Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 525 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8490627 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Bugün Ercan Güven'in yazısını okudum ve biraz midem bulandı. İma ettiği şeyler doğru olabilir mi @Necmi abi? Yoksa bir tarafından mı uyduruyor?

"Bu işin içinde bir iş olmalı; aksi mümkün değil!
Ne bildiğimiz Fikret Orman’ın tarzıdır farklı kulvarda başarılı olmuş bir rakibini düelloya davet etmek... Ne de Aziz Yıldırım’ın tarzıdır davet edildiği düelloyu duymazdan gelmek.

Bilgi yok ama size kişisel tahminimi yazayım:
Fenerbahçe, Beşiktaş’ın şampiyonluktan elde edeceği getiriden daha büyük bir kaynak bulmuş olabilir önümüzdeki dönem için.
Arsa mı, nakit mi, izin mi, nasıl, nereden, bilemem.
3 Temmuz felaketinin tazmin edilmesi parantezinde olabilir mesela!"

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Bugün Ercan Güven'in yazısını okudum ve biraz midem bulandı. İma ettiği şeyler doğru olabilir mi @Necmi abi? Yoksa bir tarafından mı uyduruyor?

Ne bildiğimiz Fikret Orman’ın tarzıdır farklı kulvarda başarılı olmuş bir rakibini düelloya davet etmek... Ne de Aziz Yıldırım’ın tarzıdır davet edildiği düelloyu duymazdan gelmek.

Fenerbahçe, Beşiktaş’ın şampiyonluktan elde edeceği getiriden daha büyük bir kaynak bulmuş olabilir önümüzdeki dönem için.

Ortuluden ateslemis olabilirler demek istiyor

Çevrimiçi Necmi

ben bir şey duymadım neyi tazmin edecekler şikeyimi bir bardak su içsinler.
kendilerini temize çıkmış göstermeye çalışıyorlar ama temize
falan çıkmadılar. Bir şey tazmin edilecekse ts nin kayıpları tanzim edilsin.
sportif gelirleri dışında hiç bir kaynağı gösteremiyor kombine satmadığı storları gelir elde etmediği
sürece hikaye bunlar.
Bu laflar kaybeden feneri hala güçlü gösterme çabaları balonu şişirmeye uğraşıyorlar ama balon inmedi
patladı.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

yıllık 3,3 milyon net para kazanıp ist. gibi şehirde yaşıyor o mutlu olmasında kim mutlu olsun...
Gomez'de ondan az almıyordu ama mutlu değildi ve gitti.Bu kadar küçümsemeyelim takımla  eğer kulübede yan gelip yatmayıp oynayıp katkı veriyorsa takımla uyuşmuş takımı sevmiş demektir.

Çevrimiçi Necmi

Ortuluden ateslemis olabilirler demek istiyor

fenere günahlarını vermezler

Fikret başkanın temaslarını müteakip
yarın transfer şekilleniyor
geçen seneki gibi uzun sürmeyecek Haziran ayı içinde iç-dış transferler tamamlanmış olacak
(Oğuzhan hariç)
yarın sabah buradan derleyip yazacağım
Biz duyduktan sonra önümüzdeki hafta medyada yazacaktır

Saygılar

Biz ve transferleri haziran ayında bitirmek  :lol: :lol: :lol: Günün esprisi bu.

Çevrimdışı tangaz

Gomez'de ondan az almıyordu ama mutlu değildi ve gitti.Bu kadar küçümsemeyelim takımla  eğer kulübede yan gelip yatmayıp oynayıp katkı veriyorsa takımla uyuşmuş takımı sevmiş demektir.

küçümsemek  :alala:

espriri anlayışınız pek yok sanırım. gomezin mutsuz olduğu tek kare hatırlamıyorum ist. günlerinde, ailesinin can güvenliğinden endişe etmesi kendisinin karısının sıla hasreti vbvb bireysel tercihlerdir ama mutsuzluk emareleri değildir. yılda 3,3 milyon euro kemiksiz para kazanıp üstüne top peşinde koşturup mutsuzum diyen birinin aklından zoru olmalı...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bilet alamayanlar hücum   :)

Osmanlıspor maçı için rakip taraftar kale arkası biletlerinin taraftarlarımıza satışına başlanmıştır. Bilet bedeli 150 TL'dir.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

küçümsemek  :alala:

espriri anlayışınız pek yok sanırım. gomezin mutsuz olduğu tek kare hatırlamıyorum ist. günlerinde, ailesinin can güvenliğinden endişe etmesi kendisinin karısının sıla hasreti vbvb bireysel tercihlerdir ama mutsuzluk emareleri değildir. yılda 3,3 milyon euro kemiksiz para kazanıp üstüne top peşinde koşturup mutsuzum diyen birinin aklından zoru olmalı...

Herşey  para demek değil ki.Terör sorunları hala devam ediyor bu ülkede terörden dolayı mutsuz ki gitmiş Gomez ve Sosa da  aynı şekilde Aboubakar'da diyebilirdi ama takımı bensimsemiş sevmiş aldığı para da tatmin ediyoki kalmak istiyorum diyor.Size katılmıyorum senin can güvenliğini ailenin can güvenliğinden endişe ettiğin bir yerde mutlu olabilir misin? Özellikle kendi yurdunda değilsen.Aboubakar ile Gomez'i aynı kefeyi koymak saçma bence Aboubakar'da istese başka takımlara gidebilir o da terör sebepleriyle gitse tek kelime edilemez.Ama adam kalıyor(Kalmak istiyor mutlu en azından) madem para bu kadar önemli Gomez'de kalırdı burda.

Oscar,Burak falan Çin'de ne kadar mutlular ? Ersan Dembaba falan daha düşük paraya buraya gelme sebepleri neler ?? Orda Beşiktaş'tan kat kat daha fazla para kazanıyorlardı.Para önemli birşey kabul ama direk mutsuz olamaz o kadar para alıyor demekte yanlış.

Çevrimdışı celiker1

Bu günlerde borçları kapamak için devlet bankalarından uzun vadeli, düşük faizli kredi verileceği dillendiriliyor. Bu tabiiki bütün klüpkere olur eğer olursa
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Herşey  para demek değil ki.Terör sorunları hala devam ediyor bu ülkede terörden dolayı mutsuz ki gitmiş Gomez ve Sosa da  aynı şekilde Aboubakar'da diyebilirdi ama takımı bensimsemiş sevmiş aldığı para da tatmin ediyoki kalmak istiyorum diyor.Size katılmıyorum senin can güvenliğini ailenin can güvenliğinden endişe ettiğin bir yerde mutlu olabilir misin? Özellikle kendi yurdunda değilsen.Aboubakar ile Gomez'i aynı kefeyi koymak saçma bence Aboubakar'da istese başka takımlara gidebilir o da terör sebepleriyle gitse tek kelime edilemez.Ama adam kalıyor(Kalmak istiyor mutlu en azından) madem para bu kadar önemli Gomez'de kalırdı burda.

Oscar,Burak falan Çin'de ne kadar mutlular ? Ersan Dembaba falan daha düşük paraya buraya gelme sebepleri neler ?? Orda Beşiktaş'tan kat kat daha fazla para kazanıyorlardı.Para önemli birşey kabul ama direk mutsuz olamaz o kadar para alıyor demekte yanlış.

hala espri anlayışın yok.

20li yaşların başında böle romantik cümleler kurmak daha mümkün elbet hele bir o kadar daha yaşa ondan sonra tekrar düşüncelerini ömrümüz yeterse ve bu forum yaşarsa tekrar dinleriz. örnek verdiğin adamların hepsi zaten dolar milyoneri ha 20 milyon doları var ha 30 pek bişey farketmeyecektir. korku ile mutluluk yada mutsuzluk kıyası yapmak elma ile armutu mukayese etmek gibi...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Egos

her şeyin para olmadığı konusunda haklı, gomez'in mutsuz olduğu konusunda haksızsın.

Çevrimdışı Kutay

Gomez kadar para kazansam Uganda'da bile yaşamayı kabul ederim.
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı tangaz

bi insan top peşinde koşturup milyonlar kazanıp  gezip tozup epey tipsiz de olsa (ör. ali eren olabilir) mankenlerle gece kulüplerinde gezip tozup düşüp kalkıp üstüne birde mutsuzsa psikoloğa gitsin  :D
[ Son Düzenleme: 02 Haziran 2017, 20:17:29 tangaz ]

hala espri anlayışın yok.

20li yaşların başında böle romantik cümleler kurmak daha mümkün elbet hele bir o kadar daha yaşa ondan sonra tekrar düşüncelerini ömrümüz yeterse ve bu forum yaşarsa tekrar dinleriz. örnek verdiğin adamların hepsi zaten dolar milyoneri ha 20 milyon doları var ha 30 pek bişey farketmeyecektir. korku ile mutluluk yada mutsuzluk kıyası yapmak elma ile armutu mukayese etmek gibi...

Espri anlayışı mı nerden biliyorsun ki bilemezsin bunu. Yaşça benden büyüksün o yüzden abi diyorum ama düşüncelerine saygı duyuyorum fakat sana katılmıyorum.Çünkü benim bahsettiğim şey futbolcular üzerinden yoksa bizim gibi insanlar için 3.3 milyon euroya kabilede bile yaşarız onu demiyorum aboubakar bir futbolcu beşiktaştan 3.3 milyon euro almasa gidip 2.2 milyon alıcak atıyorum hani dediğin gibi adama pek koymayacak.Senin espri yaptığını anlıyorum fakat bir çok insan böyle düşünüyor taraftar özellikle yöneticiler falan.Renklilerin laciverti olanı van persie'yi aldı o kadar parayla zorla adamı istemediği yere getirdi ne oldu ??? İş yapıyor mu hayır van persie mutlu mu hayır o da kemiksiz o kadar para kazanıyor falan.Yani bu ülke futbolunda var sorun para herşey demek değildir özelllikle yöneticilerin o dediğin düşünceden uzak durması lazım herşey bu kadar basit değil.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Atiba - Cenk Tosun ve Atınç Nutkan'ı  Tivibuspor' da saat 21:30'da Ali Ece'nin konuğu oluyor  :bandit: Buradan izleyebilirsiniz:

http://www.tivibuspor.com.tr/canli-yayin 

Youtube a girerek de bu link üzerinden izleyebilirsiniz:

[ Son Düzenleme: 02 Haziran 2017, 21:32:39 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AmaralGürses

Osmanlı maçı çok zorlu geçecek. Endişeliyim.

Seneye Aykut Kocamanlı fenerbahce vasat kadrosuna rağmen şampiyonlugun favorisi.

İşimiz gerçekten çok zor. Camia çatırdamanın eşiğinde çok karışığız operasyon kapıda.

Çevrimiçi Kapkarakartal

İnternet üzerinden yayınlanan Fİ dizisi için stadımızda kısa bir bölüm çekilmiş.

Konu Dışı : Bu arada güzel dizidir tavsiye ederim.

Çevrimdışı B@RoL

Bilet alamayanlar hücum   :)

Osmanlıspor maçı için rakip taraftar kale arkası biletlerinin taraftarlarımıza satışına başlanmıştır. Bilet bedeli 150 TL'dir.
Hay Allah razı olsun @MUSTAFA_ Senin iletini gördüm direk atladım. 3 kişi son vagondan da olsa biletlerimizi aldık. Kapanış maçında orada olabileceğiz

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı celiker1

Osmanlı maçınıda kanser şekilde seyreder miyiz acaba!!! Beşiktaş bu olur mu olur. Yarın Cenk ilk yarı iki gol atsa. 60. dakikaya kadarda bir tane bıraksa. Ahahaha kanser gel son yarım saatte :evillol:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Osmanlı maçınıda kanser şekilde seyreder miyiz acaba!!! Beşiktaş bu olur mu olur. Yarın Cenk ilk yarı iki gol atsa. 60. dakikaya kadarda bir tane bıraksa. Ahahaha kanser gel son yarım saatte :evillol:

yenilmeyelimde gerisi önemli değil abi o serimiz bozulmasın :)

Rasim Ozan öttürüyolar derken haksız değildi  :lol: :lol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Orhan_

Bu başlığında son gününe, son saatlerine girdik. Bir daha ki sene daha güçlü bir takımla birbirimizi yemeye devam edeceğiz :D..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu başlığında son gününe, son saatlerine girdik. Bir daha ki sene daha güçlü bir takımla birbirimizi yemeye devam edeceğiz :D..
İlla birini buluruz gömecek. Sen kafanı yorma

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: