Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 235 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5281773 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı sametbagan

Ya herkes akhisar için iyi savunma yapan takım demiş.Osmanlı becerememiş falan demiş de sanırım akhisar maçını izleyen arkadaşlar ya kör ya da televizyonda yada stat da

başka yerleri ile izlemişler.Akhisarın neresi kapalı savunma yaptı.Başakşehir deseniz anlarım hatta malatya bile öyle aman aman kapanmadı.

Akhisar maçları geleneksel şekilde içerde 300 pozisyon 0 gol dışarda da   son dakika golleri direkten dönen toplar ahlar vahlar arasında devamlı matine seyrediyoruz.

Çevrimiçi Samet Demir

Ya herkes akhisar için iyi savunma yapan takım demiş.Osmanlı becerememiş falan demiş de sanırım akhisar maçını izleyen arkadaşlar ya kör ya da televizyonda yada stat da

başka yerleri ile izlemişler.Akhisarın neresi kapalı savunma yaptı.Başakşehir deseniz anlarım hatta malatya bile öyle aman aman kapanmadı.

Akhisar maçları geleneksel şekilde içerde 300 pozisyon 0 gol dışarda da   son dakika golleri direkten dönen toplar ahlar vahlar arasında devamlı matine seyrediyoruz.
Sorun sistemde.... Dikine oynayamamakta. Al topu yana ve geriye verde.

Bir ara sokak oyunu vardı orta kafa gol onu oynuyoruz.

Kimse defans yapmıyor kale önünde bir kaç adam orta gelecek noktaları müdafa ediyor. Geri kalan zamanda biz orta sahada top çeviriyoruz.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı underworld

Akhisar son 10 dk
Kayseri son 45 dk
Sıfır net pozisyon
Rakip 1 eksik

Çevrimdışı sametbagan

Boş kaleye gol atmayi ,bin rabona+trivela+ manivela ya değişmem.
Tebrik ediyorum seni bu yazdıklarımdan bunu mu anladın harikasın. :claps: :claps:

Çevrimdışı underworld

Tebrik ediyorum seni bu yazdıklarımdan bunu mu anladın harikasın. :claps: :claps:
Ameliyatlik hareketler deyince cazirti koptu.
Yerim imzasını , rabobasini ilk seferde iceri kesse dk 1 gol 1 olacaktı.

Çevrimdışı kyiv

Mrkela gelmişti, Sırp diye başını yediler çocuğun.
Babam hala onun gibi orta yapan gelmedi diye sayar adını.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rüzgarın oğlu Mitar Mrkela Kızılyıldızdan gelmişti sanırım. Hatta Fenerbahçeli sağbek Arap İsmail için küfürlü tezahüratı bile vardı TSYD maçlarında bestelenen.

İsmail, ismail ebenin .... ile başlayan

Çevrimiçi Necmi

İşte bu işi bizde Sosa yapiyordu abi

Sosa sürekli dikine ve tek pas veya ver kaç oynadigi için rakibi geri itiyorduk ve sürekli atak yapiyorduk

Oyuzden İnsanlar burada Sosa da Sosa diyordu

Bunu dün akşam MEDEL yaptı hem hücum da hemde savunmada hatasız oynadı ve bence Maçın adamıydı haftalardır hatta aylardır insanlar burada kendini boşuna parçalamiyor Medel Medel diye çünkü hepimiz biliyoruz Medelin nasıl bir oyuncu olduğunu
sosa konusunda yanılıyorsun böyle bir oyuncu değil daha çok dripling yapan bir oyuncu pas oyununa fazla girmezdi Medelide burda tanıyan çok az kişi var. Kimsenin bildiği yok bilseler zaten sağ bek oynasın diye tutturmazlardı :D  ben 6  yada 8 oynar dediğimde burda sekiz oynayamaz deniyordu daha önce iyi biliyorum ozi yerine 8 medel oynamalı dediğimi. mesela ben stoper oynatmam orda saatli bomba gibi oluyor. süpürücülük yapamıyor riskli yatıyor tosiç gibi değil tosiç kartsız hamle yapıyor yüreğimiz ağzımıza geliyor ama hep temiz hamle yapıyor. Medel öyle değil bodoslama giriyor.

Çevrimdışı sametbagan

Akhisar son 10 dk
Kayseri son 45 dk
Sıfır net pozisyon
Rakip 1 eksik
Sıkıntı belli oyuncularımız istekli iştahlı arzulu oyunu değil de panik ,kaos futbolunu onuyor.Elleri ayaklarına dolanıyor.

Dakikalar geçtikçe nabız yükseliyor beyin ayaklara hükmedemiyor.Bir de üzerine rakibin yere yatmasına ve hakemin yanlı kararlarına sinirlenmekten oyunumuzu oynayamıyoruz.

Sahada lider karakterli oyuncumuz var ama o da defansta olduğu için çok müdahale edemiyor.İleride yada orta sahada bir lidere ihtiyacımız var.Eğer onu bulursak eğer

Kapanan takımlara da skoru buluruz. Saydığımız hiçbir maçta oyun üstünlüğünü rakibe vermedik hem de hiç.Ama skor olmayınca bütün herşey silinip gidiyor maalesef.

Çevrimiçi Necmi

Tosic'i 2-3 yıldır seyrediyoruzda noluyor.? Rakibe attığından daha çok gol atıyor kendi kalesine ve devamlı çalım yiyor son zamanlarda bu kaçmıyor dikkatimden
Topu kendi kalesine nişanlama konusunda üstüne yok + Nezaman nerde ne yapacağını kestiremiyorsun Tosic e istinaden vida biraz daha dengeli bak biraz daha diyorum
Vida nın maçını bir çok kez izledim ve Pepe ile gayet Güzel bir uyum içerisinde olacağı kanaatindeyim.
hep ön yargı demekki izlemiyorsun izlesen pepeden bile daha az hata yaparak oynadığını ve çok daha fazla katkı verdiğini görürdün.

Çevrimiçi Koa_lAA

sosa konusunda yanılıyorsun böyle bir oyuncu değil daha çok dripling yapan bir oyuncu pas oyununa fazla girmezdi Medelide burda tanıyan çok az kişi var. Kimsenin bildiği yok bilseler zaten sağ bek oynasın diye tutturmazlardı :D  ben 6  yada 8 oynar dediğimde burda sekiz oynayamaz deniyordu daha önce iyi biliyorum ozi yerine 8 medel oynamalı dediğimi. mesela ben stoper oynatmam orda saatli bomba gibi oluyor. süpürücülük yapamıyor riskli yatıyor tosiç gibi değil tosiç kartsız hamle yapıyor yüreğimiz ağzımıza geliyor ama hep temiz hamle yapıyor. Medel öyle değil bodoslama giriyor.

bende bunu anlamıyorum... milli takımla 2 tane kupa amerika kazanmış... hepsinde stoper oynamış... karşısında oynayan adamlarda cavani, hulk, messi vs. adamlar... tosic den daha kötü savunma yapma ihtimali olmaması lazım bence... çünkü oynamış bu adamlara karşı ve başarılı olmuş... bence stoperde çok rahat oynar bizde...

Çevrimdışı kyiv

Şu takımın adam akıllı istikrarlı bir frikikçisi olmadı. Biraz Sergen biraz Sosa gerisi hikaye. Sergen atabileceğinin altında bir frikikle bitirdi futbolculuk kariyerini. Sosa da son senesinde jeton düştü. Şimdi frikik demek out demek ya da korner demek. Quaresma her frikikte topa yapışıyor gol desen Beşiktaş kariyerinde 3 frikik golü yoktur. Talisca da tamam Quaresma konsantrasyonunu bozuyor ama o da geçen seneki kadar isabetli değil. Halbuki frikikten ya da duran toptan diyelim 15 golü bulmamız lazım 1 sezonda çeşitlilik açısından. Tıkandığın yerde anahtardır frikik. En basitinden Sosanın Kayseriye attığı iğne deliğinden geçen golün bir benzerini geçen hafta atabilseydik bugün puan olarakda zirvedeydik kaldı ki ligin 2. yarısında yarışın iyicene kızıştığı maçlarda çok daha etkili bir silah olacak frikikler.

Frikik demişken Sergen Yalçın'ın 90. dakikada Kadıköyde Rüştüye attığı golü tek geçerim.

Çevrimdışı bordele

dün tosic bi bomba daha bıraktı aslında  :D

geri pası kısa attı.. patlaması olan bi topcu olsa büyük ihtimal fabri kırmızı penaltı olurdu o pozisyon ... adam riski seviyor.. riskin oğlu tosic...

Havadan gelen bir topu da ayakla kontrol edip rakip forvetin önüne yumuşattı. Bombacı
Av zamanı

Çevrimdışı bordele

hep ön yargı demekki izlemiyorsun izlesen pepeden bile daha az hata yaparak oynadığını ve çok daha fazla katkı verdiğini görürdün.

Abi abartma allahını seversen
Av zamanı

Çevrimdışı sametbagan

Ameliyatlik hareketler deyince cazirti koptu.
Yerim imzasını , rabobasini ilk seferde iceri kesse dk 1 gol 1 olacaktı.
Valla yer misin gargara mı yaparsın artık orasını bilmem ama adam bunları yapmak için doğmuş yada bunu yapınca daha iyi oynuyor.

Kayseri maçında da tekte oynadı noldu ozi 7metrelik kale yerine auta attı nerden bileceksin gol olacağını bilemezsin.

Demek ki her doğru doğru değilmiş.Hasta fenerli gs li tanıdıklarım top Q7 ye gelince tırnaklarını yiyor ha gol oldu ha olacak diye

Ben sadece Q7 şut attığında ve kaleciyle karşı karşıya kaldığında heyecanlanmıyorum.Diğer bütün pozisyonlarda tehlike yaratıyor.

Bana bile Q7 savundurttunuz ya helal olsun size.

Çevrimiçi Necmi

söylediklerinin anlamı buydu ama :D

Çevrimdışı underworld

Valla yer misin gargara mı yaparsın artık orasını bilmem ama adam bunları yapmak için doğmuş yada bunu yapınca daha iyi oynuyor.

Kayseri maçında da tekte oynadı noldu ozi 7metrelik kale yerine auta attı nerden bileceksin gol olacağını bilemezsin.

Demek ki her doğru doğru değilmiş.Hasta fenerli gs li tanıdıklarım top Q7 ye gelince tırnaklarını yiyor ha gol oldu ha olacak diye

Ben sadece Q7 şut attığında ve kaleciyle karşı karşıya kaldığında heyecanlanmıyorum.Diğer bütün pozisyonlarda tehlike yaratıyor.

O doğruyu yapsın biz diğerlerini eleştirelim.
Hatalı kim varsa onu eleştirelim.
Tekrar aklima geldi:
Eyy Anderson talisca o pozisyon da topa dokunma gafletini nasıl gosterirsin.
Sonra babel once taklayi bunca zaman bizden esirgedigin icin bir, son golde negro ya birakmadigin için bastim eksiyi.

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaş Alexander Milosevic'in sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Berat

Beşiktaş Alexander Milosevic'in sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti.

Darısı diğer 4 ismin başına.

Çevrimiçi Necmi

Abi abartma allahını seversen
neyi abartacağım burda sürekli bir tarafınızdan birşeyler uydurmanızı okuyorum
bana abartma diyorsunuz. Ben Beşiktaşı oyuncu endeksli tutmam benim için katkı veren oyuncu değerlidir.
herkes akıma kapılıp birilerini gömerken burda savunuyordum yada birilerini yağlarlarken
burda eleştiriyordum dön geçmiş bütün mesajlarıma bak eleştirirkende överkende abartmışmıyım
sadece bir çok insan gibi sürünün peşinde giden koyun olmadım. asla hiç kimseyi damgalamam kötü olduğunda kötü iyi olduğundada iyi
derim. adam şl deki en iyi performans veren 3 stoperden biri olarak gösteriliyor uefada
ben sizin gibi mükemmelliyetçi değilim hata kabul ederim düntanın en iyi oyuncularınında
bariz hatalar yaptığına şahit olarak geldim bu yaşa. şu anda tosiç üst seviye bir stoper.
topa vuramıyor oyuna sokamıyor dediğiniz adamın direk asistleri var. sürekli kendini geliştiren
savaşan bir oyuncu iyidir. uzun zamandır riskli yatışlarda yapmıyor. stoper hatalarını bir topla istersen
pepenin hata sayısı tosiçi geçer. Ne bekliyorsunuz anlamıyorum tosiçten ramos katkısı beklersen
kötü dersin sen birileriyle mukayese etmeden önce takıma verdiği katkıya bakacaksın iki şampiyonluğada imza atan oyunculardan biri
sezon başından beride resmen oyunu zirve yaptı. suya sabuna dokunmaz tek bir kere bile saha dışında
adı geçmez görev verildiğinde formasını sonuna kadar terletir. Bazen üst seviyelere çıkan bir performans
göstersede hiç bir zaman ortalamanın altına düşmez ne vereceğini biliyorsun gözü kapalı tahtaya yazarsın
kafanda acaba diye bir şey olmaz bir standartı var altına düşmez o standartta bize yetiyor.

Çevrimiçi Necmi

son 17 deplasman 0 katkı birde bu açıdan bak içerdeki maçlarda oynayarak şampiyon olunmuyor
adam taraftara oynuyor takıma değil en basitinden bu bile ne olduğunu gösteriyor. yanlız verdi atamadı
olayı değil deplasman gerçekten takımı on kişi bırakıyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Cenk tosunun golü en güzel gol seçilmiş.

Niye kimse paylaşmamış ?

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/#/

Çevrimdışı cursedofdragon

Afrikalı ünlü hip hop şarkıcısı Davido Adeleke konsere giderken.

Beşiktaş bir dünya markasıdır 😎

Çevrimiçi Necmi

bende bunu anlamıyorum... milli takımla 2 tane kupa amerika kazanmış... hepsinde stoper oynamış... karşısında oynayan adamlarda cavani, hulk, messi vs. adamlar... tosic den daha kötü savunma yapma ihtimali olmaması lazım bence... çünkü oynamış bu adamlara karşı ve başarılı olmuş... bence stoperde çok rahat oynar bizde...
oynadığı mevkilerden biri stoper zaten ama ön liberoda verdiği verimi veremiyor
çok tehlikeli bomba gibi. Bizdede oynadı gördük ne olduğunu işde. zorda kalırsan oynatırsın
ama işde bir seçenek olamaz. stoperin ne kadar iyi olduğu birazda önündeki liberonun yeteneklerine ve tandemine bağlı
orta sahada bambaşka bir boyuta geçiyor orta sahada ve liberoda üst seviye verim alacağın bir oyuncuyu ortalama katkı vereceği
stoperde neden oynatasınki. katkısı tosiçten bir tık bile iyi olmaz aslında daha kötü olur.
ama medeli tosiçin önünde oynat tosiç verimi iki katına çıkar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Darısı diğer 4 ismin başına.
Boyko, Veli, Pektemek, Franco mu?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Dun aksamdanberi  Q7  Q7  diye bayilanlar var da ... 
Konuyla ilgili  sunu  dile  getiren olmamis pek.
Adamin  dun yaptigi  top  kaybi  26! 
Evet yanlis okumadiniz; 26 !!
Soyleyecek  baska bir seyim yok   :bandit: tesekkurler  :ebebe:
Yorgo

Etiketler: