Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 451 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505881 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Kulaklarindan assak boyu uzar mi azicik? Boyle igne falan yapalim azicik sirti killanir belki ama boy atar kesin
Boyu kısa değil,  kolları kısa.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu muzlera olayini bu hafta gs macinda patlatiyoruz, artik yeter. Adama da yazik bindiler sirtina herifin taksi plakadi kiralayan gibi oturdugu yerden puan topluyor herifler. Buna bu hafta son verecez artik. Kimlen oynuyor gs bu hafta
Trabzonsporla abi saplasalar gs'ye iyi olacak

Çevrimdışı atalay

Gabbiadini'yi hem oyun anlayışına uygun olmadığı, hem de oyuncuya mesaj vermek için yedek başlattı. Roma maçında da yenik durumdayken oyundan almıştı. @tuncaboylu Karasev, epey kötü maç yönetti. Majör hataları dışında Tolgay'ın dayak yediği bir pozisyon var. Ne faul çaldı, ne avantaj oynattı. @firewater 

Çevrimdışı Serhat Akkaya

En son Roma döneminde Hadrianus imparatorken saplamıştı Trabzon GS'ye, o yüzden çok umutlu olmamak lazım.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 14:22:45
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Ersun Başkan'dan hiç umudum yok, gelen gecenden 3-4 yediler.
En azından sunlarla berabera kalsalar cok ıyı olur bizim için. :friendship:

Çevrimdışı ekrembaser

En son Roma döneminde Hadrianus imparatorken saplamıştı Trabzon GS'ye, o yüzden çok umutlu olmamak lazım.

İki sezon önceErsun ttarena'da bunlara 3 tane saplamıştı olur mu olur

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 14:25:22
  • Beylikdüzü-İstanbul

@Serhat Akkaya Kardesım gecen yıl 2-1 TS yenmıstı sanırım.  :money:

Çevrimdışı atalay

Bence ilk pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yok, ikinciside kıyısından köşesinden penaltı sen ne düşünüyorsun ?

İlkinde teması alınca hemen kendini yere bırakıyor. İkincisinde Caner'in sarılıp, çekmesi anlamsız; fakat oyuncu minyon, yarım tur dönüp kendini yere atınca, üstüne Napoli iç sahada geride olunca penaltıyı çaldı. Caner aynı şiddetle Koulibaly'e o hamleyi yapsa muhtemelen yerinden oynamaz veya inandırıcı olmaz. Ya da bizim lehimize böyle bi' müdahalede penaltı çalmazdı.
[ Son Düzenleme: 20 Ekim 2016, 14:36:20 atalay ]

Çevrimdışı tuncaboylu

adam tribe girmedi. üstündeki büyüyü kovdu  :D :D :D :D
Büyüyü bozan @mylife1903'tü.

İyi işti mylife. 3 puanı aldık, o yüzden hanımın hakemi infaz emri de iptal.

Yeni bir göreve kadar Muslera'ya odaklanabilirsin tekrar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tam NBA pasıydı cidden :)
Biz de bir Zoubeyir Baya vardı, o da atardı bu pasları.

Çevrimdışı ekrembaser

Yok kardeşim trabzon'da 1-0 gs istanbulda 2-1 yine gs aldı maçı

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Geçen sene GS'yi yenmeyeni dövüyorlardı, bu sene işler çok değişik ayrıca TS GS'ın altyapı takımı gibi bişi aralarında garip bir ilişki var. Ama TS ve Ersun Yanal'da kendini göstermek zorunda bir şekilde. Beraberlik bile mükemmel sonuç olur.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O haldeyken bile yenmişler bunları :) Tüm takımını GS'a satan bir takımın bunlara kafa tutması zaten çok beklenecek bir şey değil.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

O haldeyken bile yenmişler bunları :) Tüm takımını GS'a satan bir takımın bunlara kafa tutması zaten çok beklenecek bir şey değil.
Ersun sever bu tarz maçları, dur bakalım.

Çevrimdışı ekrembaser

Salih Dursun hakeme kırmızı maçıydı geçen seneki maç yeneceklerdi de hakem izin vermedi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 14:32:48
  • Beylikdüzü-İstanbul
Geçen sene GS'yi yenmeyeni dövüyorlardı, bu sene işler çok değişik ayrıca TS GS'ın altyapı takımı gibi bişi aralarında garip bir ilişki var. Ama TS ve Ersun Yanal'da kendini göstermek zorunda bir şekilde. Beraberlik bile mükemmel sonuç olur.

Pardon abiler , bir önceki sezonla karıştırmışım , cunku ıyı hatırlıyorum TS 2-1 Yenınce bunlar baya kudurmuştu.
Neyse,  Serhat'ın dediği gibi bir beraberlik bize yeter.

Çevrimdışı benyv-

G'yi kafanıza takmayın bence. İlla ki puan kaybedecekler. Süreklilik yakalayacaklarını düşünmüyorum. Muslera sebebiyle aldılar puanlarının yarısını. Bu hep böyle olmaz(inşallah).

Çevrimdışı 38life

Gunun kahramani canerdi. Yahu tam ismaili unutmusken bu performans olmadi. Resmen eski sevgilini hatirlarsin ya aynisi decafu.
Ofsayti boz, arkaya adam kacir, top kaybi yap ustune karijmavari bir tane kaptirdi o an anladim caner maskesiylen ismailin oynadigini. Simdi anladiniz mi fb ucagi neden ingiltereye ucmadan, macaristana inis yapti, ismaili maca yetistirdiler.

Katılmıyorum . Caner dün İsmailin asla yapamayacağı şeyleri yaptı. İlk golün başlangıcı Canerindir. Gereken zamanlarda topu ayağında iyi tuttu. Sakin kalıp ileri paslı oynadı. Yaptığı hatalar bu güzelliklerini unuttursa bile durum nötr'dür bana göre. Yapılan hatalar ve yapılan güzellikler var ve bunlar eşit seviyede bence.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı worns

Ben olaya farklı açıdan yaklaşacağım. Bizim seviye (4. torbadan girmiş, çoğu maçta ganyanı yüksek) takımlar için CL'de Mario Gomez tarzı "fox in the box" santrafor yerine Aboubakar tarzı rakip defansı rahatsız edip pas arası ve hara kovalayan santraforlar daha uygun.

Asıl hedeg Türkiye ligi olduğu için Gomez'i tercih ederim ama tespitim bu yönde. Sen ne dersin @atalay?

Bende katılıyorum bu fikre. Gomez geçen sene Avrupa Liginde oyunu ön tarafa yıkamadığımız bölümlerde etkili olamamıştı. Dünkü maçta Aboubakar yerine Gomez olsa çok daha az topla buluşabilirdi ve buluştuklarını da tutamazdı gibi geliyor. Aboubakar ŞL maçlarında ideal forvet oyuncusu. Gruptan çıkarsak 2. tur maçlarında da işe yarayacaktır.

Ama yine de sezon içinde Napoli ve benzeri maç sayısı oldukça az olacağından Aboubakar bizi tatmin etmeyecek, Gomez'in sezon genelindeki yerini de kaliteyi bir tarafa bırakalım oyuncu tipi olarak da dolduramayacak.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

30 ekime kadar Napoli ve Benfica Vip biletleri 1600 yerine 950 satılamadığı için kampanya yapıldı şeytan dürtüyor valla, 3. 4. Kategoriye böyle bir şey yapsalar direkt alırdım. Vip düşünenler için makul ama alınabilir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 14:39:47
  • Beylikdüzü-İstanbul
G'yi kafanıza takmayın bence. İlla ki puan kaybedecekler. Süreklilik yakalayacaklarını düşünmüyorum. Muslera sebebiyle aldılar puanlarının yarısını. Bu hep böyle olmaz(inşallah).

Ben zaten onları, oyunları kafama takmıyorum , arkasındaki lobileri, geride kaldıklarında arkadaki itici güçlerine kafayı takıyorum.
Antalya maçı en bariz örnek , yenilecekleri maçı hakemle aldılar.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu yosmalar da yazık her Avrupa haftasında basın toplantısı yapıyolar. "Bizi de konuşun yeaa :bawling:"

O bey diyeceksiniz dedikleri herif de bunların mayasından kapmış maalesef. Son gol ofsayt falan bişeyler zırvalamış. Ay yazık kıyamam laaan :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı worns

Katılmıyorum . Caner dün İsmailin asla yapamayacağı şeyleri yaptı. İlk golün başlangıcı Canerindir. Gereken zamanlarda topu ayağında iyi tuttu. Sakin kalıp ileri paslı oynadı. Yaptığı hatalar bu güzelliklerini unuttursa bile durum nötr'dür bana göre. Yapılan hatalar ve yapılan güzellikler var ve bunlar eşit seviyede bence.

Caner top ayağındayken ya da takım hücuma çıkarken tatmin edici ancak defansif görevlerinde neredeyse İsmail kadar problemli.  TSL'de defansif zaafları sırıtmayacak ama dünkü maç benzeri hikayelerde Beck benzeri bir sol bek bile daha fazla işe yarayabilirdi. Sezon genelinde Caner'i dünkü gibi pek görmeyeceğiz o ayrı.

Çevrimiçi Necmi

Fabri'den ben de memnunum şu an. Çünkü Takımımızda Tolga var. Fakat Fabri'nin yaptığı hatalı çıkışı ve yaptırdığı penaltı gol olmadı dün. Olsaydı kimse Fabri'yi övmeyecekti. Muslerayla kıyaslanmamalı, fakat elimizdeki en iyisi de bu. Aboubakar için de oyun içinde etkili olduğunu söylüyordum. Dün de öyle oldu. Fakat attığı gollerdeki vuruş kalitesi yine düşüktü. Porto da bu yüzden bize gönderdi zaten. Bu seneyi iyi geçirip bu yönünü geliştirirse 10 milyona alıp 20-30'a satarız zaten. Böyle bir galibiyete ihtiyacımız olduğunu, aksi taktirde hiçbir büyük maçı kazanamadan devam edecek olduğumuzu söylemiştim. Bu yönden çok güzel oldu.
Muslera kaç yıldır gs de oynuyor kaç tanede şl maçı yaptı.
Sen bana bir tane musleranın aldırdığı şampiyonlar ligi maçı söyle
kıyaslamayım :bandit:
Muslera ne kendi milli takımında nede avrupa kupalarında düzgün bir performans gösteremiyor

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Muslera kaç yıldır gs de oynuyor kaç tanede şl maçı yaptı.
Sen bana bir tane musleranın aldırdığı şampiyonlar ligi maçı söyle
kıyaslamayım :bandit:
Muslera ne kendi milli takımında nede avrupa kupalarında düzgün bir performans gösteremiyor

Katılıyorum. :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Etiketler: