Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 340 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224456 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

bu arada çakmak atan birini gözaltına almışlar birde fotosu var çocuk günah keçisi gibi ön plana atılıyor iyi silkeleyecekler herifi belli ki de benim anlamadığım şu şenol hocanın kafasına neredeyse top büyüklüğünde bişey geldi nerede o cisim birileri bi tarafına mı şeetti nerde o cisim???
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bizim yönetimimiz ve başkanımız Bu olaylar karşısında nasıl oluyorda tepki vermiyor? Susuyor ? Yahu daha ne olması gerekiyor ? Başkan dün kalkmış üzücü olaylar oldu istemezdik böyle olmasını felan bunları biliyoruz üzücü olduğunu ama hep te efendi olunarak biyere varılamayacağını idrak etmek lazım Beşiktaş a yapılıyor bunlar bu ve bunun gibi daha neler göreceğiz kim bilir de başkan yine böyle susacak çık savun birşeyler de hep aynı nakarat olmuyor.

Çevrimdışı mylife1903

Yonetim gec kaldi artik hic aciklama falan yapilmasin

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Tolga Oğuzhan Necip hocayı ziyarete gitmişler

Çevrimdışı tangaz

hocanın kafası kırılmışken bu denli sessiz kalmak alttan almak yanlış oldu yangına körükle gideceksin yanan yere bir bidon benzinde sen dökeceksin bu coğrafya bundan anlıyor burası sanki bundesligaymış gibi duruş sergilemek komik oluyor maç kaldığı yerden tarafsız sahada dewam eder bu gidişle sonra 6222 gereği çakmak atan çocuk spor sahalarından men yer en ağır cezayı verdik işte napalım çocugu asalım mı derler ve perde kapanır
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ekrembaser

Abi demokrasi olan ülkelerde açıklama yapılır sen yurtdışından ülkeyi gören izleyen birisin şu ortamda yönetimin açıklama yapabilmesi mümkün mü sence bence de medeniyeti demokrasisi gelişmiş ülkelerde açıklama yapılmalı Türkiye’de bu mümkün mü

Çevrimdışı Librarius

yanlız anermi ozide dalga geçti tosiçe kart çıkarınca onada ver onada ver onada ver diyor :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=12

buldum görüntüyü :D

Maskara soytarı. :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

ekürim boşa demiyor 2 ay sonra seçim var cb feneri karşısına almaz die

Bence Ali Koç un üstüne bırakacaklar. Aziz kazansın istiyor hükümet.

Çevrimdışı Librarius

hımmm sen uyanmaya başlamışsın  :upto:

Hahah abi güzel espiriydi. :D

Çevrimdışı cursedofdragon

2018-2019 sezonu 10 ağustosta başlıyacak.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

2018-2019 sezonu 10 ağustosta başlıyacak.
Yeni transferleri vaktinde kampa zamanında yetiştirmek gerekiyor yeni sezonda takıma uyum süreçleri sistemin oturması dır cartu dur curtu dur 1 ay alıyor nerden baksan.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Öff şu her olaya kumpas muhabbeti de baydı artık. Dünkü olayın kumpasla ne alakası var? Derbi maçlarda sahaya yabancı madde ilk defa mı atılıyor? Biz hiç atmadık mı sanki? Burada Fener'lilerin Caner, Gökhan Gönül, Lens, Quaresma ve Şenol Güneş'e bilenmesinin büyük etkisi var. Bu sene oynanan tüm maçlarda oyun olarak ezmemizin büyük etkisi var. Harcadıkları paralara rağmen şampiyon olamamalarının büyük etkisi var. Tüm bu etkenler sonucunda gerginlerdi ve abarttılar sahaya madde atma işini. İşler de çığırından çıktı.
Olay kumpas olsa herkes söz birliği etmişcesine Şenol Hoca'nın ve Beşiktaş'ın arkasında durmaz mı? Şu an takip ettiğim kadarıyla herkes Beşiktaş'a yükleniyor, tiyatro diyen mi istersin, dikişler sahte diyen mi istersin, beter olsun diyen mi.. Fener taraftarının %80'i oh olsun kafasında, aynı zamana geri dönseler daha beterini yapacak zihniyetteler ne kumpası? Her kelimenin anlamını bozdular yahu! Ne demokrasinin ne özgürlüğün ne kumpasın hiçbir şeyin anlamı kalmadı.
O zaman bundan sonra her maç küfür dahil biz yapmadık bu bir kumpas denilip işin içinden çıkılsın yahu. Kolay mı bu kadar yani? Bi daha hiç bir olaya ceza veremezsin kumpas bahanesine sığınırsan.
Keşke federasyonun olmadığı bir düzen olabilse, direkt UEFA tarafından yönetilse futbol.

Çevrimdışı cursedofdragon

sonunda biz suçlu çıkıcaz diye korkuyorum.

Çevrimiçi sozkul

Abi geçen yazdım ve şaka yapmıyorum. FB camiası kollektif olarak ruh hastası. Psikopatik semptomlar gösteriyorlar. Büyük takım algısı ile içimde bulundukları sefil durum bunları psikolojik olarak tarumar etmiş. Aziz Yıldırım bütün camiayı hasta etmeyi başardı. Aslında Beşiktaşında payı var bu işte. 😂

Bu bir tek fenerbahçe meselesi değil, hem GS de hem Fener taraftarında anlaşılmaz düzeyde bir beşiktaş düşmanlığı var, görmemiş olduğumuzu, şampiyonluk kutlamayı bile bilmediğimizi, ağlak olduğumuzu, kulüp olarak yalancı ve numaracı olduğumuzu, hakemler tarafından sürekli desteklendiğimizi, büyük kulüp olmadığımızı söyleyip duruyorlar. Arada sağlıklı yorum yapabilenleri nerdeyse hiç çıkmıyor. Ya da inanılmaz az.
@ozankarakoc da benzeri biçimde bir arkadaşından yakınmıştı.

Bu kadar büyük bir taraftar topluluklarının toplumsal histeriye benzer biçimde beraber benzeri tavırları göstemelerinin bir açıklaması olmalı. Bu insanlar yanımızda sokağımızda veya en yakın arkadaşımız olarak karşımıza çıkabiliyor, ve bazıları arkadaşımız, hayata bakışını beğeniyoruz o nedenle arkadaş olmuşuz ve paylaşmışız. Peki konu Beşiktaş'a gelince böyle mantıksızlaşıyorlar?

Ben bunun ana nedeninin insanlık tarihinin ilk döneminden kalan bir psikoloji olduğunu düşünmeye başladım, bir zamanlar herkesin ikinci takımı Beşiktaş iken Beşiktaş hep üçüncü oluyordu.  Arada şampiyon olmamıza izin veriliyordu. Yani alanlarına girmiyorduk.
Son 20 yılda yalnızca iki büyük var pompalamasına o kadar inanmışlarki bunu hayatın doğalı olarak görmüşler. Hayatın doğal akışının parçası olan şeylerden biride hakem hatalarının çoğunun Beşiktaş aleyhine olması (bizim lobimiz güçlü ama derlerdi utanmadan)..  Yani doğal hayatında pek hakyemez olan bir FB-GS taraftarı yaşaya yaşaya, hayatın doğal bir süreci olarak Beşiktaş'ın hakkının yenmesine alışmış. Bu iş biraz dengeye gelip hakem hataları eşitlenirse ( ki geçen yıl değil ama bu yıl bizim aleyhimize daha çok hata yapıldı), bu onlara kendilerine bir haksızlık yapılmış gibi geliyor, ve gerçekten inanıyorlar buna.

Şimdi bunlar, bu 20 yıllık sürede alanı paylaşmışlar, bölgedeki bütün ağaçların altına işeyip işaretlemişler, devletin spor kurumlarını tamamen örgütlemişler, arada birbirlerine hırlayıp seyirci çekiyorlar ama o alanı bir üçüncü ile paylaşmaya asla niyetleri yok. Çünkü çok alışmışlar o alana ve orayı çok seviyorlar, biz değil o alana kim girmeye kalksa bize olduğu gibi bir tepki gösterecekler, yani bize mantıksız gelen bu ölçüsüz düşmanlığın altında, hala genlerimizde kalan, alanını korumaya çalışan vahşi hayvan tepkisi var, o nedenle en yakınımızdaki biri bile bu konu açılıca tanınmaz hale gelebiliyor.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

sonunda biz suçlu çıkıcaz diye korkuyorum.
Bu Patavatsızlar dan beklenmiycek şey değil TFF bu Sene yaptıklarıyla verdiği cezalarla Beşiktaş düşmanı olduklarını tasdiklediler.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

RTE'nin kumpas sözünden sonra bu maç kesinlikle tekrar oynanır. Yazın kenara.

Çevrimdışı tangaz

tekrar ama sıfırdan başlamaz kaldığı yerden dewam eder

Çevrimdışı mylife1903

Bu bir tek fenerbahçe meselesi değil, hem GS de hem Fener taraftarında anlaşılmaz düzeyde bir beşiktaş düşmanlığı var, görmemiş olduğumuzu, şampiyonluk kutlamayı bile bilmediğimizi, ağlak olduğumuzu, kulüp olarak yalancı ve numaracı olduğumuzu, hakemler tarafından sürekli desteklendiğimizi, büyük kulüp olmadığımızı söyleyip duruyorlar. Arada sağlıklı yorum yapabilenleri nerdeyse hiç çıkmıyor. Ya da inanılmaz az.
@ozankarakoc da benzeri biçimde bir arkadaşından yakınmıştı.

Bu kadar büyük bir taraftar topluluklarının toplumsal histeriye benzer biçimde beraber benzeri tavırları göstemelerinin bir açıklaması olmalı. Bu insanlar yanımızda sokağımızda veya en yakın arkadaşımız olarak karşımıza çıkabiliyor, ve bazıları arkadaşımız, hayata bakışını beğeniyoruz o nedenle arkadaş olmuşuz ve paylaşmışız. Peki konu Beşiktaş'a gelince böyle mantıksızlaşıyorlar?

Ben bunun ana nedeninin insanlık tarihinin ilk döneminden kalan bir psikoloji olduğunu düşünmeye başladım, bir zamanlar herkesin ikinci takımı Beşiktaş iken Beşiktaş hep üçüncü oluyordu.  Arada şampiyon olmamıza izin veriliyordu. Yani alanlarına girmiyorduk.
Son 20 yılda yalnızca iki büyük var pompalamasına o kadar inanmışlarki bunu hayatın doğalı olarak görmüşler. Hayatın doğal akışının parçası olan şeylerden biride hakem hatalarının çoğunun Beşiktaş aleyhine olması (bizim lobimiz güçlü ama derlerdi utanmadan)..  Yani doğal hayatında pek hakyemez olan bir FB-GS taraftarı yaşaya yaşaya, hayatın doğal bir süreci olarak Beşiktaş'ın hakkının yenmesine alışmış. Bu iş biraz dengeye gelip hakem hataları eşitlenirse ( ki geçen yıl değil ama bu yıl bizim aleyhimize daha çok hata yapıldı), bu onlara kendilerine bir haksızlık yapılmış gibi geliyor, ve gerçekten inanıyorlar buna.

Şimdi bunlar, bu 20 yıllık sürede alanı paylaşmışlar, bölgedeki bütün ağaçların altına işeyip işaretlemişler, devletin spor kurumlarını tamamen örgütlemişler, arada birbirlerine hırlayıp seyirci çekiyorlar ama o alanı bir üçüncü ile paylaşmaya asla niyetleri yok. Çünkü çok alışmışlar o alana ve orayı çok seviyorlar, biz değil o alana kim girmeye kalksa bize olduğu gibi bir tepki gösterecekler, yani bize mantıksız gelen bu ölçüsüz düşmanlığın altında, hala genlerimizde kalan, alanını korumaya çalışan vahşi hayvan tepkisi var, o nedenle en yakınımızdaki biri bile bu konu açılıca tanınmaz hale gelebiliyor.
Aziz denen mahlumat hentbkl federasyonlari secimlerine karisirdi 2000lerde, ozel gorevli bir arkadasim vardi bunu yakaliyor kendisi de hentbol oynuyordu zaten 1. Ligde
Lan diyor senin takimin yok hentbola karisma diyor
Bu da cevap veriyor
Ileride belki kuracam ne biliyon diye
Bunlar bu mantiktaki tek hucreliler

Lan benim psikolocim bozuldu
Cok dogru zamanda sirt cantami toplamisim ben, holigan olmasaydim daha mutlu olurdum simdilerde

Allah belanizi versin lan ulkenin damina koydunuz bacayi onu birak siporunda damina hiyar dogradiniz, pis herifler.
Iki tane adam gebermeden ulke duzelmez diyordum bunlar geberse de bi boh olmaz. Insanlar kafayi yemis acik hava timarhanesi olmus ulke.
Mutlu bir tane insan yok konustugum.

Allah sabir versin sizlere

Çevrimdışı mylife1903

Secim oncesi oyle birsey yaparsa besiktas camiasi sandikta hesap keser

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ne kesiyosun abi? Portakal mı , Elma mı?
Hiçbirsey olmaz, kaldıgı yerden oynatırlar ve biz kendimizi yırtığımızla kalırız.
Yönetim daha bir acıklama yapmadı . Çarşambaya kadar ortalık durulur ve kapanır gider olay.

Çevrimiçi Necmi

Bu sefer kumpas muhtemelen Ali Koç'un üstüne kalacak
zaten plan o ihaleyi ona yıkmak büyük ihtimal.

Çevrimdışı mylife1903

Ne kesiyosun abi? Portakal mı , Elma mı?
Hiçbirsey olmaz, kaldıgı yerden oynatırlar ve biz kendimizi yırtığımızla kalırız.
Yönetim daha bir acıklama yapmadı . Çarşambaya kadar ortalık durulur ve kapanır gider olay.
Oyle olmuyor besiktaslilik biraz
Baskadir
Simdi nasil soylesem koyu cehapeli bir besiktasli olsun mesela
Boyle olaylardan sonra baskan cikip secimlerde protesto ediyoruz dese adamin besiktasi partisinden once gelir.
Belki kendimden yargiliyorumdur ama besiktaslilar oyle fbli gsli yalakalara benzemez

Once besiktas ulan

Çevrimiçi Necmi

adamlar feneri ve Beşiktaşı şikeyle suçladılar sandıkta oylarını arttırdılar.
ne hesabı kesiyorsun oy veren tuttuğu takımı değiştirir. Yeterki reis istesin. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Oyle olmuyor besiktaslilik biraz
Baskadir
Simdi nasil soylesem koyu cehapeli bir besiktasli olsun mesela
Boyle olaylardan sonra baskan cikip secimlerde protesto ediyoruz dese adamin besiktasi partisinden once gelir.
Belki kendimden yargiliyorumdur ama besiktaslilar oyle fbli gsli yalakalara benzemez

Once besiktas ulan
chp liler öyledirde onlar pek öyle değil.

Çevrimiçi underworld

Azize veya fb ye operasyon olsun olmasın o stadda olan her şeyden fb sorumludur.
Bunun da neticesi 0-3 tür.

Burda ortalığı çorba yapıp takımı bozmadan yönetim tff ile işi yürütmeli.
İkinci hususta sosyal ortamdan " azize karşı seçim operasyon yapıldı" argümanı üzerinden vurmalıyız.

Aziz bu konuyu seçim malzemesi olarak çok iyi kullanacak hatta hükmen mağlup olması daha çok işine gelecektir.

Azizciler  vs koçcular fayt başlasın deyip birbirlerine vurdutturalım.

Etiketler: