Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 446 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505477 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi BJKTÜRK23

biri gomezin beşiktaştaki gollerinin üzerine pamelanın seni unutmaya ömrüm yeter mi şarkısını yapsa süper olurdu. sözler de bayağı oturuyor.

bu var burada yayınlanmıştı da sanki idare et artık tam gol videosu değil.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Orhan

Az once Videosunu da izledim , Yerlere yattim gulmekten :kop: :kop: :kop:

HİKMET KARAMANdan , HADSIZ GAZETECİYE , THUG LIFE ( Kapak , Ayar )

GAZETECİ  : Rakipte eksikler vardı 

HİKMET KARAMAN : Ne eksiği kardeşim  2 tane oyuncu soktu bi isimlerine bak bakim ?

3. giren oyuncu Barcelona'da oynuyordu  biliyor musun ?

:D :D :D
:kop: :kop: :kop: Hikmet hoca iyi laf koyar ama. Adamin aklini almis.

Çevrimdışı Orhan

benim ikisi birlikte oynarsa umudum var aslında, ama biri çıkıp bana "saçma sapan" der de katil olurum diye susuyorum.
Rize gibi takimlar karsisinda olur bencede. Tek forvetle acamiyoruz rakipleri.Hatta GG ve Caner olursa 3-5-2 bile yapilir taliska ozi atiba abou cenk ayni anda olur. Hatta Abou ile omerde iyi bir secenek olur.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sosa ya kalsa yarin gelirdi Milan taraftari da istemiyor adami.Ama o kadini kesseler gelmez.Kolunda cantasi Milano sokaklarinda takiliyor gerisi pek umrunda degildir. Adami da yakti bizide hain kadin.
Ne guzel özetlemişsin öyle :claps: :claps: :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

:kop: :kop: :kop: Hikmet hoca iyi laf koyar ama. Adamin aklini almis.
Cok fena koymus lafi gedigine

O an , O Kendini Gazeteci sanan kisinin yüzünün aldigi hali gormeyi cok isterdim

Çevrimdışı Berat

25 yaşında bir insansın, sana defalarca abi diye seslendim tanışmış olmamamıza rağmen , stada gelip tanışırız da saygı çerçevesinden ayrılmayım diye. Senden tartışmalarda gücendirdiysem afedersin şeklinde özel mesaj da attım. @Yunus Emre Dökmeci

Topluma yıllardır doğrudan algı olarak yerleştirilen nefret olgusuna farklı bir örnek göstermişsin benim gözümde fazla takılmıyorum açıkçası. Komşunuzu polise şikayet edin vb. Bahsettiğimiz oyuncunun Kartal Yuvası ciro harici sarf zarar olduğunu belirtmiştim, bugün büyük bir örneğini daha kendisi göstermiştir. Nasıl bir karakter olduğu ortada. Atiba'nın bugün oyun içindeki çıldırışı her şeyi anlatıyor. Sana artık bu tartışma hakkında cevap vermeyeceğimi söyledim yalnız üyelere de yorumlarımı açıklama cüretinde bulunduğun için kendimi bir ifade edeyim dedim.

Ceza alırsam da ilk sana resmini göndereceğim. Burada abi/arkadaşlarıma nasıl birisi olduğumu az çok gösterdim zaten. Şikayetlerine devam edebilirsin.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sosa ya kalsa yarin gelirdi Milan taraftari da istemiyor adami.Ama o kadini kesseler gelmez.Kolunda cantasi Milano sokaklarinda takiliyor gerisi pek umrunda degildir. Adami da yakti bizide hain kadin.

hain kostak! :D  :evillol:

Rize Baskani :

Cok guzel bi Gol atti hakikaten , yani bosuna Barcelona da oynamamış adam :D :bandit:
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 01:13:36 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

Rize gibi takimlar karsisinda olur bencede. Tek forvetle acamiyoruz rakipleri.Hatta GG ve Caner olursa 3-5-2 bile yapilir taliska ozi atiba abou cenk ayni anda olur. Hatta Abou ile omerde iyi bir secenek olur.
Ben kapanan takimlara karsi iki forvet oynanmasina prensip olarak karsiyim. Kutu zaten adam do,u oraya daha fazla yuklenmenin alemi yok. Ortasahadan daha cok destek gelirse ikinci forvete gerek kalmaz. Birbirine topu carptirirlar o kalabalikta.

Bizim ortasaha oyuncularimiz kutuya cok az giriyorlar o yuzden gol olana kadar zorlaniyoruz, gecen sezonda ayniydi bu durum. Mesela fb ve gs de tam tersi adamlar topu kanata verip iceri kosuyorlar, biz biraz muhafazakariz ceza alani konusunda.

25 yaşında bir insansın, sana defalarca abi diye seslendim tanışmış olmamamıza rağmen , stada gelip tanışırız da saygı çerçevesinden ayrılmayım diye. Senden tartışmalarda gücendirdiysem afedersin şeklinde özel mesaj da attım. @Yunus Emre Dökmeci

Topluma yıllardır doğrudan algı olarak yerleştirilen nefret olgusuna farklı bir örnek göstermişsin benim gözümde fazla takılmıyorum açıkçası. Komşunuzu polise şikayet edin vb. Bahsettiğimiz oyuncunun Kartal Yuvası ciro harici sarf zarar olduğunu belirtmiştim, bugün büyük bir örneğini daha kendisi göstermiştir. Nasıl bir karakter olduğu ortada. Atiba'nın bugün oyun içindeki çıldırışı her şeyi anlatıyor. Sana artık bu tartışma hakkında cevap vermeyeceğimi söyledim yalnız üyelere de yorumlarımı açıklama cüretinde bulunduğun için kendimi bir ifade edeyim dedim.

Ceza alırsam da ilk sana resmini göndereceğim. Burada abi/arkadaşlarıma nasıl birisi olduğumu az çok gösterdim zaten. Şikayetlerine devam edebilirsin.
İşte o bahsettigin o Nefret Algisi sende fazlasiyla var kardesim ne bu Q7 nefreti ?

Sabah kalkiyorsun q7 ye çakıyorsun , Aksam yine çakıyorsun , oda Yetmiyor Hakaret etmeye basliyorsun..

Ben sana kac kez soyledim , uyardim da abi kardes gibi konuştuk bunu ama Vites artirarak devam ettin her seferinde o yorumlara..

Neyse uzatmaya gerek yok simdi tek Mesajlarını bulup , alintilattirma gece gece bana..
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 01:14:46 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi Savaş

Milano sokaklarında afiyetle yediğin mozzarellalı pizzandan bi yumak saç çıksın inşallah Carolina!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mylife1903 abi bu nedir allasen? Atiba ve saçmasapan bir adamdan bahsediyoruz, Atiba'ya atıyorsun suçu. Bravo(!)

Çevrimdışı Berat

Bu takımı umursamayan, keyfi geldiğine iki hareket yapacak birisi çıkarsa her saat olumsuz eleştiride bulundururum. Atiba'nın bu takıma verdiğinin %10'unu verememiş ve takımın belki de en çok kaptanlığını haketmiş ismine yapılan saygısızlık kabul edilemez.

Nefret konusunda dediğim noktayı anlamamışsın, cevabı attığın mesajlarda saklıdır, oyuncuya olan nefret değildi de mesele.

Antalya maçına bilet alıp gelicem, görüşmek üzere. @Yunus Emre Dökmeci

O Avrupa kupasını kafasında patlatmak lazım. Ama yeter mi yetmez. Çünküüüüü

Oley oley oley...

-Taraftar

Takımımızda oynayan sarı saçlı top kaybı rekortmeni ve saygısızca hareketleri bitmeyen şahsın katii suretle takımdan uzaklaştırılması gerekiyor.

Alıntılayınca diger sayfaya gidiyor

Bu şekilde devam edelim..

Ricardo Top kaybı Bernardo Şımarıklık sözün

Beşiktaş oyuncusuna HAKARET ve ALAY ifade ediyor

@#Berat

Ayrica , O SACMA SAPAN ADAM sözünde direkt olarak Q7 nin sahsina yapmis oldugun bir HAKARETTİR

Tam bir ISSIZ , GEREKSİZ , BOS "7" mesajinda direkt olarak adamin sahsina yapmis oldugun bir HAKARETTİR

İYİ GECELER...
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 01:42:06 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Orhan

Ben kapanan takimlara karsi iki forvet oynanmasina prensip olarak karsiyim. Kutu zaten adam do,u oraya daha fazla yuklenmenin alemi yok. Ortasahadan daha cok destek gelirse ikinci forvete gerek kalmaz. Birbirine topu carptirirlar o kalabalikta.

Bizim ortasaha oyuncularimiz kutuya cok az giriyorlar o yuzden gol olana kadar zorlaniyoruz, gecen sezonda ayniydi bu durum. Mesela fb ve gs de tam tersi adamlar topu kanata verip iceri kosuyorlar, biz biraz muhafazakariz ceza alani konusunda.
Abi gs macinda 2-2 den sonra forveti teke dusurunce takimin on alan baskisi kayboldu.Tam hatirlamiyorum ama bunun gibi bir kac mac daha oldu sanki. Aslinda Gomez gibi net forvetiniz olsa dogru alan kosulari yapan en kotu stoperleri oyundan dusurn dedigin olur. Ama mevcut kanatlar orta saha cok formsuz.Tabelayi devamli degistirecek bir adamimiz yok. (Talisca disinda) Keske su Nasriyle Etoyu alabilseydik.

Çevrimdışı Orhan

Milano sokaklarında afiyetle yediğin mozzarellalı pizzandan bi yumak saç çıksın inşallah Carolina!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Amin amin insallah  :D

Çevrimdışı Berat

Evet takımın ve taraftarın emeğine birçok kez hakaret edip alay eden ismini sürekli hakettiği şekilde yorumluyorum. Uğraştırma diyip bütün mesajlarımı da alıntılaman güldürdü gece gece :) Daha var attığım bir sürü mesaj bu arada daha da bulabilirsin. @Yunus Emre Dökmeci Yine ikili tartışmaya çektin helal olsun. Diğer oyuncularımızı da böyle savunduğun günleri görürüz umarım zor da olsa.

Saygıdeğer @mylife1903 , @tangaz , @Mehmet Ali C. abilerime de olayı doğru açıdan süzdükleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinize iyi geceler.

Bir ARKA DİREK faciasindan daha Son anda kurtulmuşuz :bandit:.

Nedense arka direkten yedigimiz Gollerin Yarısı DEFANSI COK IYI OLAN BECKIN KANADINDAN

Bu pozisyonda BECKIN kanadindan , Peki BECK nerede ?

Cevabi Fotoda , senin orada ne isin var be adam...

Iyi Geceler..
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 01:53:12 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Orhan_

quaresma konusu garip bi hal aldı sevenler çok aşırı savunuyor yerenler çok aşırı eleştiriyor. bunu kanaatinde yapan 2 kişi sanırım ekürim @mylife1903 ve benim sanırım. takımda rüzgarın oğlu kanatlar wardıda hoca onları kesip q7yi oynatsa hepimiz gömelim de yok işte yok napalım???

Gömmeye devam. Başka oyuncular içinde geçerli bu. Takım da Gomez olmadığı için 10 günlük oyuncuyu gömüyoruz. Takım da Neuer olmadığı için Tolga'yı gömüyoruz da Quaresma'ya gelince mi vazgeçicez  :D ?

Çevrimdışı Egos

Bir ARKA DİREK faciasindan daha Son anda kurtulmuşuz :bandit:.

Nedense arka direkten yedigimiz Gollerin Yarısı DEFANSI COK IYI OLAN BECKIN KANADINDAN

Bu pozisyonda BECKIN kanadindan , Peki BECK nerede ?

Cevabi Fotoda , senin orada ne isin var be adam...

Iyi Geceler..

ikinci yarı 1-2 kontrada da kafasını kaldıracak adamları olsa bayağı kötü yakalanırdık, ama hakikaten takımlarında oyuncu yok. neyse ki atlattık bugünü.

iyi geceler kardeşim.

ikinci yarı 1-2 kontrada da kafasını kaldıracak adamları olsa bayağı kötü yakalanırdık, ama hakikaten takımlarında oyuncu yok. neyse ki atlattık bugünü.

iyi geceler kardeşim.
Sanada iyi geceler abi :ok:

Etiketler: