2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 51 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6310398 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mellfred

Oğuzhan'ı çok gömmüşsünüz hakkımızdır sahanın en etkisiziydi. Lakin atalım satalım yazanları üşenmesem alıntılar bir kaç hafta sonrası muhtemel övgüleri için saklardım.
Beyler az sakin olun bu çocuk mutant değil. Formsuz olduğu dönemleri muhakkak olacaktır. geçen yıl da oldu gelecek yıllarda olacak.
Takımın 2 yıldır mihenk taşı. üzerine oyunu kurduğumuz adamdan bahsederken çabuk çoşmuşsunuz.
3 haftadır oynadığımız oyun tat vermiyor değil mi ? Ve 3 haftafır ozzy pek ortalarda görünmüyor ? Sizce bir bağlantısı olabilir mi ?
bu takımı seyirlik kılan Oğuzhan olduğu için olabilir mi ? bu ne vefasızlık ya hu !
Evet bugün fecaatti çıkmayı ilk hak edendi ne ki milli moralsizlik varken üstüne bir de ilk yarıdan alınmayı kaldıramaz gerekçesiyle hoca tarafından kasten oyunda tutuldu bunu görmek bu kadar zor mu ?
Ozzy toparlayacak ve yine bu takımın en değerli parçası olacak biraz sabır

Çevrimdışı artena_condari

Oğuzhan'ı çok gömmüşsünüz hakkımızdır sahanın en etkisiziydi. Lakin atalım satalım yazanları üşenmesem alıntılar bir kaç hafta sonrası muhtemel övgüleri için saklardım.
Beyler az sakin olun bu çocuk mutant değil. Formsuz olduğu dönemleri muhakkak olacaktır. geçen yıl da oldu gelecek yıllarda olacak.
Takımın 2 yıldır mihenk taşı. üzerine oyunu kurduğumuz adamdan bahsederken çabuk çoşmuşsunuz.
3 haftadır oynadığımız oyun tat vermiyor değil mi ? Ve 3 haftafır ozzy pek ortalarda görünmüyor ? Sizce bir bağlantısı olabilir mi ?
bu takımı seyirlik kılan Oğuzhan olduğu için olabilir mi ? bu ne vefasızlık ya hu !
Evet bugün fecaatti çıkmayı ilk hak edendi ne ki milli moralsizlik varken üstüne bir de ilk yarıdan alınmayı kaldıramaz gerekçesiyle hoca tarafından kasten oyunda tutuldu bunu görmek bu kadar zor mu ?

+1903

Çevrimdışı mellfred

yine quaresmanın çizgiye bitişik prematüre oyununa laf söyleyemeyip Babel-lens değişikliği lazımdı diyenler olmuş, komik olmuş Babel bilhassa 2. devre devleşti.
tosic 'in olağanüstü oyununu görmek için göze bile gerek yoktu sanırım

Çevrimdışı ardiles

Talisca OOS değil + yedeği yok.

Dua edelim de sakatlık falan yaşamasın.

babel   negredo  lens

oğuzhan  medel  atiba

şu opsiyon varken taliscanın ayağına bakmam. cenk+talisca toplam faydasını sadece negredo dan alabilirsin. babel ve lense yapacağı asistler bile taliscayı unutturur

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Beşiktaş maç kazandıktan sonra ilk defa moralim bozuk.Taraftarın önünde evimizde güzel bir futbol rahat bir galibiyet alır diye beklediğim için hayal kırıklığına uğradım ondan galiba...Şimdi o kadar gün acaba milli aradan sonra takım nasıl dönecek neler olacak diye düşün dur...
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimiçi matias_27

Kesinlikle kemik ilk 11 i kurmak gerekiyor ve kadro artık bu şekilde kurulmalı milli aradan sonra

.....................Fabri................   

Gökhan.....pepe...... Medel.....adriano

Lens..........Atiba...... Oğuzhan.....babel

..................cenk.........negredo..............

1-anadolu takımlarına bu şekilde çıkılmalı orta saha zayıf düşere katılmıyorum sen orda 2 adamı forvette tutarsan 4 defansı bağlarsın

2-caner pas oyununa uygun bi oyuncu değil derhal adriano asıl mevkisine geçmeli

3-derbilerde ve cl maçlarında ortayı Ozzy Atiba ve medel ile dayanıklı yapacaksın

Eğer ilk yarının sonuna kadar gs ile at başı gidersek veya 2-3 puan gerisinde Bile bitirmek ikinci yarı en az 7-8 puan fark takarız
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2017, 01:41:57 matias_27 ]
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı mellfred

Oynadığımız keyifsiz oyuna  ve skoru alıp topu rakibe bırakmamız eleştiri dışında rakibe tek bir pozisyon dahi vermemiş olmamız muazzamdı ve sezon şampiyonluğu için en değerli göstergeydi adıma.
Bursa teknik patronunun Beşiktaş hakettiği sözleri çok kıymetliydi helal olsun
bu kokuşmuş (Hakaret Yasak)₅ batmış ligin kadrolu vasatları ders alabilse keşke

Çevrimiçi 38life

ilk şampiyonlukta dahi hocanın yetersiz olduğunu burada dillendiren birkaç kişi vardık sadece  :bandit:
15/16 sezonunda muhteşem bir Şenol Güneş vardı.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı bordele

Cenk bizim onemli bir degerimizdir, beklentimiz olan bir kardesimiZdir.
Belki cenki 8-10 milyona satacagiz.

Ne verecegi belli olmayan bir oyuncu geldi daha yedigi kebaplari baklavalari sicmadan, cenki oturtursak cocugun sevkini kirabiliriz belki kirilmaz ama bunu hoca daha oyi bilir beraber yasiyorlar.

ZlatAn falan gelse tamam cat diye ilk11 baslat cenk cocuk da bisi diyemez. Alirsin benzemayi cenk oturur agzini acmaz, gomez bile 2-3 hafta oturdu yahu negredo kim daha dun boktu bugun koktu.

Negredo bi ciksin sahaya soyle golleri siralasin, kendini bi gostersin uyum saglasin sonra bakariz cenkin durumuna. Transfer risktir belki negredo hic uymayacak, cenki de kusturursek artik devre arasi vagner lovun pesine dusene kadar tosici oynatiriz santrafor.

Cenk ilk 11 oynatılmaya devam edildikçe şampiyonluk yolundaki en büyük engelimizdir.
Av zamanı

Çevrimdışı underworld

babel   negredo  lens

oğuzhan  medel  atiba

şu opsiyon varken taliscanın ayağına bakmam. cenk+talisca toplam faydasını sadece negredo dan alabilirsin. babel ve lense yapacağı asistler bile taliscayı unutturur
bir farklısını denedik olmuyor   :s20:

ozi-ati-inler  :akuma:
tolgay-ati-ozi   :akuma:

olmuyor olmuyor

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

yine quaresmanın çizgiye bitişik prematüre oyununa laf söyleyemeyip Babel-lens değişikliği lazımdı diyenler olmuş, komik olmuş Babel bilhassa 2. devre devleşti.
tosic 'in olağanüstü oyununu görmek için göze bile gerek yoktu sanırım

Bu iki yorumunda süperdi kesinlikle katılıyorum

Çevrimdışı bordele

Negredo ve Lens'in antremanlarda şov yaptığı haberleri geliyor. Ama Şenol Hocamız nasıl Antalya maçında penaltıdan gol attığı için Cenk'i 85 dk oyunda tuttuysa Kasımpaşa maçında da Lens'i Negredo gibi yedekte başlatır. 4-5 haftada 1 gol atacak diye Cenk'in ilk 11 başlatılmasına dayanamıyorum artık.

Hoş Negredo'dan da hala tam emin değilim ama bizi şampiyonluğa taşıyacak adam Lens, hocamız fazla puan kaybı olmadan yeni oyuncuyu ilk 11 oynatmama inadından vazgeçer inşallah. Fabri'ye formayı taraftar vermişti, umarım Lens ve Negredo'da aynı şey yaşanmak zorunda kalmaz.

3 maçta 1 (pen.)'deyiz henüz. Ha gayret cenk'im...
Av zamanı

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ne oluyoruz ya?????
Şenol Güneş'e sallayanlar mı dersin Oğuzhan'a sallayanlar mı dersin her çeşit sallamışsınız.Tamam müthiş oynamıyoruz lig yeni başladı bi sakin bi bismillah.Yavaş yavaş düzeleceğiz inşallah.Şenol Güneş bende bugün çok kızdım ama öyle şeyler yazılmışki sanki bu adam bizi 2 yıldır şampiyon yapmadı uefada lyona kafa tutmadık.Bu adamın bize çok kattığı şey oldu aynı şekilde bizimde ona.Oğuzhan kötüyken oyunda zevksiz Oğuzhan iyiken oyun iyi çünkü oğuzhan iyiyse biz genelde iyiyiz.Böyle bir adamın yokluğu bizi etkiler hemen satın gitsin falan dememek gerek.Eleştirmek konusunda haklıyız ama yermeyin oyuncuları ve Beşiktaş'ı.

Şenol Güneş'te oyuncularda kendine gelicek yavaş yavaş form tutacaklar.Bu sene yine şampiyonuz  :steamed: :steamed: :steamed:

Çevrimdışı Ayberk

3 maçta pozisyon vermedik kalemizde ama maçtan sonra üzgün olan insanlar var.
ilginç gerçekten, oynumuz daha yukarılara gelecek, zorlu maçlardan 7 puan aldık
üstüne koyup ilerleyeceğiz başka yolu yok
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı caner.eryigit

Şenol hoca en iyi yaptığı şeyi oyuncu idaresini bu sene yapabilecek mi çok merak ediyorum?Çok büyük hayal kırıklığına uğradım bugün çok benim beklediğim Beşiktaş bu değildi malesef.hiç hazır değiliz hiç!

Çevrimdışı bordele

ilk şampiyonlukta dahi hocanın yetersiz olduğunu burada dillendiren birkaç kişi vardık sadece  :bandit:

19. yüzyılda Fransa'daki üniversitelerde okuyan Doğulu öğrencilere ikinci sınıf eğitim verildiğini vurgulamak için değersiz bir diploma verilip üstüne de “şark/doğu için yeterli” anlamına gelen "bon pour l’orient" yazarlarmış. Şenol Hocamın diploması da böyle, Türkiye için iyi.
Av zamanı

Çevrimdışı ardiles

bir farklısını denedik olmuyor   :s20:

ozi-ati-inler  :akuma:
tolgay-ati-ozi   :akuma:

olmuyor olmuyor

önde talisca q7 varken olmaz tabi.

Çevrimiçi 38life

Linç yemekten çok korkuyorum ama ben şuan Talisca yerine Sosa'yı isterdim.  :biggrinking:
Neden linç yiyesin? Ben defalarca söyledim hiç linç yemedim. Yerine göre Talisca yerine göre Sosa kullanırsın. Talisca'nin yedeği yok şuan zaten takımda. Aslında Talisca da 10 numara değil dolayısıyla yedek 10 numarayı bırak takımda 10 numara yok. Sosa alinabiliyorsa dakika düşünmem. Bazı maçlarda Sosa ve Talisca'nin aynı anda sahada olduğunu da görebiliriz. Sosa buna müsait bir oyuncu. Hem böylece frikiklerde topun başına Quaresma geçemez.

Tek handikap 1 yıldır Sosa'nın oynamıyor oluşu. Ne halde olduğunu bilmiyoruz. Ama yine de alınmalı. Bütün sezon Taliscaya bağımlı olmamaliyiz.

Bu arada Talisca için geçici lisans çıkartılmışti. Transfer sezonu bitene kadar mi geçerli bu geçici lisans ? Sorun kesin olarak ne zaman halledilecek?

Çevrimiçi 38life

Rakibin kontrolsüzce ataklara çıktığı dakikalarda bizim kontraya cikan oyuncumuz neden takımın en yavaş oyuncusu olan Oğuzhan ? Takımda bir düzensizlik bir başıboşluk var.

Çevrimdışı cursedofdragon

Kesinlikle kemik ilk 11 i kurmak gerekiyor ve kadro artık bu şekilde kurulmalı milli aradan sonra

.....................Fabri................   

Gökhan.....pepe...... Medel.....adriano

Lens..........Atiba...... Oğuzhan.....babel

..................cenk.........negredo..............

1-anadolu takımlarına bu şekilde çıkılmalı orta saha zayıf düşere katılmıyorum sen orda 2 adamı forvette tutarsan 4 defansı bağlarsın

2-caner pas oyununa uygun bi oyuncu değil derhal adriano asıl mevkisine geçmeli

3-derbilerde ve cl maçlarında ortayı Ozzy Atiba ve medel ile dayanıklı yapacaksın

Eğer ilk yarının sonuna kadar gs ile at başı gidersek veya 2-3 puan gerisinde Bile bitirmek ikinci yarı en az 7-8 puan fark takarız

Tosic çok formda kesilmez.

Halen mi oğuzhan ? Oğuzhan bitmiş.

Ben medel'i mutlaka  oynatırım yanına atiba mı tolgay mı onu düşünürüm.

Bana göre kemik kadro ;

Fabri

Gökhan    Pepe    Tosic    Caner

Tolgay   Medel

Quaresma       Talisca      Lens

Negredo

şu frikiklerde ne olur Quaresma geçmesin topun başına.

Çevrimdışı Egos

Rakibin kontrolsüzce ataklara çıktığı dakikalarda bizim kontraya cikan oyuncumuz neden takımın en yavaş oyuncusu olan Oğuzhan ? Takımda bir düzensizlik bir başıboşluk var.

Çevrimiçi 38life

Etiketler: