Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 408 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8504774 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı abdusta

Mitro'nun önündeki ve yanındaki oyuncular kimler? Özellikle yanındaki oyuncu neredeyse son 2 aydır tüm antrenmanlarda A takımla gördüğümüz birisi.

yanındaki Stoper Fatih aksoy 1.89 boy sag ayak yaş 19

saygılar

Çevrimdışı abdusta

Mitro'nun önündeki ve yanındaki oyuncular kimler? Özellikle yanındaki oyuncu neredeyse son 2 aydır tüm antrenmanlarda A takımla gördüğümüz birisi.

öndeki sedat Şahintürk 21 yaşında sol ayak ortasaha 1.73 boy

saygılar

Çevrimdışı fani madida

az önce bjk tv'de bülent ülgen şampiyon olduktan sonra çok büyük bir sürpriz var dedi herkes ağlayacakmış  :evillol: ne olabilir ki acaba
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı ilhan mansız

takım şampiyonluğa, forum polemik şampiyonluğuna  :D, bize iyi takım yaramıyor anlaşılan, o zaman bende yazayım. vodafone park Fikret Orman stadyumu olsun  :ok:

Çevrimdışı sametbagan

Birde satadlardan Arena isimleri kalkacakmış

Bence devlet kendi yaptığı stadlardan sorumludur bizim stadımızdan biz sorumluyuz.

Sanırım buna karar vermeye hakkımız olmalı sonuçta parayı veren düdüğü çalar. :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

neyse şampiyonluk haftası kimsenin tadı kaçmasın genel af yaptım :D
modlar ve no postlar kaldırıldı.
Unuttuğum varsa haber versin
:halay: :halay: :halay: :ishock: :ishock: :ishock:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Tam zamaninda isim cikmis, transfer karismis, ortam karismis, arena gavur kelimesi mi ne olmus. Allahtan geriden okuya okuya gelince sakinlesiyorum.

Allah sabir versin herkese, ulkenin tek derdi stadyum isimleri olmus, milletin yatak odasindan sonra simdi stadyimlarin isimlerine karisiliyor ulkede.

Vodafone sitadi desek turkce olmayacak mi?

Yahu 15 senelik anlasmamiz var, 15 sene sonra baska biri cumhurbaskani olur, sitad ismini sevmiyorum vodafone tekkesi olmali, derse ne yapacagiz. Yahu gazete okuyorum arapca kelimeden okudugumu anlamiyorum sadece arapca olsa iyi farsca falan da var herhalde, alfabeyi de degistirin tam olsun, millet zaten cahil iyice osmanliya benzesin ulke.

Gecen vardi sakatlik futbolcunun fitratinda var. ulan fitrat nedemek, nedir o kufur mudur gidip gugila yazdim.

Turkce olacak mi once benim gibi turkce okundugu gibi yazmaya calissinlar hele, turkiye gazetelerinde mesela Washington nasil yaziliyor vasington mu yoksa Washington mu?

Sitat de gec, te allam insanin ormana gidip ciglik atasi geliyor.

@Necmi abi buyukluk yapmis beraat vermis herkese

Çevrimdışı Ersoy

Abi çok sağol. :halay: :claps: :claps:
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Samet Demir

Kaldıgımız yerden devam mı abi yani

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı sametbagan

Vodafone Stadyumu

Vodafone Park
Vodafone Kartal Yuvası

Vodafone Seref bey stadi

Vodafone Süleyman Seba stadi

Vodafone Inonu stadı vs vs
[ Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 20:27:38 Yunus Emre Dökmeci ]

Gökhan Gönül: "Hayatımın en doğru kararlarından birini Beşiktaş'a gelerek verdiğimi şu an çok iyi anlıyorum. Burada inanılmaz mutluyum."

Besiktaşimizin Şampiyonlar Ligine 3. Torbadan Katılması için Ne Lazım ? Sizin için araştırdık paylaşıyoruz .

Bu 6 takımdan, 2 tanesi elemelerde kaybederse, Beşiktaş 3. torbanın son sırasına kendini yerleştirecek.

Beşiktaş’ın 3.torbaya girmesi için 2 tanesinin elenmesi gereken 6 takım ise;

Napoli (İtalya)  (İtalya Ligini 3. bitirirse eleme oynayacak, son hafta Roma’yı geçerse direkt katılacak)

Ajax (Hollanda)

Dinamo Kiev (Ukrayna)

Olympiakos (Yunanistan)

Sevilla (İspanya)

Liverpool (İngiltere)

Caner Erkin 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Bonservis 750.000 euro 2 taksit ödenecek :lol: :lol:

Çevrimdışı Kalyoncu

Birde satadlardan Arena isimleri kalkacakmış

Bence devlet kendi yaptığı stadlardan sorumludur bizim stadımızdan biz sorumluyuz.

Sanırım buna karar vermeye hakkımız olmalı sonuçta parayı veren düdüğü çalar. :D
Yapalımda sonra 243 milyon TL yi getir bakam demesinler.

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Vodafone Şeref Otağı koyarız bizde manası çok derin :D

Yok problem yabancı dil değil "arena" ise Vodafone "area" deriz Vodofone Yeri olur... "N" harflerini çıkarmak kafi tabela ve düzenleme masraflarından kurtuluruz  :evillol:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Berat

Son saçmalık da stad ismi hayırlı olsun, böyle gündem değiştiriyorlar ülkemizde. Her gün ayrı bir rezalet.

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aslında şu 3 yıldız ile birde logo değişikliğine gitsek nasıl olur?
Şöyle Juve tarzı siyah güzel-bomba bir logo ile yeni bir başlangıç anlamında çok iyi olur.

Çevrimdışı cagdas44

Şöyle Juve tarzı siyah güzel-bomba bir logo ile yeni bir başlangıç anlamında çok iyi olur.

Mümkün değil, bizim armamızın sahip olduğu alt anlam ve mazisi Juventus'dan kat kat fazladır. Juvenin logoyu değiştirmesinin temelinde şike dönemi sonrası imaj düzeltmesi yatıyor. 6 kez arka arkaya şampiyon oldular ama rakipleri hala o eski Juve konusunda görsel güce sahip logo değişimi metinsel olmasa da görsel hafızayı değiştirmek konusunda yapıldı. Bizim ne değiştirilmesi gereken bir mazimiz ne de utanılası bir geçmişimiz var.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Mümkün değil, bizim armamızın sahip olduğu alt anlam ve mazisi Juventus'dan kat kat fazladır. Juvenin logoyu değiştirmesinin temelinde şike dönemi sonrası imaj düzeltmesi yatıyor. 6 kez arka arkaya şampiyon oldular ama rakipleri hala o eski Juve konusunda görsel güce sahip logo değişimi metinsel olmasa da görsel hafızayı değiştirmek konusunda yapıldı. Bizim ne değiştirilmesi gereken bir mazimiz ne de utanılası bir geçmişimiz var.

Juventus'un o süreci hakkında bilgim yok Cagdas ama bayragımız aynı kalarak farklı bir desen çalısması yapılabilir mi dedim acaba

Yeni forma- Yeni Logo - ⭐️⭐️⭐️

Sen soylemedin bizde duymadık :bandit:

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Herkesin kendi fikri tabi de hiç iyi olmaz berbat olur  :o_o: ...Borsa da saf silkeleyip kaçacak paravan şirket logosu gibi logo yaptı Juve hiç beğenmedim... Bizim logomuzda harika daha iyisi olmaz en güzeli bu hali, çok yakışsa bile üstünde kartal olan veya  inş bol yıldızlı olacak olan şeklini bile fazla kullanmamak lazım bana göre.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sen soylemedin bizde duymadık :bandit:

Tamam sustum hacı , şimdi durduk yere nopost yemeyelim

Etiketler: