Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 349 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224031 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Azize veya fb ye operasyon olsun olmasın o stadda olan her şeyden fb sorumludur.
Bunun da neticesi 0-3 tür.

Burda ortalığı çorba yapıp takımı bozmadan yönetim tff ile işi yürütmeli.
İkinci hususta sosyal ortamdan " azize karşı seçim operasyon yapıldı" argümanı üzerinden vurmalıyız.

Aziz bu konuyu seçim malzemesi olarak çok iyi kullanacak hatta hükmen mağlup olması daha çok işine gelecektir.

Azizciler  vs koçcular fayt başlasın deyip birbirlerine vurdutturalım.

bizim 3-0 hükmeni versinlerde kendileri ne yapıyorlarsa yapsınlar :D

hatta azizin devam etmesi bizim işimize gelir :D  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

adamlar feneri ve Beşiktaşı şikeyle suçladılar sandıkta oylarını arttırdılar.
ne hesabı kesiyorsun oy veren tuttuğu takımı değiştirir. Yeterki reis istesin. :bandit:
Yuh o halde ohalde

Çevrimiçi Necmi

Şenol Güneş ile 5 üzeri yok. :alala: galiba....
Benim ölçüm kişiler değil Beşiktaşdır.
Beşiktaş kazanır Beşiktaş kaybeder Beşiktaş rekor kırar.

Çevrimdışı mylife1903

Arkadas detaylara bak

Quaresmanin anahtari gorevliye verdigi kareyi izleyin
Pepe oraya gelmis yardimci hakem pepeye posta koyuyor, go go go diyor
Ulan sen kimsin lan ariza, belki korner atarken pepe topu durduracak quaresma vuracak
Olaya bak ya

Sana ne lan, illa kufur ettirecek kendisine ya, tekrar gordum kafam atti hangisine hangi kufuru kufurleyecegini sasiriuor insan bu kufur ettikleriminin ya

Pepe lan o

Çevrimdışı mylife1903

Goksel baskan konusuyor asporda
Bu aspor cumhurbaskaninin resmi yayin organi mi oluyor?

Moderator habire cb boyle dedi, soyle dedi diye habire soruyor
Goksel baskan da ilginc cb ile konustum boylw diyor soylw diyor

Simdi moderator tolga zenginw giydiriyor olaya bah

Lan serrefsizler iki kufur edildi diye milli takimi birakip giden volkana laf etmediniz
Bu cofte standart delirtiyor haaa

Çevrimiçi underworld

bizim 3-0 hükmeni versinlerde kendileri ne yapıyorlarsa yapsınlar :D

hatta azizin devam etmesi bizim işimize gelir :D  :evillol:
İşte o yüzden bu noktadan vurmalıyız

Goksel baskan konusuyor asporda
Bu aspor cumhurbaskaninin resmi yayin organi mi oluyor?

Moderator habire cb boyle dedi, soyle dedi diye habire soruyor
Goksel baskan da ilginc cb ile konustum boylw diyor soylw diyor

Simdi moderator tolga zenginw giydiriyor olaya bah

Lan serrefsizler iki kufur edildi diye milli takimi birakip giden volkana laf etmediniz
Bu cofte standart delirtiyor haaa

bende izliyorum IQ seviyem düştü kapattım :D  :evillol:

Çevrimdışı yoruk

Secim oncesi oyle birsey yaparsa besiktas camiasi sandikta hesap keser

Hiç birşey olmaz.Oy verenler malum..Aç kalıyorlar yine oylar toplanıyor maç gitmiş falan çok mu ? Koymaz yani.Umurlarında olmaz.Neyse o konulara girmeyeyim çok doluyum

Çevrimdışı Librarius

tekrar ama sıfırdan başlamaz kaldığı yerden dewam eder

Alakası yok. Bu görüşü dill dillendirmeyin bile. FB saha kapatma cezasından yırtar biraz. Turu biz atladık bitti bu iş. Rahat olun.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Bu bir tek fenerbahçe meselesi değil, hem GS de hem Fener taraftarında anlaşılmaz düzeyde bir beşiktaş düşmanlığı var, görmemiş olduğumuzu, şampiyonluk kutlamayı bile bilmediğimizi, ağlak olduğumuzu, kulüp olarak yalancı ve numaracı olduğumuzu, hakemler tarafından sürekli desteklendiğimizi, büyük kulüp olmadığımızı söyleyip duruyorlar. Arada sağlıklı yorum yapabilenleri nerdeyse hiç çıkmıyor. Ya da inanılmaz az.
@ozankarakoc da benzeri biçimde bir arkadaşından yakınmıştı.

Bu kadar büyük bir taraftar topluluklarının toplumsal histeriye benzer biçimde beraber benzeri tavırları göstemelerinin bir açıklaması olmalı. Bu insanlar yanımızda sokağımızda veya en yakın arkadaşımız olarak karşımıza çıkabiliyor, ve bazıları arkadaşımız, hayata bakışını beğeniyoruz o nedenle arkadaş olmuşuz ve paylaşmışız. Peki konu Beşiktaş'a gelince böyle mantıksızlaşıyorlar?

Ben bunun ana nedeninin insanlık tarihinin ilk döneminden kalan bir psikoloji olduğunu düşünmeye başladım, bir zamanlar herkesin ikinci takımı Beşiktaş iken Beşiktaş hep üçüncü oluyordu.  Arada şampiyon olmamıza izin veriliyordu. Yani alanlarına girmiyorduk.
Son 20 yılda yalnızca iki büyük var pompalamasına o kadar inanmışlarki bunu hayatın doğalı olarak görmüşler. Hayatın doğal akışının parçası olan şeylerden biride hakem hatalarının çoğunun Beşiktaş aleyhine olması (bizim lobimiz güçlü ama derlerdi utanmadan)..  Yani doğal hayatında pek hakyemez olan bir FB-GS taraftarı yaşaya yaşaya, hayatın doğal bir süreci olarak Beşiktaş'ın hakkının yenmesine alışmış. Bu iş biraz dengeye gelip hakem hataları eşitlenirse ( ki geçen yıl değil ama bu yıl bizim aleyhimize daha çok hata yapıldı), bu onlara kendilerine bir haksızlık yapılmış gibi geliyor, ve gerçekten inanıyorlar buna.

Şimdi bunlar, bu 20 yıllık sürede alanı paylaşmışlar, bölgedeki bütün ağaçların altına işeyip işaretlemişler, devletin spor kurumlarını tamamen örgütlemişler, arada birbirlerine hırlayıp seyirci çekiyorlar ama o alanı bir üçüncü ile paylaşmaya asla niyetleri yok. Çünkü çok alışmışlar o alana ve orayı çok seviyorlar, biz değil o alana kim girmeye kalksa bize olduğu gibi bir tepki gösterecekler, yani bize mantıksız gelen bu ölçüsüz düşmanlığın altında, hala genlerimizde kalan, alanını korumaya çalışan vahşi hayvan tepkisi var, o nedenle en yakınımızdaki biri bile bu konu açılıca tanınmaz hale gelebiliyor.

Çok güzel özetlemişsin abi. Eline sağlık.

Çevrimdışı yoruk

Tolga Oğuzhan Necip hocayı ziyarete gitmişler

Hoca evde Beşiktaş giyiniyor yine  :evillol: Denk mi geldi ki ?  Durun bir giyineyim de çekilelim muhabeti olmuştur  :D

Çevrimdışı mylife1903

bende izliyorum IQ seviyem düştü kapattım :D  :evillol:
Olayi ne bu kanalin ya
Acayip ilginc

Çevrimdışı Librarius

Ne kesiyosun abi? Portakal mı , Elma mı?
Hiçbirsey olmaz, kaldıgı yerden oynatırlar ve biz kendimizi yırtığımızla kalırız.
Yönetim daha bir acıklama yapmadı . Çarşambaya kadar ortalık durulur ve kapanır gider olay.

Bence başkana konuşma diye uyarı gelmiş gibi. Sanırım merak etme maç sizin lehinize tescil edilecek, ortalığı daha fazla germeyin denmiştir.

Hoca evde Beşiktaş giyiniyor yine  :evillol: Denk mi geldi ki ?  Durun bir giyineyim de çekilelim muhabeti olmuştur  :D

ne demek istedin anlayamadım ben  :alala:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bence başkana konuşma diye uyarı gelmiş gibi. Sanırım merak etme maç sizin lehinize tescil edilecek, ortalığı daha fazla germeyin denmiştir.

Abi burdan dönerse olay bize bunun önünü alamazlar zaten. Çarşambayı bekliyoruz dört gözle.

2024 varya ondan demiş olabilirler.

Göksel gümüşdağ bile fazla dillendirmememek lazım dedi önümüzde 2024 var dedi.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

ne demek istedin anlayamadım ben  :alala:

Senol Hoca evde bile bizim t-shirt'i giymiş onu diyor

Abi burdan dönerse olay bize bunun önünü alamazlar zaten. Çarşambayı bekliyoruz dört gözle.

neden çarşambaya kadar bekleniyor ben onu anlamadım sadece  :alala:

Fenerin lig maçı var etki etmesin diye mi kararlar acaba  :alala:

Senol Hoca evde bile bizim t-shirt'i giymiş onu diyor

giyinmesi normal zaten.

"Durun bir giyineyim de çekilelim muhabeti olmuştur " bunu anlamadım  :alala:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

neden çarşambaya kadar bekleniyor ben onu anlamadım sadece  :alala:

Fenerin lig maçı var etki etmesin diye mi kararlar acaba  :alala:

Büyük ihtimal onu ve kac mac saha kapama onu düşünüyorlar. Dediğin gibi bizim 3-0'ı versinler de gerisi umrumuzda değil.
Bu mağlubiyet yeter bu kanı bozuklara.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

giyinmesi normal zaten.

"Durun bir giyineyim de çekilelim muhabeti olmuştur " bunu anlamadım  :alala:

Yahu ev icabı insan donla, pijama ile geziyor ondan demiştir'i kastetmiş olabilir

Çevrimdışı Librarius

Rahat olun. Turu geçtik biz. Yapılan açıklamalar Aziz Yıldırım’ı kurtarma operasyonu. Hiçkimse bu maçı kaldığı yerden oynatamaz. Bitti o iş. Şimdi bırakalım bu meseleyi de Malatya maçın odaklanalım.

Yahu ev icabı insan donla, pijama ile geziyor ondan demiştir'i kastetmiş olabilir

hmm  :alala:

Etiketler: