Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 350 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5220018 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Ve Cumhurbaşkanı olaya dahil oldu ve az önce canlı yayında bu olayların kumpas olduğunu söyledi...yine mağdur olan onlar hay Allahım yarabbim aklıma mukayyet ol...

ekürim boşa demiyor 2 ay sonra seçim var cb feneri karşısına almaz die
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kartal190321

futbolcularımız  gerginlikten uzaktı sakinliklerini korudular, ama hakemide rencide ettiler, özelikle  caner  korner pozisyonunda, oguzhanda  kartın elinde geziyorsun herkese göster  imasında bulundu, tolga ve mustafa da  kulübede  iyi idare  etti   helal olsun mustafaya iyi durdu seyircilerinin karşısında  :claps:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı ekrembaser

Ve Cumhurbaşkanı olaya dahil oldu ve az önce canlı yayında bu olayların kumpas olduğunu söyledi...yine mağdur olan onlar hay Allahım yarabbim aklıma mukayyet ol...

Bu sefer kumpas muhtemelen Ali Koç'un üstüne kalacak

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu olayları organize eden birileri var diyor.evet var fb yönetimi olabilir mi?tünelde ki adamları ben mi soktum oraya?alalen ceza veremezsiniz Beşiktaş hükmen mağlup de fb mağdur oldu derdi bitsin gitsin!

Çevrimdışı Alper1903

Kumpas falan anlamam ben, zamaninda bizim macta nasil gs'ye hukmen verdilerse bize de verecekler. Hem o zaman kumpasin allahi vardi.

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş artık o eski Beşiktaş değil. Bu gerzekler uyanamadı halen. :D
hımmm sen uyanmaya başlamışsın  :upto:

Çevrimdışı caner.eryigit

Başbakan Binali Yıldırım: "Şenol Güneş'e yapılanlar kabul edilemez. Şiddetle futbol olmaz. Bu tip olaylar provokasyonla gerçekleşir."
Devletin en üst kademesi bunlar!
Şaka gibi resmen yönlendirme yapıyorlar.

Çevrimiçi Necmi

dün gece yaşanılanlar aziz ve yönetiminin  planlı harekatıydı,  bir kaç yerde okudum   bizzat maça giden fb taraftarları yazmış  doğru dürüst aranmamışlar bile maça girerken, amaç ortamı germek hem kupada ilerlemek hem de  beşiktaşlı bir kaç futbolcuyu tahrik edip attırmaktı, olası ligde kaybetmemizi sağlamak  üstümüzde  ligi bitirmek, başkanlık aseçiminde avantaj elde etmekti, planları ellerinde patladı  şenol hocanın hastaneye gitmesi   hakemin mecbur maçı tatil etmesi  planlanmamıştı, yaptıkları açıklamalar o yüzden  kendilerini aklamaya  çalışıyorlar, asavcı sormazmı  o çakmaklar bozuk paralar  onca metal aletler  nasıl girdi içeriye diye, herşey ortaya çıkacak,  hükmen  maglup olacaklar saha kapama  para  ve gelecek sene kupaya katılamama cezası alacaklar  oturacaklar yerine,

böyle bir ortamda  az hasarla  çıktık maç tatil olmasaydı  yorgunluk  olası kırmızı kartlar çıkacaktı, hocamız için oynarlar malatyayı dagıtırız, ama fb  bu psikolojiyle antalyayı zor yener  kupa gitti  ligde gidecek  bizimle uğraşmanın bedelini 2 senedir ödüyorlar   bu senede ödeyecekler :halay:
birde üstüne antalyaya puan kaybederlerse kaymaklı kadayıf olur

Çevrimdışı cursedofdragon

Başbakan Binali Yıldırım: "Şenol Güneş'e yapılanlar kabul edilemez. Şiddetle futbol olmaz. Bu tip olaylar provokasyonla gerçekleşir."

tamam hükmen biz mağlup sayılırız artık.

Feneri aklamaya başladılar.

Çevrimdışı kartal190321

aziz karşısında  rakip istemiyor  bir şekilde dün gece yaşanılarları  ali koca  baglayacaklar  bir  dokunmadıkları  koç ailesi kalmıştı, onlarıda bu şekilde pasifize edecekler, ligde yapamazlardı ligi riske atamadılar  kupada  yaptılar kupa önemsiz  bir de karşılarında Beşiktaş olunca oyunu sahnelediler  artık bu ülkede olumsuz ne yaşanılırsa  bahane hazır  kumpas fetö  organize olay  :akuma:

Çevrimiçi Necmi

Eğer futbolcularda bizim kafadaysa işimiz iş. Malatya deyip geçmemek lazım. Rehavet sezinliyorum.Puan kaybı demek şampiyonluğa havlu atmak demek. 5 maçın üzerinde seri yapmışlığımız yok. Aman !!!
ne 5 i bu sene 4 maçlık serimiz bile yok :bandit:
yok geçmiş diyorsan o rekor bizde sanırım

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ulan maç başladı
-Beşiktaş top oynuyor fenerbahçe izliyor
-Babel nizami gol atıyor Hakem iptal ediyor Beşiktaş sakin şekilde yine top oynuyor fenerbahçe izliyor
-Pepe kırmızı kart yiyor 10 kişi kalıyoruz yine top oynuyoruz fenerbahçe izliyor
-2inci yarı başlıyor 10 kişi Beşiktaş defansı öne çıkarmış yine hücum oynuyor yine top oynuyor fenerbahçe yine izliyor

İşte Fenerbahçe taraftarı bu yüzden çıldırıyor bu yüzden tahrik oluyor aslında onları kendi takımları tahrik ediyor 10 kişi kalmış deplasmanda oynayan Beşiktaş’a bile elinebileceğini görüyorlar sahada, kendi takımlarından,hocasından ve başkanlarından bıkmış durumdalar Çünkü eskisi gibi değil karşılarında kendisinden 2-3 gömlek üstün bir komple takım var ve sağlıklı bir futbol koşullarında sabaha kadar oynansa Beşiktaş’ın kalitesi ve hocası çok ağır basacak bunların bilincindeler ama bunları itiraf edebilecek fenerbahçe taraftarı yok yalansa yalan desinler

Ulan 10 kişi kalan biz
Golü verilmeyen biz
Maç 0-0 bitse elenecek olan biz Deplasmanda oynayan biz
Ama tahrik olan bunlar hassiktir lan derler adama dört defa yabancı madde atıp maçı durdurdular misafir takımın hocasının kafasını yarıp 5 dikiş atılmasına sebep oldular Maçın anasını aglattilar bir de utanmadan şenol hoca bizi tahrik ediyor diyorlar

Aykut sünepesi her maçtan sonra Beşiktaşa laf attı alakasız maçlarda bile hep Beşiktaş hakkında konuştu daha geçen ay 3-1 yendiğimiz maçta bile ofsayttan gol atmalarına rağmen taçımızı vermediler dedi o zaman bizim Aykut’u vodafone Park’ta ...... lazımdı biz niye tahrik olmadık ?

Van persinin Dil çıkarmasına tosiçi attırıp Tiyatro oynamasına biz niye tahrik olmadık , bir de tişört bastırdılar dil çıkarmasına ya bunlara ne desek boş her zamanki kumpas ve tiyatroları ama bu sefer onları kendi silahlarıyla vurduk bu oyunu başlarına yıktık ve turu aldık bunu hak ettiler

Bu sene fenerbahçe ile 4 maç yapmışız ve çıkan faturaya bak

-Bize gösterilen 5 kırmızı kart   

-1 Negredo 1 babelin ofsayt gerekçesiyle sayılmamış 2 tane nizami gol

-Rakibe verilen 2 penaltı

-Rakibe verilen 73 cm ofsayt gol

Bunlar hakkında daha yazacak çok şey varda neyse.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

geçen binalinn bir vidyosunu gördüm tahtaya "sevğili ogrenciler basarilar dılerim iyi tatıller" gibi  bir mesaj yazıyordu sınıfın birinde akıllı tahtaya yazım ve imla hatalarını 3 öğretmen 4 dk içinde güçlükle düzeltmesini sağlamışlardı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu sefer kumpas muhtemelen Ali Koç'un üstüne kalacak
Evet, dün de söyledim.

Aziz bu işi yeniden seçilmek için kullanacak.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ekrembaser

Evet, dün de söyledim.

Aziz bu işi yeniden seçilmek için kullanacak.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vallaha fetöye bağlarlarsa yaklaşık 1000 kişiyi içeri almaları lazım stadlarının güvenlik müdürleri de dahil o yüzden olay direk Ali Koç'a bağlanacak

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Fenerbahçe yine açıklama yapmış. "Olayda en büyük mağdur biziz, peşini bırakmayacağız." vay vay vay her seferinde yeni seviyelere çıkabiliyorlar.
Tuttular zaten. İsteselerde bırakamazlar zaten şeyini yani peşini :)

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kartal190321

söz  artık futbolcu kardeşlerimizde   yapılanları görüyorlar   Beşiktaşa karşı  yapılan düşmanlıklar ortada tff mhk tahkim hakemler basın çirkef takımlar hepsi birleşmiş Beşiktaşımızı şampiyon yapmamak için çırpınıyorlar 5 maç kaldı  Şenol hocamıza yapılan terbiyesizlik için kanınızı terinizi son damlasına kadar akıtın sahada,  kalan 5 maçı alıp her yere ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ yazdırın, top sizde  taktik bitti  onur mücadelesi başladı  :bandit:

Çevrimdışı caner.eryigit

geçen binalinn bir vidyosunu gördüm tahtaya "sevğili ogrenciler basarilar dılerim iyi tatıller" gibi  bir mesaj yazıyordu sınıfın birinde akıllı tahtaya yazım ve imla hatalarını 3 öğretmen 4 dk içinde güçlükle düzeltmesini sağlamışlardı.
Abi işi farklı yerlere çekmeye çalışıyorlar dı ve bu açıklamalardan snr başardılar.bu ülkede Cumhurbaşkanına rağmen bu adamlar nasıl karar verecek resmen aman haaa dedi.artı Tolga bu yanlışa düşmemeliydi diyorsun Reis-i Cumhur aynı yorumları volkan ve emre içinde bir iki kelam et de samimiyetini görelim.bir parantez de biz neden bu kadar sessiz kalıyoruz anlayamıyorum?adamlar hertürlü pisliği yaptılar ve yine mağdur onlar...

Çevrimdışı kyiv

ne 5 i bu sene 4 maçlık serimiz bile yok :bandit:
yok geçmiş diyorsan o rekor bizde sanırım

Şenol Güneş ile 5 üzeri yok. :alala: galiba....

Çevrimdışı cursedofdragon

bu karar niye çarşamba günü açıklanacak ?

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Futbolumuzla fenerbahçe yi darma duman ettik kendi taraftarları bile ilk yarı bitiminde onları futbolumuzla üstelik10 kişiyle nasıl ezdiğimizden söz ediyorlar.

Çevrimdışı caner.eryigit

Olay sonunda Şenol hocam ile Biz kulüp olarak özür dilemeye kadar gider.Allahım sen sabır ver...

Çevrimdışı tangaz

Abi işi farklı yerlere çekmeye çalışıyorlar dı ve bu açıklamalardan snr başardılar.bu ülkede Cumhurbaşkanına rağmen bu adamlar nasıl karar verecek resmen aman haaa dedi.artı Tolga bu yanlışa düşmemeliydi diyorsun Reis-i Cumhur aynı yorumları volkan ve emre içinde bir iki kelam et de samimiyetini görelim.bir parantez de biz neden bu kadar sessiz kalıyoruz anlayamıyorum?adamlar hertürlü pisliği yaptılar ve yine mağdur onlar...

101. yılımızın devre arası cb o zamanlar bb idi m.a.şahin die de bir spor bakanı vardı rte ye şampiyon kim olur die sormuşlardı o da fb demişti gazeteciler o zamanlar iyi kötü soru sorabiliyorlardı "nasıl yani arada 11 puan fark var nasıl olacak" die sormuştu rte gülüp gitmişti ardından bu m.a.şahine "siz ne diyorsunuz" die sormuştu gazeteci o da "başbakanımız ne diyorsa o dur" demişti. 

Çevrimdışı Librarius

ünlü kişler sosyal medya hesapalrından gerek cevanı vermeli sarışın mossada

Bu alçak kadın Van depreminde aşağılıkça yorumlar yaptığında zihniyetinde ki çürümeyi göstermişti zaten.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Eğer bu ihale bize kalırsa hükmen mağlup , yada maç devam ederse çok pis küfür ederim. Gelecek seneki maça cıkarmam bu veled-i zinaları.

Herseyi yap yap sonra zeytinyağı gibi üste cık ..

Etiketler: