Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 353 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5223868 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

oyuncumuzu eleştirelim ama yemeyelim o kart haksızdı ve art niyetle sırf caner olduğu için çıktı.
Mac başlığında bende yazdım

Allah var Canerin müdahalesinde hiçbir şey yoktu belki faul olabilirdi evet ama Sarı kartın S si bile yoktu rakibin ayağına bir temas ve müdahalesi yoktu

Sırf Caner olduğu için çıktı o kart seninde dediğin gibi , tamam gömeriz ama bizim oyuncumuzdur yedirmeyiz de
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı scarfright

Yav Adriano "ver ulan topu cekil kenara beni izle adamın kafaya nasıl indiriyom..." diyene kadar ortalardan ekmek çıkmadı.
Bir çoğumuz da baskılıyiz ama gene golü atamiyoz diye veryansinlari mevcut.
Akan oyun dışında kornerleri bari başkası atsa
Çok fazla korner imkanı buluyoruz ve planımız yok malesef. Dün osmanlı bile en etkili atağını korner organizasyonuyla yakaladı. 2 yıl önce iyi sayılırdık kornerlerde bu sene de çalışmamız lazım.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Soldan sıfıra inmesine gerek yoktu Alan Walsh'un zaten orta sahayı az geçtiğinde kestiği muzlarda aynı işlevi görüyordu. Bir de Kel Wilson abimiz vardı 5-1 Fenerbahçe maçında golü vardı. Her ne kadar Wilson, Walsh kadar iz bırakmasa da tatlı bir iz bırakmıştır 80 lerin sonunda. Walshtan sonra Polonyalı Zeyer geldi ama asla 35 lik Walshın yerini tutmadı.
Zeyerin aydinspora mi ne ucan kafa golu vardi kupada baska bisini hatirlayamadim

her takımın savunmasına aynı şeymi işleyecek şlde oynadığın takımlar sahaya kazanmak için çıkıyor ve o ortalar hep kontralarda baskın orta olarak geldi. quaresmanın özeti birinci dakikada sırf çalım atma ve robana yapma sevdasına çizgideki bütün oyuncuları ofsayta sokmasında yatıyor aslında çok müsaitti geri dönüp çalım sevdasına düşmese pozisyon gol olurdu o ne yaptı geri döndü çalım attı sonra artistik pas yapayım dedi yaptıda ama herkes ofsayttaydı sadece egosunu tatmin etmiş oldu maç kısır kalsaydı şimdi o pozisyona sövüyor olurdu herkes.
orta açarsın tabi ama adriano gibi açarsın adamın açtığı her orta gol oluyor bilmem farkındamısın az ama öz ortalar.
Vallahi öyle ya bir de sağ ayağıyla açıyor ortaları ve hepsi Gol oluyor

Allah sakatlık yüzü göstermesin muhteşem bir oyuncu Çift ayaklı olması da çok büyük bir avantaj hem iki bekte de oynayabiliyor hemde rakibini de şaşırtabiliyor

Çevrimdışı İhsan

Çok fazla korner imkanı buluyoruz ve planımız yok malesef. Dün osmanlı bile en etkili atağını korner organizasyonuyla yakaladı. 2 yıl önce iyi sayılırdık kornerlerde bu sene de çalışmamız lazım.

Yan frikiklerden ve kornerlerden gol atma ve yeme konusunda kacinci siradayiz acaba. Merak ettim
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

Korner , frikik  konusunda çok eksiğiz çok.

Talisca'nın ikizi bu sene bizleymis.
Orjinali kapo kabana da güneşleniyormus .
Kesin bilgi yayalim.

Çevrimdışı mylife1903

Yan frikiklerden ve kornerlerden gol atma ve yeme konusunda kacinci siradayiz acaba. Merak ettim
Birinciyizdir ama sondan

akşam bir ara GG tek başına stoper oynuyordu :D
Abi Cani çıktı vallaha ileri geri çalışmaktan maçın son dakikalarında Lens ile ver kaç yaptı ve gidemedi çok yoruldu hatta bitti adam

Abi futbolcu dediğin böyle olacak böyle oynasin canımızı yesinler hata da yapsa gol de yedirse benim gözümde her zaman yeri ayrı oyuncu olur

bir haftalık değil bu durumu bir çok insan ne zamandan beri söylüyor bu takım gol atamıyor
nedenlerinide doğru şekilde koyuyordu. Ama hoca ısrarla hatasını tekrarlıyordu. bu sadece bu maçta değil gs maçındada gösterdi
kendini herkes osmanlıyı küçümsüyorda gs maçınıda bu şekilde oynadık porto maçı var bu şekilde dikine oynadığında rakip kim olursa olsun baskı kuruyorsun. Bizim çok kaliteli ayaklarımız var baskıyı kurarsan netice alırsın.
burda aslında en büyük faktör medelin oyunu. bir oyuncu bile dikine oynadığında neler olduğunu defalarca gördük.
medel orta sahaya her geçtiğinde takımın oyununda fark yarattı.
İşte bu işi bizde Sosa yapiyordu abi

Sosa sürekli dikine ve tek pas veya ver kaç oynadigi için rakibi geri itiyorduk ve sürekli atak yapiyorduk

Oyuzden İnsanlar burada Sosa da Sosa diyordu

Bunu dün akşam MEDEL yaptı hem hücum da hemde savunmada hatasız oynadı ve bence Maçın adamıydı haftalardır hatta aylardır insanlar burada kendini boşuna parçalamiyor Medel Medel diye çünkü hepimiz biliyoruz Medelin nasıl bir oyuncu olduğunu

Çevrimdışı scarfright

Abi şans golü bulmayı deniyoruz hep. Ön direğe kes top içerde birilerinin önüne sekerse gol yap. Bence son sıralardayızdır kullanılan yan top başına yapılan golde. Pepe talisca cenk hatta tosic gibi güzel alternatiflerimiz var oysa ki.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu sene 12 maçta 1 gol.

Üşüyoruz vizyon reis.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maç  3 0   negredo   4. golü atıyor en son yedek kulübesine koşuyor  yedek kulübesi seviniyor ve gidip kaleci tolgaya sarılıyor, tolganın maaşını laf ediliyordu yedek kaleci bu kadar maaş alırmı diye, tolga bu takımın agabeyi  futbolcularda çok seviyor saygı duyuyor, bu tip futbolcular yedekte olsa takım için çok önemli bence  ve aldıgı parayı hak fazlasıyla  hak ediyor elinden gelenide yapıyor, dün gecenin  güzelliklerinden biriydi :claps:
Bunu herkes farkında her ne kadar kedisini saha içinde görmek istemesekte , takım içinde büyük bir ağırlığı var , bütün futbolcular tarafından seviliyor ve saygı duyuluyor bunda hepimiz hem fikiriz :ok:

Arkadaşlar Vida'nın artık oyuncumuz olduğunu varsayarak soruyorum. Ne dersiniz bulunduğu yerde ciddi aşama kaydeden Tosiç mi yoksa Vida mı? Bence taş yerinde ağırdır ve herkes kendi has mevkisinde oynamalıdır. Tosiç hakkıyla formasını terletmektedir ancak bölgenin gerçek sahibi geldiğinde iş ona devredilse sanki daha mı faydalı olur. Artı Vida'nın Tosiçten 1-2 gömlek daha iyi olduğu söyleniyor doğru mudur.
Normal şartlarda evet Tosic in 1 - 1.5 tık üstü bir oyuncu

Ama Tosic kendisini o kadar çok geliştirdi ki Vida nin formayı alabilmesi bence hiç kolay olmayacak

Tabi hoca deneyecektir Vidayi Pepe ile eğer uyum sağlarlar acayip bir defans hattımız olur

Geçenler de @Necmi abi demişti Avrupa da bile böyle bir savunma hattına sahip takım yok diye , kesenlikle haklı

Fabri

Gg         Pepe         Vida        Adriano

Şu savunmaya bakarmisiniz...

Çevrimdışı sametbagan

Tudor "Turklerin futbol anlayisi bu kadar" derken hakli.

Bugun Medel'in merkezde oynadigi guzel futbol disinda Besiktas'ta bir degisiklik yoktu.

Ilk 3 gol tamamen Babel'in becerisi. Olagan disi bir performans sergiledi. Her zaman boyle olmaz. Yok Q7 asist yapmis falan. Yemisim onun asistini. Bu forumda topa iyi vurmasini bilenleri maca cikarip 60 orta actir, bir tanesini Babel veya Talisca iceri koyar.

Ben quaresmanin bir kere akillica oyun oynadigini gormedim. Her hareketi ezber. Adam hayati boyunca ayni yerden rabona, trevela calismis. Bunun disina cikamiyor. Tek boyutlu bir futbolcu. Besiktas'in boyle bir oyuncuya ihtiyaci yok.

Kanatlarin otekisinde baska bir Q7 daha mi olsun  isterdiniz yoksa baska Babel daha mi ? 

Osmanlisporu Babel'in hirsi acti. Yoksa skor yaniltmasin. 50 mactir ayni filmi izliyoruz, Q7 ilk 11'den cikmadigi surece daha cok kilitlenen mac izleriz. 

Ayrica problem sadece oynadigi futbol degil kisilik olarakta takimin kimyasini bozdugunu dusunuyorum sebebide egoist bir kisi olmasi.

Kusura bakma hiçbir oyuncumuzu Beşiktaşımın üstünde görmem ama senin yaptığın eleştri artıkı haddini aştı.

O rabona diye basitleştirdiğin hareketi yapmayı bi dene istersen kendini hastahanenin acilinde ayağın alçıda gözünü açarsın.

Bu kadar da küçük düşürüp insanların önüne atmaya hiç gerek yok.O hareketler adamın imza hareketleri.

Üstelik bu basit ve küçük gördüğün ortaları adam kafasına göre canı istediği için değil hoca istediği için yapıyor.

Ben de yeri geldiğinde eleştriyorum sıkılıyor da hatta ama hiçbir zaman senin ve burdaki birkaç gözü kararmış kişiler gibi gömmüyorun.

Hava toplarında en Az Marcelo kadar etkili Defansif anlamda rakiplere tam bir kene gibi yapışan ve bırakmayan bir stoper Vida
Defansif anlamda Aranan taze kan + Tosicin yaptığı basit hataları yapmayan bir oyuncu
kayseri maçında ki puan kaybı birazda tosic ten kaynaklı Ayakta duramayıp dengesini kaybedip yere düşünce arkasındaki umut bulut pozisyonu gole çevirdi ve Tosic malesef bizi 3 puandan etti
Vida bu tarz basit hatalar yapmaz ilk 11 e yerleştiği vakit defans anlamında taşlar oturacaktır.
Vida ve Basit hata yapmamayı aynı cümle içinde kullanmışsin yahu :lol:

Tosic ne kadar Bomba ise Vida da o kadar Bomba bir oyuncu tek fark 1-1.5 gömlek daha iyi bir oyuncu Tosiçten

Kim söyledi Üstün oldugunu ?
Vida gelsin önce. Antremanlara ciksin; oyunumuza adapte olsun ondan sonra bakariz.
Kolay kolay Tosici kesecegini zannetmiyorum. Daha cok görevi paylasacaklar.

Veya Tosici biryerlere okutacagiz  :D
Tosici okutalım derken Daha hiç oynatmadan Vidayi okutmayalim abi :D

vida gelince 15 hafta bekliyecek oynamak için.

Tosic satılmazsa işi yaş :)
O iş belli olmaz Gülhan

Hocayı hepimiz biliyoruz formayı öyle kolay kolay vermez ama Vida hocanın istediği bir oyuncu onu da belirteĺim :steamed:

Tosic de yedekligi sorun eden bir oyuncu değil , gerek maaşı , gerek karakteri gerek de performansı ile bu takımda mutlaka olması gereken bir oyuncu bence

Çevrimdışı mylife1903

O iş belli olmaz Gülhan

Hocayı hepimiz biliyoruz formayı öyle kolay kolay vermez ama Vida hocanın istediği bir oyuncu onu da belirteĺim :steamed:

Tosic de yedekligi sorun eden bir oyuncu değil , gerek maaşı , gerek karakteri gerek de performansı ile bu takımda mutlaka olması gereken bir oyuncu bence
Seneye oynatir vidayi hoca anca, vidanin safagi cok, got tertip adam

Çevrimiçi underworld

Kusura bakma hiçbir oyuncumuzu Beşiktaşımın üstünde görmem ama senin yaptığın eleştri artıkı haddini aştı.

O rabona diye basitleştirdiğin hareketi yapmayı bi dene istersen kendini hastahanenin acilinde ayağın alçıda gözünü açarsın.

Bu kadar da küçük düşürüp insanların önüne atmaya hiç gerek yok.O hareketler adamın imza hareketleri.

Üstelik bu basit ve küçük gördüğün ortaları adam kafasına göre canı istediği için değil hoca istediği için yapıyor.

Ben de yeri geldiğinde eleştriyorum sıkılıyor da hatta ama hiçbir zaman senin ve burdaki birkaç gözü kararmış kişiler gibi gömmüyorun.
Boş kaleye gol atmayi ,bin rabona+trivela+ manivela ya değişmem.

Seneye oynatir vidayi hoca anca, vidanin safagi cok, got tertip adam
:lol: :lol: :lol:

Got tertip demeyeydin iyiydi bak aklıma geldi yine ben de Got tertip yaptım Askerliği :akuma:

Çevrimdışı Berat

Etrafta Vida'nın bir maçını dahi seyretmeyip onu Thuram gibi nitelendiren insan dolu. "Algı"

Çevrimiçi Koa_lAA

:lol: :lol: :lol:

Got tertip demeyeydin iyiydi bak aklıma geldi yine ben de Got tertip yaptım Askerliği :akuma:

askerliği yapmamanın tek kötü tarafı bu... esprileri ayıkamıyo insan... demekki bedelin bedeli varsa medelin medellini vardır...

medel ne oynadı hey... ben bu adamı önlibero pek izlememiştim italya liginde falan.. sevmiim o ligi izlemeyi juve küme düştüğünden ve del piero, nedved falan emekli olduundan beri... şili takımında stoperde izledim çok da iyidi.. adam önliberoda da iyi..

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Etrafta Vida'nın bir maçını dahi seyretmeyip onu Thuram gibi nitelendiren insan dolu. "Algı"
Tosic'i 2-3 yıldır seyrediyoruzda noluyor.? Rakibe attığından daha çok gol atıyor kendi kalesine ve devamlı çalım yiyor son zamanlarda bu kaçmıyor dikkatimden
Topu kendi kalesine nişanlama konusunda üstüne yok + Nezaman nerde ne yapacağını kestiremiyorsun Tosic e istinaden vida biraz daha dengeli bak biraz daha diyorum
Vida nın maçını bir çok kez izledim ve Pepe ile gayet Güzel bir uyum içerisinde olacağı kanaatindeyim.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

O iş belli olmaz Gülhan

Herkes ait olduğu mevkide oynamalı, taş yerinde ağır demiş büyüklerimiz. Tosic'e ciddi talip var deniyordu. Doğruysa yaşı itibariyle iyi bir nakit karşılığında satılabilir bence. Yanlız şu nokta var ki özellikle bu sezon skora ve oyuna ciddi isyan eden bir kaç topçumuzdan biri. Bu noktadan ciddi takdir ediyorum kendisini. Aidiyet duygusu da en üst seviyede. Helal olsun.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Koa_lAA

dün tosic bi bomba daha bıraktı aslında  :D

geri pası kısa attı.. patlaması olan bi topcu olsa büyük ihtimal fabri kırmızı penaltı olurdu o pozisyon ... adam riski seviyor.. riskin oğlu tosic...

Etiketler: