Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 390 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423945 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hoca bu akşam sürpriz yapıp Cenk Tosunow ile başlar mı acaba?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Onur Küçük

Cenk Tosun ile başlar mı bilemem ama şu son sözünden sonra 4 gol atarsak hatta 4. golü Quaresma atarsa hiç şaşırmam. Yeni totemimiz de bu olur.

Çevrimdışı tangaz

cenk oynarsa hattrick yapar  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atakan eraslan

cenk diince fenalık gelio , totem uçuşuo heryanımda

Çevrimdışı tangaz

cenk diince fenalık gelio , totem uçuşuo heryanımda

bugün şow yapacak cenk, kalan 4 maçta 6 gol bekliyorum kendisinden daha fazla da atabilir. antep küme düşerek karşımıza çıkacak, osmanlı desen yerlerde sürünüyor...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı El Nino

3 den fazla atarsak Profil fotoğrafımı 1 ay Tolga Zengin yaparım :)

3.5 üstü = Tolga  :biggrinking:

Çevrimdışı atakan eraslan

bugün şow yapacak cenk, kalan 4 maçta 6 gol bekliyorum kendisinden daha fazla da atabilir. antep küme düşerek karşımıza çıkacak, osmanlı desen yerlerde sürünüyor...

inşallah dediğin gibi olur boss , ben pek ümitli değilim kendisinden ama hayır olsun bakalım. diğer maçlar önemli değil benim için , bu akşam kazanırsak şampiyonuz kasıntım totemim kalmaz yani  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

yapma abi. şu maçta da totem yapacaksak gidelim ugandaya yerleşim, büyü işine gireriz..
ugandada büyü işi karlı yatırım olmaz herkes büyücü

Çevrimiçi Necmi

Kaleciye vercem vuduyu da tirsiyom muzlera isine benzeyecek sekecek fabri sakatlanacak sonra tolga reizlen oynayacaz 3 mac, 200-300bin taraftar kaybedecez
ne vudusu ya vudu ölü diriltiyor şimdi yaparsan ölmüş bursa dirilir.
eskiden ne güzeldi sen uyuya kalırdın o sırada koyar geçerdik.

Çevrimiçi Necmi

dört maçta altı defa rakip ceza sahasına girermi sence :alala:

Çevrimdışı tangaz

çok fena bilenmiş abi, ama içerden gelen bilgilere göre esas babel fenaymış. çok feci hazırlanmış.

Çevrimdışı Onur Küçük

Ya da 4 maçta 6 penaltı kazanır mıyız .

Çevrimdışı tangaz

Ya da 4 maçta 6 penaltı kazanır mıyız .

penaltılarımız es geçiliyor  :bandit:

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

taurasi ve taylor isimli 2 kadın basketçi evlenmişler, daha evvel fener ve gese de oynamışlar  :icool:

Çevrimdışı pascal26

Çokk uzun süredir foruma girmemiştim. Ne güzel herkes buralarda yine :)

Çevrimdışı mylife1903

taurasi ve taylor isimli 2 kadın basketçi evlenmişler, daha evvel fener ve gese de oynamışlar  :icool:
Abi anlamadim
Nasi yani
Taurasi evlenmis
Taylor da mi evlenmis
Yoksa bunlar birbirini mi kari koca yapmis, kari1 kari2 mi olmuslar

Ya bu sarili camialarda neden boyle seyler oluyor
Bunlarin kapone ile bilika da otobusun arka koltugunda evlenmisti

Anlamadim ben gene

Çevrimdışı caner.eryigit

Yapiyor muyuz yapmiyor muyuz

Bak basimiza bi is gelmesin. Ibb macinin ortasinda toteme dondum anca 1 gol atabildik.
Ibb isine benzemesin sonra
Yapma abi bugün de böyle deneyelim ;) tangaz abi sen 6 Atcaz 7 atcaz 8 Atcaz dedin  3 maçtır halimiz perişan sen ters totem yap abi bugün ;)

Çevrimdışı caner.eryigit

Hiç maçın havasına giremedim hayırlısı bakalım.7 gibi şey ettiririz herhalde dur bakim.maç yarıda kalacak gibi bir his var 1 haftadır ;)

Çevrimdışı mylife1903

ne vudusu ya vudu ölü diriltiyor şimdi yaparsan ölmüş bursa dirilir.
eskiden ne güzeldi sen uyuya kalırdın o sırada koyar geçerdik.
Abi bak uyursam fena oluyor. Uyku deme sakin onu deme
Son uykuya daldigimda bu sezon kiev maciydi telefonu titresime alip cebime de sokmistim ama benim disimda herkes uyanmisti sabah sonucu gorunce iki gun uyuyamadim
Gecen sezon uyanamadigimda da portekizde tolga reyiz patlamisti

Çevrimdışı mylife1903

Bursa'nın kalecisini şeeden etmiş zaten . Adam her maç 5-6 yiyor 10'mu yedireceğiz adama ? Futbolcumuz , teknik ekibimiz maça hazır olsun , ciddiyeti elden bırakmasın kafi .
O daha bizim santraforlarla tanismadi aksama panter emel gibi olur o

Yapayim vuduyu kurtulalim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Abi bak uyursam fena oluyor. Uyku deme sakin onu deme
Son uykuya daldigimda bu sezon kiev maciydi telefonu titresime alip cebime de sokmistim ama benim disimda herkes uyanmisti sabah sonucu gorunce iki gun uyuyamadim
Gecen sezon uyanamadigimda da portekizde tolga reyiz patlamisti
kiev faciasında uyuya kalmıştın, sen uyuma aman diyeyim.

Çevrimdışı tangaz

Abi anlamadim
Nasi yani
Taurasi evlenmis
Taylor da mi evlenmis
Yoksa bunlar birbirini mi kari koca yapmis, kari1 kari2 mi olmuslar

Ya bu sarili camialarda neden boyle seyler oluyor
Bunlarin kapone ile bilika da otobusun arka koltugunda evlenmisti

Anlamadim ben gene

rolleri nasıl paylaşmışlar bilemedim ama sarışın olan karı diğeri erkek gibi duruyordu ben öle anladım  :D

Etiketler: