Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5253894 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Dr.Zeck

Töre varken neden Quaresma oynuyordu diye sorarlar o zaman adama.

Boş yapıyorsun.

güzel kardeşim adam görüşünü belirtmiş.
öyle boş yapıyorsun falan yakışmıyor yani.

Çevrimiçi underworld

Çift forvet için kanatlar orta saha özellikli olmalı.

Çevrimdışı cursedofdragon

güzel kardeşim adam görüşünü belirtmiş.
öyle boş yapıyorsun falan yakışmıyor yani.

Bende fikrimi belirtiyorum.

Siz onun avukatımısınız ayrıca ?

Hoca'yı sürekli kötülüyor kendisi.

Daha öncede açıldı bu konu hoca memleketçilik yapıyor tolga'yı oynatıyor neden boyko'yu oynatmıyor dendi durdu.

Gördük boyko'yu.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Bende fikrimi belirtiyorum.

Siz onun avukatımısınız ayrıca ?

Hoca'yı sürekli kötülüyor kendisi.

Daha öncede açıldı bu konu hoca memleketçilik yapıyor tolga'yı oynatıyor neden boyko'yu oynatmıyor dendi durdu.

Gördük boyko'yu.

ben kimsenin eski msjlarını bilmiyorum

kimsenin avukatı falan da değilim. sadece biraz daha düzgün yazabilirsin. zor olmamalı

Çevrimiçi mellfred

Quaresma 7 dakikada 3 top kaybetti

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Pesçi oğlanla şampiyonluk cidden zor. Top rakipteyken neredeyse etkisiz eleman top kendine geldiğinde de sadece kendi şutunu düşünüyor..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi mellfred

1 gol yetmez şu skoru korumaya çalışmayalım lütfen

Çevrimiçi mellfred

Yavaş çok yavaş paslaşıyoruz

Çevrimdışı Berat

Bu isteksizlik ve lige özel sıradanlaşan bu oyunla çok zor çok.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Takımda bir doymuşluk var bu durum bize büyük faturalar ödetmeden büyük kayıplara sebep olmadan şampiyonluk yarışından kopmadan Yönetimin bi şekilde işe el atması lazım
Seneye mutlaka ama mutlaka takımı kökünden gençleştirmek lazım Göztepe defansı yol geçen hanına döndü bukadar kolay topa sahip olduğumuz bir maçta gol atmamak için çok uğraştık ikiyi üçü bulmak lazım ken kaptırdığı her topla hem kendine hem taraftarına eziyet eden bir takım izliyorum şuan evet güzel paslar yapıyoruz ama goller bulup rahatlamak lazım ken 1-0 a yatarak rakibin beraberlik umutlarıyla maça sarılması için elimizden geleni yapıyoruz.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Takımda bir doymuşluk var bu durum bize büyük faturalar ödetmeden büyük kayıplara sebep olmadan şampiyonluk yarışından kopmadan Yönetimin bi şekilde işe el atması lazım
Seneye mutlaka ama mutlaka takımı kökünden gençleştirmek lazım Göztepe defansı yol geçen hanına döndü bukadar kolay topa sahip olduğumuz bir maçta gol atmamak için çok uğraştık ikiyi üçü bulmak lazım ken kaptırdığı her topla hem kendine hem taraftarına eziyet eden bir takım izliyorum şuan evet güzel paslar yapıyoruz ama goller bulup rahatlamak lazım ken 1-0 a yatarak rakibin beraberlik umutlarıyla maça sarılması için elimizden geleni yapıyoruz.
+1903 

Çevrimiçi levitate

Takım basket takımı gibi gömünce çalışmaya başladı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Hele şükür nihayet 3 gollü galibiyet gördük özlemişiz ufo gören masum köylü misali sevindik iyi oldu çok hata yaptık çok boş alan verdik tosic varken 10 kişi oynuyoruz Devre arası gelse de Vida bi an önce girse takıma
Bide takım yorgun tabi Monaco maçından dolayı
Tebrikler Beşiktaş’ım sana bu yakışır

Çevrimdışı tangaz

cinyakı satınalma opsiyonlu kiralamışız
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi mellfred

Şükür rahat bir maç izleyebildik bu sezon yine de eleştirilerim olacak

Çevrimiçi mellfred

Harbi mi ?
O zaman cenki de satmışızdır

Çevrimdışı tangaz

Harbi mi ?
O zaman cenki de satmışızdır

bi dedikodu geldi doğru mu değil mi teyid ettirebileceğim bir kaynak değil ama...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı AigleBordeaux

super Gomis'in 11 gol attigi ligde Gignac dagitir
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı cursedofdragon

abi yendiğimiz maçtan hemen sonra söylenecek şey mi bu :D

Şimdi gignac maçı satmış diyecekler :D

Zati tamer tunaya maçı satmış diyorlar :D

Adamlar 5 puan önümüzdeler korku dağları aşıyor :D

Çevrimdışı kartal190321

attıgımız 1 gol babel ortalıyor kutuda talisca var, 2.gol  babel içeri giriyor  sagda oerezma giriyor  forvetimiz cenk  nerde  iki pozisyonda da  18 de kutuda değil   her maç kutuda olmayan  forvetle oynuyoruz   hoca nereye kadar böyle devam edecek  görecez
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Güzel bi galibiyetti tebrikler  :claps:

Herhalde bu sezon ilk defa bu kadar çok gol pozisyonuna girdik. Şenol Hoca yine Negredo'yu son 4 dakikada oyuna aldı. Bari Necipi alacağı zaman Negredo'yu alsaydı. Bence bu konuda yanlış yapıyor.

Gökhan Gönül yine mi sakatlandı anlamadım. Her maç aman sakatlanacak korkusuyla izliyoruz  :ebebe:

Quaresma maç başı saçmalasa da sonradan toparladı. Talisca kendine gelmiş, gollerde takımla arasının iyi olduğunu gördük. Monaco maçından sonra yorgunluk normaldi. Belli olsa da bi şekilde atlattık. Şimdi sırada evimizdeki Akhisar maçı var. Artık GS düşünsün fikstürü.

Çevrimdışı ozankarakoc

- 3-0'dan sonraki durumun isteksizlikle ya da laubalilikle ilgisi yok bana göre. 'Oyunu tutmak' istedik, bunu da başardık. Bir süre baskı yapar gibi oldular ama, ünlü filozof Aykut Kocaman'ın deyimiyle 'suni' bir baskıydı. Biz nasıl istediysek oyun öyle oynandı. Atiba, Gökhan, Tolgay, Tosic, hepsinin ufak tefek sakatlıkları vardı. Bir noktadan sonra sakinleşip, 'ekonomik' oynamamız ve şu 'aktif dinlenme' hikayesini yapmamız gerekiyordu. Bence doğru bir tercihti.

- Topa ve maça tümüyle hakim olup pozisyon kısırlığı çektiğimiz maçların çok uzağındaydık. Maçı 7'ye 8'e götürecek pozisyonları yakalayıp harcadık.

- Açık bir şekilde tekrar görüldü ki, futbol oynamak için sahaya çıkan takımların bizim karşımızda şansları çok az. Beşiktaş'tan puan almak istiyorsan oyunu çirkinleştireceksin, izleyenleri futboldan soğutacaksın.

- Tolgay'ı çok beğeniyorum. Oynadıkça özgüveni de artıyor. İyi ki var.

- Negredo'yu oyuna almak için bu kadar beklemeye yine gerek yoktu. Negredo 'beleşçi forvet' tadında bir adam değil ki, oyunu tutmak istediğin anlarda kenarda bekletesin. Talisca'dan daha çalışkan, daha hırslı, daha istekli... Cenk'e attığı pas harikaydı.

- Caner'in yokluğu, yeniden 'takım' olmamızı sağladı. Tam rakip sahaya yerleşip istediklerimizi yapmaya başladığımız anda şişirdiği ortalarla bütün konsantrasyonu bozuyordu. Şimdi ağ örer gibi pas yapıyoruz, ataklarımız da daha olgun ve 'işe yarar' ataklar oluyor.

Çok önemli bir deplasmandan çok önemli bir üç puan aldık. Fikstür avantajı da bize döndü. Tebrikler çocuklara...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

attıgımız 1 gol babel ortalıyor kutuda talisca var, 2.gol  babel içeri giriyor  sagda oerezma giriyor  forvetimiz cenk  nerde  iki pozisyonda da  18 de kutuda değil   her maç kutuda olmayan  forvetle oynuyoruz   hoca nereye kadar böyle devam edecek  görecez

Ondan sonra millet Quaresma oynamiyor, Babel oynamiyor saniyor. Adamlar icer kesse bu sefer kime aciyorsun diyecekler cunku kimse yok penalti noktasi civarinda. Cenk'in 9 numara olmadigini, 2. forvet / forvet arkasi oynamasi gerektigini gormek bu kadar mi zor ya?

Etiketler: