Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 442 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8467907 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Baya plansızlık bunun adı. Formada aynı şekilde.

tam vurgun yapacağın gün ama ürün yok demek kötü oldu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Bitmiş sanırım. Yarın stat ın ordaki yuvadada olmuycak sanırım. Satış rekoru kırabilirdi olsaydı
Üsküdar'daki yuvada 2 kere geldi, 2'sinde de tamamen bitti.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'in doğum günü kutlamasından görüntüler
#Beşiktaş

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

tam vurgun yapacağın gün ama ürün yok demek kötü oldu
Staddaki mağazada bittiğini sanmıyorum.

Eski formaları satmak için​ de yapıyor olabilirler. Ben babama t-shirt alacaktım, bulamayınca siyah forma aldım.

Çevrimdışı tangaz

Staddaki mağazada bittiğini sanmıyorum.

Eski formaları satmak için​ de yapıyor olabilirler. Ben babama t-shirt alacaktım, bulamayınca siyah forma aldım.

şöle bir kampanyadan bahsediliyordu eski forma alana yıldız stickerı ve tişört hediye gibi, bu sürdürülebilirdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

şilede açılmana gerek yok kıyıda boğuluyorsun ordaki sorun kumların ayağının altından kayması
Aynen oyle abi Insaat sirketleri oradan Kum caldiklari icin , Kum çöküyor ve seni hizla asagiya çekiyor , 4 tane profesyonel yüzücü ve dalgic boğuldu Sile de bugune kadar benim bildiğim ve milli yuzuculerdi , Acilma konusuda suyun bir anda dönmesi abi Bir anda Dev kopuklu Sörf dalgalari gelebiliyor ve Hortum tarzi birşeyler oluyor oda seni iceri çekiyor

Çevrimdışı tangaz

Aynen oyle abi Insaat sirketleri oradan Kum caldiklari icin , Kum çöküyor ve seni hizla asagiya çekiyor , 4 tane profesyonel yüzücü ve dalgic boğuldu Sile de bugune kadar benim bildiğim ve milli yuzuculerdi , Acilma konusuda suyun bir anda dönmesi abi Bir anda Dev kopuklu Sörf dalgalari gelebiliyor ve Hortum tarzi birşeyler oluyor oda seni iceri çekiyor

ooo girdapda yüzmek en sevdiğim  :icool:

Çevrimdışı tuncaboylu

şöle bir kampanyadan bahsediliyordu eski forma alana yıldız stickerı ve tişört hediye gibi, bu sürdürülebilirdi.
Var zaten o kampanya.

Formada %25 indirim yaptılar, yanında da Vodafone Arena ya da geçen seneki şampiyonluk t-shirtler den birini seçtirip hediye ettiler.

117 liraya bir t-shirt bir forma aldık.

Çevrimdışı tuncaboylu

O baktı zamanında Büyükçekmece'de de yaptılar, sonra o binalar Avcılar'da çöktü.

Çevrimdışı tangaz

sunderland lensin fenerle işi bitti son maçına çıkıp dönecek tr.den başka takımla filörtteyiz demiş  :bandit:

Çevrimdışı Erdem Ayaz

sunderland lensin fenerle işi bitti son maçına çıkıp dönecek tr.den başka takımla filörtteyiz demiş  :bandit:
İnşallah olacak bu iş lens harika oyuncu güçlü seneye ilk 11 de ki yeri garanti olur.

Çevrimdışı tangaz

İnşallah olacak bu iş lens harika oyuncu güçlü seneye ilk 11 de ki yeri garanti olur.

bende olumlu buluyorum ama q7 satıldıktan sonra ikisi birden lüks olur

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O baktı zamanında Büyükçekmece'de de yaptılar, sonra o binalar Avcılar'da çöktü.

Küçükçemecede yakın zamanda yine yaptılar kumun üzerine. O binalar büyük depremde çökmezse ben de bişi bilmiyorum. Sonra yok yeni yönetmeliğe göre bina yapıyoruz.. Dolgu kumun üzerine bina mı yapılır 1.derece deprem bölgesinde?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Doğukan E.

Çevrimiçi Necmi

ani derinleşen denizlerde olan doğa olayı o her zaman olmaz su yukardan gelir
geri gidişi dipten olur o sırada yüzeyde ne varsa dibe doğru emer

Çevrimiçi Necmi

Küçükçemecede yakın zamanda yine yaptılar kumun üzerine. O binalar büyük depremde çökmezse ben de bişi bilmiyorum. Sonra yok yeni yönetmeliğe göre bina yapıyoruz.. Dolgu kumun üzerine bina mı yapılır 1.derece deprem bölgesinde?
yapılır neden yapılmasın her zeminin bir teknolojisi var istersen denize bile yaparsın.
bu kadar ön yargılı olmayın bu gezegende her türlü şartlarada dayanıklı binalar yapılabiliyor.
las vegas çöle kurulmuş bir şehirdir.

Çevrimdışı ahmetemre

Taraftar Kart Ligi
1500 daha artmış niye artıyor anlamadım ya :alala:

Genel Sıralama
Liglere Göre Sıralama
TAKIMLAR
Passolig Kart Sayısı
1)

Fenerbahçe
527.114
2)

Beşiktaş
511.697
3)

Galatasaray
504.798
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Sedat

handikaplı çArşı  

yapılır neden yapılmasın her zeminin bir teknolojisi var istersen denize bile yaparsın.
bu kadar ön yargılı olmayın bu gezegende her türlü şartlarada dayanıklı binalar yapılabiliyor.
las vegas çöle kurulmuş bir şehirdir.
En basitinden bizim stadimiz Dolgu zemin üzerine kurulu keza Ts stadi da oyle deniz doldurularak yapıldı

Artik İstanbulda yer kalmadi oyizden sürekli deniz dolduruluyor Maltepe sahilde de Dolgu yapildi suan bitmiştir belki ve epey genişletildi sahil seridi

Ama Su sozude unutmamakta fayda var , Deniz bir gun kendinden alinanlari geri alır..

Çevrimdışı ahmetemre

En basitinden bizim stadimiz Dolgu zemin üzerine kurulu keza Ts stadi da oyle deniz doldurularak yapıldı

Artik İstanbulda yer kalmadi oyizden sürekli deniz dolduruluyor Maltepe sahilde de Dolgu yapildi suan bitmiştir belki ve epey genişletildi sahil seridi

Ama Su sozude unutmamakta fayda var , Deniz bir gun kendinden alinanlari geri alır..
işaretli söz Trabzonlular stadı beğenmedikleri için deniz alsın şunu geri diye yazmalarından çıkmıştı sanırsam...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

işaretli söz Trabzonlular stadı beğenmedikleri için deniz alsın şunu geri diye yazmalarından çıkmıştı sanırsam...
Yok cok eski bir soz bu benim bildiğim...

Çevrimdışı cagdas44

Tshirtlerin bitmesiyle ilgili ufak bir nokta var 6 Haziran'da "tüm" mağazalarda diyor. Muhtemelen stadyumdaki mağaza için stok yapıldı o yüzden diğerlerine gönderilmedi.

Çevrimiçi Necmi

çok eski bir söz

Çevrimdışı cagdas44

Şampiyonluk Kupamıza Vodafone Arena’da Kavuşuyoruz
Spor Toto Süper Lig’de 15. şampiyonluğunu elde ederek Camiamızı ve taraftarlarımızı gururlandıran Futbol Takımımız, şampiyonluk kupasına yarın saat 17.00’de Vodafone Arena’da oynanacak Osmanlıspor maçının ardından kavuşacak.
Beşiktaşımız şampiyonluk kutlamalarına yarın saat 13.00’te Anadolu Hisarı önünden başlayacak.
Şampiyon Futbol Takımımız, özel olarak hazırlanan tekneyle Anadolu Hisarı önünden hareket ederek İstanbul Boğazı’nda tur atacak.
Siyah-beyazlılarımızın tekne turu Dolmabahçe Sarayı’ndaki iskelede son bulacak ve ekibimiz buradan üstü açık otobüs ile Vodafone Arena’ya geçecek.
Futbol Takımımız, saat 14.30’da Denizbank Tribünü’ndeki terasta hazırlanan platformdan taraftarlarımızı selamlayacak.
Şampiyon Beşiktaşımız, yarın saat 17.00’de Spor Toto Süper Lig’in son haftasında Osmanlıspor ile Vodafone Arena’da karşılaştıktan sonra şampiyonluk seremonisi başlayacak.
30 kişilik Beşiktaş Korosunun Beşiktaş marşları söylemesiyle başlayacak kupa töreni, yavru kartalların Beşiktaş bayraklarıyla yürümesiyle devam edecek.
15. şampiyonluk kupamız, buggy/olips aracı ile Vodafone Arena’da bir tur atacak ve kaideye konulacak.
Futbol Takımımızın sahaya davet edilmesi sonrası kupa siyah-beyazlılarımızın ellerinde yükselecek.
#şampiyONBEŞiktaş

Çevrimdışı abdusta

Fikret başkanın temaslarını müteakip
yarın transfer şekilleniyor
geçen seneki gibi uzun sürmeyecek Haziran ayı içinde iç-dış transferler tamamlanmış olacak
(Oğuzhan hariç)
yarın sabah buradan derleyip yazacağım
Biz duyduktan sonra önümüzdeki hafta medyada yazacaktır

Saygılar

Etiketler: