Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5249842 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hâlâ sampiyonluk diyenler var. Düz hesap yapalım. Basaksehirle aramızda ki puan farkı bu hafta 8 olacak muhtemelen. Yani bu şu demek. Biz basaksehiri deplasmanda yenecegiz mutlaka(nasıl olacaksa artık) ayrıca basak 2 mac daha kaybedecek. Ve biz bu arada sürekli kazanacagız. Yani trabzonu gs yi falan deplasmanda yenecegiz. Olacak is degil kisaca. Ister katilin ister katılmayın sampiyonluk isi kayseri ve sivas maclarında bitti.
Gercekci hedefimiz kupa ve lig 2.liği olmalı. Hatta bana gore lig 2. Olmak bile cok zor ya.. neyse.. bu genis kadroya yazık oldu resmen.. bazi arkadaslara polyannaciligi bırakmalarini tavsiye ediyorum

Çevrimdışı cursedofdragon

Hayrola birader, kim niye kaşınıyor? Gelecek maçta gel hele heykele, konuşalım.

Berat'a öfkem; takıma öfkemden mütevellitti; ona yansıdı. Ondan affımı dilerim - özür de dilerim; her halükarda sakin olup aklı selim yorum yazmak lazım; Berat'a yazdığım gereksizdi.

Lakin kaşınıyor lafını da yemem. Kaşınıyorsam gel kaşı kardeş.

kaşınıyor lafını sana kullanmadım ki ?

Çevrimdışı tangaz

3 tane rakibin var ve onlar puan kaybetmeden sen haftaya puan kaybıyla başlıyorsun yani kapatman gereken fark açılıyor. Ha diyeceksin rakipler daha oynamadı. Oynadıktan sonra tekrar konusuruz.

serhat matematikte hata yok yanlış anladın sanırım kalan maçlarda 49 demiyor zafer 17 maçtoplam 51 di hedef bu kayıpla hala 17 maçta toplanacak 49 puan var diyor matematikhatası yok yani
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

@Gökhan_Çelik  Beşiktaş oyuncusuyla sürekli dalga geçen mesajlar attığı için üyeliği sonlandırıldı.

isabet olmuş eski santrafor sürekli forumu trollemeye başlamıştı ve kutuplaşmaları tetikliyordu malesef.
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2018, 23:36:04 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı yoruk

Yalnız Tosic olayı ne acaba merak ediyorum ? Cidden sakatlandı mı ? Pek detay da verilmiyor ? Tosic'in geri dönmesi lazım.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hâlâ sampiyonluk diyenler var. Düz hesap yapalım. Basaksehirle aramızda ki puan farkı bu hafta 8 olacak muhtemelen. Yani bu şu demek. Biz basaksehiri deplasmanda yenecegiz mutlaka(nasıl olacaksa artık) ayrıca basak 2 mac daha kaybedecek. Ve biz bu arada sürekli kazanacagız. Yani trabzonu gs yi falan deplasmanda yenecegiz. Olacak is degil kisaca. Ister katilin ister katılmayın sampiyonluk isi kayseri ve sivas maclarında bitti.
Gercekci hedefimiz kupa ve lig 2.liği olmalı. Hatta bana gore lig 2. Olmak bile cok zor ya.. neyse.. bu genis kadroya yazık oldu resmen.. bazi arkadaslara polyannaciligi bırakmalarini tavsiye ediyorum
Son 5 haftada 1 beraberliği olan takimi yenemiyorsun istediğin kadar hesap yap. Calisana sahada mücadele edene veriyorlar o kupayi. Biz bu sene calismadik maalesef. Calismayanlarin basında da hoca geliyor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Basak hepsini yener Barcelona 1 Basagimspor 2 bu dunyada

Çevrimiçi underworld

ibb - konya, fb,ts maçları varmış üst üste  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Olasilik hesabi yaparsan su beraberlikle sansin azaldi. Yani kaybettigin cok şey var. Tek rakibin yok 3 rakibin var
kaç rakibin olduğu farketmiyor sonuçta rakiplerinde birbiriyle oynayacak ve sende rakiplerinle oynayacaksın
puan kaybı elbet kötü oldu ama herşey bitti demekte değil
ne yani zil tak oyna istersen insanlar iyi yandan bakmaya çalışıyor ne olacak he tamam haklısın
şampiyonluğu kaybettikmi dememiz lazım herkes sizin gibi Beşiktaşlı değil ümit varsa sonuna kadar o ümidi
taşır size kalsa geçen senede şampiyon olamazdık ondan önceki senede neden insanlar sizin gibi
düşünmek zorunda olsun. Kaybedebilirizde şampiyonluğu bu önemli değilki matemeatik olarak şampiyon olma
şansın olduğu sürece ümitli olmanın nasıl bir zararı var. olamazlarsada canları sağ olsun seneye oluruz.

Basak hepsini yener Barcelona 1 Basagimspor 2 bu dunyada

ben başağı barcelonunda üstünde görüyorum öyle güzel futbol oynuyorlar ki !

Çevrimdışı tangaz

kırıp dökmeyin birbirinizi maç sonlarında haftaiçi sakin kafa birbirimize girelim ama sıcağı sıcağına sükuneti koruyalım beyler. kaybedilmiş bir şey yok hala matematiksel olarak şansımız dewam ediyor atılacak son gole kadar durmak yok.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

kaç rakibin olduğu farketmiyor sonuçta rakiplerinde birbiriyle oynayacak ve sende rakiplerinle oynayacaksın
puan kaybı elbet kötü oldu ama herşey bitti demekte değil
ne yani zil tak oyna istersen insanlar iyi yandan bakmaya çalışıyor ne olacak he tamam haklısın
şampiyonluğu kaybettikmi dememiz lazım herkes sizin gibi Beşiktaşlı değil ümit varsa sonuna kadar o ümidi
taşır size kalsa geçen senede şampiyon olamazdık ondan önceki senede neden insanlar sizin gibi
düşünmek zorunda olsun. Kaybedebilirizde şampiyonluğu bu önemli değilki matemeatik olarak şampiyon olma
şansın olduğu sürece ümitli olmanın nasıl bir zararı var. olamazlarsada canları sağ olsun seneye oluruz.
Offf klasik manipülasyon lafları..sebeplerini sıraladım zaten. Git son 5 6 yazdigim şeyi oku. Boş yapma
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Berat

@İhsan abi mutlu seneler, Almanya'ya sevgiler. LinkedIn'de karşıma çıktın :D

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hâlâ işi dalgaya alanlar var.. ne diyelim..

Çevrimdışı tangaz

ligde son 4 maç 6 gol yedik pepede düşüş var gg aksıyor sakatlanınca adriano yerine geçiyor sıksık ve sürekli bir değişiklik hakkımız heba oluyor maç başı son 4 maç 1,5 gol yeme ortalamamız var verdiğimiz pozisyon ortalaması ise 4-5den aşağı değil son 5 maçta (kupa dahil)

ilk yarı gol atamıyorduk şimdi üstüne her maç yemeye de başladık orta ikili atiba medele dönmeli

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Sivas bence yenecek G.saray'ı.

Ama önemli olan o değil, puan farkını hep 4-5 bandında da tutsak, takım umut vermiyor. Üzen kahreden o.

Takım muhteşem oynasa, ama geride olsa hep ümidini korursun. Şu an en üzeni ümitsizlik.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hala şampiyonluktan umudu olan var mı? Bizi karamsar ilan edenler, ezik ilan edenler gerçeklerle yüzleşmeye başladınız mı? Takım 3 ay önce tepe taklak düşmeye başladı ama asıl problem bu değildi, düşüş varsa çıkış da mümkündür, yarışta düşüşler, çıkışlar olur fakat problem şu ki Şenol hoca bu tepe taklak düşmeyi reddetti, takımda problem olmadığını, yaptıklarının doğru olduğunu savundu. Ve hala savunuyor. Problemi asla kendinde görmüyor. Ne taktiğini ne de oyuncu tercihlerini değiştirmiyor. Ve değiştirmeyeceğini zaten 3 ay önce belli etmişti. Bunu görmek zor değildi. Takımda hiçbir değişiklik yok. Hala kabız kere kabız bir takım seyrediyoruz. Bakın takımda 1 adet forvet arkası yok. 1 adet!! Ama Fikret Orman çıkıp "o bölgede çok fazla oyuncumuz var, transfere gerek yok." diye açıklama yapıyor. Ve devre arasında 2 forvet alınıyor fakat 10 numara alınmıyor. Peki buna F. Orman mı karar verdi? Elbette hayır. Hoca böyle istedi. Başkana "O bölgede birsürü oyuncu var" cümlesini kurdurtan hocaydı. Televizyonda çıkıp Quaresma'nın ortalarının takıma faydasının zararından daha çok olduğunu iddia etmesi gibi.

Sistem çökmüş durumda 3 aydır. Fakat müdaheleyi bırak müdahele girişimi bile yok! Öfkemiz buna. Yoksa "beceremiyoruz" der otururuz yerimize. Uzun uzun konuşacak birşeyimiz olmaz. Gelecek sezonlardan bahsederiz. Ama durum öyle değil, durum çıldırmalık!!

Ben 2-3 aydır 2.cilik için umut besliyorum. Çok fazla tekrara giriyorum ama 2.cilik çok önemli bu sezon. Belki de önemliydi demeliyim. Çünkü 2.ciliğe dair umutlarım da tükenme noktasında. Ziraat Kupasını almak ve Başakşehirin şampiyon olmasını ummak şuandaki duam. Aslında 2.cilik için hala umudum var diyebilirdim ama galatasarayın kollanacağını da plana katarsak çok çok zor artık. TT Arenada normal şartlarda kazanabiliriz. Belki o maç birşeyleri değiştirebilir, bir umut...
Her sözüne katıliyorum.. eline sağlık..

Çevrimiçi underworld

oyun ümit verse gene kendimiz kandırralım ama malesef yenerken dahil kalp krizi eşliğinde maçları bitiriyorduk.
o kadar kopuk oynuyoruz ki Allah korusun bayern maçında böyle devam edersek işimiz ...

ligde son 4 maç 6 gol yedik pepede düşüş var gg aksıyor sakatlanınca adriano yerine geçiyor sıksık ve sürekli bir değişiklik hakkımız heba oluyor maç başı son 4 maç 1,5 gol yeme ortalamamız var verdiğimiz pozisyon ortalaması ise 4-5den aşağı değil son 5 maçta (kupa dahil)

ilk yarı gol atamıyorduk şimdi üstüne her maç yemeye de başladık orta ikili atiba medele dönmeli

atibasız orta saha yol geçen hanı deplasmanda ki maçlarda atiba şart içerde ki maçlar hadi neyseyde.

Pepe'nin yanında mutlaka medel oynamalı ayağa en düzgün oyuncu konumunda.

Sağ bek almadık ara transfer döneminde sağ bekimiz sakat iken stoper aldık bari vida'yı sağ bekte deneyelim.

Çevrimdışı Berat

Mitrovic ve Orkan'ı yavaş yavaş takıma ısındırmak varken onları da kiraya yolladık. Yavaş yavaş kavrulurdu oyuncular en azından onu hatırlayıp üzüldüm. Bi' gençleşme ümidi en azından ne yapacağımı şaşırdım.

Çevrimdışı Zafer55

Olasilik hesabi yaparsan su beraberlikle sansin azaldi. Yani kaybettigin cok şey var. Tek rakibin yok 3 rakibin var
Ben matematik dersi veriyorum diyorum sen hala olasılık diyorsun..olasılığı da biliyorum permütasyonu kombinasyonu da  Matematik kursu önereceğine direk şu mesajı yazsan ya  :) bu olayın başka bir boyutu bu matematik değil. Yani senin alacağın/alabileceğin puanlar ligde ki rakip sayısına göre değişmez.Alınabilecek 51 puan vardı 6 sını almıştık 45 kalmıştı şimdi 1 daha aldık etti mi 7. Kalan 14 maç=42 puan
42+7=49 yapar. Böyle bir hedef mi vardı diyorum ben 49 puan mı alacaktık 2.yarı.puan kaybı zaten olacaktı ve oldu da nitekim.
  Senin bakış açın da doğru ona itirazım yok zaten 3 rakip var doğru düzgün puan kayıpları olmadı ve biz bir seri yakalyamadan erken kaybettik.Zora soktuk ama " Biten bir şey yok henüz" anlatmak istediğim bu  :ok:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Su kalan maclarin tabelasini ve skor tahminlerini yapinda umutlansin millet. Guzel tablo cizip su mactan 3, su mactan 5 puan aliriz diye tahmin edip gaz verenler var.

Hala oyuncu oyuncu inceleme yapiyorsunuz. Yok Tolgay girse, Atiba'nin yoklugu. Zaten 60 kusur mactir ayni seyi yapiyor takim. Sorun sistemde.

Sezon basi ve Cenk satilmadan once takima alinmasi en onemli sey ofansif orta saha dedim hep (kisaca beyin). Suan takimin beyni, oyunu yonlendiren kim ?  Q7.

Ben q7'nin takimin kimyasini bozdugunu soyluyorum, bunu yapabilmesinin nedeni bu vasiflarin onda oldugu gibi gozukmesi. Biriniz deyinki oyle degil, sahanin lideri kaptan Oguzhan, 10 numara.

Q7 son 3 mac asist yapmasi gol atmasi, cok calismasi, disiplinli olmasinin hicbir anlami yok. Futbolcunun bu ozelliklerinin yaninda "kisiligi" de onemli. Getirisinden cok goturusu var. ama bunu ne hoca ne de taraftar gormuyor bir turlu.

Takim one gectikten sonra laubalilik bu adamin lider vasfiyla sahada olmasindan kaynaklaniyor.

Sozde kaptanimiz Oguzhan'in mac  kazanmak icin gosterdigi azim ortada. Bana bu cocugun ciktigi bir tane hava topu mucadelesi gosterin. 8 numara pozisyonunda oyuncun var ama hava topuna kalkmiyor. Bir tek meziyeti olan (rakip bosta birakmis ise) olcup, bicip ayak ici attigi guzel paslar. Ama rakip bos birakirsa yapar onuda. Sut cekmek zaten cok zor bir is onun icin. Ben ne anladim Oguzhandan ? 

Iyi bir ofansif  orta saha almak sartti. Stoper alacagina, beyin alacaktin. Talisca 9.5 pozisyonunda kullanicaktin. Vazgec artik su kanat oyunu sisteminden. 2 sezondur ezbere futbol oynuyoruz, rakiplerde artik ezberledi bizle oynaya oynaya.

Ben bu elestirileri kazandigimiz maclardan sonrada yaparim. Diyorum ya 60 kusur mactir ayni hikayeyi izletiyor Senol Hoca. Ben bir yerde kirilma ani olacak ve su inatlarindan vazgececek diye umuyorum ama bu yastan sonra insan degisir mi ki. Neyse hocanin bende bir sezon daha kredisi var :)

[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2018, 03:15:28 3:10 to Yuma ]

Su kalan maclarin tabelasini ve skor tahminlerini yapinda umutlansin millet. Guzel tablo cizip su mactan 3, su mactan 5 puan aliriz diye tahmin edip gaz verenler var.

Hala oyuncu oyuncu inceleme yapiyorsunuz. Yok Tolgay girse, Atiba'nin yoklugu. Zaten 60 kusur mactir ayni seyi yapiyor takim.

Sezon basi ve Cenk satilmadan once takima alinmasi en onemli sey ofansif orta saha dedim hep (kisaca beyin). Suan takimin beyni, oyunu yonlendiren kim ?  Q7.

Ben q7'nin takimin kimyasini bozdugunu soyluyorum, bunu yapabilmesinin nedeni bu vasiflarin onda oldugu gibi gozukmesi. Biriniz deyinki oyle degil, sahanin lideri kaptan Oguzhan, 10 numara.

Q7 son 3 mac asist yapmasi gol atmasi, cok calismasi, disiplinli olmasinin hicbir anlami yok. Futbolcunun bu ozelliklerinin yaninda "kisiligi" de onemli. Getirisinden cok goturusu var. ama bunu ne hoca ne de taraftar gormuyor bir turlu.

Takim one gectikten sonra laubalilik bu adamin lider vasfiyla sahada olmasindan kaynaklaniyor.

Sozde kaptanimiz Oguzhan'in mac  kazanmak icin gosterdigi azim ortada. Bana bu cocugun ciktigi bir tane hava topu mucadelesi gosterin. 8 numara pozisyonunda oyuncun var ama hava topuna kalkmiyor. Bir tek meziyeti olan (rakip bosta birakmis ise) olcup, bicip ayak ici attigi guzel paslar. Ama rakip bos birakirsa yapar onuda. Sut cekmek zaten cok zor bir is onun icin. Ben ne anladim Oguzhandan ? 

Iyi bir ofansif  orta saha almak sartti. Stoper alacagina, beyin alacaktin. Talisca 9.5 pozisyonunda kullanicaktin. Vazgec artik su kanat oyunu sisteminden. 2 sezondur ezbere futbol oynuyoruz, rakiplerde artik ezberledi bizle oynaya oynaya.

Ben bu elestirileri kazandigimiz maclardan sonrada yaparim. Diyorum ya 60 kusur mactir ayni hikayeyi izletiyor Senol Hoca. Ben bir yerde kirilma ani olacak ve su inatlarindan vazgececek diye umuyorum ama bu yastan sonra insan degisir mi ki. Neyse hocanin bende bir sezon daha kredisi var :)

Eline sağlık. OOS OOS OOS diye ağladık ama işte...

Çevrimiçi underworld

çiçi nin topu dışarı çıkyıor .
medel dokunmasa ozi çizgiden uzaklaştırabilirdi.

Etiketler: