Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8636224 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Ensar

günaydın ahali , bugün günlerden Beşiktaş , sorunları sıkıntıları bir kenara koyup canımızı disimize takarak , bir saniye bile ciddiyetsizlik yapmayarak , son saniyeye kadar mücadele ederek o sahayı bursalı futbolculara dar etmeliyiz , bahane yok son 4 maç ve alınacak 12 puan var
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı onur_U

Allah Allah Allah saldır Beşiktaşş bu akşam yüzümüzü güldür Beşiktaaaş
Allah Allah Allah saldır Beşiktaşşş gollerin yağmur gibi gelsin Beşiktaaaşşşş

Çevrimiçi Akil Emre

Pektemek gözümde iyi topçu değildir. Bilicin sevdasına 2 sene önce şampiyonluktan olmamızın etkenlerinden biri olduğunu düşünüyorum.
Gol atsın sevinsin ama bidaha bizim takımın önünden bile geçmesin. Haftaya falan gol atarsada bi Eneramo taklası bekliyorum.
Kendisine ısınamadığım topçuların başında gelir. Allah yolunu açık etsin.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Pektemek gözümde iyi topçu değildir. Bilicin sevdasına 2 sene önce şampiyonluktan olmamızın etkenlerinden biri olduğunu düşünüyorum.
Gol atsın sevinsin ama bidaha bizim takımın önünden bile geçmesin. Haftaya falan gol atarsada bi Eneramo taklası bekliyorum.
Kendisine ısınamadığım topçuların başında gelir. Allah yolunu açık etsin.
bu saatten sonra başak bırakmaz onu bence abi eğer bırakırlarsa yazıklar olsun o avcıya.

Çevrimdışı atakan eraslan

günaydın dostlar , totem yapıp izlemeyecem bu maçı. Şunu öyle yada böyle bir atlatalım başka bişi istemiom..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Günaydın BÜYÜK BEŞİKTAŞ Ailesi,

Dün şirketler Liginde 1. olduk, Beyoglu Stadında oynandı maç hakem ise hepimizin sevdiği(!)  Fırat Aydınustu  :kop:
Maçtan önce yanına gidip  "Hocam o pozisyon fauldü Fabri'yi ittiler nasıl görmediniz siz orda" dedim .
"O pozisyon orda kaldı sen kendi maçına odaklan " dedi cıvık herif  :D Boynu bükük geri döndüm bende.

Onur Küçük

• Ziyaretçi

bu saatten sonra başak bırakmaz onu bence abi eğer bırakırlarsa yazıklar olsun o avcıya.
Mümkünse Başakşehir bırakmasın. Bana istediğim paraları vermiyorlar bu yüzden Beşiktaş'a döneceğim deyip her zaman yaptığı gibi profesyonelliği sadece alacağı paraya indirgemeye çalışırsa taraftar çıldırır . Pektemek hakkındaki duygu ve düşüncelerim Köybaşı'na benzer. Profesyonelliği paraya indirgeyen muhtemelen takımına aidiyet duygusu duymayan bir oyuncu . Aidiyet duygusunu yeterince hissetmeyen en azından bunu hissetmese de  kendini fiziksel, mental anlamda hazır tutmayan , aldığı paranın hakkını vermeyen yeterince  profesyonel olmayan oyuncuyu takımda görmek istemez taraftar.

Çevrimdışı benyv-

Pektemek'in şu an beğenilmeyip gönderildikten sonra daha çok hırs yapıp daha iyi performans göstermesi, hele bir de eski takımıyla şampiyonluk mücadelesi veriyorsa gayet anlaşılır bir şey. Aidiyet konusunda haklısınız ama o kadar sene bizdeyken, Başakşehir'e ilk sezonunda nasıl aidiyet hissedebilir bu adam? Demek ki parayı düşündüğü kadar, oynadığı takımda da elinden geldiğini vermeye çalışıyor. Empati yapınca yaptıkları veya yapacakları, vereceği tepkiler gayet anlaşılır.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Mümkünse Başakşehir bırakmasın. Bana istediğim paraları vermiyorlar bu yüzden Beşiktaş'a döneceğim deyip her zaman yaptığı gibi profesyonelliği sadece alacağı paraya indirgemeye çalışırsa taraftar çıldırır . Pektemek hakkındaki duygu ve düşüncelerim Köybaşı'na benzer. Profesyonelliği paraya indirgeyen muhtemelen takımına aidiyet duygusu duymayan bir oyuncu . Aidiyet duygusunu yeterince hissetmeyen en azından bunu hissetmese de  kendini fiziksel, mental anlamda hazır tutmayan , aldığı paranın hakkını vermeyen yeterince  profesyonel olmayan oyuncuyu takımda görmek istemez taraftar.
aynen onur abi katılıyorum, Necip gibi adamlar lazım 10 maç oynamasa 11 maç zımba gibi oynuyor. Necip gibi oyuncular benim için çok özeller.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Pektemek'in şu an beğenilmeyip gönderildikten sonra daha çok hırs yapıp daha iyi performans göstermesi, hele bir de eski takımıyla şampiyonluk mücadelesi veriyorsa gayet anlaşılır bir şey. Aidiyet konusunda haklısınız ama o kadar sene bizdeyken, Başakşehir'e ilk sezonunda nasıl aidiyet hissedebilir bu adam? Demek ki parayı düşündüğü kadar, oynadığı takımda da elinden geldiğini vermeye çalışıyor. Empati yapınca yaptıkları veya yapacakları, vereceği tepkiler gayet anlaşılır.
hırs yapmasına kimse bir şey demiyor zaten yaptığı abartılı sevinme çok saygısızca.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı panic13

türk oyuncular profesyonelliği sadece kontrat zamanı hatırlar. Onun dışında hiç bir şey umurlarında olmaz. ne kendilerine iyi bakarlar, ne zihnen kendilerini hazırlarlar. Herhangi bir batı Avrupa menşeili oyuncuda bunu görmezsiniz (veya nadir görürsünüz). adamlar kötü oynar belki ama az koşmazlar veya trip yapmazlar. Bizimkiler kız gibi maşallah, hep trip tam trip. Pas gelmez trip, 2 maç oynamaz trip, hoca oyundan çıkarır trip, pozisyonu değişir trip... Ama milyon yuroları cukkalarken maaşallah Alman disiplininden ödün vermezler.

Pektemek, Ismayıl, Olcay Şahan... Takımda adını anıp ortalığı karıştırmak istemediğim 3-4 oyuncu. bu işler böyledir memlektte.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı benyv-

türk oyuncular profesyonelliği sadece kontrat zamanı hatırlar. Onun dışında hiç bir şey umurlarında olmaz. ne kendilerine iyi bakarlar, ne zihnen kendilerini hazırlarlar. Herhangi bir batı Avrupa menşeili oyuncuda bunu görmezsiniz (veya nadir görürsünüz). adamlar kötü oynar belki ama az koşmazlar veya trip yapmazlar. Bizimkiler kız gibi maşallah, hep trip tam trip. Pas gelmez trip, 2 maç oynamaz trip, hoca oyundan çıkarır trip, pozisyonu değişir trip... Ama milyon yuroları cukkalarken maaşallah Alman disiplininden ödün vermezler.

Pektemek, Ismayıl, Olcay Şahan... Takımda adını anıp ortalığı karıştırmak istemediğim 3-4 oyuncu. bu işler böyledir memlektte.

Aynen böyle, şu yabancı serbestliği işini de adamakıllı becebilselerdi, yerli oyuncuların aklı başına gelirdi. Ama hala en çok yuroyu onlar cukkalıyor

Çevrimdışı tangaz

olcay şahan  :alala:

Çevrimdışı tangaz

yeter yahu niye yetmesin temiz skor  :D

şöle 6-8 gollü maçımız yok yahu yıllardır. akhisar kadar da mı olamıyoruz rize küme düşecek geçen hafta 6-0 kazandı biz 2 senedir şampiyon oluyoruz 6 gol attığımız maç yok

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

şöle 6-8 gollü maçımız yok yahu yıllardır. akhisar kadar da mı olamıyoruz rize küme düşecek geçen hafta 6-0 kazandı biz 2 senedir şampiyon oluyoruz 6 gol attığımız maç yok
oyun olarak düşününce deplasmandaki Antalya ve içerideki Kayseri maçlarında  8 9 tane atabilirdik öyle bir oyun hatırlamıyorum enfes performanslar göstermiştik.

Çevrimdışı tangaz

oyun olarak düşününce deplasmandaki Antalya ve içerideki Kayseri maçlarında  8 9 tane atabilirdik öyle bir oyun hatırlamıyorum enfes performanslar göstermiştik.

futbol sonuç odaklı bir oyun ve sonuç olarak atamadık  :icool:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

futbol sonuç odaklı bir oyun ve sonuç olarak atamadık  :icool:
aynen leş durumda olan fener ve gs bile 6 gollü galibiyet aldı.

Çevrimdışı mylife1903

Abi cok forvet oynamakla, fazla hucuma cikmakla cok gol atilmaz, cok gol iyi golcuyle atilir
Denklem basit

Hergun yataga girmekle nasil cocuk olmuyorsa cok forvetle cok hucumda olmakla da cocugu koyamiyorsun karsi kaleye

Çevrimiçi Akil Emre

aynen leş durumda olan fener ve gs bile 6 gollü galibiyet aldı.

Valla 1-0 a herzamanki gibi fitim. Bizim hucumcular hem beceriksiz hem lakayıt, Gomez olsa fark beklerdim ama bu işler ne Abuyla nede Cenkle olur. İlk yarı Abuyla başlayıp duruma göre kesinlikle Dembanın girmesi lazım, Dembaba pozisyon buldukça affetmez.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi cok forvet oynamakla, fazla hucuma cikmakla cok gol atilmaz, cok gol iyi golcuyle atilir
Denklem basit

Hergun yataga girmekle nasil cocuk olmuyorsa cok forvetle cok hucumda olmakla da cocugu koyamiyorsun karsi kaleye
Şampiyon takım geçmiş senede 40 gol 15-20 asist yapmış üç adamını gönderip yeni macerelara girişmez ama biz giriştik keşke daha sancısız olsaydı veya alınan kişilerden birisi muadil düzeyinde olsaydı.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı panic13

olcay şahan  :alala:

Bu yıl form düştü, takımdan kesildi gördük maçlarda triplerini. Surat beş karış, koşmaz, hata yapsa umursamaz. Ne olduysa sadece 15 gün içerisinde form tuttu ve TS'de gayet formda ve iyi oynadı. Allah'ın işi işte!

İlla poh poh illa illa el üzerinde muamale.

Bu adamlar Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının en az %90'ının hayatlarında görmeyeceği paraları kazanıyor. Bu insanlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en az %60'nın bir yıllık gelirlirlerinin iki katını sadece bir maçta oynayarak "maç başı" parası olarak alıyor. Kusura bakmayın da totolarını kaldırıp oynasınlar biraz. Hilbert bizim takımın en önemli adamıyken bizimle anlaşamadı gitti Almanya'da EUR 300 bine oynadı. Keza Almeida, bizim EUR 2,75 milyonu beğenmedi, EUR 600 bine oynadı. Türkiye süper ligi'nde oynayan Türk oyunculardan (gurbetçiler dahil) Avrupa'da yıllık EUR 750 binden fazla kontrata imza atacak 10 tane oyuncu yoktur. bizim "süperstarlar" dahil. Kimse kimseyi kandırmasın, ajitasyona girmesin.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Etiketler: