Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 445 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505397 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Herkesin kendi fikri tabi de hiç iyi olmaz berbat olur  :o_o: ...Borsa da saf silkeleyip kaçacak paravan şirket logosu gibi logo yaptı Juve hiç beğenmedim... Bizim logomuzda harika daha iyisi olmaz en güzeli bu hali, çok yakışsa bile üstünde kartal olan veya  inş bol yıldızlı olacak olan şeklini bile fazla kullanmamak lazım bana göre.

Az değişim iyidir diye şeet ettim ama Sadelik ağır basıyor bizim camiamızda Belki 4.Yıldıza o zaman.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Az değişim iyidir diye şeet ettim ama Sadelik ağır basıyor bizim camiamızda Belki 4.Yıldıza o zaman.

Yıldız 1-2-3 yetmez 4-5-6 olsun da onu bile fazla kullanmamak lazım  :)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı arda

işin doğrusu arena da, stadyum da türkçe sözcükler; biri fransızca , diğeri latince kökenli.

LİSAN

Güzel dil Türkçe bize,
Başka dil gece bize.
İstanbul konuşması
En sâf, en ince bize.

Lisanda sayılır öz
Herkesin bildiği söz;
Ma'nâsı anlaşılan
Lûgate atmadan göz.

Uydurma söz yapmayız,
Yapma yola sapmayız,
Türkçeleşmiş, Türkçedir;
Eski köke tapmayız.

Açık sözle kalmalı,
Fikre ışık salmalı;
Müterâdif sözlerden
Türkçesini almalı.

Yeni sözler gerekse,
Bunda da uy herkese,
Halkın söz yaratmada
Yollarını benimse.

Yap yaşayan Türkçeden,
Kimseyi incitmeden.
İstanbul'un Türkçesi
Zevkini olsun yeden.

Arapçaya meyletme,
İran'a da hiç gitme;
Tecvîdi halktan öğren,
Fasîhlerden işitme.

Gayrılı sözler emmeyiz,
Çocuk değil, memeyiz!
Birkaç dil yok Tûran'da,
Tek dilli bir kümeyiz.

Tûran'ın bir ili var
Ve yalnız bir dili var.
Başka dil var diyenin,
Başka bir emeli var.

Türklüğün vicdânı bir,
Dîni bir, vatanı bir;
Fakat hepsi ayrılır
Olmazsa lisânı bir.

Ziya  GÖKALP
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Onur Küçük

Vitor efendiyi yedirmem ulan
Bu sezon Vitor'u değil Dick'i yediler . Adamlar sağlam yiyici çıktı.

Çevrimiçi sozkul

Önüne arkasına üstüne altına hiç bir yerine yakışmıyor. Adamlar tek başına kulağa hoş gelen bir marka adı bulmuşlar  :tabe: Bu iş imkanı yok olmaz  :D Olursa da oturgaçlıgötürgeç kıvamında bir şey olur gibi geliyor :ebebe:

Önüne koyarsan ve fransızca söylersen çok güsel oluyor, bunu kabul ederler 😀
STADE DE VODAFONE.

Çevrimdışı atakan eraslan

hee stadın adını değiştirdik logo kaldı 😊gerçi o da bir khk ya bakar, olmaz demeyelim olmaz diince inadına yaparlar şimdi

Çevrimdışı cursedofdragon

Önüne koyarsan ve fransızca söylersen çok güsel oluyor, bunu kabul ederler 😀
STADE DE VODAFONE.

Birde gırtlaktan söyleyince abi fransızca gibi daha iyi oluyor :D

hayır o diil de şimdi arena türkçe değil diye değişio da vodafone türkçe mi, türkçe isimli bir sponsor mu bulsak da bi on sene isim derdi kalmasa bari

Çevrimdışı Mehmet K

Ulan Vodafone Arena ismi gayet uyumluydu dilimiz de alışmıştı nerden çıktı şimdi bu

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Aslında şu 3 yıldız ile birde logo değişikliğine gitsek nasıl olur?
Şöyle Juve tarzı siyah güzel-bomba bir logo ile yeni bir başlangıç anlamında çok iyi olur.

:olmaz :vur :steamed:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

hee stadın adını değiştirdik logo kaldı gerçi o da bir khk ya bakar, olmaz demeyelim olmaz diince inadına yaparlar şimdi

Büyük konusma

Çevrimiçi sozkul

Herkesin kendi fikri tabi de hiç iyi olmaz berbat olur  :o_o: ...Borsa da saf silkeleyip kaçacak paravan şirket logosu gibi logo yaptı Juve hiç beğenmedim... Bizim logomuzda harika daha iyisi olmaz en güzeli bu hali, çok yakışsa bile üstünde kartal olan veya  inş bol yıldızlı olacak olan şeklini bile fazla kullanmamak lazım bana göre.

Yıldıza karşıyım, arma orda sade olarak tek başına kalmalı, yıldızları boyna yakaya ya da kola alabiliriz, almalıyız.

Çevrimdışı İhsan

Bu sezon Vitor'u değil Dick'i yediler . Adamlar sağlam yiyici çıktı.

Vitor'u yediler, Dick'e geldiler
şimdi Dick'i de yemek üzereler  :evillol:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı COB

Vodafone Palace

Vodafone  Süleyman Seba stadyumu

Vodafone Park

Ulan Vodafone Arena ismi gayet uyumluydu dilimiz de alışmıştı nerden çıktı şimdi bu

türkçe diilmiş arena, hadi türkçe diil arapça olaydı sıkıntı olmazdı heral , gavurca olunca sıkıntı şimdi , değiştirmek lazım

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Umarım Antep maçında 2.yarı ba oynar
[ Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 23:25:23 PrisonBreak ]

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Yıldıza karşıyım, arma orda sade olarak tek başına kalmalı, yıldızları boyna yakaya ya da kola alabiliriz, almalıyız.

Yıldızları alalım bol bol ama nispet yapar gibi gözlerine sokmayalım abi kenarda dursun  :)

biz şimdi antepten şampiyon dönünce osmanlı maçında hem maç hem kutlama beraber mi olacak yoksa ayrıca bi kutlama mı organize edecek başkan ücreti mukabilinde? bedava kutlama olmaz diyip 😂

Çevrimiçi BJKTÜRK23

biz şimdi antepten şampiyon dönünce osmanlı maçında hem maç hem kutlama beraber mi olacak yoksa ayrıca bi kutlama mı organize edecek başkan ücreti mukabilinde? bedava kutlama olmaz diyip 😂

ramazana denk geldiği için maçtan sonra sahura kadar sürer sanırım öncesinde öyle tekne turu topçuların elinde kadehler sarhoş olup tosiç in hanımına sarkan vizyon reisler görmeyiz  :evillol:

ramazana denk geldiği için maçtan sonra sahura kadar sürer sanırım öncesinde öyle tekne turu topçuların elinde kadehler sarhoş olup tosiç in hanımına sarkan vizyon reisler görmeyiz  :evillol:

kutsi yi görürüz ama dimi 😩 onsuz bir kutlama düşünemiyorum 😂😂😂

Çevrimdışı abdusta

Şampiyonlugun olasılık ilanına 16 saat kaldı!!

saygılar

Çevrimdışı Çağatay

Stad ismi
Vodafone Park Şeref Stadı
Olabilir
Hope for the Best, Plan for the Worst

Etiketler: