gexen sezonki oyun anlayisimiza kaldigimiz yerden devam. Bu futbol bu senede sampiyonlugu getirir mi, onu rakiplerin performansi belirleyecek.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Frikik sıralaması bence böyle olmalı

- Talisca
- Lens
- Quaresma
- Oğuzhan veya Caner
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Totem yaptım. Maçı izlemedim 😁 Dakika skora baktım arasıra  :sevinc
Maçı izlemedim ve sonra özetleri izledim. Aslında pek kötü bir takım görmedim. Sonra bu saate kadar yorumları okudum.
Bu karamsarlık neden anlayamıyorum. Şenol Güneş hocamızın vardır bir bildiği. Bu güne kadar var olan kadro seçiminde hemen hiç yanılmadı.
Bence sabır......
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Kalyoncu

Bu arada o pozisyonda Quaresma frikik kul-la-na-maz.
Talisca'nın penaltı atar gibi kullandığı yerde egonu frenleyip o topun başından uzaklaşacaksın.
Kaleci o köşeyi çok boş bıraktı.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yoruk

Linç yakında hissediyorum.  :bandit:
  Linç olacaksa ben de yanındayım. Zaten hep yazdığım gibi takımın tek eksiği .Bu tarz adamı alırsan pas da yaparsın Oğuzhanda fiziken sahada olduğu zaman oynayacak adam da bulur hücumdan pres de yaparsın.
  Atiba-Oğuzhan'ın öndeki forvet Cenk'in daha iyi olmasını sağlar bu adam . Atiba-Oğuzhan formsuz olması daha çok göze batıyor Talisca 'nın oyunu yüzünden.Bu yüzden Negredo daha top bile süremedi bulduğu sürelerde.

[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2017, 09:27:39 yoruk ]

Çevrimiçi Savaş

Ben Oğuzhan'ın satılması gerektiğini geçen sezon bittiğinden beri söylüyorum, şimdi neden bu kadar tepki geldi anlamadım. Benim demek istediğim Oğuzhan leş gibi oynuyor, berbat bir futbolcu, hemen satılsın değil ki. Ben Oğuzhan'ın bizimle artık doyum yaşadığını ve bizimle miadını doldurduğunu düşünüyorum. Sezon bittiğinde kendisi de buna benzer bişeyler söyledi zaten. Kafası da burada değil gibi sanki artık.

Ayırca formda da değil, fiziken yeterli de değil. Arkasında bekleyen adam yiyen canavar gibi Medel var. Formunu her gün arttıran bir Tolgay var. Bu iki adamdan biri 11'e girdiğinde Oğuzhan yedek kalırsa zaten yetersiz olan fiziki durumu iyice geriye gidecek oynamayınca. E bu adam duygusal da adam.. Bu bir gerçek neden duygusal yaklaşıyorsunuz olaya? Bu sebeple Oğuzhan seneye bu seneki bonservis bile etmeyecek bu aşikar.

Ayrıca hem Quaresma hem Caner de olmuyor. Takım orta gol oyununa döndü resmen. Orta saha Oğuzhan ve Talisca pasif kalıyor bu durumda. Takım önce ne oynayacağına karar vermeli. Eğer orta gol oynanacaksa 4-4-2  ile oynayıp Atiba-Medel oynamalı ki dönen topları alalım. Ha yok ben pas oynayacam diyorsan o zaman Oğuzhan elzem işte. Olmadı Tolgay. Biz hem orta gol oynayıp hem Oğuzhan'ı oynatıyoruz. Karman çorman bir sistem. Bu maçta bir tane organize atak izlemedik. Beni korkutan bu.

Geçen seneki at Quarema'ya orta kessin oyun yapısını zaten beğenmiyordum bu sene buna bir de Caner eklendi. :) Nasıl olucak bilmiyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Çok sevmeme rağmen artık q7 ye tahammül  edemiyorum. Top sevdasi takımın menfaatlerinin önüne geçiyor. Geçen sene penaltıyı cenke bırakmadı dünde frikikte talisca yerine vurdu.

Artık top q7 nin ayağına gelince karşı tarafta bir tedirginlik dahi olmuyor. O yüzden 4-4-2 ye doğru kaymamiz gerekiyor.

Zor maçlarda

Babel-atiba-medel-lens
Negredo-cenk

Ic saha maçlarında v.s.

Babel-atiba/medel-oguzhan-lens
Negredo

Olsun artık.

Bu yapida oynarkende solda adriano oynamali. O zaman oguzhan daha bir başka oluyor. Ayağına daha çok top geliyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2017, 09:46:32 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı underworld

Atiba'si olan takıma Medel'i alırsan bütün sezon boyu bu muhabbetleri dinleriz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Medel'e dün gece laf edenlere cevap gecikmedi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Medel'e dün gece laf edenlere cevap gecikmedi

Şu adama helal olsun
Medel inşallah Karabük maçından itibaren mutlaka ilk 11 e geçer cidden çok güçlü oyuncu
Nasıl korku saldıysa rakiplere instagram hesabına go home yazıyorlar yetersizler₁
Medel Negredo Lens büyük oyuncular ama Şenol hoca malesef bunun farkında değil henüz
Sosa gittikten sonra tüm yük Oğuzhan a kaldı Oğuzhan kendini toparlamalı en Spesifik şekilde cezbedici etkileyici yanlarını sahaya yansıtmalı
Transfer döneminin son gününde Sosa alınırsa büyük iş yapmış oluruz
Bu takımı Sosa toparlar Oğuzhanı n yükünüde alır
Takım askerden dönmüş gibi olur.
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2017, 10:19:22 PrisonBreak ]

Çevrimdışı Ayberk

Maçı izlemedim ve sonra özetleri izledim. Aslında pek kötü bir takım görmedim. Sonra bu saate kadar yorumları okudum.
Bu karamsarlık neden anlayamıyorum. Şenol Güneş hocamızın vardır bir bildiği. Bu güne kadar var olan kadro seçiminde hemen hiç yanılmadı.
Bence sabır......

2 hafta önce de Atiba bitik, Tosice ilk 11 e giremez deniliyordu abi normaldir
3 haftada pozisyon göstermedik rakiplere, her hafta oyunumuzun üzerine koyarak
gideriz bundan sonra. yeter ki hoca elindeki geniş kadroyu iyi kullansın
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı underworld

18 faul , 32 orta ( 10 isabet) yapmışiz

Çevrimdışı İhsan

:hiho:

Yorumları okudum, savaş çıktı zannettim.

Durum yazıldığı kadar kötü değil.

Sakın kafayla yorumlarımı paylaşmak istiyorum
Fabriye iş düşmedi.

Adriano: sağda Beck Adrianodan daha iyi
Pepe defans yönü inanılmaz güçlü, oyun kurmada Marceloyu aratıyor. Kritik top kayıpları yapıyor.
Tosiç: Pepe'nin öne doğru olan oyun zafiyetinden dolayı daha fazla sorumluluk alıyor. İyide oynuyor. Sahanın en iyisiydi
Caner biraz sönük ve yavaş geldi bana. Yediğimiz golde hatalıydı. Ortaları ratsgele atıyor. Daha fazla çizgiye inerek orta yapması lazım. GG döndğkten sonra Adriano sola geçmeli.

Göbek çok formsuz. Atiba ofsaytı bozdu gol yedik. Kriritk pas hataları yaptı. Ama gol ve asist ile bunlar konuşulmuyor.
Oğuzhan: Oğuzhan formsuz oldukça bütün takım kötü oynayacaktır. Beşikaş'ın son iki sezonun güzel oyun tamamen Ozzi ye bağlı. Ne Tolgay, ne de Medel bize fayda sağlamazlar. İyi ozziye ihtiyacımız var. Ozzinin formsuzluğu birazda geçen sezonun Talisca, Marcelo ve Atibaların olmayışı. Pas trafiği yapacak oyuncuların hepsi formsuz.

Babel: Talisca ve ozzi ile beraber sahanın en kötüleriydi.
Q7: Beğenmiyoruz ama o olmasa hücüm yönümüz dün sıfır olurdu. Bütün ataklar onun üzerinden oldu.
Talisca henüz Brezilyadan dönmemiş

Cenk: Son iki sezona göre daha güçlenmiş. ilk 11 yerini sağlamlaştırıyor. Negredo ilk 11 oynasa bile bence yedek oynayacak oyuncular şu anda ya Babel yada Talisca olur.

Negredo: sonradan oyuna girdiği hiç bir maçta ışık göremedim.
Tolgay: iyiki var. çok değişik yerlerde iyi yedek. Gerekirse ilk 11 oynar.

Milli ara bize yarayacak. İlk 11 de değişiklikler olabilir.
Taraftarın sabırsız olmasını anlamıyorum. Geçen sezon aynısı olmadımı? 5-6. haftadan sonra açılmadık mı?  :alala:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

:locked:

1905.  mesajım boş olsun istedim  :boxin:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı sametbagan

Dün ilk yarı caner ve Q7 üzerinden oynadık,ikinci yarı tosiç öne çıkışlarla orta sahada kalabalık olduk özellikle 50-75 arası.

Adriano ve gg gelince oyun hafızamızı geri kazanırız sıkıntı yapmayın.şl maçlarında medel ati talisca orta sahası ve lens negredo Q7 ileri üçlüsü ile başlarız.

Skora göre ozi de tolgay da alterntif olur.İçeride ki maçlarda form durumuna göre ati medelden biri oynar yanlarında da ozi veya tolgay.

Hatta demba yı alırsak negredoyu şl maçlarında kanat forvet olarak başlatabiliriz.Gerçekten çok derin bi kadromuz var.Tek alternatifsiz bölge geçen de dediğim gibi taliscanın ki.

Orada eğer transfer düşünülmüyorsa orkan denenmeli.Belki de bizim yeni sosamız orkan olabilir.Hem kanat hem 101 numara oynama özelliği var.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

yine quaresmanın çizgiye bitişik prematüre oyununa laf söyleyemeyip Babel-lens değişikliği lazımdı diyenler olmuş, komik olmuş Babel bilhassa 2. devre devleşti.
tosic 'in olağanüstü oyununu görmek için göze bile gerek yoktu sanırım

Tosic zaten hep iyiydi bana göre her ne kadar bombacı olsada

Ama bu sezon olaganustu isler yapmaya basladi 2 maçtır attigi paslari benim diyen 10 numaralar atabilir ancak

Ciddi hucum katkisi veriyor.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Atiba'si olan takıma Medel'i alırsan bütün sezon boyu bu muhabbetleri dinleriz.
İnleri serbest biraktik o bolgeye transfer gerekiyordu

Bütün sezonu cikaramaz Atiba , bu isin sakatligi var , Cezasi var , formsuzlugu var , 3 kulvari var.

Çevrimdışı underworld

İnleri serbest biraktik o bolgeye transfer gerekiyordu

Bütün sezonu cikaramaz Atiba , bu isin sakatligi var , Cezasi var , formsuzlugu var , 3 kulvari var.
Serzenisim taraftara...
Her hafta medel niye oynamıyor diye dönecek muhabbetlere.

Etiketler: