Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 221 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5280320 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

milli maç arasında 2 hazırlık maçı yapıcakmışız istanbulda.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu sene Ligi mutlaka götürmemiz lazım.

Çevrimiçi Necmi

Bi arkadaş vardı o eski mesajlara dönmek istemiyorum üşeniyorum.

@sermet00'dı galiba.

Ben gs'nin fb,ts maçlarında başak ve Beşiktaş maçlarında takılacağını söylediğimde.

Beşiktaş'ın fikstürünün kolay mı olduğunu söylemişti alanya,göztepe'nin  ve akhisar'ın filan bizden puan alacağını söylemişti nereye gitti o arkadaş.

Giriyormu foruma ?
kodese tıktım onu dinleniyor :D

Çevrimdışı goktasoktay

Hoca gec bile kaldi Tolgay'i takima yerlestirmekte. Negredo'yu ve transferleri takima yerlestirme konusunda gec kaldigi gibi. Oguzhan sezon basindan beri cogu macta yetersiz kaliyordu. Talisca da ayni sekil. Monaco macinda yedek kalinca Talisca biraz kendine geldi gibi. Fakat Oguzhan icin bu saatten sonra artik 11'de Tolgay'i kesmesi cok zor. Adam 90 dakika oynadi. Cok guzel pas dagitti, pres yapti, rakip ataklari bozdu, gol pozisyonuna da girdi ama atamadi. Yani yapmasi gereken her seyi layikiyla yapti. Iki tane ince pas veririm isim biter sanan Oguzhan umarim gormustur o mevkide nasil oynanacagini.
Tolgay müthiş oynadı gerçekten nazar değmesin. Oynadıkça maç ritmi kazanıyor. Orta sahada müthiş pres yaptı, adam kovaladı, pas arası yaptı, defansta kontrada iyi müdahaleler yaptı. E daha ne yapsın. Biraz da gol atma kısmını geliştirirse 4-4 lük olacak..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Göztepe'nin attığı golde organizasyonu beğendim.
Tamer Hoca Göztepe' ye birşeyler öğretmiş gibi.

Bu arada şurada ne yazıyor acaba, haber yeni.

http://www.mercato365.com/turquie-besiktas-istanbul-andre-pierre-gignac-tigres-viseur-exclu365-6687574.html

Çevrimiçi Necmi

ben göztepedeki gignac zannettim abi :D

Örnek vereyim mi :D

Rizespor'da oynayan kweuke vardı gs'ye transfer olmak için her gs maçında ortadan kaybolurdu bir keresinde yanlışlıkla gol atmıştı üzülmüştü :D

Ama tangaz abinin bahsettiği pierre gignac galiba meksikalı forvet meksika liginde oynuyor ben yanlış anladım :)
meksikada oynuyor ama meksikalı forvet değil fransız. ve seneye sözleşmesi bitiyor zaten nasıl kiralayacağız satın alma opsiyonlu
seneye sözleşmesi bitmiş oyuncuyumu alacağız :alala:

Çevrimdışı ekrembaser

http://www.mercato365.com/turquie-besiktas-istanbul-andre-pierre-gignac-tigres-viseur-exclu365-6687574.html

Monaco maçında da aynı pozisyonu verdik adam fabrinin üstüne yavaş vurmuştu bu pozisyon başımıza dert olabilir ileride bu durumu çözmek lazım

Çevrimdışı Ersoy

Negredo büyük karaktermiş. Bunca süre iyi dayandı ve hala daha küsmedi ilginç. Ama yakındır o da doğal olarak.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

meksikada oynuyor ama meksikalı forvet değil fransız. ve seneye sözleşmesi bitiyor zaten nasıl kiralayacağız satın alma opsiyonlu
seneye sözleşmesi bitmiş oyuncuyumu alacağız :alala:

Devre arası anlaşırsak sene sonu bedava olmuş olucak da o da 32 yaşında  :alala:

Neden genç almıyoruz artık parada harcıyabileceğiz  :alala:

Çevrimiçi Necmi

bunlarda tangaz ı okumuş sanırım :D

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Tolgay müthiş oynadı gerçekten nazar değmesin. Oynadıkça maç ritmi kazanıyor. Orta sahada müthiş pres yaptı, adam kovaladı, pas arası yaptı, defansta kontrada iyi müdahaleler yaptı. E daha ne yapsın. Biraz da gol atma kısmını geliştirirse 4-4 lük olacak..

Evet. Evvelki senelerde cok becerikli, bitirici forvetlerimiz vardi. Temasli oynamasa da verilen paslar daha rahat gole donustugunden maclarimiz rahat geciyordu. Fakat bu sene oyle bir durum yok, Negredo belki dedigimiz rolu ustlenebilecek ama onu da tam goremedik hocanin Cenk'ten pivot santrofor yaratma sevdasi yuzunden. Oyle olunca da fizik, temas oyunu daha on plana cikiyor. Gol geciktikce rakipler direnc kazaniyor, Oguzhan'in ise rakibe omuz atip top alacak ne gucu ne niyeti var. Yani aslinda bir bakima yine is forvette bitiyor ama Oguzhan'in da tembellik yapmayip biraz fizigini gelistirmesi lazimdi simdiye dek. Her mac sahadaki en gucsuz adamlardan birisi, takimimizin kesinlikle en gucsuz oyuncusu 11 ciktigi maclarda.

Tamer Tuna: "Beşiktaş'a karşı pas yüzdesi olarak üstünlük kuramazsınız. Ne kadar analiz yaparsan yapın, Beşiktaş size böyle gol atar."

Tolgay Arslan: "Bir oyuncu sürekli oynarsa %100'ünü yakalıyor. Ben burada bir görev adamıyım. Onlar öne çıksınlar, beni konuşmaya gerek yok."

Çevrimiçi Necmi

Devre arası anlaşırsak sene sonu bedava olmuş olucak da o da 32 yaşında  :alala:

Neden genç almıyoruz artık parada harcıyabileceğiz  :alala:
yaşa fazla takılma bence

Tolgay Arslan: "Bir oyuncu sürekli oynarsa %100'ünü yakalıyor. Ben burada bir görev adamıyım. Onlar öne çıksınlar, beni konuşmaya gerek yok."

Senol hocaya atmis mesaji. Haksiz da degil.

yaşa fazla takılma bence

abi alıp satabileceğimiz adamlara yönelmeliyiz artık.

Takımı biraz gençleştirmek gerekiyor.

Bende yaşa takılanlardan değilim takılanlara kızıyorum hatta.

Fakat biraz gençleştirme şart artık.

Çevrimdışı mellfred

Devre arası 20’ye cenki oturtuyoruz yerine de yavaş yavaş ısıttığımız negroyu koyup bu defa gignac’ı rafa alıyoruz
Sanırım cenki devrede satacağımız için hoca da ısrarla cenki sıcak tutuyor
Yönetimsel bir beklenti iletişilmiş de olabilir hocaya

[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2017, 22:24:37 mellfred ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Pesçi oğlanla şampiyonluk cidden zor. Top rakipteyken neredeyse etkisiz eleman top kendine geldiğinde de sadece kendi şutunu düşünüyor..
Sen yaz yine arada.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten plan bu. Gignac falan gelse de bonservisle gelmez. Baskan neden G. Amerika'ya gitti saniyorsunuz, 30 yasinda adamlar almak icin mi? Plan ilk 11'de yasa cok takilmadan mumkun olan en kaliteli takimi kurup rotasyon icin gelecek vaad eden kaliteli gencler almak. Porto modeli yani.

Çevrimdışı tuncaboylu

cinyakı satınalma opsiyonlu kiralamışız
O zaman Cenk'i satın alma opsiyonlu satmışız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı goktasoktay

Ok gençleşelim ama bize leblebici lazım leblebici. Negredo o tarz bir st değil. Hoş hoca onuda neden oynatmıyor artık anlam veremiyorum. Devre arası için düşünülüyorsa ben hayır demem. Zira hoca negredonun psikolojisini her geçen hafta mahvediyor.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Cenk 2 net pozisyonu maalesef gole çeviremedi, en az 5-1 alabilirdik, her şeye rağmen çok önemli son iki deplasman maçımızı aldık, tebrikler Beşiktaş'ım  :claps:

Bu arada Talisca'nın golü temsili  :biggrinking:

[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2017, 22:29:24 'TaNeR' ]
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı underworld

Yediğimiz golün tekrari niye verilmedi ?
Ofsayt güme gitti

Çevrimdışı EMİR EMRE

Devre arası 20’ye cenki oturtuyoruz yerine de yavaş yavaş ısıttığımız negroyu koyup bu defa gignac’ı rafa alıyoruz
Sanırım cenki devrede satacağımız için hoca da ısrarla cenki sıcak tutuyor
Yönetimsel bir beklenti iletişilmiş de olabilir hocaya

Şenol Hoca taktiksel anlayışı ve oyuncunun formu sebebiyle, Fikret Başkan da maddi sebeplerle bu transfere devre arasında onay vermez. Başkan 30-40 tan aşağı fiyat çekmez ki bence de o fiyatlara gidecek ortam oluştu. Biraz hedefi büyütmek lazım

Etiketler: