Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283820 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

Öyle ama

Bu kadar iyi ve net penaltı atamiyordu önceden

Kendini bu kadar gelistirmesi kendi çabasının yanında Önünde Mario Gomez ve Demba Ba gibi forvetler olması

Hepsinden bir şeyler öğrendi
Cenk'in çalışmasına değil itirazım ama Ba ile ilgisi yok tekniğinin bu tabii benim görüşüm  :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yaw ben ne diyorum sen ne diyorsun
Talisca değil mi bu ın frikikçisi ? Yoksa ozaman Talisca her frikikte topun başına geçtiğinde Quaresma niye geçiyor o topun başına ? Bu takımda frikikleri kimin attığı belli e ne diye Bu adam geçiyor ? Anlamadan yorum yapmamak lazım bi ara taraftar isyan etmedimi Quaresma frikikte topun başına geçmesin diye bunları görmedinmi de şimdi böyle konuşuyorsun
Bize penaltı diyoruz sen frikik diyorsun :alala:

Talisca hiçbir zaman Penaltıcımiz olmadı

Takımın 1.ci penaltıcisi Cenk , 2.ci penalticisi da Quaresmaydi , Quaresma hiçbir zaman Penaltılara salça olmadı ama Oğuzhan salca oldu mesela

Hatta Qusresma Oğuzhanın yanına gidip neden topu alıyorsun Penaltıcımiz Cenk diye isyan etti ama Ozi topu vermedi ve yanlış hatirlamiyorsam penaltıyı da kaçırdı

Quaresmanin frikiklere salça olmasına hepimiz tepki gosterdik zaten
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2018, 21:37:01 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı FedericoGiunti

Talisca değil mi bu takmın frikikçisi ? Düzensizlik oksa ozaman Talisca her frikikte topun başına geçtiğinde Quaresma niye geçiyor o topun başına ? Bu takımda frikikleri kimin attığı belli e ne diye Bu adam geçiyor ? Anlamadan yorum yapmamak lazım bi ara taraftar isyan etmedimi Quaresma frikikte topun başına geçmesin diye bunları görmedinmi de şimdi böyle konuşuyorsun
Sinir oluyorum taliscanın yanına gittiğinde.  Bırak arkadaş bırak taliscaya.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı savaş altay

Mantıklı. Dembaba kaleciyi bekliyordu. Bundan dolayı kaçırrma ihtimali çok azdı. Cenkte o yoktu.
Cenk köşeyi seçip haydı çıkar diyordu doğru. Ba belirsizdi  :tabe:

Çevrimdışı savaş altay

:bandit:

Hayır zebani gibi bekliyor birde başında Çocuk istim ustünde atıyor frikiği

Resmen psikolojik baskı uyguluyor çocuğa

Ama bazen dikkat ediyorum sanki rakip kaleci ve barajı yanıltmak için aynı anda geliyorlar topun üstüne ve son anda Q7 çekilip Talisca vuruyor

Aralarında konuşuyorlardır mutlaka abi

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Kimin ağzına laf vereceğiz, herifler Avrupa kupası'nda Eylül ayını bile göremediler. Diğeri ise Avrupa kupalarında rotasyon yaptı.

Söyleyecek tek sözleri bile yok.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dışarıdan baktığın zaman sürekli maç takviminden şikayet eder bi görüntü çiziyoruz. Zaten ertelenmeyecek. Bari lafını etmeyelim. Ayrıca bu kadar geniş kadroyu haftada 1 maç yapalım diye mi kurduk? Sezon başında ikinci 11imiz bile şampiyon olur diyorduk. Şimdi kupa maçına bile as kadro mu çıkacağız? Eğer Avrupa standartlarında bir takım olacaksak 3-4 günde 1 maç temposu çok normal. Şikayet edip ağızlarına laf vermeye gerek yok.

Hayır zebani gibi bekliyor birde başında Çocuk istim ustünde atıyor frikiği

Resmen psikolojik baskı uyguluyor çocuğa

Ama bazen dikkat ediyorum sanki rakip kaleci ve barajı yanıltmak için aynı anda geliyorlar topun üstüne ve son anda Q7 çekilip Talisca vuruyor

Aralarında konuşuyorlardır mutlaka abi
Dediğin doğru konuştukları zaten kameraya yansıyor. Son zamanlarda zaten eskisi gibi değil. Herhalde uyarı aldı.
BEŞİKTAŞK

Talisca değil mi bu takmın frikikçisi ? Düzensizlik yoksa ozaman Talisca her frikikte topun başına geçtiğinde Quaresma niye geçiyor o topun başına ? Bu takımda frikikleri kimin attığı belli e ne diye Bu adam geçiyor ? Anlamadan yorum yapmamak lazım bi ara taraftar isyan etmedimi Quaresma frikikte topun başına geçmesin diye bunları görmedinmi de şimdi böyle konuşuyorsun
Konuyu aldın bir anda Penaltıdan frikige getirdin çok güzel kiviriyorsun

Quaresma hiçbir zaman Cenk sahadayken penaltıya salca olmadı , Cenk sahada yokken o kullandı çünkü tabelada öyle yazıyordu

Frikiklere bişey diyemem orada herkes haklı bende kiziyorum topun başına gelmesine ama orada da bir plan vardır mutlaka öyle kafasına göre vuramaz Hoca demekki dönüşümlü olarak kullanın yada hanginiz iyi hissediyorsanız vurun demiş olabilir bunu bilemeyiz ama Talisca varken Onun kullanmasına kesinlikle karşıyım zaten iyi Frikik atamiyor

Çevrimdışı savaş altay

beyler moda girin Lütfen biz böyle alışkınız  :bandit:
Tüyler dikenn  :)

Dışarıdan baktığın zaman sürekli maç takviminden şikayet eder bi görüntü çiziyoruz. Zaten ertelenmeyecek. Bari lafını etmeyelim. Ayrıca bu kadar geniş kadroyu haftada 1 maç yapalım diye mi kurduk? Sezon başında ikinci 11imiz bile şampiyon olur diyorduk. Şimdi kupa maçına bile as kadro mu çıkacağız? Eğer Avrupa standartlarında bir takım olacaksak 3-4 günde 1 maç temposu çok normal. Şikayet edip ağızlarına laf vermeye gerek yok.
İstemekte ne sakınca var ki? Biz isteyelim onlar yine vermesin. Bu han garip yatağı. Biz aynı han’ın misafirleriyiz. Garibiz. Ama garipliğimiz acizlik olarak düşünülmesin lütfen. İyi manada söylüyorum bunu efendilik gibi. Dayımız olmadı hiç. Rahmetlinin dediği gibi kimsenin adamı olmadık, dayımızda olmadı.Bu hep böyle oldu. En çok bize haksızlık yapılmadı mı? Varsın yine yapılsın Okyar ağabeyin dediği gibi hakemleri de tffyide üst üste koymalıyız. Biz isteyelim vermesinler, bakalım başkaları tehir istediğinde g.tler bir kez daha ortaya  çıksın en azından. Biz hakkımızı arayalım.
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2018, 21:50:20 FedericoGiunti ]
BEŞİKTAŞK

Dediğin doğru konuştukları zaten kameraya yansıyor. Son zamanlarda zaten eskisi gibi değil. Herhalde uyarı aldı.
Abi bunlar maçtan önce devre arasında zaten konuşuluyordur öyle kimse kafasına göre topun başına gelip vuramaz topa mutlaka bir plan vardır

Mesela kaleye göre sol taraf Açı anlamında Taliscaya zor çok falsolu bir vuruş çıkarması gerekir oradan sağ ayaklı adam daha iyi vurur

Diğer konu dediğim gibi kaleciyi ve barajı yanıltmak için aynı anda topun üzerine geliyorlar bu bir taktik aslında

Hoca soyunma odasında hanginiz iyi hissdiyorsaniz o vursun demiş olabilir , bu alanda Q7 ve Taliscaya özgürlük vermiş zaten orası belli direkt ikisi geliyor çünkü topun başına , başka gelen var mı ? Yok

Kaleci Talisca dan frikik beklerken bir anda Quaresma vuruyor bu bir taktikdir kaleci ters ayakta yakalanabilir top beklemediği köşeye gidebilir

İçeride ve sahada neler konusuluyor bunu bilemeyiz

Mesela Caner oyundaysa ve Talisca da sahada yoksa frikiği kesinlikle Canerin kullanmasını isterim ama Quaresma topu hayatta vermez çünkü frikikte de Talisca dan sonra 2.ci sırada

Tamam Egoist bir adam ama kurallara da uyuyor şimdi

Bugüne kadar bir kez bile Cenk sahadayken penaltıya salca olmadı Topu alıp kendı eliyle Cenke teslim ediyordu

Bazıları Şenol hocayı sıradan  ve küçük antrenör sanıyor galiba

Kafasına göre vuruyormus , Hadi oradan !
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2018, 21:58:12 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Konuyu aldın bir anda Penaltıdan frikige getirdin çok güzel kiviriyorsun

Quaresma hiçbir zaman Cenk sahadayken penaltıya salca olmadı , Cenk sahada yokken o kullandı çünkü tabelada öyle yazıyordu

Frikiklere bişey diyemem orada herkes haklı bende kiziyorum topun başına gelmesine ama orada da bir plan vardır mutlaka öyle kafasına göre vuramaz Hoca demekki dönüşümlü olarak kullanın yada hanginiz iyi hissediyorsanız vurun demiş olabilir bunu bilemeyiz ama Talisca varken Onun kullanmasına kesinlikle karşıyım zaten iyi Frikik atamiyor
Kıvırma felan yok ortada Dönüşümlü diye bişey yok kendini iyi hissediyorsa diyorsun kendini iyi hissetmekle ne alakası var ? kendini iyi hissetmeyen adamın sahada işi ne yunus ? az mantıklı konuş Hoca hem ruhen hem bedenen kendisini iyi hissetmeyen adamı zaten oynatmaz bırak penaltı frikik atmayı oynatmaz yani o ayrı bişey sen onu karıştırma
Ben ilk başta hem frikik hem penaltı dan bahsettim sadece penaltı konusuna değinmedim ayrıca ikisini bir söyledim sen o penaltı 2 puana maal oldu dedin bende senin bu deyimini tasdikledim.

Evet Şu saatten sonra Kupa maçına bile as kadro ile çıkacağız Anadolu takımıyla oynamayacagiz çünkü

Ama kadro kalitemiz iyi ufak tefek rotasyon yaparız hiç sıkıntı da olmaz

Mesela Orta sahayı Medel - Tolgay yapar , kanatta da Lens ile oynayabiliriz Fb ye karşı

Böyle de lüks bir kadromuz var :bandit:

Mesela Caner oyundaysa ve Talisca da sahada yoksa frikiği kesinlikle Canerin kullanmasını isterim ama Quaresma topu hayatta vermez çünkü frikikte de Talisca dan sonra 2.ci sırada

Tamam Egoist bir adam ama kurallara da uyuyor şimdi

Bugüne kadar bir kez bile Cenk sahadayken penaltıya salca olmadı Topu alıp kendı eliyle Cenke teslim ediyordu

Bazıları Şenol hocayı sıradan  ve küçük antrenör sanıyor galiba

Kafasına göre vuruyormus , Hadi oradan !
Kafasına göre vuramaz Şenol hoca osurtur öyle kolay değil yani.
BEŞİKTAŞK

Kıvırma felan yok ortada Dönüşümlü diye bişey yok kendini iyi hissediyorsa diyorsun kendini iyi hissetmekle ne alakası var ? kendini iyi hissetmeyen adamın sahada işi ne yunus ? az mantıklı konuş Hoca hem ruhen hem bedenen kendisini iyi hissetmeyen adamı zaten oynatmaz bırak penaltı frikik atmayı oynatmaz yani o ayrı bişey sen onu karıştırma
Ben ilk başta hem frikik hem penaltı dan bahsettim sadece penaltı konusuna değinmedim ayrıca ikisini bir söyledim sen o penaltı 2 puana maal oldu dedin bende senin bu deyimini tasdikledim.
Penaltı kaçar herkes kaçırabilir Ronaldo bile kaçırıyor

Evet ben kızdım Penaltı kaçırdi diye çünkü o maçta puan kaybettik Erdem

Ama ortada bir yanlış yoktu çünkü takımın 1.ci penalticisi sahada yoktu dolayısı ile 2.ci penalticimiz topun başına geçti

Mesela Cenk sahadayken Oğuzhanın topu alıp Penaltıyı ben kullanıcam demesi ve kullanması tamamen yanlıştı orada Hocanın otoritesini sarstı Oğuzhan , arkadaşına da saygısızlık etti

Ha Oğuzhan topu almadan gidip Cenke ben atayim mi diye sorsaydı ve onay alsaydı sorun yoktu bu her takımda olur çünkü ama Oğuzhan direkt topu alıp topun başına geçti hatta Quaresmada gidip tepki gösterdi Oğuzhana
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2018, 22:16:10 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı EMİR EMRE

penaltıyı en iyi cenk atıyordu :)

Bide demba ba :)

Giresunlu Dodo dan iyisini gormedim henuz :)

Çevrimdışı Hasan Tahsin

febe li volkan ı nasıl unutursunuz . Hani şu kaleci olan . Hani şu belediyespor a atamadığı penaltıya gelişi falan  :lol:
Tek Büyük Beşiktaş

Dünya futbol  literatürüne girdi o penaltı :D :D

Dodo penaltısı

febe li volkan ı nasıl unutursunuz . Hani şu kaleci olan . Hani şu belediyespor a atamadığı penaltıya gelişi falan  :lol:
1 damacana su içti herif ya :kop: :kop: :kop:

Ayinin bala kostugu gibi kostu topa :D
Vuruş nasıl ama fısssss. Artistliğin sonu.
BEŞİKTAŞK

Çevrimiçi underworld

50 milyon  euronun üzerinde para  veriyoruz çıkıp oynasınlar.
Bahane  üretmesinler işlerini  yapsınlar.
Saygılar

Fabri hayalini UEFA'ya açıkladı

Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri, UEFA'ya verdiği röportajda hayalinin milli takım formasını giymek olduğunu söyledi. Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ifade eden 30 yaşındaki eldiven, takım içerisindeki eşitlik duygusuyla ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı.

Beşiktaş'ın başarılı file bekçisi Fabri, UEFA'ya açıklamalarda bulundu.

Performansından övgüyle bahsedilen Fabri, verdiği röportajda Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunu ve tek hayalinin milli takımda oynamak olduğunu söyledi.

Takımda kimsenin kimseye üstünlüğü olmadığını ifade
eden İspanyol eldiven, şöyle konuştu;

"Takımımızda Messi ya da Ronaldo yok"

"Kulübün DNA'sını seviyorum. Burada muhteşem bir ortam var. Kimsenin kimseye bir üstünlüğü yok. Bizi birbirimizden ayıran hiçbir şey yok. Dışarıdan bakan biri fark bulamaz. Takımımızda Messi ya da Cristiano gibi yıldızlar yok, birlikte gelişiyoruz."

Röportajda ayrıca Rıdvan Dilmen'in Fabri'yle ilgili söylediği "Bazı kaleciler ortalama oyunculardır, bazıları ise Fabri gibi yeteneklidir" ifadelerine yer verildi.

Etiketler: