Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 432 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505074 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Anıl1903

Osmanlı maçının haftaiçi oynanması saçma olur,söylenti olarak kalsın iş çıkarmasınlar.

Çevrimdışı Egos

İnşallah bu haftasonu ilan ederiz şampiyonluğu da merak ettiğim takip eden maçı hafta içine çekince ne faydası oluyor memlekete? Ben mesela hafta sonu rahat rahat gelip maçımı izleyip kupamı almak isterim.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ağabey yalan haberdir. ayın son günü konyaspor-başakşehir kupa maçı var, en az dört takımın ligi önümüzdeki hafta içi bitirmesi zaten imkânsız.

Çevrimiçi Necmi

Kimi kucumsedim hayatta yapmam. Ben sadece bana fabri ile ilgili attigin mesaji hatirladim. Bak bu kadar insan sana kafayi takmis sence neden? Birinci ders bir problem varsa iki kisi arasinda kendinde de problemi ariycaksin bunu dusuneceksin. Mesela benle senin arasindaki tartismada ben cok sert girdim hatam oydu ama senin hatanda insanlara bilmeden bazi seyleri ima etmendi. Ama simdi sorsak sana kabul etmezsin. Necmi abide diyor ya bisey dedikmi kabul etmiyoruz diye. Aslinda turkiyede yasayan insanlarin cogunda bu problem var. Hata yapmayan insan risk almayan insandir ondan da hicbisey olmaz. Sen risk al yazdiklarini editleme biri sana burda bisey desin ilk yaninda ben olurum. Herseyi sen bilemessin. En yakin ornek atiba ben alinirken bu ne ya diyodum. Bilicten baska bir allahin kulu istemedi. Senin hata yapman beni hic ilgilendirmiyor. Ama hata yapmam ben ayagi yapiyosun diye kiziyorm. Benim yaptigim hatalar milyon tanedir ve gurur duyuyorum yaptiklarimla napayim yani. Bak necmi abiye ismail en iyi solbek diyor turkiyede. Bundan buyuk hata olmaz ama ben agzimi acmam cunku adama gore besiktasli her futbolcu en iyidir. Gozunde beyninde oyle hissediyor.

abartmayalım ben quaresma töre ve ömerin üstünü çizmişim ağzımdan iyi kelimesi duyamazsın
Beşiktaş formasına yakıştıramıyorum yetenekleri ayrı bir şey
birde atiba konusuna gelince eski mesajlara bakabilirsin büyük savunucusu olmuştum
Benim için gerçekten Beşiktaşın oyuncusu olması değil konu Beşiktaş oyuncusuna burda hakaret ettirmem o ayrı
bir oyuncu iyiyse iyidir. şimdi kötü bir oyuncuya yada kötü karakterli birine iyimi diyelim
ismaili savundum birincisi Beşiktaş forması giyen bir oyuncu linç edilemez eleştiride adabına
uygun olacak ikincisi türkiyede sol bekmi var o zaman savunduğum neydi bu gün serbest bırakalım aynı gün bir başka
takıma gider havada kaparlar dedim yanlışmı çıktı. İsmail iyi bir sol bek olmayabilir ama ülkede daha iyisimi var.

Çevrimdışı panic13

Selam arkadaşlar,

35 lik bir abiniz/arkadaşınız olarak hiç bu işlere gerek yok. Hayatı futbola feda etmeyin. Hayatınızda kuvvetle muhtemel yüzlerini görmeyeceğiniz insanlar için strese girmeyin. sinir stresten başka bir şey yarattığı yok.

Tartışmaya evet/kişiselleştirmeye hayır.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi Necmi

Bak necmi abiye ismail en iyi solbek diyor turkiyede. Bundan buyuk hata olmaz

bu kısım beni benden aldı dostum 😂😂😂😂
kuru iftira hep @mylife1903  ün başının altından çıkıyor bunlar :bandit:

Çevrimdışı kartalBaz

abartmayalım ben quaresma töre ve ömerin üstünü çizmişim ağzımdan iyi kelimesi duyamazsın
Beşiktaş formasına yakıştıramıyorum yetenekleri ayrı bir şey
birde atiba konusuna gelince eski mesajlara bakabilirsin büyük savunucusu olmuştum
Benim için gerçekten Beşiktaşın oyuncusu olması değil konu Beşiktaş oyuncusuna burda hakaret ettirmem o ayrı
bir oyuncu iyiyse iyidir. şimdi kötü bir oyuncuya yada kötü karakterli birine iyimi diyelim
ismaili savundum birincisi Beşiktaş forması giyen bir oyuncu linç edilemez eleştiride adabına
uygun olacak ikincisi türkiyede sol bekmi var o zaman savunduğum neydi bu gün serbest bırakalım aynı gün bir başka
takıma gider havada kaparlar dedim yanlışmı çıktı. İsmail iyi bir sol bek olmayabilir ama ülkede daha iyisimi var.
Abi aslinda suc sende deil ismailde. 10 dakika roberto carlos gibi ama sonrasi bombos. Gecen sene bazi maclar oynadi mukemmel denilebilir. Ama yuzde 80 i bos oynadigi maclarin. Zaten avrupali 10 macta bir oynayan adami almiyor. Anca turkiyede is gorur onun gibi futbolcular. Besiktastaki tek canli izledigim ismaildir yillar once. 5 dakika dusunup oyle pas atiyordu. Ah antep ah neler gecirdi bize...

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Güzel kardeşim , şeker kardeşim , canım kardeşim. Vodafone arena ismine ben alışana kadar göbeğim çatladı , şimdi tutup onu değiştir. ama kendin koyuon adını arena arena , davul zurna açıon bu stadları , ismini bilmionmu açılırken bilion. e ne şimdi bu değiştirecem de değiştirecem? Sen devlet yönetiosan zırt pırt karar değiştirmeyeceksin onu diyorum , yoksa heralde yani önemli bişi değil. ama birşeyi on kere düşünün de yapın sonra değiştire deiştire yap boza dönüo. stad ismi önemli değil tamam çok mesele değil , ama aynı anlayışla zırt pırt eğitim sistemi değiştiriliyor mesela , o da mı mesele değil? Ben dedim o gün canım istedi öyle yaptırdım , bugün istemedim öyle olacak , buna kızıyoruz burda . Örnek olarak Beşiktaş ın adını değiştir madem demem de konunun can sıkıcılığına abartılı bir vurgu yapmaktan başka bir sebeple yazılmış değil.
Kimsenin zor alışacağı bir isim koymazlar adamlar bizim alışıp alışmamamıza bakmıyor ki bende onu diyorum bi şekilde alışırsın sonuçta keyfi değişmiyor bu ülkenin cumhurbaşkanı nın isteği doğrultusunda gelişen durumlar bunlar yoksa bizde bayılmıyoruz yani Vodafone Arena isminin değişmesine
Kimse bizim alışıp alışmamamıza bakmıyor olan oldu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

kuru iftira hep @mylife1903  ün başının altından çıkıyor bunlar :bandit:
Bunlar hep montaj montaj

Bugun benim attigim mesajda Montajdi kandirildim , aldatildim :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

şimdi arena isimlerini kaldırtma kararı almışlar bizim ismide kaldırma girişiminde bulunurlarmı :alala:
bir anda durup dururken muhalif olduk  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Abi aslinda suc sende deil ismailde. 10 dakika roberto carlos gibi ama sonrasi bombos. Gecen sene bazi maclar oynadi mukemmel denilebilir. Ama yuzde 80 i bos oynadigi maclarin. Zaten avrupali 10 macta bir oynayan adami almiyor. Anca turkiyede is gorur onun gibi futbolcular. Besiktastaki tek canli izledigim ismaildir yillar once. 5 dakika dusunup oyle pas atiyordu. Ah antep ah neler gecirdi bize...

bizde şimdi antepe geçiririz ödeşmiş oluruz :D

Çevrimdışı atakan eraslan

Kimsenin zor alışacağı bir isim koymazlar adamlar bizim alışıp alışmamamıza bakmıyor ki bende onu diyorum bi şekilde alışırsın sonuçta keyfi değişmiyor bu ülkenin cumhurbaşkanı nın isteği doğrultusunda gelişen durumlar bunlar yoksa bizde bayılmıyoruz yani Vodafone Arena isminin değişmesine
Kimse bizim alışıp alışmamamıza bakmıyor olan oldu

niye bakmıyorlar kardeşim ? baksınlar abicim? ülkenin cbaşkanı mı daha çok gidiyor o stada biz mi? tamam şimdi istedi büyüğümüz değiştirdik, bidaha değişsin isterse yine eyvallah ? bir sabah kalkıp şunu istemiom bunu istiyorumlarla değişiklik yapılmasını herkes senin gibi uysalca kabul etmek mi zorunda? iki kelime laf edemeyecek mi insanlar? ne demek yani ne konuşuluyor amaaan şeklinde diye sormak o zaman ? neyse ben kendi adıma konuyu uzatmayayım, siyaset yeri değil burası , en ufak eleştiri siyasete dönmeye başladı memlekette..

Çevrimdışı atakan eraslan

şimdi arena isimlerini kaldırtma kararı almışlar bizim ismide kaldırma girişiminde bulunurlarmı :alala:

herşey mümkün 😂

Çevrimiçi MUSTAFA_

@Necmi abi buranın arenadan farkı yok zaten. Keller havada uçuşuyor, kan gövdeyi götürüyor  :ebebe: No problem  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erdem Ayaz

niye bakmıyorlar kardeşim ? baksınlar abicim? ülkenin cbaşkanı mı daha çok gidiyor o stada biz mi? tamam şimdi istedi büyüğümüz değiştirdik, bidaha değişsin isterse yine eyvallah ? bir sabah kalkıp şunu istemiom bunu istiyorumlarla değişiklik yapılmasını herkes senin gibi uysalca kabul etmek mi zorunda? iki kelime laf edemeyecek mi insanlar? ne demek yani ne konuşuluyor amaaan şeklinde diye sormak o zaman ? neyse ben kendi adıma konuyu uzatmayayım, siyaset yeri değil burası , en ufak eleştiri siyasete dönmeye başladı memlekette..
Yahu zaten kararı veren siyasiler olunca ister istemez siyaset e bi şekilde giriyor insan herkes bu durumdan muzdarip
Mesele İşi siyasete dökme meselesi değil o işin ayrı bi kısmı
Kimse bayılmıyor bu olanlara ama yapacak bişey yok önemli olan Beşiktaşın menfaatleri gerisi Teferruattan ibarettir insanların Vodafone arena isminden daha fazla hoşnut olacağı bir isim koyulacaktır stada.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi buranın arenadan farkı yok zaten. Keller havada uçuşuyor, kan gövdeyi götürüyor  :ebebe: No problem  :D
zaten eskiden takım kötü olur millet yönetime oyuncuya sarardı şimdi
saracak kimse bulamıyorlar ya yeni oyunculara yada birbirlerine sarıyorlar :D

Çevrimdışı Egos

hahahahaha

ağabey üyelik nasıl siliniyordu?

Çevrimdışı cursedofdragon

zaten eskiden takım kötü olur millet yönetime oyuncuya sarardı şimdi
saracak kimse bulamıyorlar ya yeni oyunculara yada birbirlerine sarıyorlar :D

Buna benziyor :D

Çevrimdışı cagdas44

Mitro'nun önündeki ve yanındaki oyuncular kimler? Özellikle yanındaki oyuncu neredeyse son 2 aydır tüm antrenmanlarda A takımla gördüğümüz birisi.

Çevrimdışı mylife1903

gerginliğinin sebebi herşey sabah başladı mylife ifşa etti necmi abi ismail türkiyenin en iyi sol beki demiş geçen sene.
hepimizin ağzı açık kaldı hatta canere de söylemişler o bile inanamamış :D
Caner necmi abiye katilmis ama gulmekten

Çevrimdışı Egos

necmi ağabey samimi ol, bak biz bizeyiz: ismail'i mi daha çok seviyorsun, beşiktaş'ı mı?

Çevrimdışı furkankaya1903

@SevdadirBesiktasOfficial Facebook sayfasında paylaşılmış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Çevrimiçi Necmi

neyse şampiyonluk haftası kimsenin tadı kaçmasın genel af yaptım :D
modlar ve no postlar kaldırıldı.
Unuttuğum varsa haber versin

Çevrimiçi Necmi

şimdi ben gülmeye başlarsam kelebek etkisi olur sibiryada fırtına kopar
demedi deme :D

Çevrimdışı sametbagan

İsmail ile caner mukayese etmek şey gibi atla eşeği mukayese etmek gibi mercedesle doğan görünümlü şahini mukayese etmek gibi bişey.

Ha caner 1.sınıf bek mi tabi ki hayır ama ismail direk topçu olmadığında canerle muykayese edilince gözümüze direk roberto carlos gibi gözüküyor.

Zaten ben ismailin büyük bir yerden torpili olduğunu düşünüyorum artık.İsmaildeki bal arıda yok yemin ederim.

Etiketler: