Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 387 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424449 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı 38life

Fabri'nin sürekli oyunun içinde olması önemli. Pozisyonların oluşmasına fırsat tanımıyor. Dünkü ıska geçtiği pozisyon da bile aslında doğru olanı yaptı, ama seken topu hesaplayamadı. Yalnız blokaj sorununu çözmeye yönelik ekstra çalışmalı.

Benim de en çok dikkatimi çeken tarafı bu Fabrinin. Okadar oyunun içindeki... Tolga'nın soğuk donuk karakterinden sonra geldiği için mi bana öyle geliyor diyorum ama yok hayır Fabri gerçekten çok oyunun içinde. Sürekli konuşuyor sürekli yönetiyor...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

@Yusuf Tekeli İdman TV demi  :biggrinking:

Bir Kıbrıs konuşmaları birde Azeri Türk kardeslerımızın konuşması baya sevimli.  :biggrinking:

Aynen abi :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı panic13

İsmail olsaydı, 5 kere içinden geçerdi Callejon.

Ama şöyle de bir gerçek var, Caner bu top class seviyelerde zorlanacak biraz. Yine de sahip olabileceğimiz en iyi beklerden biri, 5 sene daha faydalanırız. Türkiye Ligi'nde zaten faydalı olur, Cl'deki zor maçlarda sol stoperden desyek alır.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilk golde nasıl öyle bir hata yapar aklım almadı yav. bir adım öne atsa ofsayt olacak rakip armut gibi. Bu beden bir İsmail vakası daha kaldıramaz.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Birde yedek kulübesine "gavanda" tarzı birşey diyordu. Beşiktaş gavandasında talisca var falan demişti.
Maçın sonra dakikalarında da Caner erkin bu maçın anti kahramanı dedi  :D

:kop:

Quaresma'ya da saydırıyolardı hakemlerle konuşmasından, gereksiz çalımlarından ötürü :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

İnsan sonuçta Necmi abi, her maç iyi oynayamazki kötü bir maç geçirdi;penaltıya neden olan hatası fahişti.

canerin defansı her zaman sorunluydu istemememin nedeni oydu ama hücumda
beklemediğim kadar katkı veriyor buda defans yetersizliğini kabul edilebilir ölçüye çekiyor.
Caneri yemeyelim renkliler yememizi bekliyor.

Çevrimdışı 38life

Yok yahu formayi cikaracakti sonra besiktasta oynadigini hatirladi, mac bitsin de oyle cikarayim hesabi. Ikinci golde keske cikarsaydi formaya. Dosta guven dusmana korku salardik

2. golden sonra da çıkarmadı formayı çünkü hücuma kalkan Napoliliyi ensesinden yakalayıp indirerek sarı kart görmenin hesabını yapıyordu :)

O pozisyonda kahvede "tut lan indir aşağı" diye bağırıyordum, Aboubakar tam benim kafada adam :)

Çevrimdışı 38life

Caner top ayağındayken ya da takım hücuma çıkarken tatmin edici ancak defansif görevlerinde neredeyse İsmail kadar problemli.  TSL'de defansif zaafları sırıtmayacak ama dünkü maç benzeri hikayelerde Beck benzeri bir sol bek bile daha fazla işe yarayabilirdi. Sezon genelinde Caner'i dünkü gibi pek görmeyeceğiz o ayrı.

İşte İsmail'in defoları TSL'de bile sırıtıyordu :) Aradaki fark bu...

Çevrimiçi Necmi

2. golden sonra da çıkarmadı formayı çünkü hücuma kalkan Napoliliyi ensesinden yakalayıp indirerek sarı kart görmenin hesabını yapıyordu :)

O pozisyonda kahvede "tut lan indir aşağı" diye bağırıyordum, Aboubakar tam benim kafada adam :)
ama enseden nasıl tuttuysa kendi düştü. ama resmen tutmuş enseden :evillol:

Çevrimdışı yigitcan1903

Birde yedek kulübesine "gavanda" tarzı birşey diyordu. Beşiktaş gavandasında talisca var falan demişti.
Maçın sonra dakikalarında da Caner erkin bu maçın anti kahramanı dedi  :D
Komanda takım  :D

Çevrimdışı atalay

Derbide 2-0'dan geri dönmek, Napoli'de 3 kez öne geçmek, kötü oynarken kazabilmek. Olgunlaşmış bir takım var. Bunu güçlü bi' oyun kimliği ile birleştirmek lazım.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Derbide 2-0'dan geri dönmek, Napoli'de 3 kez öne geçmek, kötü oynarken kazabilmek. Olgunlaşmış bir takım var. Bunu güçlü bi' oyun kimliği ile birleştirmek lazım.
Antalya maçı ile birlikte oyun anlamında da çıkışa geçmemiz gerek tamam bir kıstas olamaz Antalya ama yinede takım morali ve hafızası açısından iyi olur..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Gokhan-

Gsnin bileti kesiyoruz bu hafta. Oyle bir zinerji yapacazki ts bile gol atacak

Lig başından beri, yok muzlera'yı bitirecem, büyü yapacam, ayağını kaydıracam dedin daha bir numaranı göremedik abi.

Gömecek adam bulmaya zorlandığımız şu günlerde kendini riske atıyorsun, bu hafta da başarılı olamassan @mylife1903 ve ekibinin mental anlamda eksiklikleri var ve çok hımbıllar diyerek elinde kürekle gömecek adam bekleyen tayfanın önüne atacam haberin olsun abi. :bandit:
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Berat

Yapabileceklerimizi düşünemiyorum, biraz da şans yanımızda olursa.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Lig başından beri, yok muzlera'yı bitirecem, büyü yapacam, ayağını kaydıracam dedin daha bir numaranı göremedik abi.

Gömecek adam bulmaya zorlandığımız şu günlerde kendini riske atıyorsun, bu hafta da başarılı olamassan @mylife1903 ve ekibinin mental anlamda eksiklikleri var ve çok hımbıllar diyerek elinde kürekle gömecek adam bekleyen tayfanın önüne atacam haberin olsun abi. :bandit:
Ben bu görevi memnuniyetle ele alırım  :evillol:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Paris Saint-Germain, Barcelona, Chelsea, Olympique de Marseille, Liverpool, Manchester United, Napoli... Sıradaki gelsin :)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Paris Saint-Germain, Barcelona, Chelsea, Olympique de Marseille, Liverpool, Manchester United, Napoli... Sıradaki gelsin :)
Anlık değil kalıcı zaferler oldukça bu çok daha iyi olacak, inşallah bu sene gruptan çıkarak bunu taçlandıracağız yoksa bu galibiyetler sadece teselli oluyor bizim adımıza.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Pardon abiler , bir önceki sezonla karıştırmışım , cunku ıyı hatırlıyorum TS 2-1 Yenınce bunlar baya kudurmuştu.
Neyse,  Serhat'ın dediği gibi bir beraberlik bize yeter.
Bir onceki sezon Ts , Tokide Gs yi 3 lemisti :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sametbagan

Tosicin topu stop etmeden kaymalarda yaptigi paslari begeniyorum. Tam bir herif. Hic topu evelemiyor gevelemiyor sag ayakla sol ayakla 20-25 m isabetli pas yapiyor. Marcelo ise once topa dokunuyor sonra bakiyor sonra duzeltiyor daha sonra pasi veriyor. Mesela gonderdigimiz alexis de boyleydi. Cat cat al ver yapiyordu iki ayagiyla.
Tosici satariz biz bu sene devre arasi boyle oynamaya devam ederse.
Evet ama marcelo gibi oyun kuramıyor ama o kaymaları topla sert müdahaleleri mükemmel zamanlama 1 saniye erken direk kırmızı geç olsa bakkala gider ama zamanlamaları mütiş.Birde adam tam pokerface Bizim başkan bunu boş vakitlerinde  lasvegasa poker turnuvalarına gönderse 2 seneye kalmaz klübün borcunu sıfırlar valla. :D

Çevrimdışı firewater

lig maçlarında 4-1-2-1-2 sistemini iyice oturtup rakiplerin içlerinden geçmeliyiz.

Çevrimdışı firewater

Bir onceki sezon Ts , Tokide Gs yi 3 lemisti :alala:

iki sene önceydi o. Ersun vardı yine takımın başında. Geçen sene rezalet hakem kararlarıyla 2-1 zar zor kazandılar. 4ts li kırmızı görmüştü. Hkemin yere düşen kartını bir tsli alıp hakeme kırmızı göstermişti  :D :D :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ligi koyalım ligi ondan sonrada ,şampiyonlar liginde ne yapabileceğimize bakarız. Lig şampiyonluğu olmazsa olmazımız.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Anlık değil kalıcı zaferler oldukça bu çok daha iyi olacak, inşallah bu sene gruptan çıkarak bunu taçlandıracağız yoksa bu galibiyetler sadece teselli oluyor bizim adımıza.

Kesinlikle öyle.. Fikret Başkan'ın bu başarıları sürdürülebilir hale getirecek adımları bir bir attığına ilk günden beri yürekten inanıyorum. Taraftar da üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Umarım gruptan birinci çıkarız. Bildiğim kadarıyla henüz bunu başaran bir Türk takımı yok.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2016, 16:04:18
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ligi koyalım ligi ondan sonrada ,şampiyonlar liginde ne yapabileceğimize bakarız. Lig şampiyonluğu olmazsa olmazımız.

Bence de . CL başlangıcında herkes 3 kulvarda yürüyemez dediler ama artık lige ağırlık koyma vakti geldi.

İlk yarıyı yenilgisiz kapatabilir miyiz acaba ?

Çevrimdışı atalay

Antalya, Gençlerbirliği ve Trabzon maçlarındaki oyun, sezona dair fikir verir. @Serhat Akkaya @Berat @firewater 

Çevrimdışı sametbagan

Demirkol, tam olarak neyden bahsetti? @sametbagan Fabri'nin, oyuncunun sol ayağına doğru küçük teması var, zaten blokaj sonrası seken top derken çok çabuk gelişti ve Mertens kendini yere bıraktı. Caner'in yaptığı da anlamsız fakat hem hakem hem de oyuncu açısından ucuz penaltı. @mylife1903
Senin dediğin gibi mertensin kısa boyunu kullanarak penaltıyı aldığını hatta orda emenike olsa bırak penaltıyı Beşiktaş lehine faul çalardı gibisinden biraz mubala bile yaptı.
Bide Olayın detayınmda Canerin yaptığı harteketin yanlış olduğunu söyledi.O açıdan ikinizin söylediği de doğru ama işte işin aması var bize kiev ve benfica maçında çalınmayan
penaltıları gördükten sonra bu penaltı baya baya ağır bana göre.

Etiketler: