Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 424 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505005 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

quaresma konusu garip bi hal aldı sevenler çok aşırı savunuyor yerenler çok aşırı eleştiriyor. bunu kanaatinde yapan 2 kişi sanırım ekürim @mylife1903 ve benim sanırım. takımda rüzgarın oğlu kanatlar wardıda hoca onları kesip q7yi oynatsa hepimiz gömelim de yok işte yok napalım???
Abi ben cidden anlamiyorum. Savunmak zorunda kaliyorum ki hoc sevmem zaten sahada da bir beklentim yok kendisinden, benim beklentim saha disinda.

Yahu diyorum sanki elimizde ronaldo var hoca karijmayi oynatiyor. Portekiz milli takimimi burasi.
Hamle oyuncusu olsun diyenler var, real madrid mi burasi karijmayi almisin hamle oyuncusu yapacaksin. Bu herif varsa oynayacak bu kadar basit, bundan verim almak hocanin gorevi.

Adam zaten tabelaci biri degil orta kesen bir futbolcu. Baska bir meziyeti yok, beklenti gereksiz buyuk. Sonra yok egoistti bilmem neydi hepsi bos elestiri.

Mundar ediyoruz adami.

Ornekliyorum ses yok, yok kart gordu oguzhan daha cok goruyor
Yok top kaptiriyor, tolgay da kaptiriyor
Yok laubali, oguzhan ne haltlar yemisti gecen sezon akhisar macinda, gogusle almalar falan ceza alani ustunde
Her futbolcu hata yapiyor, ismail gibi her hareketin hatali olmadikca normal, hata olmadan gol olmaz.

Senol hoca yattara ile oynamis diyorum, aras daha cok top kaybi yapar diyorum dinleyen yok.

Bu herifi kusturursek sonra cok arariz benden soylemesi.
Aras, kerim, olcay, omer mi oynayacak.

Çevrimdışı cursedofdragon

Birkaç saat önce yazdım kanki, mylife abim flash tv mi burası göndermesi yaptı ama hemen gelsin bence

mylife abim biraz zıçarken düşünsün bu konuyu bence :D  :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yapma boş ver o da benim Quaresmazede

Ben sirf bu adami savundugum icin Yemedigim Ceza kalmadi @Mehmet Ali C. Oyuzden kimse kusura bakmasin

Hakaret eden de Cezasini cekecek bu kadar basit

Herseyi geçtim Beşiktaş oyuncusuna SAYGI gösterecek burası TWİTTER degil gitsin TWITTERE yazsin boyle ergence yazilari

Forumun ANA KURALI: BESIKTAS OYUNCUSUNA HAKARET , KÜFÜR : ÜYELİK İPTALİ :busted_cop: :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi uğur07

biri gomezin beşiktaştaki gollerinin üzerine pamelanın seni unutmaya ömrüm yeter mi şarkısını yapsa süper olurdu. sözler de bayağı oturuyor.

Çevrimdışı mylife1903

Birkaç saat önce yazdım kanki, mylife abim flash tv mi burası göndermesi yaptı ama hemen gelsin bence

Hic gerek yok, surunsun alamanyanin koyunde, karisinin dizinin dibine coksun, eteginin altina girsin saklansin bombalardan, simdi o tosicin tankli resmini bulacam koyacam.

Ayrica o tank ne guzel tankmis
Tosic buna dokunur dokunmaz tank gibin oldu
Bu tank bulunsun hemen taliskayi ebubekirjani goturup dokundurtsunlar

Yapma boş ver o da benim Quaresmazede

Günde 10 tane Quaresmaya hakaret içeren yorumunu okuyorum adamin

1 degil 2 degi Mehmet Ali

Kac kez söyledim uyardim yeter artik

Çevrimdışı Umutcan Kaya

gg'nin ölüsü becki tokatlar adam son çizgiye kadar iniyor orta yapmıyor pozisyonu resmen yiyor benfica macını izleyen bilir çıldırdım vallahi
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı pascal26

Herkes mutsuz ama ben oynanan oyunu beğendiğim. 590 isabetli pas yaptık. Geçen seneki pas oyununa geri döndük, önemli olan buydu. Üstelik rakibe de pozisyon vermedik. İnler kardeşimiz biraz kenarda bekleyip bu takımın ve Atibanın nasıl oynadığını gördükten sonra bu oyuna adapte olmaya çalışsa iyi olur.

Ayrıca Şenol Hoca eğer sezon başı herkese şans ve süre vermezse -hele ki idmanda çok çalışana- o zaman kendini inkar etmiş olur, kadronun güvenini kaybeder. FB ye döneriz. Milli maç arasına kadar denemeler yapacağını söylemişti, öyle de yaptı. Uçakta çekilen o foto da tesadüf değil hocanın adaletinin sonucu. 

Bu sene malesef kanatlar çok katkı vermiyor, forvet hattı da geçen seneki seviyede değil. Dolayısıyla bu sezonu bize mutlu tamamlatacak
şey bol paslı oyunumuza dönmek.

Çevrimdışı Egos

saçma sapan küfür değil ki.

daha önce yazdınız mı bilmiyorum, ama aboubakar'ın gol sevincine giderken reklam panolarından atlamak isteyen cenk'i düşürmesi acayip komikti. baktı ki kadroya girme şansı yok, çocukcağızı o karambolde gömdü.

Ben sirf bu adami savundugum icin Yemedigim Ceza kalmadi @Mehmet Ali C. Oyuzden kimse kusura bakmasin

Hakaret eden de Cezasini cekecek bu kadar basit

Herseyi geçtim Beşiktaş oyuncusuna SAYGI gösterecek burası TWİTTER degil gitsin TWITTERE yazsin boyle ergence yazilari

Forumun ANA KURALI: BESIKTAS OYUNCUSUNA HAKARET , KÜFÜR : ÜYELİK İPTALİ :busted_cop: :busted_cop:

hak veriyorum sana yunus.

Bi ara quaresma'nın adını bile yazmak yasaktı bu forumda sadece quaresma ismini yazdığım için ceza almışlığım bile var.

Çevrimiçi Savaş

Beşiktaş'tan gidipte pişman olan adamları gördükçe zevkten 4 köşe oluyorum :D

Azcık sürünsünler, burunları bir sürtsün, Beşiktaş'ın değerini anlasinlar beeelki almayı düşünürüz geri.

Ulan çok eğlenceli :D

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi ben cidden anlamiyorum. Savunmak zorunda kaliyorum ki hoc sevmem zaten sahada da bir beklentim yok kendisinden, benim beklentim saha disinda.

Yahu diyorum sanki elimizde ronaldo var hoca karijmayi oynatiyor. Portekiz milli takimimi burasi.
Hamle oyuncusu olsun diyenler var, real madrid mi burasi karijmayi almisin hamle oyuncusu yapacaksin. Bu herif varsa oynayacak bu kadar basit, bundan verim almak hocanin gorevi.

Adam zaten tabelaci biri degil orta kesen bir futbolcu. Baska bir meziyeti yok, beklenti gereksiz buyuk. Sonra yok egoistti bilmem neydi hepsi bos elestiri.

Mundar ediyoruz adami.

Yok laubali, oguzhan ne haltlar yemisti gecen sezon akhisar macinda, gogusle almalar falan ceza alani ustunde
Her futbolcu hata yapiyor, ismail gibi her hareketin hatali olmadikca normal, hata olmadan gol olmaz.

Senol hoca yattara ile oynamis diyorum, aras daha cok top kaybi yapar diyorum dinleyen yok.

Altına imza atılacak bir yazi :claps: :claps:

Çevrimdışı raif

takımı için oynayan adam ve kendine oynayan farkı maçın sonunda yine çıktı ortaya. haklı haksızı tartışmaya gerek bile yok zira biri ne yaparsa yapsın savunulmaya devam edecek.

ülkenin genel sorunlarından birisi de budur: kimilerine göre bazılarına dokunamazsın, eleştiremezsin, saygı duymak zorundasındır. ama son zamanlarda sevenleri tarafından bu kadar korunan kollanan iki kişi var bu ülkede. ne yaparsa yapsınlar mutlaka altında yatan haklı sebepleri ve arkalarında destekleyeni vardır.

2x2=4 kadar net veri koy önlerine yine de ikna edemezsin bunları.

yalnız tesadüfe bakın ki aynı olay zamanında yine adam kere adam olan ernst ile yaşanmıştı. o zaman da birileri ernste sallamıştı. tesadüf dedim de aslında tesadüf değil bu adamlar. neden bunlar çığırından çıkıyor, çünkü takıma en çok emek verenler bunlar. bir topu kazanabilmek için gerekirse 50 mt adam peşinde koşar her maç 11 km'sini yapar, pas arası yapar, top kazanır, topun kıymetini bilir. atiba bilmiyor mu alakasız alakasız her maç 15 top kesip 2 isabetle oynamayı, bilir. ama şunu da bilir ki o şekilde oynadığında takım oyundan düşer, kötü oynar, maç kazanamaz. adamların amacı maçı kazanmaktır, takım halinde hareket etmektir. bireysel performansını takımın kazanması için sergiler. amaç şov yapmak olunca diğeri çıkar ortaya.

Azcık sürünsünler, burunları bir sürtsün, Beşiktaş'ın değerini anlasinlar beeelki almayı düşünürüz geri.

Töre,sosa'da var :D

daha önce yazdınız mı bilmiyorum, ama aboubakar'ın gol sevincine giderken reklam panolarından atlamak isteyen cenk'i düşürmesi acayip komikti. baktı ki kadroya girme şansı yok, çocukcağızı o karambolde gömdü.
Abi küfür demedik ki HAKARET dedik !

Simdi ben sana SACMA SAPAN BIR ADAM desem ne yapmis olurum ??

HAKARET etmis olurum bu kadar basit bunun savunulacak bir tarafi yok !

Mundar ediyoruz adami.

bu sene idare etsin de seneye mutlaka başka oyuncu şart.

Çevrimdışı Egos

bence küfür de, hakaret de değil. belki uyarı verilir, ama forumdan attıracak bir ifade değil.

Sosa da haber yollamış diolaaa :bandit:

Çevrimdışı Orhan

Abou cok tehlikeli ama gozler fildir fildir :D  Aslinda Cenkle aralarindaki rekabet beni korkutuyor.Cenk Gomez rekabetinde Cenkin kabullenmisligi vardi ama bunlar birbirine pas bile atmiyor mecbur kalmadikca.

bence küfür de, hakaret de değil. belki uyarı verilir, ama forumdan attıracak bir ifade değil.
Zaten forumdan atilmasina sebep.olacak bir ifade degil bunda hemfikirim , lakin arkadasin mesajlarini biraz incelersen , Gunde 10 tane bu tarz Q7 ye hakaret iceren mesaji oldugunu görürsün

No.post veya Mod cezasi kesinlikle Gerekiyor

Yahu ben sirf bu adami savunuyorum diye Forumu trollemekten 3 kez Mod cezasi aldim abi otesi var mi ?
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 00:45:30 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı 38life

Bir futbolcunun yaptığı bir eyleme saçma sapan diyebilirsiniz ama direk şahsına yönelik olarak "Saçma sapan bir adam" diyemezsiniz. Bu şahsına, kişiliğine hakarettir. Hakaret değil diyen kendini kandırmaya çalışmaya devam etsin. Bize söyleyip komik duruma düşmesin.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Sosa da haber yollamış diolaaa :bandit:
Resmen flashtv talkshowuna donecek camia.
Sosa: pismanim kandirildim, milanoda cesme falan gosterdiler onlarin hepsi romadaymis
Tore:chelsea zamanlarimdan sevdigim bir firincinin kizi vardi asiktim, ona gavusmak icin yollara dustum gizi kasabin ogluna vermisler, ozur dilerim
Gomez:bana gel sana porsche araba verecez bugatti verecez dediler folksvagen golf verdiler resmen kandirildim, azicik benim hanim araya girmese skoda araba vereceklerdi, kadin bagirinca golf verdiler, hepsi ayni fark yok kapi sesi hepsinin tok. Istersen seat verelim dediler cok pismanim, kandirildim ombenim hesabimdan yapilan bombali, kalkisilmali kalkismasi aciklamasini da kendileri yaptilar, montaj

Az once Videosunu da izledim , Yerlere yattim gulmekten :kop: :kop: :kop:

HİKMET KARAMANdan , HADSIZ GAZETECİYE , THUG LIFE ( Kapak , Ayar )

GAZETECİ  : Rakipte eksikler vardı 

HİKMET KARAMAN : Ne eksiği kardeşim  2 tane oyuncu soktu bi isimlerine bak bakim ?

3. giren oyuncu Barcelona'da oynuyordu  biliyor musun ?

:D :D :D
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2016, 00:48:52 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Orhan

Töre,sosa'da var :D
Sosa ya kalsa yarin gelirdi Milan taraftari da istemiyor adami.Ama o kadini kesseler gelmez.Kolunda cantasi Milano sokaklarinda takiliyor gerisi pek umrunda degildir. Adami da yakti bizide hain kadin.

Çevrimdışı Egos

Abou cok tehlikeli ama gozler fildir fildir :D  Aslinda Cenkle aralarindaki rekabet beni korkutuyor.Cenk Gomez rekabetinde Cenkin kabullenmisligi vardi ama bunlar birbirine pas bile atmiyor mecbur kalmadikca.

benim ikisi birlikte oynarsa umudum var aslında, ama biri çıkıp bana "saçma sapan" der de katil olurum diye susuyorum.

Etiketler: