Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 159 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5242570 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Leipzig: "Transferde kullandıkları cep telefonlarını, stat aydınlatmasında da kullandılar. Beşiktaş taraftarına şapka çıkartıyoruz."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı canergiray77

Ama tabi daha gelişmesi lazım.Halen bazı yerlerde yetersiz.
şenol hoca ile daha da gelişecektir buna inanıyorum
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı atalay

Bu sezon maç içinde sık sık geçen sezonun bazı maçlarındaki gibi Cenk'in özellikle sol kenara deplase olduğunu Babel veya Talisca'nın öne kırıldığını görüyoruz. Cenk, sırtı dönük oyununu ve mobilizasyonu geliştirdikçe rakip savunmacıları epey zorluyor. Bu maçın ve Porto maçının başlarında Orban ve Pererira'ya aldırdığı kartlar maçın gidişatına önemli etki yaptı. Bu maçta ilk golde Orban'ı ekarte ederken rakip o müdahalesini sürdüremedi.
[ Son Düzenleme: 27 Eylül 2017, 00:47:54 atalay ]

Çevrimiçi celiker1

Oynadığımız ilk yarıdaki güzel oyunla beraber avrupa takımları ile oynadığımız rakipler arasında duran toplarda en etkisiz takım olduğu gördüm rakibin. Duran toplarda bu kadar etkisiz hangi takım olursa olsun tokatlar geçeriz 👍
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi celiker1

Bu sezon maç içinde sık sık Cenk'in kenarlara deplase olduğunu Babel veya Talisca'nın öne kırıldığını görüyoruz. Cenk, sırtı dönük oyununu ve mobilizasyonu geliştirdikçe rakip savunmacıları epey zorluyor. Bu maçın ve Porto maçının başlarında Orban ve Pererira'ya aldırdığı kartlar maçın gidişatına önemli etki yaptı. Bu maçta ilk golde Orban'ı ekarte ederken rakip o müdahalesini sürdüremedi.
Aynı zamanda Neto'ya aldırdığı kartta maçın gidişatına önemli etki ediyordu ama o. çocuğu Palabıyık 😠Kusura bakma @atalay senin yazına cevaden tarzın olmayan bir ekleme yapıyorum ama "küfür etme diyorlar edepsiz, bu (Küfür Yasak)₃ çocuklarını nasıl anlatayım küfürsüz"demiş  Can baba
[ Son Düzenleme: 27 Eylül 2017, 00:57:59 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Aynı zamanda Neto'ta aldırdığı kartta maçın gidişatına önemli etki ediyordu.

kısaca ooo siii posbıyık diebilirmiyiz  :D
[ Son Düzenleme: 27 Eylül 2017, 00:54:13 Berat ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Bugün kesin Şenol Güneş'in cezasını açıklar bu pislikler.

Çevrimdışı kyiv

Monacoyu yenelim fişi çekelim  :bandit:

Çevrimdışı goktasoktay

Aynı zamanda Neto'ta aldırdığı kartta maçın gidişatına önemli etki ediyordu.
Hiç canını sıkma dostum, onlar kazandık diye kendilerini avutadursunlar, biz avrupada başarılı olacağız, lig bittiğinde de şampiyon Beşiktaş yazısını okuyup kahrolacaklar...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Necmi abi quaresma konusunda haklı çıktı. Avrupada başka oynuyor demişti. Bugün bence çok büyük oynadı. Defansa sürekli yardıma geldi. Keşke bunu hiç maç seçmeden hep yapsa. Sorumluluk sahibi ve aklı başında..

Quaresma son 15 dakika çok kızdırdı beni, hemen hiç geri dönmedi doğru dürüst.

Aslında tam Lens'in oyunu olacak bir durumdaydık, ama Cenk çok yorulunca o çıktı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

@Necmi abi, stadda ve ağaçlı yolda yeni formaları inceledim en az yarısı çubukluydu.

Çok da güzel gerçekten, kararım netleşti.

Çevrimdışı goktasoktay

Aslında tam Lens'in oyunu olacak bir durumdaydık, ama Cenk çok yorulunca o çıktı.

Hoca 2 kişi daha değiştirmek isterdim hakkım olsa dedi kolay değil leipzig oldukça dinamik bir takım, gerçekten müthiş efor sarfettik...

Çevrimdışı tuncaboylu

Hoca 2 kişi daha değiştirmek isterdim hakkım olsa dedi kolay değil leipzig oldukça dinamik bir takım, gerçekten müthiş efor sarfettik...

Medel-Necip değişikliği biraz elini bağladı.

Medel fena değildi, neden çıkardığını söyledi mi?

Çevrimdışı tangaz

medelin aksaması nedeniyle bir değişiklik hakkı zorunlu olunca öyle oldu yoksa ikisi de  değişirdi. medel sağ bekte ciddi aksıyor necip daha iyiydi bugün.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

ATIBA sen dünyanın kaçıncı harikasısın?

Çevrimdışı goktasoktay

Yok medelle ilgili birşey sormadılar, yanlış hatırlamıyorsam

Çevrimdışı atalay

Problem değil. Can sıkacak bir şey yok. @celiker1 | Katılıyorum. Çıkabilirdi. @tuncaboylu

Çevrimdışı tangaz

Medel-Necip değişikliği biraz elini bağladı.

Medel fena değildi, neden çıkardığını söyledi mi?

:alala:
medeli çok kolay ekarte ediyorlardı

Çevrimdışı goktasoktay

medelin aksaması nedeniyle bir değişiklik hakkı zorunlu olunca öyle oldu yoksa ikisi de  değişirdi. medel sağ bekte ciddi aksıyor necip daha iyiydi bugün.
Galiba öyle oldu abi, aynen. Necip girdikten sonra harika toplar kaptı. Sağlam durdu, yere yatmadı kolay kolay ki en büyük sorunlarından biri budur bence, kolay yatar. Yalnız bir topu çok gereksizce kornere attı, çok kızdım o pozisyonda..

Çevrimiçi celiker1

Bu gece tecrübe kazandı. Avrupa arenasında futbol tecrübesi olan oyuncuların kazandığı maç oldu 👍
[ Son Düzenleme: 27 Eylül 2017, 01:05:52 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Galiba öyle oldu abi, aynen. Necip girdikten sonra harika toplar kaptı. Sağlam durdu, yere yatmadı kolay kolay ki en büyük sorunlarından biri budur bence, kolay yatar. Yalnız bir topu çok gereksizce kornere attı, çok kızdım o pozisyonda..

o pozisyonda bence arkasından emin değildi.
medeli çıkmadan önce sürekli geçiyorlardı baya hantal kalıyor sağ bek oynarken. ortada bu denli hızlı bi oyuncunun sağbekte böle hantal kalması bence şaşırtıcı

Çevrimdışı atalay

Kazanmak yanıltmasın, ikinci yarıyı gözden geçirmek lazım. Skor odaklı oyun seçimi anlaşılır. Geniş oynatmak da bir seçim fakat oyun geçişlerindeki düzen ve özellikle çıkış paslarını yaparken alanları kullanma konusunda iyi olduğumuzu söyleyemeyiz. Bir-iki fırsat var. Lakin onlarda da final paslarında sıkıntı yaşadık.

İlk yarının belli bölümündeki ön alan baskısı, gegenpressing veya yüksek baskıya karşı oyun merkezinin hızlı değiştirilmesi ve Keita'ya dribbling alanı vermemek önemli. İkinci yarı rakibin dinamizmi, fizik kalitesi veya bahsettiğim sebepler dışında Kampl'ın girişi işleri değiştirdi. Özellikle oyunu yönetmesi ve topsuz oyundaki katkısı ile merkezdeki bloğun gezmesini sağladı. Burada oyun merkezini geriye çekmek zorunda kaldık. Fakat geçiş hücumlarında daha hızlı çıkmalıydık. Talisca-Tolgay değişikliği daha erken olabilirdi.
[ Son Düzenleme: 27 Eylül 2017, 02:31:41 atalay ]

Çevrimdışı tangaz

rakibin kulağını şaapan stad yapmışlar  :D

Çevrimdışı goktasoktay

Medel “pire gibi” adam ama yerini yadırgadı sağ bekte. Bu hantallık tamamen ondan kaynaklı zannımca..

Çevrimdışı tuncaboylu

Benim arkadaşım da kızdı, ama orada doğrusunu yaptı bence.

Defansın orada vuracak, bak Pepe vurmadı ve yediryordu. Yavaş giden topu auta bırakan savunmacıya kızıyorum, aynı şeyi 30 sene önce Fenerbahçe maçında Gökhan Keskin yapmıştı ve Aykut'a kaptırıp gol yedirdi. 2-1 yenilip şampiyonluğu vermiştik

Etiketler: