Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 360 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8422800 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Kapkarakartal

2003-2004 sezonunda bir operasyon yapıldı o zaman güçsüzdük şimdi güçlüyüz önümüzü kesmeye çalışıyorlar ama bilmiyorlarki bizim Dick'imiz onların Dick'ine benzemez.

Bizim tek yapmamız gereken galyana gelmememiz Dick tutmamız, Dick durmamız.
[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 01:18:33 Kapkarakartal ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ali Palabiyik 7.8 puan almış. Bu bariz hata yaptı demektir. Düşük puan
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi mellfred

işte şüphemiz yoksa kendimizden emin konuşacağız.
öyle manuplasyon hakem kurgusu şike dediğimizde şüphemiz olmuş oluyor
emin değilsen üstüne gelirler dimdik ol ki üstüne gelmeye cekinsinler
zerre şüphem yok şampiyonluktan.  safi bizim değil renklilerin de yok. bu yüzden kupa maçlarında eniklenmeleri
ama gönül beşiktaşın hakkının yenilmesine razı gelmiyor. süt kupası da olsa

Çevrimdışı 38life

Bursa haftasonu bunlara koyunca ne konuşacaklar acaba? rvp mi konuşacaklar, Tosic mi konuşacaklar?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi Mehmet57

RvP'i kimse sevmiyor. Hollanda basininda Hollandali taraftarlar kendisine cok tepkili. "Cok kiskanc" "Neden milli takim kaptanligindan uzaklastirildiginin en iyi ornegi" gibi orneklerde herkes hemfikir.

Aslinda RvP'e en buyuk tokadi milli takim kampinda Depay yapistirmisti.
Depay'a antremanda kizan RvP, kendisine yemek molasinda "Kendini artik buyuk oyuncu mu saniyorsun" demesinden sonra, Depay "Buyuk oyuncular Fenebahce'de mi oynuyor?" demisti.

Hollanda basini buna cok ilgi gostermesine ragmen, Depay'in bu sozlerini Fener medyasi yazmadi.

Çevrimdışı kyiv

Cuma günü biran önce gelsin, bizi farklı kazanılacak bir Karabük maçı tekrar havaya sokar.Biz bu ligin açık ara en iyi takımıyız. Aboubakardan sağlam bir geri dönüş bekliyorum.

Beşiktaş'ın stadını açtık diye sevinenlerin iki yıldır stadını kapattık farkında değiller :bandit: :bandit: :bandit:

Çevrimiçi Necmi

terbiyesizlikle ilişkilendirdiğin nokta neresi ?
ben nerede  kaos istedim ya da neden kaos isteyeyim ? kendinden emin olduğun kadar Beşiktaşlılığımdan emin olabilirsin. 2004'ü çağırmak şöyle dursun 2004'teki beşiktaş
olmadığımız gösterilsin istiyorum ne taraftarı ne de oyuncuları provake etmek niyetinde değilim
yönetim şu rezilliğe dikkat çekmeli ve palabıyık denen satılmışın hakkını vermeli diyorum
sen palabıyık'ın hatalarını sehven atfederek bence dürüst davranmıyorsun
hepimiz maçı izledik bu adamın çifte standardını göremediysen  fazla iyi niyetlisin
bu olayın kupayla sınırlı olacağı garantisini aldıysan söyle biz de rahatlayalım
2 hafta sonra gs maçında doğranmayacağımızın garantisini bilir gibi rahatsın ?
ben bir şey bilirim su uyur renkliler uyumaz
umarım bildiğin bir şeyler vardır necmi ağabey
git %50 ye anlat dersen terbiyesizlik etmiş olursun benim burda %50 ile işim yok
Beşiktaş taraftarı bu ülkenin en zeki topluluğudur. Senin Beşiktaşlılığını sorgulamam zaten öyle bir
şüphem olsa burda yazabileceğinimi sanıyorsun. Burda her şekilde konuşan bir sürü insan var
onlar konuşabiliyorsa Beşiktaşlı oldukları için konuşuyor.
Ali palabıyık doğru yönetti dedimmi okuduklarını iyi yorumlaman gerekiyor ama ben senin düşündüğün gibi
manuplasyon şike vs gibi bir şey sezinlemedim sadece kötü hakem vardı sahada saçma sapan hatalar yapıp
oyunun kontrolünü kaybetti. Çok art niyetli olsa lensin golünüde verirdi. Basbayağa oyna işareti yaptı
gol olunca bir anda iptal etmek zorunda kaldı. sadece kötü hakem ve maçıda çok kötü yönetti zaten Beşiktaşa
karşıda genel bir art niyeti olan bir hakem. Onun dışında kurgular yapmanın manası yok.
Size söylüyorum artık çıkın şu sendromdan dönün bir renkli maçlarına bakın ordada onların doğrandığı
bir çok pozisyon göreceksiniz futbolun içinde başka rüzgarlar esiyor artık kolay kolay hiç bir hakem çıkıpda
bu tip manuplasyon yapamaz. şu anda herkes diken üzerinde şu anda ne federasyonda nede mhk da kimsenin
hangi renkliyi şampiyon yapalım diye düşündüklerini sanmıyorum  buda bize yarıyor bizim maçlarımızda
 doğrandığımıza şahit oldunuzmu iki senedir. hatalar oluyor ama herkese oluyor şu anda.
siz hiç renklilerden bu tip konuşmalar duydunuzmu daha önce nazifoğlu çıkıyor bizim hakkımızı arayacak
federasyonda hiç bir gücümüz yok diyor. Hakkımız yeniyor diyor. Aziz çıkıyor bütün kurullar Beşiktaşlılardan kuruldu
diyor yırtınıp duruyor. Bunlar öylesine söylenmiş laflar değil. Düşünün işte son federasyondaki fetö elemesinden sonra
demekki sadece Beşiktaşlılara güvenmişler onları toplamışlar kurullara. Aziz hepsi Beşiktaşlı diyor YD çıkıyor yarısı
fenerli diyor Aziz kilit noktalarda Beşiktaşlılar var diyor. burdan çıkardığımız sonuç federasyonda gs li kalmamış.
bayağıda fenerli temizlenmiş gibi konuşmalardan çıkardığım. Ben demiyorum kendi yöneticileri diyor az sakin olun
kendi kendinize rakip yaratmayın karşımızda rakip falan kalmadı. Biz güçlüyüz

Dusco Tosic : Beni tutmasalardı kotu şeyler olacaktı

Dusco Tosic : Onunla Lig macinda gorusecegim

Dusko Tosic: "O hareketin bana degil , aileme ve eşime yapıldığını düşündüm."

Çevrimdışı Kuntz

şimdi olaya birde şöyle bak  maçın başından itibaren ozide rvp ile uğraştı. Tribünden koro halinde
ana avrat küfür edildi orda hiçte normal bir ortam yoktu. Hakem genç tecrübesiz ve daha kötüsü Beşiktaş maçlarında aleyhimize
yanlı tutum içinde. Peki kimi vereceklerdi maça cünoyumu Bülentimi yada tersi bir kampanya başlatacaklar ve etkileyecekleri
meteyimi veya gene aynı tepkiyle kuracakları Barışımı yada fıratımı verecekler. Fırat görev almıyor gerçi ama göründüğü gibi
kimi verirlerse versinler mutlaka manuple edilecek bir isim oluyor. yani hakemi kurma falan bunlar boş kelimeler bunları söyleyerek
kendimizi kurarız sadece evet hakem kötüydü. Bizde kötüydük hiç ıkınıp sıkınmaya gerek yok on kişide kalsak o feneri yenerdik.
sen kalk hiç bir şey veremeyen cenk ve ozi sahadayken en fazla pozisyona giren oyuncunu oyundan çıkart pozisyona bile
girmek gibi bir isteği olmayan fenerden korkup savunmanı sağlam tutma derdinde ol sonrada hakem şöyleydi böyleydi
boşverelim bunları hatalar zinciri yaptık bu hataları süspanse edecek bir rakip vardı ama hakem yoktu yenildik.
Bu maçı geride bırakıp önümüze bakmamız gerekiyor. Bu ligin lideriyiz. Ana hedefimiz şampiyonluk burdan sapmamak gerekiyor.

Aynı şeyleri biraz farklı şekilde söylüyoruz aslında :D Ha şunu anlarım, olanları sürekli dillendirmeye ve üzerinde durmaya gerek yok. Ben kendi düşüncemi belirtiyor, tespitimi yapıyor ve önümüze bakmamız gerektiğini söylüyorum. Kendi hatalarımızın farkında olmamız lazım.

Futbol anlamında söylediklerine zaten katılıyorum. 10-11 bile pozisyon vermeyeceğimiz bir rakibe karşı hocanın hamlesini gerçekten gereksiz buldum. Böyle maçlarda bunları yapıyor. Sanırım kendisinin bu konuda bir psikolojik eşiği var ve halen bunu aşabilmiş değil. İkinci şampiyonluğu da kazanınca kafa olarak biraz daha rahatlar diye düşünürüm. Bu takım zaten devire devire, evire çevire şampiyon olacak. Bundan şüphesi olan yoktur herhalde burada :D Genç kardeşlerimizde biz eski günlerimize döndükçe, normal çizgiye geleceklerdir.

Çevrimiçi Necmi

İçimizde Caner erkin kadar olamayanlar var ne yazık ki adam sonradan aramıza girdi.

hiçde öyle değil ben köşede saklanan bir Beşiktaşlı görmedim
atiba marcelo fabri ozi adriano GG Babel hepsi olayın içindeydi bir quaresma dışarda
durdu oda haklı yere girmedi çünkü karambolde çabuk manuple edilir kart görürdü.
artık öyle bir takım değiliz sözlerini düşünmeden konuşuyorsun hiçde düşündüğün gibi değil
durum aras bile kenardan sarı kart yedi lense daldı daha ne yapacaklar odunu kapıp sahada fenerlimi kovalayacaklardı.

Çevrimdışı Kuntz

Bu açıklama nedir? Saçma olmuş. Takımın topunu oynar. Sende topunu oynarsın, kazanırsın hesabı kapatırsın bu kadar basit. Kafa halen düzelmemiş Tosic'in.

Çevrimiçi mellfred

git %50 ye anlat dersen terbiyesizlik etmiş olursun benim burda %50 ile işim yok
Beşiktaş taraftarı bu ülkenin en zeki topluluğudur. Senin Beşiktaşlılığını sorgulamam zaten öyle bir
şüphem olsa burda yazabileceğinimi sanıyorsun. Burda her şekilde konuşan bir sürü insan var
onlar konuşabiliyorsa Beşiktaşlı oldukları için konuşuyor.
Ali palabıyık doğru yönetti dedimmi okuduklarını iyi yorumlaman gerekiyor ama ben senin düşündüğün gibi
manuplasyon şike vs gibi bir şey sezinlemedim sadece kötü hakem vardı sahada saçma sapan hatalar yapıp
oyunun kontrolünü kaybetti. Çok art niyetli olsa lensin golünüde verirdi. Basbayağa oyna işareti yaptı
gol olunca bir anda iptal etmek zorunda kaldı. sadece kötü hakem ve maçıda çok kötü yönetti zaten Beşiktaşa
karşıda genel bir art niyeti olan bir hakem. Onun dışında kurgular yapmanın manası yok.
Size söylüyorum artık çıkın şu sendromdan dönün bir renkli maçlarına bakın ordada onların doğrandığı
bir çok pozisyon göreceksiniz futbolun içinde başka rüzgarlar esiyor artık kolay kolay hiç bir hakem çıkıpda
bu tip manuplasyon yapamaz. şu anda herkes diken üzerinde şu anda ne federasyonda nede mhk da kimsenin
hangi renkliyi şampiyon yapalım diye düşündüklerini sanmıyorum  buda bize yarıyor bizim maçlarımızda
 doğrandığımıza şahit oldunuzmu iki senedir. hatalar oluyor ama herkese oluyor şu anda.
siz hiç renklilerden bu tip konuşmalar duydunuzmu daha önce nazifoğlu çıkıyor bizim hakkımızı arayacak
federasyonda hiç bir gücümüz yok diyor. Hakkımız yeniyor diyor. Aziz çıkıyor bütün kurullar Beşiktaşlılardan kuruldu
diyor yırtınıp duruyor. Bunlar öylesine söylenmiş laflar değil. Düşünün işte son federasyondaki fetö elemesinden sonra
demekki sadece Beşiktaşlılara güvenmişler onları toplamışlar kurullara. Aziz hepsi Beşiktaşlı diyor YD çıkıyor yarısı
fenerli diyor Aziz kilit noktalarda Beşiktaşlılar var diyor. burdan çıkardığımız sonuç federasyonda gs li kalmamış.
bayağıda fenerli temizlenmiş gibi konuşmalardan çıkardığım. Ben demiyorum kendi yöneticileri diyor az sakin olun
kendi kendinize rakip yaratmayın karşımızda rakip falan kalmadı. Biz güçlüyüz
fazla iyimser olduğunu düşünsem de organizayonu benden iyi bildiğin kesin. eyvallah...
ancak palabıyık yine canımızı yakacak kasten yapacak. defalarca, bundan eminim o eleman satılık
sen de  hak vereceksin bana  :friendship:

Çevrimiçi Necmi

hee ordada dalsın gene takımı on kişi bıraksın :bandit:
Birisinin ona Beşiktaşda oynadığını hatırlatması lazım. O forma sırtındayken kişisel kin
güdemezsin.

Çevrimiçi Necmi

fazla iyimser olduğunu düşünsem de organizayonu benden iyi bildiğin kesin. eyvallah...
ancak palabıyık yine canımızı yakacak kasten yapacak. defalarca, bundan eminim o eleman satılık
ben zaten palabıyık bize karşı art niyetli diyorum. adam gs li bizim yolumuza devam etmemiz gs ye yarardı.
canımızı yakabilir sahada oyuncular Beşiktaş formasını taşıdığını farketsin sorun yok biz hakem yüzünden değil
kendimiz yüzünden yenildik yoksa on kişide feneri yenerdik. tamam hakem eleştirimizi yapalımda gerçeklerede kafamızı gömmeyelim.
Benim anlatmak istediğim bu. Sadece hakem suçlamak bize bir şey kazandırmaz tek sorun o değildi.
Neden takım bu kadar gergindi. Hoca bile gergindi kabul edelim bu kadar gerginlikten iyi bir şey çıkmaz
çıkmadıda.

Çevrimiçi Necmi

iyimser değilim sadece bir şeyi kesin olarak bilin kötü niyetli maça çıkan hakem bu kadar göz önünde
olmaz öyle manuple ederki maçı herkes hakem mükemmel yönetti der. Heleki sahadaki Beşiktaş gibi
bir takım onun bunu yapması için her imkanı veriyorken. Burda sadece hakem gerçekten kötüydü.
iyi yönetmedi maça hakim olamadı. Bu işdende en az sesi çıkacak takım bir şey kaybetmeyecek olan takım olduğu için
dağıldığında fenere daha yan yan gitti. Hakem hatasından hangimiz elensek daha büyük olay çıkardı.
fener sezonu kapatıyor o nedenle biraz işi bireyselde bırakmak daha doğru. gs yimi yürütecekler daha geçen hafta
karabük maçında hakem çekti fişlerini. şu anda tek şikayetci olmayan takım başakşehir.

Çevrimiçi mellfred

Beşiktaş'ın stadını açtık diye sevinenlerin iki yıldır stadını kapattık farkında değiller :bandit: :bandit: :bandit:
:d
burada sabah bir arkadaş daha yazmıştı
bu elemanlar aslında son galibiyetlerini aldılar diye. bir çokları da beğenmişti haklı olarak yorumunu
ben de katılıyorum o arkadaşa. burada necmi ağabeyin savunduğu da bu aslında. fener gs aslında ciddi kan kaybediyor
futbol adına tek kuruşluk değerleri yok ve maalesef bizi de o kuyuya çekmeye çalışıyorlar
hatırlayın fener-gs rekabetinin sıkı olduğu dönemler, beşiktaş-fener maçları keyifli geçerdi. futbol oynanırdı, gs-fb maçarına nazaran.
çünkü biz rekabetin dışında kaldık senelerce ve baskıdan uzak oynanırdı o maçlar. gel gördü bu günlerde bizim maçlarımızı da gs maçlarına çevirmeye çalışıyorlar. sebep belli
bu çukura düşmemek gerek biz bu zavallı arabesklere ayak uydurmamalıyız.
 çata çat topumuzu oynayıp uzaklaşmalıyız. zira bunlara uyarsak değerimizi düşürürüz
önü açık ve top oyanayan bir takım olarak bütün kadim kuralları değiştireceğiz umarım
eski dünya düzeni yok olacak ve yerine beşiktaşın liderlik ettiği yeni futbol düzeni kurulacak sancılı olur olmaz, uzun zaman alır almaz ama bu kaçınılmaz
hiç kimse memnun değil çünkü bu gidişattan

Çevrimiçi Necmi

Bursa haftasonu bunlara koyunca ne konuşacaklar acaba? rvp mi konuşacaklar, Tosic mi konuşacaklar?
bundan sonra kimi yenmişler kime yenilmişler bizi ilgilendiren bir durum değil :D
şunların artık nesini ciddiye alıyorsunuz. şu takım ligde ateşten gömlek giymiş hiç bir takımı yenemez :D

Çevrimdışı Kuntz

hee ordada dalsın gene takımı on kişi bıraksın :bandit:
Birisinin ona Beşiktaşda oynadığını hatırlatması lazım. O forma sırtındayken kişisel kin
güdemezsin.

O kafaya dank etme olayını kulübe de yaşayacak ve durumu anlayacak sanırım. Mitrovic sağlam geliyor gibi. Lakin Tosic'in kulağını ciddi ciddi çekmek lazım.Hala akıllanmamış.

Çevrimdışı Kuntz

bundan sonra kimi yenmişler kime yenilmişler bizi ilgilendiren bir durum değil :D
şunların artık nesini ciddiye alıyorsunuz. şu takım ligde ateşten gömlek giymiş hiç bir takımı yenemez :D

Ligin orta sıra takımlarını bu başlıkta konuşmamak mantıklı fikir. :D

Çevrimdışı Kuntz

bu elemanlar aslında son galibiyetlerini aldılar diye. bir çokları da beğenmişti haklı olarak yorumunu
ben de katılıyorum o arkadaşa. burada necmi ağabeyin savunduğu da bu aslında. fener gs aslında ciddi kan kaybediyor
futbol adına tek kuruşluk değerleri yok ve maalesef bizi de o kuyuya çekmeye çalışıyorlar
hatırlayın fener-gs rekabetinin sıkı olduğu dönemler, beşiktaş-fener maçları keyifli geçerdi. futbol oynanırdı, gs-fb maçarına nazaran.
çünkü biz rekabetin dışında kaldık senelerce ve baskıdan uzak oynanırdı o maçlar. gel gördü bu günlerde bizim maçlarımızı da gs maçlarına çevirmeye çalışıyorlar. sebep belli
 çata çat topumuzu oynayıp uzaklaşmalıyız. zira bunlara uyarsak değerimizi düşürürüz
önü açık ve top oyanayan bir takım olarak bütün kadim kuralları değiştireceğiz umarım
eski dünya düzeni yok olacak ve yerine beşiktaşın liderlik ettiği yeni futbol düzeni kurulacak sancılı olur olmaz, uzun zaman alır almaz ama bu kaçınılmaz

Şaman davulları çoktan çalmaya başladı. Ak Kam'ların Kara Kamları kovma vaktidir  :evillol: Herkes buna alışacak :D

hiçde öyle değil ben köşede saklanan bir Beşiktaşlı görmedim
atiba marcelo fabri ozi adriano GG Babel hepsi olayın içindeydi bir quaresma dışarda
durdu oda haklı yere girmedi çünkü karambolde çabuk manuple edilir kart görürdü.
artık öyle bir takım değiliz sözlerini düşünmeden konuşuyorsun hiçde düşündüğün gibi değil
durum aras bile kenardan sarı kart yedi lense daldı daha ne yapacaklar odunu kapıp sahada fenerlimi kovalayacaklardı.
Aman Abi Q7 hic girmesin o islere ne melazim Aninda Kirmizi yer oda yetmez 2 kirmizi yer 3 mac Ceza alır :bandit:

Yalniz Caner Cok saglam giydirmiş H.Ali küfür yasağına buraya yazamıyorum sözleri :tabe:

Marcelo tokatladi Skrteli acayip hoşuma gittti ya Kafasını tutup saplatti 2-3 tane :D Gerci bu isin girgiri ama Marcelo takimi cok sahipleniyor Acayip ilerleme kat etti..

Çevrimiçi Necmi

tabi farkında değilsiniz senin adına konuşmuyorum genelden bahsediyorum
bakın kulüplerle ilişkilerimize alt lig takımına stadımızı açıyoruz dost eli uzatıyoruz
başakşehir başkanı evimize geliyoruz diyor keza osmanlı öyle trabzona iyi oyuncunu kolayca verebiliyorsun
ligde bize karşı bıdı bıdı eden renklilerden ve onların kuyruklarından başka kimse kalmadı
bu ligi saha dışındada forsa edecek adımları attığımızı gösterir. Biz kaos değil dostluk vadediyoruz.
Bizimle dost olmak ayrıcalık olmaya başladı bir şekilde ihya ediyoruz. şampiyonlukta başakşehirle yarışıyoruz
ama adamlar evimize geldik diyor bunlar çok farklı mesajlar.

Çevrimiçi mellfred

O kafaya dank etme olayını kulübe de yaşayacak ve durumu anlayacak sanırım. Mitrovic sağlam geliyor gibi. Lakin Tosic'in kulağını ciddi ciddi çekmek lazım.Hala akıllanmamış.
teknik  çevik ve hızlı olduğunu gördük.  sezgileri de iyi çıkarsa sabahlar olmasın

Etiketler: